Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
Een keramische hondenvoerkom met een gespikkelde witte buitenkant en een gladde grijze binnenkant, die een modern ontwerp toont.
Exclusief
AniOne
Keramische Kom Pastel 1200 ml grijs
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 11,99
Lage Prijs
Doos Purina Felix Sensations CRUNCHY kattenvoer, kom met krokante stukjes en cartoon zwart-witte kat; zichtbare tekst "20+2".
Lage Prijs
Een ronde vogelvoeder gemaakt van takken en zaden, gelabeld "Schlemmer Weidenkugel" met afbeeldingen van een parkiet en een kaketoe.
Exclusief
MultiFit
Smul-Wilgenbal 300g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 12,39
(€ 41,30/kg)
Tena Canis Lieblingswurst hondensnoep in een netverpakking, met een koeillustratie, gelabeld 'Rind,' en vermeldt '100% Vlees' en 'Hoog Eiwit.'
Terra Canis
favoriete worst Rund 170 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 12,49
(€ 73,47/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Nature's Collection kattenvoer grote verpakking, 24 x 85g, met een kom natvoer met vis, erwten en tomaten, en een grijze kat op de doos.
Mjamjam Kittenbox verpakking met speelse kittens, een krabpaal en de tekst "WILLKOMMEN DAHEIM!" in het roze.
MjAMjAM
natvoer kat, kittenbox 6x200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (23)
€ 12,49
(€ 10,41/kg)
Lage Prijs
MultiFit Turtle Natural Food verpakking met afbeelding van een schildpad, natuurlijke ingrediënten en vitamines C, A, E op het etiket.
Exclusief
MultiFit
Turtle Natural Food 1L
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 12,49
(€ 12,49/l)
Groene verpakking van Catisfactions katten traktaties met een speelse cartoonkat, met tekst die 'moins de 2 kcal par friandise' en '60 g' aangeeft.
Dreamies
CATISFACTIONS Snoepjes voor katten en kittens Kattenkruid 6x60 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 12,54
(€ 34,83/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Premiere Vleesmenu voor senior katten met een mix van rundvlees en gevogelte, met een claim van 100% vers vlees.
Exclusief
PREMIERE
Première Vleesmenu Senior Rundvlees, Gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,64
(€ 7,90/kg)
Lage Prijs
Beaphar Multi Vit Pasta voor honden, met een golden retriever die zijn lippen likt. Bevat 0% toegevoegde suiker en dagelijkse vitamine ondersteuning.
Beaphar
Multi Vitamine-pasta hond, 250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (45)
€ 12,69
(€ 50,76/kg)
Huisdiervoeding blik met een grijze kat silhouet, gelabeld 'Mjamjam Saftiges Schwein an leckeren Möhrchen,' graanvrij en hoog in vlees.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x400 g Varken en wortel
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (472)
€ 12,79
(€ 5,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zak Lucky Lou's Krunchy Krisps katten traktaties met een speelse kattenontwerp, smaak "Huhn Chicken," en verspreide traktaties ervoor.
Lucky Lou
Geluksvogels Krunchy Krisps Gevogelte & Kip 10x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 12,90
(€ 21,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Voerbakje met label 'PREMIERE I ♥ my dog', 'FINEST MEAT' 'SENIOR', met een ruwharige hond en kip met lamsstukjes
Exclusief
PREMIERE
Finest Meat natvoer voor honden, senior Kip met lam 10x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 12,90
(€ 8,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Heldere verpakking van "Wild & fein" honden traktaties (250g) met een golden retriever, gelabeld "100% Natur pur" en "Qualität aus Österreich."
Wild & Fein
WIFE Wild Kaumix 250 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 12,99
(€ 51,96/kg)
Premium rundvleesfilets in saus voor katten, verpakt in een roze zak met de merknaam 'wow-cat' en het label 'Made in Germany'.
WOW
Cat Adult Rund 8x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 12,99
(€ 19,10/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft Choupette katten traktatiepakket met een roze ontwerp, met de tekst 'delicate & meaty' en afbeeldingen van traktaties en een zwarte kat silhouet.
Vitakraft
Choupette Kaas 9x40 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
(€ 36,08/kg)
Miamor Ragout Royale kattenvoer zak met een speelse witte kat met blauwe ogen, gelabeld 'mit Huhn in Sauce,' benadrukt geen soja en geen toegevoegde suiker.
Miamor
Ragout Royale in saus kip 22x100 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 12,99
(€ 5,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba Adult hondenvoerzak voor kleine rassen onder 10 kg, rijk aan verse kip, met een Schnauzer op groene grasachtergrond.
EUKANUBA
droogvoer hond, volwassen, klein, kip 3kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 12,99
(€ 4,33/kg)
Lage Prijs
Royal Canin X-Small Adult hondenvoeding zakje, 85g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 10 maanden, bevorderend voor een gezond immuunsysteem.
ROYAL CANIN
X-Small Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Een roze en crèmekleurige kattenkrabpaal met een pluche basis en een hartvormig speeltje dat aan de zijkant hangt.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty krabpaal abrikoos
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (8)
€ 12,99
Een pluche hondenspeelgoed in de vorm van een rode hond met flaporen en een hartontwerp op zijn lichaam.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty knuffel konijn
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 12,99
Lage Prijs
Knapperige Crunch katten traktaties van Vitakraft, met een speelse kat op een roze verpakking, gelabeld 'met gevogelte' en 'suikervrij recept.'
Vitakraft
Crispy Crunch Gevogelte 8x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 12,99
(€ 27,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Paarse dierenvervoerder met een grijze handgreep en ventilatiegaten, ontworpen voor het vervoeren van kleine dieren.
Exclusief
FIT+FUN
transportbox 50x32x31 cm paars
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (33)
€ 12,99
Oranje Wow Dog Natural Chews verpakking met paardenvlees tandverzorgingssnacks voor honden onder 8, 8-25 en boven 25 kg.
WOW
paardenvlees gedroogd 250g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 12,99
(€ 51,96/kg)
Pluche grijze olifant speelgoed met roze binnenoren en een touwstaart, ontworpen voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
knuffelolifant M - L
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 12,99
Pluche tijger speelgoed met touwledematen, met een glimlachend gezicht en zwarte strepen, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed tijger
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 12,99
Een pluche panda speelgoed met een touwhandvat, met zwart en wit vacht, grote ogen en een glimlachend gezicht, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
-speelgoedpanda
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
Teal en roze hondentouwspeelgoed met knopen en kwastjes, ontworpen voor kauwen en trekken.
Exclusief
AniOne
speelgoed XXL touw met 5 knopen
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 12,99
Lage Prijs
Pluchen bruine rendier hondenknuffel met rode gewei, groene en rode oren, en een crème kleurig gezicht en buik.
Nieuw
KONG
Holiday Snuzzles Rendier Sm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
Lage Prijs
Drie feestelijke tennisballen voor honden met zuurstok-, "Ho Ho Ho"- en peperkoekmannetjespatronen op groene en rode achtergronden.
Hondenvoer verpakking met het label "FIT+FUN CROC met gevogelte," met twee honden en een gewichtsaanduiding van 10 kg.
Exclusief
FIT+FUN
Droogvoer Hond Adult Croc met Gevogelte 10kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
(€ 1,30/kg)
Blauwe plastic slow feeder voerbak met verhoogde botvormige obstakels en een getextureerd pootafdrukgedeelte.
Exclusief
AniOne
anti-schrokbak blauw
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 2
Een zachte huisdierendeken met een speels patroon van verschillende katten in grijstinten en oranje op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
liggende deken Mimie
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 12,99
Een kattenkrabpaal ontworpen als een eend, met een gebogen, textuur oppervlak voor krabben en spelen, met een cartoon eenden gezicht.
Exclusief
AniOne
krabkarton zwaan uitklapbaar
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 12,99
Lage Prijs
Select Gold Sterilised kattenvoerblik met een trekdeksel, met een tabby kat en tekst over graanvrije gevogeltepaté.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer Adult Sterilized Gevogelte 6x200g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Lichtroze opgerolde hondenriem met een zilveren metalen gesp op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty sleeplijn voor honden 4 m apricot
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Digestion Chews voor volwassen honden, met een bruine hond op de verpakking, claims om de spijsverteringsgezondheid te ondersteunen.
Gezellig rond huisdierbed met een zachte crèmekleurige binnenkant en een textuur bruine buitenkant, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
FIT+FUN
Ligplaats 2-in-1
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 12,99
Beige huisdierbed met een zachte, ribbelige textuur, rechthoekige vorm en pluche vulling, ideaal voor honden of katten.
Exclusief
FIT+FUN
Ligkussen Corduroy M
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (6)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 2
Witte hondenmannequin die een roze en rood gestreepte geribbelde coltrui hondentrui draagt met een klein grijs label.
Exclusief
AniOne
Little & Trendy Hond Gebreide Trui Lia Ruglengte 24 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 4