Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
Lage Prijs
Select Gold Senior Classic Fit zachte mousse kattenvoer blik met zwart-witte kat, kip met zalm, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer kat senior +12 Classic Fit Kip met Zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 10,69
(€ 8,91/kg)
Lage Prijs
Cesar hondenvoer verpakking met 'landragout' smaak, met een bord gemengd vlees en groenten, en tekst die 8x150g porties aangeeft.
Cesar
Landkeuken in Saus 8x150g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,79
(€ 8,99/kg)
Lage Prijs
Cesar klassik-terrine hondenvoer verpakking met een zwarte doos met een rode basis, met afbeeldingen van vlees en een bord terrine.
Cesar
Klassieke Selectie 8x150g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 10,79
(€ 8,99/kg)
Lage Prijs
Een zak Vitakraft MENU Vital konijnenvoer, met twee konijnen en benadrukt vitamines, mineralen en hoge vezels.
Vitakraft
Menu Vital voor dwergkonijnen 3 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 10,89
(€ 3,63/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerdoos met witte langharige kat en bordje met mini-filets in saus; etiket 'Les filettines en sauce'
GOURMET
PERLE Filettines in saus 12x85g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (125)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoerdoos met witte langharige kat, bord met nat voer en etiket 'GOURMET Gold'
GOURMET
GOLD 12x85GR FIJNE HAPJES
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (182)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoedingsdoos met een witte langharige kat, een paneel 'RÉGAL DE SAUCES' en de tekst '12x 85g'
GOURMET
PERLE Sauzen selectie 12x85g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (34)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Pedigree Tasty Minis hondensnacks in een gele zak, met smaken van kip en eend, met minder dan 12 kcal per traktatie.
Pedigree
Leckerbissen Tasty Minis Kip en eend 6x130 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 10,99
(€ 14,09/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een felgroene huisdierhalsband met een textuurontwerp en een witte sluiting met een USB-poort voor opladen.
Trixie
Flitslichtring USB, nylon groen XS-S
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (8)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 3
Witte keramische hondenvoerkom met een gestructureerd diamanten patroon aan de buitenkant.
Exclusief
MORE
Porseleinen kom reliëf 350 ml
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (6)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 2
Duidelijke aquarium siphon met een zwarte basis en transparante buis, ontworpen voor waterveranderingen en het schoonmaken van viskommen.
Exclusief
AniOne
Mulmsauger 23cm, 1,6m
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (3)
€ 10,99
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Adult Pure Beef diervoeder met afbeelding van een wolf, rauwe biefstuk en tekst '60% rundvlees, 40% fruit, 0% toegevoegde granen'.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoeding voor honden, Adult, Pure Beef 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse pluchen lama hondenspeelgoed met rood gestreept zadel en KONG-logotag
KONG
Sherps Llama
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (12)
€ 10,99
Een roze huisdierhalsband met een witte controle-eenheid met een aan/uit-schakelaar en veiligheidsymbolen, ontworpen voor zichtbaarheid.
Exclusief
AniOne
Lichte Ring Siliconen Ketting roze XS
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (13)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 4
Een witte huisdierenvoederbak met een roestvrijstalen binnenkant en een zwarte rubberen basis voor stabiliteit.
Exclusief
AniOne
Melanine Kom crème 350 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 2
Zachte oranje teddybeer met een hart op zijn buik gestikt en witte accenten op de oren, ideaal voor huisdieren of kinderen.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty teddybeer
Beoordeling: 1.8 van vijf sterren
1.8 (8)
€ 10,99
Oranje rubberen huisdier speelgoedbal met meerdere gaten voor een gemakkelijke grip en spel. Ideaal voor honden om op te kauwen en te apporteren.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty speelbal
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 10,99
Natuurlijke hondenkauwsnacks Bovine Scalp verpakking met luchtgedroogde hondensnoepjes, met een afbeelding van een bulldog en tekst die 100% natuurlijke ingrediënten benadrukt.
FriGera
Rundscalp 500 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 10,99
(€ 21,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak met regionale weidehooi gelabeld 'Real Nature', geschikt voor knaagdieren en dwergkonijnen, met groen gras en natuurlijke afbeeldingen.
Grijze nagelknipper voor huisdieren met een veermechanisme en textuur grip, met een hartlogo dat 'Take Care' leest.
Exclusief
TAKE CARE
nagelknipper
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (12)
€ 10,99
Kleurrijk hondenkoordenspeeltje met pluche watermeloen-, citroen- en kiwi-vruchtvormen eraan bevestigd.
Exclusief
AniOne
speeltouw met vruchten
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
Pluche groen huisdierspeelgoed in de vorm van een avocado met een glimlachend gezicht en een bruine pit en pootjes.
Exclusief
AniOne
pluchen speelgoed Avocado Flatty S-M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 10,99
SALE
Blikjes huisdiervoeding gelabeld 'Real Nature Original Senior' met kalkoen en kip, met illustraties van een kalkoen en kip.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, Senior, kalkoen & kip met walnootolie 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
Je bespaart: 20%
€ 10,99
(€ 4,58/kg)
€ 13,74
Een pluche oranje aap speelgoed met een glimlachend gezicht en een zachte, fuzzy textuur, ontworpen voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
knuffel Tufflove aap M
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (9)
€ 10,99
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met groene Timothy hooi gelabeld "Real Nature Timothy," geschikt voor kleine dieren en dwergkonijnen in meerdere talen.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Timothy Hooi 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Lage Prijs
MultiFit Meisenknödel spekballen voor vogels, 50 stuks, zonder net, voeding het hele jaar door, allergenen gecontroleerd.
Exclusief
MultiFit
mezenbollen
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 11,00
(€ 2,44/kg)
Doppelherz 'für Tiere' Gelenk Öl Omega-3 doos en fles (250 ml) voor katten en honden, toont hond en kat
Doppelherz
Gewricht Olie Omega-3 250 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 11,03
(€ 44,12/l)
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer zakje, 85g, met een witte silhouet van een kat en tekst die hypoallergene ingrediënten benadrukt.
KATTOVIT
Sensitive Natvoer Kat Paté Kip 10x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 11,19
(€ 13,16/kg)
Kattovit Feline Diet Gastro pâté met kalkoen, 85g verpakking; bevordert de spijsvertering, laag vet, hoge elektrolyteninhoud.
KATTOVIT
Gastro natvoer Paté Kalkoen 10x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 11,19
(€ 13,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Urinary kattenvoer zakje, 85g, kip pâté formule ondersteunt de oplossing van struvietstenen met gematigd magnesium.
KATTOVIT
Urinary natvoer voor katten Paté kip 10x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 11,29
(€ 13,28/kg)
Een spuitfles gelabeld 'beaphar Schnellwäsche' met afbeeldingen van een hond en een kat, ontworpen voor snelle huisdierreiniging.
Beaphar
Snelwas 250 ml
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (19)
€ 11,29
(€ 45,16/l)
Lage Prijs
Een zak Pedigree Junior hondenvoer, 3 kg, met een kom met brokjes en tekst die natuurlijke ingrediënten, prebiotica en superfoods benadrukt.
Pedigree
Junior met gevogelte en groenten 3kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (23)
€ 11,29
(€ 3,76/kg)
Een felgele huisdierenhalsband met een witte controle-eenheid met een aan/uit-knop en de merknaam 'Antone Wild Variety.'
Exclusief
AniOne
LED Licht Ring Silicone Mini XS
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 11,29
Zwarte huisdierverzorgingshark met metalen pinnen en ergonomische handgreep, ontworpen om losse vacht en klitten te verwijderen.
Exclusief
TAKE CARE
ondervachark
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 11,29