Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4478 producten
Houten vogelhuisje met een schuin dak, gemonteerd op een witte bakstenen muur, met een klein voedergebied aan de basis.
Exclusief
AniOne
wandvogelhuisje
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 18,99
Tetra Pond Flakes verpakking met kleurrijke goudvissen, een waterlelie en tekst die 'Gezonde Groei & Helder Water' benadrukt met natuurlijke ingrediënten.
Tetra
Vijvervlokken 4 liter
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 18,99
(€ 4,75/l)
Een houten vogelhuis schommel met een klein vogeltje dat eruit piept, met natuurlijke schorsstructuren en hangende kettingen.
Trixie
-speeltuin Janne
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (16)
€ 19,09
Lage Prijs
MultiFit native rundvlees keel hondensnacks in een doorzichtige zak, met een bruine en witte hond op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
natuurlijke runderluchtpijp Rund 8x50 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 19,12
(€ 47,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
MAC's Super Food for Cats Pure Turkey volwassen kattenvoer, glutenvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland.
MAC's
nat kattenvoer Adult Kalkoen 16x100 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (12)
€ 17,49
(€ 10,93/kg)
Beschikbare varianten: 5
Zeven blikken "catZ finefood" kattenvoer in smaken: paard, lam, hert, kip, zalm en wild zwijn, met kleurrijke "PURRRR" labels.
Catz finefood
Purrrr Multipack
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,99
(€ 16,66/kg)
Kattovit Feline Diet zakje met kip, gelabeld 'AUFBAUKUR/Recovery' voor voedingsondersteuning, met een katten silhouet en gezondheidsclaims.
KATTOVIT
Feline Diet Aufbaukur kip 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Een oprolbare hondenriem met een zwarte handgreep en een felgele tape, met een honingraatpatroon en een honden silhouet.
Flexi
New Neon riem neon L
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (58)
€ 21,99
RINTI Chicko's MINI hondensnacks, hondenillustratie, zichtbare reepjes; tekst 'MIT LACHS' en 'Mini Huhn-Häppchen'.
RINTI
Chicko Mini Zalm 12x80 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's hondensnackzakje met geïllustreerde hond en konijnenreepjes; "Kaninchen Knabberstreifen", 60 g
RINTI
Chicko Konijntje 12x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (80)
€ 23,69
(€ 32,90/kg)
Verpakking van Rinti Bitties hondensnacks met een speelse hondillustratie, met tekst die 'Weiche Huhnstückchen' en 'mit Karotte & Spinat' vermeldt.
RINTI
Bitties 12 x 100 g Kip met wortel en spinazie
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (56)
€ 23,69
(€ 19,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Tetra Pond Slibverwijderaar fles, met goudvissen en waterplanten, met tekst die aangeeft dat het organisch slib biologisch vermindert.
Tetra
Pond slibverwijderaar 500 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 24,69
(€ 49,38/l)
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer voor kittens, met een schattige kitten op de verpakking, met '87% ingredient van dierlijke oorsprong' benadrukt.
BOZITA
Brokjes in saus Kitten 6x370g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (241)
€ 24,99
(€ 11,26/kg)
Lage Prijs
Een zak Select Gold Volwassen Licht kattenvoer met een grijs en witte kat, ontworpen voor katten die vatbaar zijn voor overgewicht.
Exclusief
SELECT GOLD
droogvoer kat Light Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (20)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Heerlijke Mix-Box voor katten van Lucky Lou, met 12 zakjes met 4 variëteiten: kip, rundvlees, lam en eend. Graanvrij, zonder toegevoegde suiker, 96% vlees.
Lucky Lou
Adult Tasty-Mix 12x125 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 25,49
(€ 16,99/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Real Nature Wilderness Adult Mellow Fields" met een wolf op de voorkant, met 95% buffel- en lam ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Mellow Fields, buffel en lam 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een blik Mjamjam kattenvoer met een katten silhouet, gelabeld 'Saftiges Huhn' en 'Getreidefrei.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, puur vleesgenot 6x800 g kip
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (50)
€ 26,49
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Roze huisdentuig met verstelbare riemen en een metalen D-ring voor het bevestigen van de lijn, ontworpen voor comfort en veiligheid.
Exclusief
AniOne
Zacht tuigje donkerroze S
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (27)
€ 27,99
Beschikbare varianten: 3
Mjamjam Snackbag voor kittens, met een roze achtergrond en een speelse katgrafiek, met kip-smaak brokjes.
MjAMjAM
Snackbag Kitten – gevogelte 8x125 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 29,99
(€ 29,99/kg)
Monsterpakket kattenvoer van Mjamjam, met verschillende smaken en een speelse uitstraling met een katten silhouet en kleurrijke labels.
MjAMjAM
Quetschie proefpakket I Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (25)
€ 27,39
(€ 18,26/kg)
Beschikbare varianten: 2
Stapeltje van zes blikken premium kattenvoer van 'catz finefood', met smaken zoals rundvlees, kalkoen, kip en lam, met kleurrijke etiketten.
Catz finefood
Purrrr Collection I 6 x 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 35,99
(€ 15,00/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer voor honden 9+, met een teckel en benadrukt kip als het belangrijkste ingrediënt.
Zak Nature's Variety Mini Adult hondenvoer — ontbeend vlees, graanvrij, vrije-uitloopkip, 1,5 kg, foto van hond
Nature's Variety
Selected Mini Adult hondenvoer met kip zonder been 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,49
(€ 15,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Transparante zak JR Farm Grainless konijnenvoer mix met gedroogde kruiden, groenten en een konijnenafbeelding. Tekst: 'Alleinfutter für Zwergkaninchen Mix.'
JR Farm
Grainless Mix Dwergkonijn 10 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 68,69
(€ 6,87/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Expert Dental hondenvoerzak voor middelgrote en grote honden, met een zwart-witte hondenillustratie en vetgedrukte tekst.
ROYAL CANIN
Expert Dental voor middelgrote en grote honden 6 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 69,49
(€ 11,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Maxi Adult Sensitive hondenvoerzak voor honden boven 25 kg met lam en rijst, plus meerdere blikken nat hondenvoer voor volwassenen.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive gemengde voerset 13-delig.
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 89,99
(€ 4,17/kg)
Lage Prijs
Eukanuba Veterinary Diets Dermatosis FP hondenvoerzak, met een grijze honden-silhouet, 12 kg formaat, met tekst over huidondersteuning voor dermatologische problemen.
EUKANUBA
Veterinary Diet Droog Hondenvoer Dermatosis Adult 12 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 49,99
(€ 4,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten vogelvoederhuis met een grijs dak, staand op een tripod basis, ontworpen voor buitengebruik.
Exclusief
MORE
Vogelhuis Malmö
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 129,00
Blik hondenvoer gelabeld "Mjamjam Pur Gute Pute," met een bruine hondensilhouet en tekst die puur kalkoenvlees aangeeft.
MjAMjAM
Pure Adult 6x200g Kalkoen
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (20)
€ 14,19
(€ 11,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kleurvolle garenbal speelgoed voor huisdieren, met levendige oranje, blauwe en groene strengen, ideaal voor speelse katten of kleine honden.
Exclusief
FIT+FUN
Katoenen Bal
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (13)
€ 0,69
MultiFit Singing Grains voor kanaries, trainingshulpmiddel, zonder toegevoegde conserveermiddelen, 20g verpakking met afbeelding van oranje kanarie en zaden.
Exclusief
MultiFit
Sing-Zaden 20g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 0,79
(€ 39,50/kg)
Een klein, crème-kleurig kussen met een eenvoudig, zwart kattengezicht ontwerp met puntige oren en snorharen.
Exclusief
FIT+FUN
Kattenkruid knuffelkussen
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (58)
€ 0,79
Zwart rubberen hondenkauwspeelgoed in de vorm van een bot met verhoogde nopjes voor tandreiniging.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Speelgoed Bot
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 0,99
Blauwe rubberen hondenspeelgoed in de vorm van een bot, met getextureerde spikes voor kauwen en spelen.
Exclusief
FIT+FUN
F Speelgoed bot blauw
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (23)
€ 0,99
Zachte grijze huisdiermat met een fluffy textuur, ideaal voor het bieden van comfort aan huisdieren.
Exclusief
AniOne
Fluffy Deken grijs
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,00
Verpakking van TRIXIE Premio Duckies hondensnacks met eendenborst, met een houten achtergrond en iconen die 0% toegevoegde suiker en glutenvrij aangeven.
Trixie
Duckies Eend 100g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (18)
€ 1,02
(€ 10,20/kg)