Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4474 producten
Blik Wow-Dog Junior hondenvoer met kip, met een felgele label, met afbeeldingen van kippenstukken en wortelen.
WOW
Junior 6 x 400 g Kip met wortel 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (23)
€ 18,29
(€ 7,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte huisdiervoedingszak met een tijgergezicht, gelabeld "CRAVE," met "Hoog eiwit," "100% natuurlijk kip," en "Graanvrij," 750g.
CRAVE
met kalkoen en kip 750 g 750 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (43)
€ 18,69
(€ 24,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Groene nylon hondenriem met een metalen clip en ring, met het 'AntiOne' logo op een klein label.
Exclusief
AniOne
Klassieke Lood groen XS
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (62)
€ 10,19
Beschikbare varianten: 3
Blikvoer voor honden met het label "WOW-Dog" met "Ente Senior" met eend, gemaakt in Oostenrijk. Bevat 71% vlees en ingewanden, 0% graan en gluten.
WOW
Senior 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (15)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Rinti Feinst Geflügelpur & Ente hondenvoer verpakking met een kleine hond naast lichte vleesstukken, met tekst die zegt 'zonder ingewanden, zonder lever.'
RINTI
Feinest Adult Gevogelte Pur en eend 11x150 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (206)
€ 19,99
(€ 12,12/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een blik Animonda Vom Feinsten hondenvoer voor volwassenen, met een lachende witte hond en een portie vlees op een bord, gelabeld 'mit Hirsch' (met hert).
animonda
Vom Feinsten natvoer voor honden, adult】【。 Hert 22x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (94)
€ 21,39
(€ 6,48/kg)
Beschikbare varianten: 8
Verpakking van hondenvoer met een witte hond, gelabeld "animonda vom Feinsten SENIOR met Rind + Huhn" met een afbeelding van een vleesblok.
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Senior Rund en kip 22x150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (68)
€ 16,99
(€ 5,15/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld 'Wilderness High Ground' met een wolf op het etiket, met 95% geit en schapenvlees, 5% kruiden en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden Adult 6x400 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (12)
€ 21,99
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer met het label "WOW Dog Rind Junior" met rundvlees, met stukken vlees en pompoen aan de voorkant, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Junior 6x800g Rund met kip 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (27)
€ 22,99
(€ 4,79/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten schuilplaats voor huisdieren met een gestructureerde schors buitenkant en twee gebogen ingangen, ideaal voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten huis Oscar
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (19)
€ 23,99
Zes Animonda Milkies kattensnackzakjes met het 'animonda' en 'Milkies Cat Snack' logo en smaaklabels (Fresh, Wellness, Balance, Harmony)
animonda
Milkies Adult Selection multipack 6x120g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (9)
€ 24,99
(€ 34,71/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Pomeranian Adult hondenvoer zak met een fluffy Pomeranian illustratie en tekst over voedingsvoordelen.
ROYAL CANIN
Pomeranian Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (32)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Dental Care Mini hondenvoer zak met een illustratie van een kleine hond, benadrukt de voordelen voor de tandheelkundige gezondheid en 69% effectiviteit.
ROYAL CANIN
Dental Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (9)
€ 27,79
(€ 9,26/kg)
Lage Prijs
Buis van MultiFit honden snacks, gelabeld 'Geflügel mit Petersilie' (Vogel met Peterselie), 75g, met een hond op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
gevogeltecrème met peterselie 9x75 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (36)
€ 27,99
(€ 41,47/kg)
Lage Prijs
Almo Nature Intestinal Help natvoer voor volwassen en oudere katten, met een katten silhouet en bloemontwerp, gelabeld 'Met Vis.'
Almo nature
Darmhulp Vis 30x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (6)
€ 28,89
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattenvoerblik met gevogelte en pasta, met een witte kat naast het product, gelabeld 'animonda vom Feinsten Adult.'
animonda
Vom Feinsten natvoer voor volwassen katten Gevogelte en noedels 32x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (296)
€ 29,49
(€ 9,22/kg)
Beschikbare varianten: 6
Container van PetBalance Support Joint Pellets voor honden, met een golden retriever op het label, 675g, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PetBalance
Support Gewricht Pellets 675 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (43)
€ 31,79
(€ 47,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze pluche muis speelgoed met roze oren en staart, met wielen voor beweging, ontworpen voor huisdierplezier.
Exclusief
MORE
MEER Muisracer met app-besturing
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (77)
€ 31,99
Gezellig huisdierbed met een gevlochten donkergrijze buitenkant en een zachte beige binnenkant, met een contrasterende rode rand.
Exclusief
AniOne
ligplaats Lilly
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 33,49
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Real Nature Wilderness Adult Mellow Fields" met wolf afbeelding, 95% buffel/lamsvlees, 5% fruit/kruiden, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Mellow Fields, buffel en lam 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Wilderness Great Outback" met een wolf op de achtergrond van een bos. Bevat 95% konijn, kangoeroe en rundvlees.
Bosch Adult Menu hondenvoer zak, 15 kg, met een foto van een hond, voedingsinformatie: 23,5% eiwit, 13,5% vet, en kruiden ingrediënten.
bosch
Adult Menue 15 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (106)
€ 44,59
(€ 2,97/kg)
Blije Dog Junior hondenvoerzak met een Border Collie, met tekst die 'voor een gezond leven!' en 'fit & vitaal' benadrukt.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond, junior 10 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 45,99
(€ 4,60/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer zak, met een hoog eiwitformule met kip als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Small & Mini dagelijkse voeding 7 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 47,99
(€ 6,86/kg)
Hondenvoerzak met een Border Collie puppy, gelabeld "HAPPY DOG PUPPY," met details over de grootte van de brokjes en voedingsvoordelen.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond, puppy 10 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 47,99
(€ 4,80/kg)
Huisdiervoerzak met een pluizige kat op de voorkant, gelabeld "PERFECT FIT" met "ondersteunt de algehele gezondheid van het lichaam," "JUNIOR <1," en "Riche en Poulet."
PERFECT FIT
Zakjes Junior <1 met Kip 750 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (41)
€ 6,79
(€ 9,05/kg)
Beschikbare varianten: 5
Rinti Max-I-Mum Senior hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten, graanvrij recept, 4 kg.
RINTI
MAX-I-MUM Senior kip 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (55)
€ 49,99
(€ 12,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Dental Care hondenvoerzak met een middelgrote hond, die de tandheelkundige gezondheid en 99% tandplakreductie benadrukt.
ROYAL CANIN
Dental Care Medium 10 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 63,99
(€ 6,40/kg)
Lage Prijs
Blauwe Sera Bio Nitrivec container beweert schoonmaakbacteriën te bevatten voor ammoniak- en nitrietverwijdering in aquaria tot 12.500 liter.
Sera
Pond Bacteria Booster 5 l
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (12)
€ 89,99
(€ 18,00/l)
Kapokzaadpeul verpakt voor kleine huisdieren, met een doorzichtige plastic verpakking en een label met de tekst 'AniOne Wild Variety Kapok Seed Pod.'
Exclusief
AniOne
kapokpeul
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (5)
€ 4,49
Lage Prijs
Almo Nature HFC Light Meal kattenvoer verpakking, met een foto van een kat, met tekst die "Tonnno e Gamberetti" en "4x50g" benadrukt.
Almo nature
Almo HFC Natural Light Meal 4 x 50 g Tonijn en garnalen
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (24)
€ 4,99
(€ 24,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
MAC's Mono Snack Horse hondensnacks, graanvrij, allergiezorg, omega 3+6, 100g, gemaakt in Duitsland.
MAC's
Hond Adult Mono Snack 100 g Paard
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (12)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Lage Prijs
Heldere plastic zak met gouden stro gelabeld 'REAL NATURE: Golden Stroh' voor kleine dieren, met iconen voor kwaliteit en natuurlijke ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
Gouden stro 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 6,19
(€ 6,19/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI
Gold Mini 16x100g Rund en parelhoen 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (190)
€ 7,79
(€ 4,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Tetra Schildpad voedselcontainer, met een afbeelding van een schildpad, gelabeld als compleet voedsel voor alle schildpadden, met meertalige tekst over gezondheid en groei.
Tetra
Tortoise 500 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,89
(€ 15,78/l)
Lage Prijs
Doorzichtige zak gedroogde Mediterrane kruiden voor kleine huisdieren, etiket 'Real Nature' en 'Mediterrane Kräuter'.
Exclusief
REAL NATURE
Kruiden 2x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (7)
€ 7,89
(€ 39,45/kg)
Kleurrijk vogel speelgoed met gestapelde kartonnen blokken in oranje, blauw, groen en natuurlijke kleuren, met een hangclip.
Exclusief
AniOne
Activity Cube
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 8,19
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer voordeelverpakking met rundvlees, kip en kalkoen in saus, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, 6x85g.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure in Saus Multipack 6x85g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (24)
€ 8,29
(€ 16,25/kg)
Een zwarte plastic hondenvoedingsschep met een karabijnhaak naast een glanzende rode metalen hondenvoedselcontainer.
Exclusief
Dogs Creek
Drinkfles Stream rood 300 ml
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (29)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 2
Schesir Kitten Care zakjes met een speelse tabby kitten, gelabeld "Tonnette Tuna - Thon," met de tekst "compleet & gebalanceerd in jelly."
Schesir
Kitten Tonijn 6x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (17)
€ 11,29
(€ 22,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte oprolbare hondenriem met een comfortabele grip en een metalen clip, met een logo van een vogel in vlucht.
Flexi
Black Design riem zwart S, 5 m, 15 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (29)
€ 12,49
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Fles van Premiere Raw Kitchen 5-Plant Oil voor huisdieren, met een gele label met tekst in meerdere talen, die de mix van vijf oliën benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN 5-planten-olie 250ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 12,49
(€ 49,96/l)