Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
Lage Prijs
Royal Canin X-Small Adult hondenvoeding zakje, 85g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 10 maanden, bevorderend voor een gezond immuunsysteem.
ROYAL CANIN
X-Small Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
FIT+FUN trainingsmatten voor honden, 50 stuks, grootte ca. 60 x 90 cm, meertalige tekst op rode en blauwe verpakking.
Exclusief
FIT+FUN
Fit + Fun Trainingsmatten 50 stuks
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 12,99
Hondenvoer verpakking met het label "FIT+FUN CROC met gevogelte," met twee honden en een gewichtsaanduiding van 10 kg.
Exclusief
FIT+FUN
Droogvoer Hond Adult Croc met Gevogelte 10kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
(€ 1,30/kg)
Tandgel tube voor honden met een collie afbeelding en meertalige tekst: 'Dierenarts ontwikkeld' en 'Met minerale reinigingsdeeltjes.'
Exclusief
TAKE CARE
Tand Lipidegel
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 13,29
(€ 132,90/l)
Een roze siliconen huisdierhalsband met een witte cirkelvormige sluiting met een aan/uit-knop in het midden.
Exclusief
AniOne
Lichte Ring Siliconen Ketting donkerroze S–M
Beoordeling: 1.8 van vijf sterren
1.8 (5)
€ 13,29
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Zwart rubberen band-hondenspeelgoed met in reliëf 'KONG' en 'GOLDEN CO USA' tekst en kleine pootpictogrammen
KONG
Tyres M/L
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 13,49
Blik kattenvoer gelabeld "Catz finefood Bio Ente," met biologische eend, graanvrij, zonder toegevoegde suiker en zonder dierproeven.
Catz finefood
natvoer voor katten, biologisch, Adult Nr. 505 eend 6x200 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (8)
€ 13,49
(€ 11,24/kg)
Beschikbare varianten: 4
Fel oranje hondenkauwspeelgoed met een textuur oppervlak en gaasopeningen voor extra grip en duurzaamheid.
Exclusief
Dogs Creek
Speelstok Firebone
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,49
Kitekat Landpicknick kattenvoerdoos met een oranje tabby, met 'Natuurlijke Vitaliteit 100% Compleet' en ingrediënten: kalkoen, konijn, gevogelte.
Kitekat
Multipack Country Picknick in Saus 24x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (68)
€ 13,49
(€ 6,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak MultiFit Diamonds Comfort kattenbakvulling met een ontspannen oranje tabby kat op de voorkant, met tekst die clumping en geurcontrole benadrukt.
Exclusief
MultiFit
diamonds comfort 4,2 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (214)
€ 13,49
(€ 3,21/kg)
Zakje van animonda CARNY Kitten baby pâté, geschikt vanaf week 4, met verse ingrediënten, zonder granen of suiker, gemaakt in Duitsland.
animonda
Carny natvoer voor kittens, Baby-Paté 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 13,49
(€ 13,23/kg)
Een houten verzorgingsborstel voor huisdieren met een zwarte borstelpad, met fijne zwarte haren en de tekst 'TAKE CARE' gegraveerd op de handgreep.
Exclusief
TAKE CARE
ondervachtborstel bamboe S
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 13,69
Beschikbare varianten: 2
Houten huisdierverzorgingsborstel met metalen haren en een zwarte rubberen basis, met de tekst 'TAKE CARE' op de handgreep.
Exclusief
TAKE CARE
2-in-1 plukborstel bamboe S
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 13,69
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Gastro multipack, met 12 x 85g zakjes met smaken: zalm, kip, eend en kalkoen, ontworpen voor de spijsverteringsgezondheid.
KATTOVIT
Multipack Gastro in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (27)
€ 13,69
(€ 13,42/kg)
Lage Prijs
Blikken Select Gold Adult Pure kattenvoer in smaken paard, kip en rundvlees met een Siamese kat afbeelding op het etiket.
Exclusief
SELECT GOLD
PURE natvoer kat, Adult Mixpakket 6x400g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
LED-huisdierhalsbandlamp, helder cirkelvormig ontwerp met een aan/uit-knop, ideaal voor zichtbaarheid en veiligheid voor huisdieren in de nacht.
Trixie
Flitslichtring USB, kunststof gekleurd S–M
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 13,99
Beschikbare varianten: 4
Cat's Love natvoer voor volwassen katten, met kalkoen als hoofdingrediënt, met een witte kat op het etiket.
CAT'S LOVE
nat kattenvoer Adult Kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (27)
€ 13,99
(€ 11,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een Bengaal kat rust naast een zak "Premiere I ❤️ my cat" kip en vijg romige crunch traktaties.
Exclusief
PREMIERE
Creamy Crunch met kip en vijg 4 x 180 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 13,99
(€ 19,43/kg)
Rode gevlochten hondenriem met een metalen clip en een lus handvat, met een plastic schuif voor verstelbare lengte.
Exclusief
AniOne
looplijn kleine honden rood S
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (7)
€ 13,99
Beschikbare varianten: 5
Mjamjam huisdiervoeding zakje met een kat illustratie, gelabeld "Köstliche Garnelen an saftigem Hühnchen," met kwaliteitsingrediënten en vitamines.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, knijpzakje 6x300 g Garnalen
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (19)
€ 13,99
(€ 7,77/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zakje Hill's Science Plan kattenvoer met gestreepte (tabby) kat, label 'ADULT 1–6 CHICKEN' en bakje stukjes in jus.
Hill's
Science Plan Adult kip 12x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
(€ 13,72/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lichtblauwe gevlochten hondenriem met een zilveren clip, met een label dat zegt 'Anione Wild Variety.'
Exclusief
AniOne
looplijn kleine hond hemelsblauw S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 13,99
Groene siliconen voer mat voor huisdieren met een ovale vorm, ontworpen om morsen op te vangen en het voergebied schoon te houden.
Exclusief
AniOne
schoonloopmat khaki
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 13,99
Beschikbare varianten: 2
Een zachte, gestreepte huisdier sjaal in groen en wit met een grijze binnenkant, met een bruine leren band met een drukknoop.
Exclusief
AniOne
Loop-sjaal S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een kleurrijke verpakking van huisdierensnacks met het merk 'MultiFit' en de productnaam 'Chick 'n' Chew mit Rind' met een lachende hond.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick 'n' Chew met rund 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (26)
€ 13,99
(€ 27,98/kg)
Mjamjam kattenvoeding zakje met een grijze kat silhouet, gelabeld "Leckeres Rind an Kürbis mit Hühnerleber," en kwaliteitsiconen.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen knijpzakje Rund 6x300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (19)
€ 13,99
(€ 7,77/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking van Animonda Integra Protect Intestinal huisdiervoer, met kip en rijst, gelabeld als zeer verteerbaar en voor veterinaire voeding.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult Intestinal met kip & rijst 8x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 13,99
(€ 20,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zes blikken premium hondenvoer van het merk 'WOW-Dog', met smaken: Wild (Hert), Kalkoen, Lam en Rundvlees.
WOW
natvoer hond, volwassen, multipack 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 13,99
(€ 5,83/kg)
Kattovit Feline Gastro-Drink blik met een spetter vloeistof in een kom, met de productnaam prominent weergegeven.
KATTOVIT
Gastronomische Drank 12x135 ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 13,99
(€ 8,64/l)
Lage Prijs
Zak klonterende kattenbakvulling met een speelse kat, gelabeld 'Premiere I ❤️ my cat,' met babypoeder geur en details over gewicht en geurcontrole.
Exclusief
PREMIERE
Extra Light Babypoeder klonterende kattenbakvulling 12 l
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (83)
€ 13,99
(€ 1,17/l)
Blikvoer voor katten gelabeld 'Animonda Carny Ocean' met tonijn en zeevruchten, met een foto van het voedsel op een bord.
animonda
Carny natvoer kat volwassen Ocean Tonijn & zeevruchten 12x80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 14,19
(€ 14,78/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Diet Urinary multipack, met 12 x 85g zakjes met smaken: kalkoen, kip, rundvlees en zalm.
KATTOVIT
Multipack Urine in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (17)
€ 14,19
(€ 13,91/kg)
Verpakking van premium kattenvoer met kip en fazant met peterselie, met rauw vlees in een kom en een kat op de achtergrond.
Pure Nature
Adult 12 x 85 g Kip & fazant
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 14,28
(€ 14,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Huisdiervoeding verpakking met een pluizige kat, met tekst 'Pure Nature' en 'Lachs & Shrimps mit Brunnenkresse' in het roze.
Pure Nature
Adult Zalm & Garnalen 12x80g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 14,28
(€ 14,88/kg)
Kattenvoer verpakking met een grijze kitten op een vervaagde achtergrond, met een kom met rund- en kalfsvleesstukjes, gelabeld 'Rind & Kalb mit Brennnessel.'
Pure Nature
Junior Rund & Kalf 12x85g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,28
(€ 14,00/kg)
Vitakraft pure kip kauwstaafjes verpakking met een golden retriever. Tekst benadrukt "100% mager kip" en "geen granen, geen toevoegingen."
Vitakraft
Bonas kauwstaafjes met kip 3x80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 14,29
(€ 59,54/kg)
Een roze huisdierhalsband met een witte sluiting, met een knop voor aanpassing, weergegeven tegen een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
lichtgevende ring siliconen 2-kleurig donkerroze S–M
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (3)
€ 14,29
Beschikbare varianten: 2
Zwarte huisdierafvalschep met een lange handgreep en een blauw AniOne-logo, ontworpen voor eenvoudig opruimen van huisdierafval.
Exclusief
AniOne
opvouwbaar poepschepje
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (7)
€ 14,29
Lage Prijs
Royal Canin 85g nat kattenvoer zakje voor senior katten ouder dan 11 jaar, stukjes in jus, met afbeelding van een oranje tabby kat.
Lage Prijs
Royal Canin Puppy X-Small nat hondenvoer zakje, 85g, stukjes in jus, voor puppy's van 2-10 maanden, zachte textuur voor melktanden.
ROYAL CANIN
X-Small Puppy in Saus 12x85 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 14,40
(€ 14,12/kg)
Blik van WOW Cat Premium Senior Paté met hert en konijn, gelabeld als graanvrij, met een blauw ontwerp en voedingsdetails.
WOW
Cat Senior 6x200 g wild en konijn
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,49
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 2