Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4477 producten
Lage Prijs
Royal Canin Starter voerzak voor middelgrote puppy's (1-2 maanden), met een moederhond en haar puppy's en benadrukt gezondheidssteun.
ROYAL CANIN
Medium Starter 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (64)
€ 106,00
(€ 7,07/kg)
Heldere plastic huisdiervoederdispenser met een grijze basis en een lepel eraan bevestigd, ontworpen voor gemakkelijke voeding.
Exclusief
AniOne
drinkbak voor vogels
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 4,69
Zwarte hondenmuilkorf met een stevige plastic frame en verstelbare nylon banden, ontworpen voor veiligheid en comfort.
Exclusief
AniOne
Muilkorf kunststof XS
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (26)
€ 5,49
Beschikbare varianten: 5
RVS huisdierenvoederbak met een brede basis en een glad interieur, ontworpen voor duurzaamheid en gemakkelijke reiniging.
Exclusief
AniOne
RVS langoorvoerbak
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 9,49
Een doorzichtige zak met 'fit+fun Teichsticks' visvoer, met afbeeldingen van goudvissen en witte vissen, met aantekeningen over vitamines en eiwitten.
Exclusief
FIT+FUN
Vijversticks-mix 7 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 4,49
(€ 0,64/l)
Beschikbare varianten: 2
Een hangend speeltje voor huisdieren gemaakt van natuurlijk touw, met houten en schelpachtige versieringen, ontworpen voor kleine dieren om mee te spelen.
Exclusief
AniOne
klimtoren
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 9,99
Biologische leverpaté voor honden in een beige tube, gelabeld 'DOG'S LOVE BIO PATÉ,' met tekst die het benadrukt als een natuurlijke beloningssnack voor training en spel.
DOG'S LOVE
DOGS`S LOVE BIO paté 80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 10,19
(€ 127,37/kg)
Roestvrijstalen verzorgingsschaar voor huisdieren met één rechte en één gekartelde blad, ontworpen voor het trimmen van huisdierenvacht.
Exclusief
TAKE CARE
effileerschaar
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 13,49
Lage Prijs
Sheba Delikatesse kattenvoer zakje met een grijze kat en een kom vlees in jelly, gelabeld 'mit Truthahn à la dinde,' 85g.
Sheba
lekkernij in gelei Kalkoen 28x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 14,16
(€ 5,95/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik animonda CARNY kattenvoer met opschrift 'Rind + Herz / Beef + Heart', Adult 1+, met oranje kat en stukjes vlees
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O Ageing 7+ hondenvoer zakje, met een broodachtige textuur en een silhouet van een hond op de voorkant.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Ageing 7+ 12x85g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,29
(€ 14,01/kg)
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer in konijnensmaak, met een kat die zijn lippen likt op de verpakking, met 89% ingrediënten van dierlijke oorsprong.
BOZITA
stukjes in saus Konijn 6x370 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (241)
€ 15,79
(€ 7,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Oranje KONG honden speelgoed in de vorm van een drie-laags kegel, bevestigd aan een gevlochten wit en oranje touw.
Kleurrijke spiraal huisdier speelgoed gemaakt van gevlochten touw met een bel aan de onderkant en een metalen clip aan de bovenkant om op te hangen.
Exclusief
AniOne
klimspiraal katoen M
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (15)
€ 17,49
Een felroze oprolbare hondenriem met een zwarte band en zilveren clip, met een slank ergonomisch handvat en een logo.
Flexi
New Classic lijn donkerroze S, 5 m, 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (66)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 2
Zwarte fles van 'MORE for fish' Bacteria Care, met watergraphics en tekst in het Duits en Engels, die aquariumreinheid promoot.
Exclusief
MORE
Bacteriële verzorging
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 20,29
(€ 81,16/l)
Lage Prijs
Premiere I love my dog vlees snackdruppels, kip smaak, 70g verpakking met 87% vleesinhoud, met ronde traktaties binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Meat Drops 6 x 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 21,99
(€ 52,36/kg)
Lage Prijs
Rode KONG rubberen ring hondenspeelgoed van verbonden ballen, cirkelvormige kauwring met geëmbosseerd "KONG"-logo
KONG
Ring M-L
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (23)
€ 22,49
RINTI Canine blikvoer voor honden, gelabeld voor nierondersteuning met rundvlees, met een rode schild dat "Niere/Renal" en "Niereninsuffizienz" vermeldt.
RINTI
Kynologisch Nier/Renaal Rundvlees 12x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 22,49
(€ 4,69/kg)
Premium hondenvoer zak gelabeld 'WOLFSBLUT BLUE MOUNTAIN ADULT' met een wolf afbeelding, met tekst over ingrediënten en voordelen.
WOLFSBLUT
Blue Mountain wildvlees met aardappelen 2 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (14)
€ 22,79
(€ 11,40/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een chunky menu met rundvlees, gelabeld "ADULT." Bevat tekst over biotine, zink en omega-vetzuren voor glanzende vacht.
Exclusief
PREMIERE
Chunky Menu Adult Rund puur 15x175 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (26)
€ 22,99
(€ 8,76/kg)
Rinti Canine Intestinal hondenvoerblik, met een teal en witte ontwerp, gelabeld 'Gastrointestinal' met 'Mit Huhn' (met kip).
RINTI
Canine Intestinal Adult kip 12x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (68)
€ 21,48
(€ 4,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda GranCarno Junior hondenvoer met kalkoen, 100% verse ingrediënten, hoog dierlijk eiwit, geen granen of suiker.
animonda
GranCarno Original natvoer voor junior honden Kalkoen 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (96)
€ 20,99
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerblik met het merk Miamor, gelabeld 'Feine Filets Thun & Calamari in Jelly,' met een afbeelding van een witte kat en de tekst '100% Filet.'
Miamor
Feine Filets witte tonijn en calamari 24x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (235)
€ 30,99
(€ 12,91/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Een blikje Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf label, 'Wild Valley Pferd & Rind' (Paard & Rundvlees), 95% vlees, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Wild Valley, rund en paard 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan hondenvoer, loaf-paté, gezonde receptuur met kalkoen, Adult 1-6, foto van een kom en rood hondensilhouet
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal voer voor kleine honden, met een zwart-witte hond afbeelding op de verpakking.
ROYAL CANIN
Veterinary RENAL SMALL DOGS 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 11,38
(€ 7,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een bruine konijn zit in een houten omheining gevuld met grijs zand, met twee ronde openingen aan de bovenkant.
Trixie
-graafbak
Beoordeling: 1.6 van vijf sterren
1.6 (15)
€ 60,79
Een kleurrijke huisdier voerbak met een lichtblauwe achtergrond versierd met speelse illustraties van verschillende honden en katten.
Exclusief
AniOne
melamine voerbak Comic 350 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 1,00
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijke verpakking voor MIMOS CORDEROS lamsbot hondensnack, met de tekst "HOND PASSIE. HOND ZORG. HOND GEEST." en "HYPOALLERGEN."
Mimos
Lamsonderpoten 1 st.
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,49
(€ 74,83/kg)
Lage Prijs
Container met eiwit topping voor vogels, met gedroogde insecten, gelabeld 'Premiere' met een afbeelding van een roodborstje en voedingsdetails.
Exclusief
PREMIERE
Eiwit-topping 125 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 5,69
(€ 45,52/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit terrariumgrond, met afbeeldingen van een hagedis en een kikker op een vervaagde groene achtergrond, gelabeld 'Terrarienerde.'
Exclusief
MultiFit
terrariumaarde 5 l
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 5,99
(€ 1,20/l)
Beschikbare varianten: 2
Heldere plastic zak met lamsoren met vacht, gelabeld 'DeliBest Origin' in verschillende talen, met voedingsinformatie en ingrediënten.
DeliBest
Lamsoren met haar 300g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 8,49
(€ 28,30/kg)
Tetra Pond Koi Sticks verpakking met levendige koi-vissen, met tekst die 'Gezonde Vissen & Levendige Kleuren' en 'Geen toegevoegde conserveermiddelen' benadrukt.
Tetra
Vijver Koi Sticks
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 8,99
(€ 2,25/l)
Kleurrijk vogel speelgoed met meerdere lagen van natuurlijke materialen, waaronder geweven ballen en houten latten, ontworpen voor kauwen en spelen.
Exclusief
AniOne
Wilgenspeelgoed
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 9,79
Hangend kokosnoot vogelhuisje met een ronde vorm, een ingangsgat aan de voorkant en een touw voor gemakkelijke ophang.
Exclusief
AniOne
kokosnoothuis
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,29
Lage Prijs
Real Nature Optimal Menue graanvrije pellets voor dwergkonijnen met groenten en grassen, 51 ingrediënten, 1,5 kg zak.
Exclusief
REAL NATURE
„Optimal Menue“ voor dwergkonijnen 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (6)
€ 10,49
(€ 6,99/kg)
Heldere gele huisdier speelgoed met zwarte klittenband uiteinden, met het logo 'AniOne wild variety.'
Exclusief
AniOne
LED-lichtklittensticker neongeel
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (35)
€ 11,99
Een transparante vogelvoeder met gemengde zaden, met een zwart metalen dak en basis, opgehangen aan een haak.
Exclusief
AniOne
voedersilo m. plexiglas
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (15)
€ 12,49
Een oranje houder voor hondenafvalzakken met een karabijnhaak, met een zwart DogsCreek-logo dat 'DogsCreek Outdoor Gear' leest.
Exclusief
Dogs Creek
Snackdummy Hunter oranje
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (27)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 2
Oranje hondenspeelgoed met een gaasontwerp en een zwarte handgreep, met een reflecterende streep voor zichtbaarheid.
Exclusief
Dogs Creek
trainingsdummy Wave S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 10,19
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige zak MultiFit aquariumgrind, met groene en zwarte stenen, met afbeeldingen van kleurrijke vissen en de tekst 'Farbkies' en 'Aquarium.'
Exclusief
MultiFit
Kleurgrind 2-3 mm 5 kg smaragdgroen
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 12,99
(€ 2,60/kg)
Beschikbare varianten: 6