Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4475 producten
Zak Fit+Fun Sensitive kattenvoer met lam en rijst, met een gestreepte kat en 2kg gewicht.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Droogvoer Kat Adult Sensitive met Lam & Rijst
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,98
(€ 2,00/kg)
Kleurige traktatietas voor huisdieren gelabeld 'MIMOS CABALLOS' met paardenlever, 'hypoallergeen,' en 'een tas vol hondenliefde.'
Mimos
Paardenlever 150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 53,27/kg)
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een speelse oranje tabby, met 12 zakjes kip, rundvlees en gevogelte in saus. 100% Compleet.
Kitekat
Multipack Klassieke Selectie in Saus 12x85g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Blauwe sprayfles gelabeld 'Take Care' met een illustratie van een hond en kat, ter promotie van een vlek- en geurverwijderaar voor huisdieren.
Exclusief
TAKE CARE
Vlek- en Geurverwijderaar 750ml
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (10)
€ 7,99
(€ 10,65/l)
Orijen Guardian 8 kattenvoerzak met een kat op een boomtak, met de nadruk op "90% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "8 gezondheidsvoordelen."
Orijen
Cat Guardian 340 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (12)
€ 7,99
(€ 23,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een vrolijke corgi zit naast een pakket 'Premiere I love my dog Fun Snack Chew Ball,' met een rundvlees rauwe huid traktatie met gaten.
Exclusief
PREMIERE
Première kauwbal met rawhide 4x38 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 52,57/kg)
Lily's Kitchen Woof Brush tandheelkundige snoepjes voor honden, met een groene stick en tekst over tandverzorging, plaqueverwijdering en natuurlijke ingrediënten.
LILY'S KITCHEN
Woofbrush tandkauwartikel voor middelgrote honden 7x28 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (30)
€ 7,99
(€ 40,77/kg)
Beschikbare varianten: 3
Houten huisdierkam met fijne metalen tanden en een gebogen handvat, met de tekst 'TAKE CARE' gegraveerd aan de zijkant.
Exclusief
TAKE CARE
Vachtkam
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 7,99
Keramische huisdierenkom met een lavendelkleurige binnenkant en een gespikkelde witte buitenkant, die een gladde, glanzende afwerking toont.
Exclusief
AniOne
Keramische Kom Pastel 350 ml paars
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 7,99
Een levendig roze en oranje pluche speelgoed in de vorm van een vogelbekdier, met zachte, fluffy texturen en grote, expressieve ogen.
Exclusief
AniOne
knuffel Tufflove vogelbekdier S
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 7,99
Zwart huisdentuig en lijn set, met verstelbare banden en een metalen clip voor veilige bevestiging.
Exclusief
AniOne
kattentuigje met riem zwart
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 4
AniOne jute vervangingskoord voor huisdieren, 5 mm diameter, 37,5 m lengte, met wikkel- en lijminstructies.
Exclusief
AniOne
Jute-vervangkoord 37,5 m
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 7,99
Lichtblauwe keramische dierenbak met een glanzende afwerking en craquelé textuur, leeg en rond van vorm.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
keramische kom 200 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Ronde keramische huisdierschaal met blauwgroene glazuur en bruine rand, leeg, geïsoleerd op een witte achtergrond.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
keramische kom 200 ml
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (5)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Blauw en geel gevlochten hondenkooispeelgoed met een witte bal met een kruisvormig gat aan één uiteinde.
Exclusief
AniOne
reflecterend touw handvat met bal
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (1)
€ 7,99
Vier in elkaar grijpende siliconen likmatten voor huisdieren (oranje, donkerblauw, lichtblauw, bleekblauw) met verhoogde motieven van ster, zon, maan en wolk.
Exclusief
AniOne
Likmat 4-delige set 26 x 30 cm
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (4)
€ 7,99
Bloemvormige krabplank van gegolfd karton met roze hartjesprint bovenop, geel speeltje (bal) en 'AniOne'-logo.
Exclusief
AniOne
krabkarton bloemen
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 7,99
Een mintgroen huisdier speelgoed met een transparante cirkelvormige bubbelkamer, met ster- en cirkelvormige uitsparingen, gemonteerd op een zuignapbasis.
Exclusief
AniOne
speeltje met zuigvoet
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (9)
€ 7,99
Een zachte, beige huisdiermat met een textuur oppervlak en gestikte randen, ideaal voor het comfort van huisdieren.
Exclusief
AniOne
liggende deken beige
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 7,99
Lage Prijs
Pluchen bruin hondenspeelgoed in de vorm van een peperkoekmannetje met een rode kerstmanmuts en rode strik met groene en witte knopen.
Lage Prijs
MultiFit hondenvoerdoos met gedeeltelijke hondenfoto, 'MultiFit' logo, label 'Ragout & Jelly', 'Adult' en '12×100g'.
Roze pluizig krabvormig huisdierspeelgoed met geborduurde glimlachende ogen en een wit label met 'AniOne' en CE-markering
NieuwExclusief
AniOne
pluchen speelgoed axolotl 2 in 1
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
RVS huisdier voederbak met een gladde, glanzende binnenkant en een matte buitenkant, ontworpen voor duurzaamheid en gemakkelijke reiniging.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
meer LIFESTYLEPETS RVS-kom Premier grijs 170 ml
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (14)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 2
Lang huisdierkussen met een levendig groen bladerenpatroon op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
speelrol met kattenkruid
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (14)
€ 7,99
Een kleurrijke huisdierharnas en lijn set met cartoon dierenontwerpen op de harnas, met een zilveren lijn eraan bevestigd.
Exclusief
FIT+FUN
kraag+leiband set lichtgrijs S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 2
Zak DeliBest 'LIGHT SNACK' luchtgedroogde hondensnacks (paardmaag) met afbeelding van een lachende witte hond en Zwitsers etiket.
DeliBest
Paardenmaag Gourmet 150g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (14)
€ 7,99
(€ 53,27/kg)
Kitekat Fisch-Box kattenvoer verpakking met een oranje kat, met 6 porties zalm en 3 porties witte vis in gelei.
Kitekat
Multipack Visdoos in Gelei 12x85g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld "MARKT-MIX," 12 zakjes met rundvlees, kip en zalm. "Natuurlijke Vitaliteit 100% Compleet."
Kitekat
Multipack Marktmix in Gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (11)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Doos kattenvoer met een speelse oranje tabby en het merk 'kitekat'. Bevat 12 porties gevogelte in gelei, met de nadruk op 'NATURAL VITALITY 100% COMPLETE.'
Kitekat
Multipack Gevogelte Allerlei in Gelei 12x85g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Fluffy mintgroen pluche speelgoed met lange ledematen, ideaal voor huisdieren om mee te knuffelen en te spelen.
Exclusief
AniOne
knuffel Tufflove luiaard S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 7,99
Groene keramische huisdierschaal met een glanzende afwerking, ondiep en rond, geschikt voor voedsel of water.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
keramische kom 200 ml
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Doos Purina Gourmet Gold kattenvoer met witte langharige kat en een op een bord geserveerde groentetimbal; tekst 'Les Timbales...' '12x 85g'.
GOURMET
GOLD Hartig Torentje verschillende smaken met groente 12x85 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld 'Bunte Vielfalt', bevat 12 zakjes met kip, rundvlees en zalm.
Kitekat
Multipack Kleurrijke Variatie in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (88)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 3
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld "Jagdschmaus," met 12 porties en "Natural Vitality 100% Complete."
Kitekat
Multipack Jachtfestijn in Saus 12x85g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
FIT+FUN trainingsmatjes voor honden, 50 stuks, formaat ca. 60 x 60 cm, verpakking in rood, wit en blauw.
Exclusief
FIT+FUN
Fit + Fun Training Pads 50 stuks
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 7,99