Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4477 producten
EHEIM aquaball 180 aquariumfilter in het groen, met een modulair ontwerp, met verpakking die functies en specificaties toont.
EHEIM
aquaball 180
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 45,59
De Happy Dog Senior hondenvoerzak toont een bruin-witte hond, met nadruk op voordelen zoals vitaliteit, immuunondersteuning en gewrichtsgezondheid.
HAPPY DOG
fit & vital Senior 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (42)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik 'Wilderness Senior' huisdiervoeding met een wolf op het etiket; 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, senior, True Country, kip en zalm 12x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (24)
€ 66,99
(€ 6,98/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen aardappelvlokken verpakking met kleurrijke groenten en 'B.A.R.F. System' tekst, plus 'Mix it!' instructies.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN-aardappelvlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 16,99
(€ 11,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Rottweiler hondenvoerzak, met een afbeelding van een Rottweiler, benadrukt voeding specifiek voor het ras en voordelen voor de hartgezondheid.
ROYAL CANIN
Rottweiler Adult 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (50)
€ 73,99
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifieke Rottweiler hondenvoerzak, met een Rottweiler op de voorkant, gelabeld als premium droogvoer voor volwassenen, 12 kg.
EUKANUBA
Droog Hondenvoer Rasspecifiek Rottweiler Adult 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze hondenbed met verhoogde randen en een pluche middenkussen, ontworpen voor comfort en ondersteuning.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
Ligstoel Comfort Deluxe M
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (16)
€ 99,99
Zwarte huisdieren draagtas met wielen, twee voedsel/waterkommen binnenin, en een veilige deur met een gaaspatroon voor ventilatie.
Exclusief
AniOne
transportbox M
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (30)
€ 89,99
Beschikbare varianten: 3
Houten vogelvoederhuisje in de vorm van een huis, met een schuin dak en een stevige standaard met een tripod basis.
Exclusief
MORE
vogelvoederhuis Kopenhagen
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (4)
€ 159,00
Verpakking van honden tandheelkundige kokosnootsticks met een glimlachende hond, met tekst die 'Vegetarisch', 'Tandheelkundige Kokosnootsticks' en 'Zwitserse Productie' benadrukt.
Bogadent
® DENTAL COCONUT STICKS Hond 50g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 3,99
(€ 79,80/kg)
Een rechthoekig kartonnen huisdier speelgoed met meerdere lagen met verschillende zaden ingebed, ontworpen voor kauwen en spelen.
Exclusief
AniOne
Activiteitenbord
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (7)
€ 5,99
Een kleurrijk gevlochten touwspeelgoed voor huisdieren, met pastelroze, blauwe en groene strengen, met rafelige uiteinden voor extra textuur.
Exclusief
AniOne
-speeltouw Knoop 25 cm
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (18)
€ 5,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van 1,05 kg MultiFit dennenkorrels voor reptielen, met hagedissen en een slang op een natuurlijke achtergrond.
Exclusief
MultiFit
dennenkorrelstrooisel 1,05 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 6,29
(€ 5,99/kg)
Kleurrijk gevlochten touwspeelgoed voor huisdieren, met roze, blauwe en groene strengen, gevormd als een cirkelvormige ring.
Exclusief
AniOne
touwring 16 cm
Beoordeling: 1.3 van vijf sterren
1.3 (6)
€ 6,99
Lage Prijs
Een zak MultiFit Nature Graanvrije voeding voor dwergkonijnen, gelabeld "Gevoelige Spijsvertering" en "Tandverzorging," met een afbeelding van een konijn.
Exclusief
MultiFit
Grain Free dwergkonijnen 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 7,99
(€ 5,33/kg)
Vlechtige huisdierlijn in lichtbruin met metalen clips aan beide uiteinden, ontworpen voor duurzaamheid en stijl.
Exclusief
AniOne
Leren schommel
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 7,99
Een stapel kleurrijke huisdierhalsbanden in rood, geel, groen, blauw, paars en zwart, met verstelbare plastic gespen.
Exclusief
AniOne
Set voor opgroeiende honden S
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (6)
€ 8,99
Blik kattenvoer met een grijze katten silhouet, gelabeld "Mjamjam Saftiges Schwein an leckeren Möhrchen," graanvrij.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x200 g Varken en wortel
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (473)
€ 8,79
(€ 7,32/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit pâté hondenvoedingsbakje, gouden deksel met lachende hond, bordje pâté en etiket 'ADULT 1+ - met gevogelte'
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté Gevogelte 12x150 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 10,99
(€ 6,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee zakken Trixie Reptiland Naturhumus, een natuurlijk terrarium substraat, met een zwarte korrelige textuur. Elke zak bevat 10 liter.
Trixie
Reptiland natuurlijke humus 2 x 10 l
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,69
(€ 0,68/l)
Blauwe en zwarte magneetreiniger voor aquaria, verpakt met vissenillustraties en de tekst 'AniOne Magnet-reiniger.'
Exclusief
AniOne
magnetische reiniger
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 13,99
Blik Animonda CARNY kattenvoer, Adult 1+, Kalkoen + kippenlever, met oranje gestreepte kat, stukjes vlees en merklogo.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Happy Cat Adult Farm Poultry kattenvoerzak met een tabby kat op de voorkant, met tekst die de XXL brokjesgrootte en glutenvrij recept benadrukt.
HAPPY CAT
Culinary droogvoer kat volwassen, landgevogelte 1,3 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 14,79
(€ 11,38/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes blikken Schesir kattenvoer, gelabeld 'Tonnette' met de tekst 'TUNA THON THUNFISCH ATÚN TONIJN' in meerdere talen.
Schesir
Adult 6x140g Tonijn
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Blik Animonda GranCarno hondenvoer, 'Single Protein Sensitiv' Puur Kip + Rijst, met golden retriever
animonda
GranCarno Sensitive natvoer voor volwassen honden Kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (72)
€ 11,69
(€ 4,87/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Pug hondenvoer zak met een afbeelding van een pug puppy, met tekst die de ras-specifieke voeding en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Mops Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,99
(€ 11,33/kg)
Een camouflage-hondenharnas met een zwarte rand, met verstelbare banden en metalen D-ringen voor het bevestigen van de lijn.
Exclusief
AniOne
Gebreid vest camouflage XXXXS
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (12)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Rinti Chicko hondenkoekjes verpakking met een kleine hondillustratie, gelabeld '100% Lamm' en 'Zarte Lammstreifen,' 170g.
RINTI
Chicko Lam 2x170 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,19
(€ 56,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe huisdierlijn met een gevoerde handgreep en metalen clips, ontworpen voor comfort en duurzaamheid.
Exclusief
AniOne
reflecterende Comfort lijn blauw S–M, 2 m
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (27)
€ 20,29
Beschikbare varianten: 3
"Wolfsblut Down Under Adult hondenvoer zak met Black Angus Beef, wolf afbeelding, en iconen voor glutenvrij en natuurlijke ingrediënten."
WOLFSBLUT
Down Under, rundvlees met groenten 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 21,69
(€ 10,85/kg)
Houten huisdierenkruk met een boogontwerp, met een gladde bovenkant en uitsparingen aan de zijkanten, ideaal voor kleine huisdieren.
Exclusief
AniOne
Burchttoren Daisy S
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (15)
€ 21,99
Hondenvoer blik met een blik gelabeld 'Mjamjam' met een silhouet van een kat, met de tekst 'Duo van zachte eend en goede kalkoen aan gestoomde pompoen.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, Duo 6x400 g Eend en kalkoen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Houten huisdierhuis met een schuin dak en een gebogen ingang, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten huisje Toni
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 23,49
Een zwarte en doorzichtige vogelvoeder gevuld met gemengde zaden, met meerdere voederpoorten en een onderkooi die drie vetbollen vasthoudt.
Exclusief
AniOne
voederzuil 2-in-1
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 24,99
Houten huisdierenhuis met een schorsachtige buitenkant, met een ingang en een zijcompartiment gevuld met stro.
Exclusief
AniOne
houten huis Leo S
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (8)
€ 15,99
Beschikbare varianten: 2
Witte "Planten Groei Substraat" zak van Tropica, met aquatische planten en grind, met meertalige instructies, 2,5L/3kg.
Tropica
aquariumsubstraat
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 26,69
(€ 10,68/l)
Bosch Plus Adult hondenvoer zak, met struisvogel en aardappel, gemarkeerd als graanvrij en enkelvoudige eiwit, 2,5 kg formaat.
bosch
Plus Struisvogel en aardappel 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (86)
€ 29,99
(€ 12,00/kg)
Blauw RINTI Bitties zakje hondensnoepjes, tekst 'Senior Extra Soft', 'Mit Huhn & Truthahn', 'Ohne Zuckerzusatz', 75g, afbeelding van een hond.
RINTI
Bitties Senior Kip & Kalkoen 16x75 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (16)
€ 31,49
(€ 26,24/kg)
Schesir kattenvoer blik met tonijn en zalm, gelabeld in meerdere talen: 'Tonnette con Salmone', 'Thon avec Saumon' en 'Thunfisch mit Lachs.'
Schesir
Adult 12x85g Tonijn met zalm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 36,99
(€ 36,26/kg)
Lage Prijs
Tube met MultiFit hondensnacks gelabeld "Lachs" (zalm) met een afbeelding van een hond, bevat 75g product.
Exclusief
MultiFit
zalmcrème 12x75 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 37,39
(€ 41,54/kg)