Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4481 producten
Lage Prijs
Vitakraft Beef Stick School honden traktatie verpakking met een blije hond met een speeltje, gelabeld 'Suikervrij Recept' en 'Vitality Plus.'
Vitakraft
Beef Stick School Gevogelte 20 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,79
(€ 139,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Versele-Laga Complete Crock bessensnack voor kleine huisdieren met afbeeldingen van cavia, hamster, bosbessen en rode bessen.
Versele-Laga
Crock Complete Berry 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,89
(€ 57,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Versele-Laga Complete Crock appel-snackpakket voor huisdieren met afbeelding van konijn, cavia en hamster; tekst 'Geen toegevoegde suikers' 'Vitamine C'
Versele-Laga
Crock Complete Appel 50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,89
(€ 57,80/kg)
Een zak Versele-Laga Complete Crock huisdiervoeding voor kleine dieren, met konijnen, wortelen en belangrijke voordelen zoals 'Geen Toegevoegde Suiker.'
Versele-Laga
Crock Complete Wortel 50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,89
(€ 57,80/kg)
Versele-Laga Complete Crock kruiden snack voor kleine huisdieren met vitamine plus en omega 3, zonder toegevoegde suiker, hersluitbare verpakking.
Versele-Laga
Crock Complete Kruiden 50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,89
(€ 57,80/kg)
KONG Naturals Catnip Spray bruine sprayfles met doorzichtige dop en groen etiket met 'Catnip Spray'.
KONG
Catnip Spray
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (55)
€ 2,89
(€ 96,33/l)
Natuurlijke hondenkauwsnack vastgebonden met touw, met een groen label dat "Olivenholz Kaustab XS" voor kleine honden leest.
Chewies
olijfhout XS
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (43)
€ 2,96
Beschikbare varianten: 4
Een doorzichtige plastic container gevuld met verschillende beige en lichtbruine ronde kauwspeeltjes voor huisdieren, met het deksel gedeeltelijk open.
Exclusief
AniOne
keramische ringen voor Intern filter 40
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
Beschikbare varianten: 3
Drie peperkoekmannetjes hondenspeeltjes met feestelijke outfits: rode jurk, groene bretels en blauwe sjaal, op een zwarte achtergrond.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Speelgoed Peperkoekman
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
Drie kleurrijke hagedisvormige hondenspeeltjes in blauw, geel en roze met zwarte ledematen en cartoonogen.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoed hagedis
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
Transparante kerstkous gevuld met diverse rode, groene en witte kattenspeeltjes inclusief ballen en een muis.
Exclusief
FIT+FUN
Xmas Gift Set Laars
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
MultiFit kattenmelkroom snacktube 75g zonder toegevoegde suikers, met afbeelding van een kat en een lepel met melkroom.
Exclusief
MultiFit
Pasta Melkcrème 75 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
AniOne kattenkruid spray fles, 175ml, blauwe label met kattenpictogram en meertalige tekst.
Exclusief
AniOne
Kattenkruidenspray 175ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 17,09/l)
AniOne Baldrian Spray 175ml fles voor huisdieren met valeriaan, blauwe label en roze kattenpictogram.
Exclusief
AniOne
Valeriaanspray 175ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 17,09/l)
Set van drie ronde huisdierspeeltjes ontworpen als een American football, een voetbal en een honkbal met zwarte rand.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoed sportbal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
Lichtgroene textuur rubberen bal met een gat aan de bovenkant, met het logo 'AniOne wild variety'.
Exclusief
AniOne
snackbal 6 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een pakket gedroogd gras voor kleine huisdieren, gelabeld "MultiFit Knabber Ähren," met afbeeldingen van een konijn en cavia's, met een gewicht van 120g.
Exclusief
MultiFit
Knaagdierensnack Tarwearen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 24,92/kg)
Lage Prijs
Tube van MultiFit Multivitamine snacks voor katten, met een oranje tabby kat, met tekst die 'Geen toegevoegde suikers' en 'Taurin & Biotin' benadrukt.
Exclusief
MultiFit
snackpasta multivitamine met kattenkruid 100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (29)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Zak Fit+Fun gesteriliseerd kattenvoer met gevogelte, 2kg, met een tabby kat op de verpakking.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Droogvoer Kat Volwassen Gesteriliseerd met Gevogelte 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 1,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van een poepzak dispenser met een zwarte dispenser met twee rollen, elk met 20 zakken, en een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
FIT+FUN
Poepzakjeshouder
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,99
Lage Prijs
Premiere Deluxe vleessticks voor paarden, met een paarse en gouden verpakking met een paarden-silhouet, gelabeld 'zacht' en 'traktatie.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleesstokjes 90g Paard
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (24)
€ 2,99
(€ 33,22/kg)
Beschikbare varianten: 3
Käsebrocken hondenkoekjes in een 50g bruine papieren zak, met groene tekst die vegetarische, glutenvrije en 100% kaas ingrediënten benadrukt.
Dauerkauer
Stukjes kaas 50 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 2,99
(€ 59,80/kg)
Blauwe tube hondenzalf gelabeld 'Geflügel Pastete', met een speelse hondillustratie en tekst die zegt 'Ideaal fürs Training' en 'Für Hunde.'
Pets Deli
Snack Gevogeltepaté 75g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
Een decoratief dierenkussen met een lavendel- en bloemenpatroon in paarse tinten op een witte achtergrond, met franjes.
Exclusief
AniOne
lavendelkussen
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (4)
€ 2,99
Witte keramische huisdierenkom met een groene rand, met het logo "fressnapf maxi zoo" gedrukt aan de binnenkant.
Exclusief
FIT+FUN
keramische kom creme
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 2,99
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic verpakking met gedroogde vlasstelen en zaden, gelabeld 'FLACHS' in paars, met de merknaam 'MultiFit' bovenaan.
Exclusief
MultiFit
Vlas 30g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,99
(€ 99,67/kg)
Rode halsband voor huisdieren met pootafdrukontwerp, met een zwarte gesp en metalen D-ring voor het bevestigen van de lijn.
Exclusief
AniOne
kattenhalsband reflecterend
Beoordeling: 1.8 van vijf sterren
1.8 (4)
€ 2,99
Blauwe huisdier halsband met zilveren sterrenpatroon, met een zwarte gesp en metalen D-ring voor het bevestigen van de riem.
Exclusief
AniOne
kattenhalsband reflecterend wit
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (8)
€ 2,99
Beschikbare varianten: 2
Kleurrijke katten speelgoedstok met een pluizige, veelkleurige staart en een houten handvat.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel Leo
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 2,99
Wolfsblut Wild Duck Squashies honden traktaties verpakking met een wolf's gezicht, gelabeld 'Wild Duck' en 'Small Breed', met een zacht snackicoon.
WOLFSBLUT
Squashies Wilde Eend 350g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (17)
€ 3,02
(€ 8,63/kg)
Een gele huisdierverzorgingsborstel met metalen pinnen op een gevoerde basis, ontworpen voor het ontwarren en gladmaken van huisdierenvacht.
Exclusief
FIT+FUN
verzorgingsborstel
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 3,19
Geel huisdierverzorgingsborstel met een rechthoofd en metalen borstelharen, ontworpen om losse vacht en klitten te verwijderen.
Exclusief
FIT+FUN
plukborstel
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (11)
€ 3,19
PERFECT FIT
pouch Active 1+ met rund 750 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 3,29
(€ 4,39/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een gele doos van Pedigree Markies Original hondensnacks, met een blije golden retriever en afbeeldingen van de snacks binnenin.
Pedigree
Markies Gevulde hondenkoekjes 500g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (25)
€ 3,39
(€ 6,78/kg)
GimCat Energy Paste tube en doos met oranje schildpadkat; labels 'Kracht' en 'Energieboost-formule', gemaakt in Duitsland
GimCat
Energiepasta 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 3,42
(€ 68,40/kg)
Chewies Meat Strips Maxi hondensnoepjes, 150g, natuurlijke snack met extra vitamine C, met een bruine hond op de verpakking, gemaakt in Duitsland.
Chewies
vleesreepjes kangoeroe 150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 3,44
(€ 22,93/kg)