Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4475 producten
Lage Prijs
Groene MultiFit eekhoornvoerzak met een afbeelding van een eekhoorn, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans, plus iconen "met noten" en "alle seizoenen".
Exclusief
MultiFit
Eekhoornvoer 600 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,59
(€ 7,65/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit kattenvoer met een schattige oranje kitten op de voorkant, gelabeld 'CARE JUNIOR' met 'Huhn' (kip) en een kom met brokjes.
Exclusief
MultiFit
MultiFt Care Droogvoer Kat, Junior, Kip 750 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (1)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Care Sensitive kattenvoer verpakking, met een kattenafbeelding, een kom met brokjes en tekst die kalkoen als het belangrijkste ingrediënt benadrukt.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Gevoelig, Kalkoen 750 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (5)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit kattenvoer met een pluizige kat op de voorkant, gelabeld "ZORG BINNEN" met details over anti-haarballen en verminderde ontlastinggeur.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Adult, Indoor, Kip 750 g
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (5)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Grijze kat op een gele zak MultiFit kattenvoer met het label 'ZORG URINAIR', met een kom met brokjes en tekst over ondersteuning van de urinegezondheid.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Urinary, Kip 750 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak MultiFit kattenvoer gelabeld 'CARE ANTI-HAIRBALL' met een fluffy kat op de voorkant, met een kom met brokjes eronder.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Anti-Haarbal, Kip 750 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (3)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een oranje tabby kat, gelabeld 'MultiFit CARE ADULT' met zalm, 750g, met nadruk op gewrichtsgezondheid en metabolisme.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Zalm 750 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
MAUSLE Kat Lunch Mix-Box: speelse zwarte kat op een picknickdeken met snacks van kip, kalkoen, tonijn, leverworst, cheddar en gouda.
Lucky Lou
Muisje 6-pack
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,69
(€ 39,08/kg)
Lage Prijs
Een kleurrijke huisdier snack verpakking met een lachende hond, gelabeld 'MultiFit Snacks Chick 'n' Chew mit Rind' met rundvlees smaak.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Multifit Snacks Chick'n Chew honden traktaties verpakking, met een speelse hondenafbeelding, met een helderrode achtergrond en 100g gewichtsaanduiding.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Een kleurrijke verpakking van MultiFit Snacks met 'Chick'n chew' honden traktaties, met een blije hond afbeelding en '100g' label.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 2 x 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Outdoor kattenvoer verpakking met een calico kat. Tekst benadrukt 'Geflügel mit Reis' (gevogelte met rijst) en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Outdoor Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (47)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold kattenvoer verpakking met een Britse Korthaar kat. Tekst bevat 'ADULT', 'Geflügel mit Lachs' en voedingsdetails.
Exclusief
SELECT GOLD
British Shorthair Adult Gevogelte en zalm 300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold kattenvoer verpakking met een gouden tabby kat, gelabeld 'Adult Acceptance,' met details over gevogelte en lever ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Acceptatie Adult Gevogelte en lever 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Zwarte en witte kat op een zak huisdiervoeding met het label 'SELECT GOLD Senior Classic Fit', geschikt voor katten ouder dan 9 jaar, met kip en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior 9+ 300 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (10)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Senior Hair & Skin kattenvoer verpakking met een fluffy oranje kat, met tekst die voordelen voor gevoelige huid en vacht benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Hair+Skin Senior Gevogelte en zalm 300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (22)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kattenvoerverpakking met een zwart-witte kitten, met tekst die de ingrediënten van gevogelte en rijst benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Huisdiervoedselpakket met een tabby kat, gelabeld 'SELECT GOLD ADULT Gesteriliseerd,' met details over kip- en aardappel ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Gesteriliseerd Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (36)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Selecteer een verpakking kattenvoer van Gold met een grijze tabby kat. De tekst bevat "ADULT Indoor" en "Geflügel mit Reis" (Vogel met Rijst).
Exclusief
SELECT GOLD
Indoor Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (13)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Moeder kattenvoer verpakking toont een zwart-witte kitten met zijn moeder, met nadruk op "1-4 Monate" en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Babycat+Moeder Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Hair & Skin kattenvoer verpakking met een fluffy ginger kat. Tekst benadrukt "Vogel met zalm" en "Glutenvrij recept."
Exclusief
SELECT GOLD
Hair+Skin Adult Zalm en gevogelte 300 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (38)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een gemberkat, gelabeld 'SELECT GOLD SENIOR Sensitive Digestion', met details over ingrediënten en voordelen.
Lage Prijs
Almo Nature Daily kattenvoer multipack met drie zakjes van 100g met een close-up van het gezicht van een kat op de achtergrond.
Almo nature
Daily Multipack 6x70g Visselectie
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 4,79
(€ 11,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakte wilgenmilletbal voor vogels, met een geweven ontwerp met milletzaadjes, gelabeld 'MultiFit Weiden-Hirseball.'
Exclusief
MultiFit
Wilgen-Gierstbal 25g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 4,79
(€ 191,60/kg)
Rvs dierenkom met verstelbare metalen klem voor bevestiging aan kooien of bench, glanzend en reflecterend oppervlak.
Exclusief
AniOne
Schroefbare RVS Voerbak 300 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,79
Beschikbare varianten: 2
Een bevroren hondenbottraktatie, gevormd als een klassiek bot, met een lichtbeige kleur en rode accenten aan de uiteinden.
Trixie
TRIX Kauwbot Salamismaak 12cm 2 stuks/ 140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,79
(€ 34,21/kg)
Een zak Versele-Laga Complete Cuni Adult konijnenvoer, met twee konijnen en hoogtepunten zoals "All-in-One Nutrition" en "High Fibre."
Versele-Laga
Complete Cuni Volwassen 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,89
(€ 9,78/kg)
Premiere I love my dog Protein Bar verpakking met een blije hond, met repen en wortels, die 74% kipinhoud benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
eiwitreep 4 x 25 g Kip met wortel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,89
(€ 48,90/kg)
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care, Maxi Pack van 12 tandsticks voor honden (25-40kg), met een flexibele textuur voor het reinigen van moeilijk bereikbare tanden.
Kleurige hondenbeloningszak gelabeld "MIMOS POLLOS," met kipnekken, met tekst die "100% Huhn" en "Eine Tüte voll Hundeliebe" aangeeft.
Nieuw
Mimos
kippennekken 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 49,90/kg)
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care traktaties in een 21-sticks Maxi Pack voor honden van 7-12 kg, met een flexibele textuur voor tandheelkundige reiniging.
DentaLife
PURINA Dental Care Snacks Mini, 21x
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 14,46/kg)
Purina Dentalife Daily Oral Care hondensnacks in een Maxi Pack, met 15 sticks voor middelgrote honden (12-25kg), met een textuurontwerp voor gemakkelijk kauwen.
DentaLife
Daily Medium Honden Kauwstokjes 15 stuks
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 4,99
(€ 14,46/kg)
Een zak Blue Tree Wellness Flakes voor huisdieren, gelabeld 'Sommer-Früchte' met banaan, appel en aardbei. Glutenvrij.
BLUE TREE
Wellness Flakes met vruchten 650 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 4,99
(€ 7,68/kg)
Lage Prijs
Whiskas Pure Delight kattenvoedingsdoos (paars) met een grijze kat, label 'Gemischtes Ragout in Gelee' en '12x 85 g'.
Tube van Pets Deli snackpasta gelabeld 'Soft & Shiny' voor een gezonde huid en glanzende vacht, met zalmsmaak, in een lichtblauw ontwerp.
Pets Deli
Snackpasta Soft & Shiny met zalm 75 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 4,99
(€ 66,53/kg)
Tube van huisdier snackpasta gelabeld 'Bye Hairballs' in het Duits, met een beige ontwerp, beweert haarballen te ondersteunen, met rundvlees smaak.
Pets Deli
Snackpasta Bye Hairballs met rund 75 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 4,99
(€ 66,53/kg)
Een kleurrijke verpakking van Mimos Corderos hondensnoepjes, met lamslong, gelabeld "hypoallergeen" in het Duits en Engels, met levendige patronen.
Mimos
Lamslong 80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,99
(€ 62,38/kg)
Kleurrijke verpakking van 'Softies Rind' hondensnoep met een cartoonhond en tekst: 'Ideal fürs Training,' 'Sitz!,' 'High Five!,' 'Platz!'
Pets Deli
Adult Snack Softies Rund 90g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 55,44/kg)
Kleurige verpakking van 'Pets Deli Softies' hondensnoepjes met een cartoon van een roze hond en tekst: 'Ideaal fürs Training,' 'Huhn,' en 'Für Hunde.'
Pets Deli
Adult Snack Softies Kip 90g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 55,44/kg)
Lage Prijs
Een zak van 60g Felix Party Mix kattensnoepjes met een zwart-witte kat op de voorkant, met tekst die de oceansmaak en 2 kcal per snoepje aangeeft.
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer verpakking met een Siamees, met nadruk op "Rind" (rundvlees) en "26% frisches Fleisch" (26% vers vlees).
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Rund 300 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (18)
€ 4,99
(€ 16,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Kitten Pure kattenvoer verpakking met een witte kitten met blauwe ogen, gelabeld 'Rind' (rundvlees) en benadrukt 26% vers vlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Kitten Rund 300 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (13)
€ 4,99
(€ 16,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een teal en grijze dispenser voor huisdierafvalzakken met een karabijnhaak, gedeeltelijk gevuld met een blauwe plastic zak.
Exclusief
TAKE CARE
Poepzakjeshouder met zaklamp
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 4,99
Lage Prijs
Kauwsnack Rib voor honden, met twee kip-smaak kauwtraktaties, met een golden retriever op de verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Chew It kauwbot met kipfilet 200g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 4,99
(€ 24,95/kg)
Een cilindrische traktatenzak voor huisdieren met een trekkoordsluiting, met een grijze achtergrond versierd met kleurrijke pootafdrukken in oranje, roze en teal.
Exclusief
FIT+FUN
snackzakje Pootafdruk
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (21)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2