Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4472 producten
Een ronde, witte huisdierfilter met een centraal gat, met een zachte, pluizige textuur en donkere vlekken, ontworpen voor huisdierverzorgingsproducten.
Exclusief
MORE
3x vervangingsfilters
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (6)
€ 16,99
Witte hondenmannequin met een beige gebreide trui met witte strepen op de kraag en rug, getoond op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
Hond Gebreide Trui Thorin Ruglengte 32 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Recovery Drink blik, met een spetter vloeistof in een kom en een afbeelding van een kat, gelabeld "AUFBAUKUR/Recovery-Drink."
KATTOVIT
Hersteldrank 12x135 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (11)
€ 17,19
(€ 10,61/l)
Lage Prijs
Purina Felix kattenvoerdoos, Maxi Pack 44 zakjes, zwart-witte kat die omkijkt en een kom natvoer
Felix
Heerlijke groenteduo's in gelei 44x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,29
(€ 4,62/kg)
Een blik hondenvoer gelabeld 'Moments to enjoy', met een bruine hond die naar een bord met voedsel kijkt. De tekst luidt 'Huhn mit Ei' (Kip met Ei).
Exclusief
MOMENTS
natvoer voor honden, Adult, Kip met ei 6x220 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (23)
€ 17,29
(€ 13,10/kg)
Beschikbare varianten: 4
Kattenvoerblik met een label dat 'Moments to enjoy' zegt, met een kat die naast een vork met kip en tonijn ligt.
Exclusief
MOMENTS
Adult kip en tonijn 6x220 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (47)
€ 17,34
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer met het label "RIND" met rundvlees, amarant, broccoli en papaja. Tekst bevat "Premium Nassfutter für adulte Hunde | Alle Rassen."
Pets Deli
natvoer voor honden Adult, Rundvlees met broccoli 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 17,49
(€ 7,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten huisdierhabitat met meerdere compartimenten en ronde openingen, ontworpen voor kleine dieren of insecten.
Exclusief
AniOne
speeltoren Emil
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 17,49
Blauwe siliconen huisdierhalsband met een witte sluiting, met de merknaam 'AniOne' en een kleine knop voor aanpassingen.
Exclusief
AniOne
Licht Ring Siliconen blauw L-XXL
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (6)
€ 17,49
Beschikbare varianten: 4
MAC's Super Food for Cats verpakking met Adult Zalm & Kip smaak, benadrukt graanvrije ingrediënten, kruiden en vitamines.
MAC's
natvoer kat volwassen Zalm en gevogelte 12x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 17,49
(€ 14,58/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Felix Tender Shreds kattenvoer maxi pack met 44 zakjes, gemengde selectie in gelei, met een zwart-witte kat op de doos.
Miamor Katroom in gevogelte-smaak, met een witte kat op de verpakking, met een lepelroom en " + Biotin" benadrukt.
Miamor
Kattenroom Gevogelte 66x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 17,69
(€ 17,87/kg)
Verpakking van Miamor Cat Cream met een witte kat met blauwe ogen, gelabeld 'mit Stückchen von Rind+Gemüse' (met stukjes rundvlees+groenten).
Miamor
Cat Cream Rund en groente 55x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 17,69
(€ 21,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Mjamjam senior huisdierenvoeding zakje met een cartoonkat in een paarse jurk, gelabeld 'Duo von zarter Ente & Kaninchen,' met kwaliteitsiconen.
MjAMjAM
nat kattenvoer Senior, knijp, Kalkoen en konijn 6x300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 17,79
(€ 9,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vriesgedroogde snack voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature Wilderness Antarctic Krill', met een kattenafbeelding, met de tekst '100% Krill.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogd krill 6x20 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (34)
€ 17,89
(€ 149,08/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness freeze-dried snackpot met "Pure Chicken" met een kat op het label, met de tekst "100% Chicken Hearts."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogde kippenhartjes 6x25 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 17,89
(€ 119,27/kg)
Lily's Kitchen Kip Casserole voor honden, met een speelse illustratie van een hond in een kleurrijke tuin met bloemen en bomen.
LILY'S KITCHEN
natvoer voor honden Adult Kip en Kalkoen 10x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,90
(€ 11,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Chicko's hondenkoekjespakket met afbeeldingen van twee honden, 4x175g, variatiepakket met eend, konijn, rund en lam strips.
RINTI
Chicko's assortiment 4x175g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,99
(€ 25,70/kg)
Chuckit! Kickoff oranje en blauwe hondenspeelgoed met gepatenteerde bijtzone voor gemakkelijk oppakken, speels zonder kwijlen en QR-code op de verpakking.
ChuckIt
! Max Glow Kick Fetch S
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (4)
€ 17,99
(€ 17,99/Stuk)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet pâté voor honden, gelabeld "Reduction + Diabetes," 150g, ontworpen voor obesitas en diabetesbeheer.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Reductie Kip, Pompoen 10x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dieetvoeding verpakking voor huisdieren gelabeld "Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät" voor niergezondheid, met een portie van 150g pâté met rundvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica natvoer hond Adult Nierendieet 10x150 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (19)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 150g, dieet compleet voer voor huisdieren, met kalkoen en rijst, gemakkelijk verteerbaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Kalkoen en rijst 10x150 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (30)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hypoallergene veterinaire dieet huisdierenvoer van Select Gold, 150g, met een hondensilhouet en tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen Kalkoen 10x150 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (14)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zwarte en grijze huisdierherstelkraag met verstelbare riemen en gespen, ontworpen om te voorkomen dat huisdieren wonden likken.
Exclusief
TAKE CARE
beschermkraag XS
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (14)
€ 17,99
Beschikbare varianten: 4
Lichtblauwe huisdierharnas met een gevoerd ontwerp, met een metalen D-ring voor riembevestiging en grijze accenten.
Exclusief
AniOne
Harnas Optimal Fit blauw XXXXS
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 17,99
Beschikbare varianten: 6
Groen rond kattenspeeltje met gaten, een witte bal erin en een paarse vlinder bevestigd aan een flexibele draad.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Jolly Butterfly 22 cm
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (11)
€ 17,99
Geel en grijs gestreept rond honden speelgoed met een glimlachend slangengezicht ontwerp en versterkte randen.
Exclusief
Dogs Creek
Speelgoed Sterke Slang
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,99
Oranje en grijs vosvormig hondenkauwspeelgoed met een gat in het midden en gestikte randen.
Exclusief
Dogs Creek
Speelgoed Sterke Vos
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 17,99
Lage Prijs
Dieetvoeding voor honden met diabetes, gelabeld "Medica Veterinary Diet Diabetes," 150g, met kip en rundvlees pâté.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes Kip, Rund 10x150 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Plastic huisdierdrager met groene basis, witte bovenkant en transparante voordeur met ventilatiegaten en een handvat.
Exclusief
FIT+FUN
Transportbox groen/wit 50x34x35 cm
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 17,99
Een pluche, blauwe nijlpaard speelgoed met een zachte, ribbelige textuur, met een lichtroze snuit en kleine oren, rechtop zittend.
Exclusief
AniOne
knuffeldier nijlpaard L-XL
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (19)
€ 17,99
Lage Prijs
Dieetvoeding voor huisdieren verpakt met het label "Select Gold Medica Harnsteindiät Struvit," ontworpen voor urinegezondheid, 150g.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet met kip & rund 10x150 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dieet hondenvoer in een container van 150g gelabeld 'Select Gold Medica Veterinaire Dieet Leberdiät' met een recept van kip en wortel.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica leverdieet 10x150 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (14)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Low Fat hondenvoer voor kleine honden, met een afbeelding van een kleine hond op de verpakking.
ROYAL CANIN
Veterinary Gastrointestinal Vetarm Kleine Honden 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Grijze pluche huisdierbed met een fluffy textuur en tufted ontwerp, ideaal voor het bieden van comfort aan huisdieren.
Exclusief
AniOne
Ligkussen Fluffy grijs M
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 18,00
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care s/d, zachte stukjes in jus, kippen smaak, door dierenarts aanbevolen, huisdiervoedingszak.
Hill's
Prescription Diet Urinary Care s/d met kip
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 18,29
(€ 17,93/kg)
Verstelbare zwarte metalen voerstandaard voor huisdieren met twee roestvrijstalen kommen voor voedsel en water.
Exclusief
AniOne
dubbele voerbakstandaard roestvrij staal 700 ml
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 18,39
Beschikbare varianten: 2
Nieuw
ROYAL CANIN
droogvoer voor honden, Adult, Glycobalance 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 18,49
(€ 12,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Mjamjam senior hondenvoer met een cartoon hond in een paarse jurk, gelabeld "Senior Saftiges Hühnchen," graanvrij, met een hoog vleesgehalte.
MjAMjAM
natvoer kat senior 6x400 g kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze trainingspad halster met een label met de tekst 'TRAINING PAD HALTER' en meertalige tekst, ontworpen voor huisdiertraining.
Exclusief
TAKE CARE
Trainin gpad Houder Silicone
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 18,49