Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
Lage Prijs
MultiFit hondenvoerblik Favourites Adult 1+ Kip met kalkoenharten, 800 g, zonder toegevoegde suiker, afbeelding van een bruine harige hond.
Exclusief
MultiFit
Favorieten Natvoer Hond Volwassen Kip met kalkoenhart 6x800 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (3)
€ 16,14
(€ 3,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Pedigree Ranchos Originals hondenkoekjes verpakking met een glimlachende golden retriever en de tekst "95% Fleisch" op een gele achtergrond.
Pedigree
Ranchos Originals 7x70g Rund
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 16,19
(€ 33,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer van Mjamjam gelabeld 'Junior Saftiges Hühnchen mit Ei,' met een cartoonhond en claims dat het graanvrij en rijk aan vlees is.
MjAMjAM
Junior sappige kip met ei 6 x 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 16,19
(€ 6,75/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerdoos met een tabby kat, gelabeld 'Light Adult 1-6', bevat 6 porties kip en 6 porties zeevis.
Een doorzichtige plastic zak gevuld met gedroogde rundvleesrepen gelabeld 'DIBO Rinderdörrfleisch 500 g', wat aangeeft dat het 100% voorzichtig gedroogd vlees is.
DIBO
Rundvlees gedroogd 500g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (38)
€ 16,29
(€ 32,58/kg)
Premium 2 kg hondenvoerzak gelabeld 'WOLFSBLUT VetLine SKIN,' met een huilende wolf en details over ocean white fish en zoete aardappelen.
WOLFSBLUT
Adult VetLine Skin, Witte zeevis 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 16,49
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte pompflacon met etiket 'GRAU Care Skin & Coat Care', met blauw hartpictogram en tekst 'Ondersteuning van huid & vacht'
GRAU
Hokamix Skin & Shine 250 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 16,49
(€ 65,96/l)
Lage Prijs
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ kattenvoerdoos met een tabby kat, met smaken: 6x kip en 6x zeevis, stukjes in jus.
Lage Prijs
MultiFit CARE INDOOR kattenvoerzakje met langharige kat en bord met kip in saus; tekst 'verminderde ontlastingsgeur', 85g
Lage Prijs
MultiFit CARE SENSITIVE kattenvoerzakje met Siamees, 'met kip in saus', darmflora-icoon, 85g
Lage Prijs
Beaphar Flexifit Advanced Level 2 pasta voor huisdieren, ondersteunt gewrichtsmobiliteit met Omega 3, Glucosamine en Vitamine E.
Beaphar
Flexifit Snacks Hond en Kat pasta 250 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,49
(€ 65,96/kg)
Een stapel van zes kleurrijke 'Lucky Lu' blikjes kattenvoer in verschillende smaken, met speelse kattenafbeeldingen en Duitse tekst.
Lucky Lou
LS Adult Wild-Mix 6x400g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Bunny
Hamsterdroom 600 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (11)
€ 16,49
(€ 27,48/kg)
Lage Prijs
MultiFit CARE Senior kattenvoerzakje met afbeelding van een oranje kat, kip-icoon en een bord met natte kip in saus, 85 g.
Exclusief
MultiFit
Care natvoer voor senior katten met kip 24x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 16,56
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Mjamjam Welpenbox verpakking met een blauwe hondenhuis, speelse hondenillustraties, en de tekst 'WELPENBOX WELKOM THUIS!'
MjAMjAM
Puppybox 6 x 200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 16,59
(€ 13,83/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Sterilised kattenvoer zakje met afbeelding van een tabby kat, gevogeltepaté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer Adult Sterilized Gevogelte 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 16,68
(€ 16,35/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van MultiFit Soft Snack voor katten, met een oranje tabby kat op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het een zalm-smaak traktatie is.
Exclusief
MultiFit
Soft Snack Zalm 7x50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (32)
€ 16,69
(€ 47,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld "Happy Dog Sensible Pure Sweden," met een bruine hond op de voorkant, met rauwe vleesstukken weergegeven.
HAPPY DOG
Sensible Pure Natvoer Hond Adult 6x400 g Wild
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 16,69
(€ 6,95/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Twee bandvormige hondenspeeltjes (blauw en roze) met gegraveerde KONG-tekst boven gekleurde stippen en bijschrift 'Assorted Colors'.
KONG
speelgoed Puppy Tyres M
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 16,79
Lage Prijs
Een speelse tabby kat die reikt naar een kom met romige pudding, met verpakking gelabeld 'PREMIERE I ❤️ mijn kat Mijn Pudding' en 'laag in lactose.'
Exclusief
PREMIERE
My Pudding Yoghurt 66x15 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 16,79
(€ 16,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Roze gelabelde Wow Dog Junior nat hondenvoer met rundvlees, 71% vlees en ingewanden, graan- en glutenvrij, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
JUNIOR Rund 11x150 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (4)
€ 16,99
(€ 10,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
"WOW" merk nat hondenvoer verpakking gelabeld "Mit Ente" (met eend), 71% vlees, graanvrij, geschikt voor senior honden, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
natvoer hond, senior, eend 11x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 16,99
(€ 10,30/kg)
WoW Dog volwassen nat hondenvoer met zalm, 71% vis, vlees & ingewanden, graan- en glutenvrij, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
ADULT Zalm 11x150 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 16,99
(€ 10,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan Perfect Weight hondenvoerzak met een bruine hond op de voorkant, gelabeld voor kleine en mini rassen.
Blik kattenvoer gelabeld "Miamor Pastete mit Fasan," met een witte kattenkop aan de zijkant en "NEU: zarter" dat aangeeft dat het een nieuwe, zachtere textuur heeft.
Miamor
Paté Fazant 24x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (318)
€ 16,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lichtblauwe huisdierharnas met roze afwerking, met een metalen D-ring voor het bevestigen van de lijn en een ademend gaasontwerp.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty gilet harnas blauw XXXXS
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 2
Feloranje hondenspeelgoed in de vorm van een driehoek met textuur grips en bulten, gelabeld "Anttone."
Exclusief
AniOne
Speelgoed Rubber Spade
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (6)
€ 16,99
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'PREMIERE I love my dog,' met een kom en druppel, die rundvlees in meerdere talen aangeeft. 200ml.
Exclusief
PREMIERE
Dog Drink Rund 16x200 ml
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (11)
€ 16,99
(€ 5,31/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Skin & Coat Chews zakje met afbeelding van een collie en één kauwtablet; zichtbare tekst 'ROYAL CANIN', 'SKIN & COAT CHEWS', '240 g'.
Bruine leren gevoerde hondenriem opgerold met chroom karabijnhaak en D-ring, rood label met tekst 'WAU DOG'.
Nieuw
lijn Classic bruin XS
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 2
Witte hondenmannequin met een beige gebreide trui met witte strepen op de kraag en rug, getoond op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
Hond Gebreide Trui Thorin Ruglengte 32 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 2
Een zacht, rechthoekig huisdierbed met een lichtblauwe buitenkant en een kleurrijk geometrisch patroon in roze, grijs en wit aan de binnenkant.
Exclusief
FIT+FUN
Ligplaats Sparkle XS
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (7)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 3
Een kattenspeeltje met kleurrijke veren in tinten van bruin, wit en oranje, bevestigd aan een zwarte stok met een bel.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel telescoopstang
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (15)
€ 16,99