Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4472 producten
Tackenberg Junior Huhn hondenvoerblik met kip, pastinaak, peer en een blije puppy op het etiket.
Tackenberg
natvoer hond, puppymaaltijd Kip en pastinaak 6x400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten kattenkrabplank met een cartoonkatontwerp aan de bovenkant, met een grijze kraboppervlak.
Karlie
Simons Cat krabplank
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 19,99
Een lichtgroene gevlochten hondenhalsband met een decoratieve knoop en twee gouden ringen, die een stijlvolle en duurzame uitstraling heeft.
Trixie
Soft Rope pull-stop halsband mintgroen XS
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 19,99
Beschikbare varianten: 5
Katvoerzak gelabeld 'N&D Tropical Selection' met kip, spelt, haver en tropisch fruit, ontworpen voor volwassen katten.
N&D Farmina
Tropical Adult Kip 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Zacht roze rechthoekig huisdierbed met verhoogde randen en een pluche textuur.
Exclusief
FIT+FUN
-bed Teddy ovaal donkerroze
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 19,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Calico- en tabby-kittens in een campervormig kattenspeelgoed met opschrift "Happy Camper", KONG-logo en een rood hartenspeeltje
Lage Prijs
Royal Canin Expert Dental voer voor kleine honden, met een illustratie van een kleine hond, met 'DENTAL' en 'SMALL DOGS' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Expert Dental Kleine Honden 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Vital Care kattenvoerpouch 'Sterilised' met grote roze S, oranje label 'met kip', afbeelding van een gestreepte kat, 85 g.
KATTOVIT
Vital Care Gesteriliseerd 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Kattovit Vital Care Digestive kattenvoerpouch 'voor gevoelige katten', met kip, 85 g, zwart-witte kat die om de hoek kijkt.
KATTOVIT
Vital Care Digestive 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Lage Prijs
Blikjes hondenvoer gelabeld "Select Gold Medica Veterinary Diet" voor herstel, met een kip pâté formule en een hoog energiegehalte.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Herstelkip 6x195 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 19,99
(€ 17,09/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zacht pluche hondenspeeltje in lichtroze met zwarte ogen en een rood hart aan de zijkant, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
Knuffelspeelgoed S-M
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (16)
€ 19,99
Houten hondenvoerkom met een kurken deksel, ontworpen voor stabiliteit en gemakkelijke reiniging.
Exclusief
AniOne
Loopwiel Olaf L
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 19,99
Lage Prijs
Doos van MultiFit vetbollen voor vogels, gelabeld "MEISENKNÖDEL - OHNE NETZ" met illustraties van vogels en een vogelvoeder.
Exclusief
MultiFit
Mezenbollen zonder net 100 stuks
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (30)
€ 19,99
(€ 2,22/kg)
Lichtgroen interactief kattenspeelgoed met een veer en openingen om mee te spelen, ontworpen om huisdieren te betrekken en te vermaken.
Exclusief
AniOne
speelgoed om te jagen
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 19,99
Lage Prijs
Groene emmer MultiFit Koi-Sticks visvoer met afbeeldingen van koi vissen en tekst die langdurige drijfkracht en schitterende kleuren benadrukt.
Canosept GELENK honden gewrichtssupplement doos en fles met label '20 Tabletten', blauw-witte verpakking met hondenlogo.
Ardap
Canosept gewrichtstabletten 20x1 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
Beschikbare varianten: 2
Geel huisdierheuptasje met twee ritszakken en een rond logo, ontworpen voor het dragen van huisdierbenodigdheden.
Exclusief
AniOne
heuptasje oranje
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 19,99
Beschikbare varianten: 2
Bruine gevoerde leren hondenhalsband met metalen gesp, D-ring en ronde tag met QR-code; klein rood label waarop 'WAU DOG' staat
Nieuw
halsband Soft bruin S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
Beschikbare varianten: 2
Lichtbruine leren hondenhalsband met een geweven oranje-witte koordgreep, koraalkleurige koordwikkel, metalen gesp, D-ring en ronde penning.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
touwketting rood S
Beoordeling: 1.8 van vijf sterren
1.8 (6)
€ 19,99
Beschikbare varianten: 4
Een zak van 10 kg FIT+FUN Kleintier-Stroh (stro voor kleine dieren) met afbeeldingen van een konijn, cavia, hamster en chinchilla, met meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
stro voor kleine dieren 10 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 19,99
(€ 2,00/kg)
Lage Prijs
Een pot Real Nature Wilderness Pure Chicken freeze-dried snack voor huisdieren, met een kat op het label, met '100%' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
gevriesdroogde kippenmaagjes 6x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 19,99
(€ 222,11/kg)
Happy Dog Sensible Junior hondenvoer zak met een zwart-witte hond op groen, gelabeld "Lamm & Reis" voor honden van 7-18 maanden.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Junior, Lam & Rijst 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (17)
€ 19,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Roze pluizig rechthoekig huisdierbed met wollige kunstbontbovenkant en lage opstaande randen op witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
ligplaats 50 x 50 cm XS
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
KATTOVIT Vital Care-zakje - Indoor voor huiskatten, 85 g, met kip, blauw-oranje verpakking met grijze gestreepte kat.
KATTOVIT
Vitale Care Binnen 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
animonda
GranCarno Vleesbrokken Adult eend 8x60 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (10)
€ 19,99
(€ 41,65/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten huisdier speelgoedstand met een grote, ronde, natuurlijke vezelbal ontworpen voor katten om mee te spelen en te krabben.
Exclusief
AniOne
krabbal Kasimir 25,5x30,5x32,5 cm
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (5)
€ 19,99
Lage Prijs
Beaphar IntestoPro verpakking voor honden, met een hond en een kleine hond aan de voorkant, met tekst die intestinale ondersteuning en kippen smaak benadrukt.
Beaphar
IntestoPro pasta voor honden 2x20 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,99
(€ 499,75/l)
Grijs vilten hondenbed met een geweven strooibasis en een leren label met de tekst 'MORE' aan de zijkant.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
krabplank vilt
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 19,99
N&D Tropical Selection kattenvoer voor gecastreerde volwassenen, met afbeeldingen van fruit en kip, met "NEUTERED" benadrukt op de zak.
N&D Farmina
Tropical Adult voor gecastreerde katten kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Happy Dog Sensible Mini Puppyvoer, met lamsvlees- en rijstrecept, geschikt voor puppy's tot 12 maanden, gemaakt in Duitsland.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Puppy, Mini 4 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 19,99
(€ 5,00/kg)
Een moderne, tweekleurige kattenbak met een doorzichtige deksel en een open voorkant, ontworpen voor gemakkelijke toegang en netheid.
Exclusief
AniOne
kattentoilet Tray Senior
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (16)
€ 19,99
Rond beige-wit pluche huisdierbed met verhoogde randen en zacht kussen in het midden, getoond op een witte achtergrond.
Exclusief
FIT+FUN
Ligplaats Korfu
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
(€ 19,99/Stuk)
Lage Prijs
MultiFit Classic Senior Fish & Classic Mix kattenvoer in gelei, 48 x 100g, met smaken eend, rund, kalkoen en kabeljauw.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat senior jelly fish & classic mix 48x100g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 19,99
(€ 4,16/kg)
Lage Prijs
Paars Whiskas kattenvoerdoosje (40) met foto van een grijze kat, whiskas-logo, etiket 'Fish Favourites' en badge '100% ingrediënten'.
Whiskas
Mega Pack 1+ Visselectie in Gelei 40 x 85g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (28)
€ 19,99
(€ 5,88/kg)