Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
ARDAP tekenverwijderingskit met roestvrijstalen haken en pincet, met een kattenafbeelding en tekst over gemakkelijke hantering voor huisdieren en mensen.
Ardap
tekenpincet roestvrij staal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,49
(€ 14,49/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Pedigree Jumbone Mini hondensnacks met twee botvormige snacks, gelabeld met 'Rind und Geflügel Geschmack' en '<5% FETT'.
Een zwart huisdierverzorgingsgereedschap met een platte schraapblad en een getextureerd ergonomisch handvat, ontworpen voor het verwijderen van losse vacht.
Exclusief
TAKE CARE
Ontwoller S
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (7)
€ 14,49
Beschikbare varianten: 2
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Lucky Lou' voor kittens, met gevogelte en wortel, 200g, gemaakt in Duitsland, met meer dan 96% vlees.
Lucky Lou
natvoer kat Kitten Gevogelte 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 14,49
(€ 12,08/kg)
Lage Prijs
Doos Premiere klonterende kattenbakvulling met een grijze tabby kat die ligt en productkenmerken in meerdere talen vermeld.
Exclusief
PREMIERE
Cat's Favourite klontvormende kattenbakvulling Adult 10 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (14)
€ 14,59
(€ 1,46/l)
Beschikbare varianten: 2
Een verscheidenheid aan biologische huisdierenvoedingsblikken gerangschikt rond een centrale doos met het label 'Bio Box', met afbeeldingen van dieren en voedingsclaims.
Catz finefood
natvoer kat Bio Adult multipack 6x200 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (9)
€ 14,68
(€ 12,23/kg)
Blik kattenvoer met een speelse katillustratie, gelabeld 'Mjamjam an Sobe - Blanchiertes Kalb mit leckeren Möhrchen.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, geblancheerd in saus 6x185 g Kalf en wortel
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (30)
€ 14,79
(€ 13,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoer zak, met een kleine hond op de voorkant, gelabeld "Light" met kip, geschikt voor honden onder de 10 kg.
Exclusief
SELECT GOLD
Light Mini Adult Kip 2,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 14,89
(€ 5,96/kg)
PREMIERE I love my cat Soft Sticks met zalm & forel, 95% vlees & vis, graanvrij, zonder toegevoegde suiker, 6 sticks, afbeelding van grijze kat.
Exclusief
PREMIERE
Zachte Sticks Zalm en forel 10x6 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 14,90
(€ 41,39/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hondenvoerblik met een tabby op gras, kom met rauw vlees, en tekst: "Pure Nature, Beef & Venison, Rind & Wild mit Katzenminze."
Pure Nature
Adult 6 x 400g Rund en wild
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 14,94
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik kattenvoer met het label 'Pure Nature Junior' met rundvlees en kalfsvlees, met een foto van een grijze kitten en stukken vlees.
Pure Nature
Junior Rundvlees & Kalfsvlees 6x400g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 14,94
(€ 6,23/kg)
Lage Prijs
PREMIERE MEATI-blik met opschrift 'met kip' en 'SENIOR', toont rauwe kipstukken en een hakmes met de tekst 'voor vleesliefhebbers'.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, senior kip 6x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 14,94
(€ 3,11/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive hondenvoer blik met paard en zoete aardappel smaak, graanvrij, voor honden van 8+ jaar.
Heldere gelpot gelabeld 'duvo plus REFRESH GEL JAR', ontworpen om slechte geuren in binnenruimtes te verwijderen, met afbeeldingen van een hond en een kat.
duvoplus
Refresh Gel pot 250 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
(€ 59,96/kg)
Kleurvolle traktatentas voor huisdieren met een kattengezicht, gelabeld 'LUCKY LOU's STICKS MIX,' met kip en konijn smaken, graanvrij, Zwitsers gemaakt.
Lucky Lou
Lucky Ones Sticks 8x50 g Mix-Pack
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (10)
€ 14,99
(€ 37,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kurk krabpad voor huisdieren, met een rond ontwerp en een textuur van kurk en een gladde houten basis.
Exclusief
AniOne
Loopwiel OLAF M
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
Kattenvoer zakje met stukjes in saus met kip, gelabeld 'Graanvrije Recept' en 'Zweedse Natuurlijke Ingrediënten', 85g.
Nieuw
BOZITA
Kitten-hapjes Kip 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 14,99
(€ 14,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Natuurlijk geweven huisdier speelgoed met houten kralen en verschillende texturen, waaronder een bal, touw en stro-elementen.
Exclusief
AniOne
Speelmuur
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (6)
€ 14,99
Blik hondenvoer gelabeld 'Mjamjam' met de tekst 'Saftiges Huhn' en 'Purer Fleischgenuss aus frischem Hühnchen,' met een honden silhouet.
MjAMjAM
Pure Adult 6x400g kip
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (40)
€ 14,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een gezellige, beige huisdierenbed met verhoogde randen en een zachte, pluche binnenkant, ontworpen voor comfort en ontspanning.
Exclusief
FIT+FUN
Ligplaats Corduroy S
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (2)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Squeezy Snack Cream voor honden van MultiFit, met een hond op de verpakking, met smaken van kip en appel, 60g.
Exclusief
MultiFit
Squeezy Snackroom Kip met appel 10x60 g
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (10)
€ 14,99
(€ 24,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zwart huisdierverzorgingshulpmiddel met een gebogen handvat en een getande metalen rand voor het verwijderen van losse vacht van dieren.
Exclusief
TAKE CARE
Ontwollingshark fijn
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,99
Een zacht huisdierbed met een gewatteerd ontwerp met pastelwolken en regenbogen, vergezeld van een klein pluche muisje.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty speelmat
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 14,99
Interactief kattenspeelgoed met groen microvezelgras en een glimlachende gele bij op een oranje plastic basis.
Exclusief
AniOne
snuffelmat en roterende bij
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (1)
€ 14,99
Een zacht, pluche lammetje met een glimlachend gezicht en een lavendelkleurige sjaal met een wit lotusontwerp, liggend op zijn buik.
Exclusief
AniOne
Knuffeldier Schaap
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (7)
€ 14,99
Een zacht, pluche, lichtroze konijnspeelgoed met lange oren en een schattig gezicht, perfect voor huisdieren om mee te knuffelen of te spelen.
Exclusief
AniOne
Knuffelkonijn
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
Feloranje verstelbare huisdierhalsband met gouden gesp, D-ring en ronde gouden tag met "m" logo.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
halsband rood S
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (13)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijk honden speelgoed touw in teal en roze, met gevlochten secties en franjes aan beide uiteinden, ideaal voor speeltijd.
Exclusief
AniOne
speeltje XXL touw met 2 knopen
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 14,99
Grijs en roze patroon huisdierhalsband met metalen gesp, twee kwastjes en een leren label met de tekst "nior".
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
halsband S
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Duidelijke aquarium siphon met een zwarte basis en transparante buis, ontworpen voor waterveranderingen en het schoonmaken van viskommen.
Exclusief
AniOne
Mulmsauger 38cm, 1,6m
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
Lage Prijs
Blikken hondenvoer gelabeld 'Pure Beef', 'Deep Forest' en 'True Country', met 95% vleesinhoud en afbeeldingen van wolven.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Mix Pack I 6 x 200 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Lage Prijs
Groen pluchen hondenspeelgoed met een bruin-witte wintermuts met de tekst "Assorted Characters" eronder.
Zwarte huisdierverzorgingsborstel met een rechthoofd en witte haren, met een getextureerd ergonomisch handvat.
Exclusief
TAKE CARE
zelfreinigende verzorgingsborstel S
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (10)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Een 10kg zak FIT+FUN Bergwiesen-Heu met afbeeldingen van een konijn, cavia, hamster en chinchilla, plus meertalige beschrijvingen.
Exclusief
FIT+FUN
Bergweidehooi 10 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (270)
€ 14,99
(€ 1,50/kg)
Lage Prijs
Real Nature Sensitive natuurlijk klonterend kattenbakvulling met cassave, plantaardige vezels, ultra-stevige klonten, zacht voor de poten, ongeparfumeerd, 6 kg.
Exclusief
REAL NATURE
Natuurlijke Klonterende Strooisel Sensitive Maniok 6 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (97)
€ 14,99
(€ 2,50/kg)
Pluche groen huisdierspeelgoed in de vorm van een watermeloen met zwarte strepen, glimlachend gezicht, roze wangen en een groen blaadje bovenop.
Exclusief
AniOne
pluchen speelgoed watermeloen
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 14,99
Geel pluchen monster huisdierspeelgoed met één groot oog, blauwe hoorns en armen, paarse benen en een glimlachende mond met twee tanden.
Exclusief
AniOne
Knuffeldier Monster L
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 14,99
Lage Prijs
Royal Canin Mini Adult hondenvoerzak met een speelse kleine hond, met 'Gewichtsbehoud' en 'Optimale gezondheidssteun.'
ROYAL CANIN
Mini Adult 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
(€ 7,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Witte USB-oplaadkabel met een wandadapter, netjes opgerold, met een kleine stroomplug en een USB-poort.
Exclusief
AniOne
Vervangingspomp voor drinkfontein
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (20)
€ 14,99
Zak met 'Senior Moments' kattenvoer met een ontspannen tabby, vork en kipfilet. Tekst leest 'Huhn' en 'Quality Filet.'
Exclusief
MOMENTS
natvoer voor katten Senior Adult 12x70 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Een grijs huisdierverzorgingshulpmiddel met een gebogen handvat en een gekarteld mes ontworpen voor het verwijderen van losse vacht.
Exclusief
TAKE CARE
Ontwollingshark breed
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,99
Witte dierenvervoerder met een geventileerd ontwerp, met een grijze deur en een handvat aan de bovenkant voor gemakkelijk transport.
Exclusief
FIT+FUN
transportbox wit
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 14,99