Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4475 producten
Een pluche zonnebloem speelgoed met heldergele bloemblaadjes, een bruine kern en een groene steel, ideaal voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
AniOne
speelgoed met geluid
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 6,99
Zwarte getextureerde rubberen hondenbal met het geperste logo "Dogstreat" en een klein hondenpictogram.
Exclusief
Dogs Creek
Bal Satelliet zwart
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
Beschikbare varianten: 2
Beaphar tandpasta voor huisdieren met enzymen, lever smaak, frisse adem, plaque- en tandsteencontrole, met afbeelding van een hond en kat.
Beaphar
tandpasta 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 6,99
(€ 69,90/kg)
Zacht roze konijnenpluche speelgoed met lange oren en een geknoopt dekenlichaam, ontworpen voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
snuffeldoek Konijn
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 6,99
Lage Prijs
Roze Edgard Cooper Puppy Bites verpakking met een speelse hond en kat, met 'Eend en Kip' en 'Laag calorie, ja echt.'
Edgard & Cooper
Bites Puppy Eend & Kip 120 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 6,99
(€ 58,25/kg)
Lage Prijs
Royal Canin hondenkoekjespakket met een zwart-witte hond, gelabeld 'Koekjes Compatibel met Hypoallergene Dieet', 230g.
ROYAL CANIN
Snacks Adult, Hypoallergeen
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 6,99
(€ 30,39/kg)
Lage Prijs
Royal Canin-traktatzak met portret van een hond en brokjes; tekst 'Treats', 'Compatible with Urinary S/O Diets', '230 g'
ROYAL CANIN
Snacks Adult, Urinary S/O
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 6,99
(€ 30,39/kg)
Lage Prijs
Een tabby kat zit naast een kom romige kattensnack gelabeld 'PREMIERE I love my cat My Cream' met smaken van vis, kip en pompoen.
Exclusief
PREMIERE
Mijn Crème 24x15g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (37)
€ 6,99
(€ 19,42/kg)
Een schattige, muisvormige dispenser voor huisdiertraktaties in wit en grijs, met oren en een doorzichtig gedeelte dat brokjes binnenin toont.
Catit
PIXI snackautomaat muis
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (12)
€ 6,99
Paarse pluche kikker speelgoed voor huisdieren, met geborduurde ogen en textiel met textuur, ideaal voor speeltijd en knuffelen.
Exclusief
AniOne
speelgoed kikker
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 6,99
Pluche wasbeerhond speelgoed met een zachte grijze body, zwarte strepen en witte gelaatskenmerken, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
knuffel Flattie wasbeer M
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 6,99
Kattenspeelstok met een houten stok en twee teal pom-poms versierd met groene veren, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
speelhengel met verenballen XL
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (6)
€ 6,99
Lage Prijs
Vitakraft Liquid Snack kattensnacks verpakking van 16x15g, 8 met zalm + omega 3, 8 met leverworst + biotine, laag in calorieën.
Verpakking voor 8 in 1 Delights Beef Twisted Sticks, met gedraaide hondensnacks met rundvlees erin, en een hond die zijn lippen likt.
8in1
Delights Twisted Sticks met rund 10 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (31)
€ 6,99
(€ 127,09/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking "Premiere I love my dog Senior" met 39% gevogelte, celbescherming, gewrichtsondersteuning, 1 kg.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Senior Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (79)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een witte mannequin hond die een kleurrijke regenjas met spetterpatroon in paarse, roze en blauwe tinten draagt, met een zwart logo.
Exclusief
FIT+FUN
Regenjas Camouflage 24 cm
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 6,99
Beschikbare varianten: 8
Blauwe hondentrui met oranje manchetten, met kleurrijke geborduurde ontwerpen van bloemen en lijnen.
Exclusief
FIT+FUN
gebreide trui in regenboogkleuren 24 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 6,99
Beschikbare varianten: 7
Twee gestreepte pluche huisdierspeeltjes in de vorm van zuurstokken, één rood-wit corduroy, de ander groen-wit fleece.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Xmas Candy Cane XL
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 6,99
Groen gebreide hondentrui met wit sneeuwvlokpatroon en geribbelde hals- en pootopeningen.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Fit + Fun gebreide kersttrui voor honden 28 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer pakket, met 12 x 85g porties in een zwarte doos met een kattenafbeelding, en smaken zoals zalm en tonijn.
Lage Prijs
Witte Royal Canin-zak met hondentraktaties, gelabeld 'Compatible with Satiety Diets', met afbeelding van een gespikkelde hond, 230 g
ROYAL CANIN
Snacks Adult, Verzadiging
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 6,99
(€ 30,39/kg)
Lage Prijs
Witte Royal Canin-traktatzak met afbeelding van een gespikkelde hond, brokjes en tekst 'Treats', 'Compatible with Gastrointestinal Diets', 230 g
ROYAL CANIN
Snacks Adult, Gastrointestinal 230 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 6,99
(€ 30,39/kg)
Bruine kartonnen doos met hondensnoepjes gelabeld 'Bubeck Pansen Brot,' met een afbeelding van een hond, 4 kg gewicht, en tekst in het Duits.
BUBECK
pensbrood 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (51)
€ 7,01
(€ 1,75/kg)
Vijf zakken JR FARM gedroogde kruiden voor huisdieren, gelabeld 'Ein Stück Natur' en 'Wiesen-Ernte', met een levendig groen veldontwerp.
JR Farm
Een stukje natuur Weideoogst 5x 80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (13)
€ 7,21
(€ 18,03/kg)
Lage Prijs
Almo Nature HFC Natural multipack voor volwassen katten, met verschillende kiprecepten, 6 verpakkingen van 55g elk, met een katten silhouet.
Almo nature
Almo Natuur HFC kip 6x55 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,29
(€ 22,09/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine papieren zak met konijnenhooi gelabeld 'HEU' met een transparant venster dat het hooi binnenin toont, met een ontwerp van groene gras en vlinders.
Bunny
hooi van natuurbeschermingsweiden Nature 1,7 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (13)
€ 7,29
(€ 4,29/kg)
Zwarte terrariumsubstraat in een doorzichtige plastic zak gelabeld 'Naturhumus' van Trixie, met een gekko en een ooggrafiek, 10L.
Trixie
Reptiland natuurlijke humus 10 l
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 7,29
(€ 0,73/l)
Lage Prijs
Royal Canin Fussy Exigent kattenvoerzak met afbeelding van een bruine kat, gelabeld als "Zeer smakelijk" en "Getest en goedgekeurd door eigenaren van kieskeurige katten."
ROYAL CANIN
droogvoeding kat, Adult, Fussy Exigent 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (55)
€ 7,39
(€ 18,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Bunny
Kleurenmuisdroom 500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 7,49
(€ 14,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Kitten voedsel verpakking met een speelse kitten op gras, die '90% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' benadrukt.
Orijen
Kitten 340 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 7,49
(€ 22,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe huisdierverzorgingsspons met een lange handgreep, ontworpen voor het schoonmaken van huisdieren.
Exclusief
AniOne
ruitenreiniger
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,49
Roze MultiFit 'Mini Adult 1+' hondenvoerzak met afbeelding van kleine hond, verspreide brokjes, tekst 'MET RUNDVLEES, KIP & MAÏS', 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond adult, mini, met rund, kip & maïs 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Roze MultiFit hondenvoerzak met label 'SENSITIVE JUNIOR <1' met puppy-afbeelding, 'met lam, kip & rijst' en 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond, junior, sensitive, met lam, kip & rijst 2,5 kg
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (2)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hond kauwstaaf gelabeld 'DAUERKAUER', geschikt voor honden van 10-15 kg, 100% natuurlijk, bevordert tandheelkundige zorg en stressverlichting.
Dauerkauer
Kauwkaas S
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (11)
€ 7,49
(€ 124,83/kg)
Beschikbare varianten: 4
SALE
Blikvoer voor huisdieren gelabeld "Real Nature Original" voor senioren, met kalkoen en kip met walnootolie, in het Duits en Frans.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, senior, kalkoen & kip met walnootolie 6x200 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
Je bespaart: 20%
€ 7,63
(€ 6,36/kg)
€ 9,54
Lage Prijs
MultiFit pâtéblik met een oranje gestreepte kat en een bord met pâté; label met 'ADULT 1+' en 'with salmon & yoghurt centre'.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat Adult, paté met zalm en yoghurtkern 16x100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 7,84
(€ 4,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Catsan Active Fresh kattenbakvulling verpakking, met een afbeelding van een slapende kat, met tekst die geurcontrole en compacte klontering benadrukt.
CATSAN
Active Fresh kattenbakvulling 5 liter
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (29)
€ 7,89
(€ 1,58/l)
PetBalance Medica hondensnacks met een hondensilhouet, gelabeld 'Gelenk' en 'Snacks,' met kip, rijst, glucosamine en chondroïtine.
Exclusief
PetBalance
Medica Gewrichtssnacks met gevogelte & rijst 2x125 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 7,98
(€ 31,92/kg)