Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4474 producten
Catz Finefood groen zakje: Classic Adult Huhn & Fasan (kip & fazant) met quinoa en appels, 85 g, Gemaakt in Duitsland
Catz finefood
natvoer voor katten CLASSIC Kip & fazant 8x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (88)
€ 12,99
(€ 19,10/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een speelse oranje kat staat afgebeeld op een ronde verpakking voor MultiFit Knuspy traktaties, gelabeld 'mit Lachs' (met zalm) in vetgedrukte roze tekst.
Exclusief
MultiFit
Knuspys Zalm 7x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik van Sanabelle sappig kattenmenu met rundvlees en kip met zonnebloemolie, gelabeld in het Duits met een afbeelding van een zwarte kat.
Sanabelle
6 x 400 g Rund en kip
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (17)
€ 13,49
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Canosept tandverzorgingsspray voor honden, fles en doos — zichtbare tekst 'TANDVERZORGINGSSPRAY VOOR HONDEN' en 'Met natuurlijke enzymen'.
Canosept
tandverzorgingsspray voor honden 100 ml
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (14)
€ 13,49
(€ 134,90/l)
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies Creamy katten traktaties met een cartoonkat die een romige traktatie vasthoudt, met tekst die "x4" aangeeft en smaken zoals zalm.
Dreamies
Creamy Snack Adult voor honden Zalm 44x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 14,99
(€ 34,07/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijke snuffelmat voor huisdieren, ontworpen om op een bloem te lijken, met zachte pastelbladen in roze, blauw, groen en wit.
Exclusief
AniOne
snuffeldeken S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 14,99
Houten huisdierhelling met trappen en een boog, ontworpen voor kleine dieren om gemakkelijk toegang te krijgen tot verhoogde gebieden.
Exclusief
AniOne
houten huisje Bonnie
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 15,19
Container van Tetra Gammarus schildpadvoer, met een rode label met een schildpadafbeelding, en tekst in meerdere talen over natuurlijke voeding.
Tetra
Gammarus 1l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 15,19
(€ 15,19/l)
Blauw hondenspeelgoed met een zon- en bergontwerp, met zwarte zachte grepen aan beide uiteinden, gelabeld 'DogsCreek.'
Exclusief
Dogs Creek
lichtgevende sticker met klittenband Kuma blauw/turkoois
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (39)
€ 15,29
Beschikbare varianten: 2
Container van Petbalance Support Vital Moor, een 500g hondenvoedingssupplement met een golden retriever op het etiket.
Exclusief
PetBalance
Support VitalMoor 500g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 16,99
(€ 33,98/kg)
Blik Animonda GranCarno hondenvoer, Single Protein Sensitiv - Reine Pute + Kartoffeln (pure kalkoen + aardappelen), lachende hond
animonda
GranCarno Sensitiv natvoer hond Adult Kalkoen en aardappelen 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (79)
€ 18,69
(€ 3,89/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Container van Premiere Raw Kitchen Vitamine & Mineralenmix, met meertalige tekst en instructies voor het mengen.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN vitaminen- en mineralenmix 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 19,99
(€ 39,98/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet kattenvoer met een witte kat, gelabeld 'Perle Genuss in Gelée' met kip in gelei, 85g.
GOURMET
PURINA Perle genot in gelei kip 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (128)
€ 19,99
(€ 9,05/kg)
RINTI
Kennerfleisch Lam 10x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (801)
€ 15,90
(€ 3,98/kg)
Beschikbare varianten: 4
Houten hondenhuis met een bruin schuin dak, met een ronde toegangsgat en drie zijstappen voor gemakkelijke toegang.
Exclusief
AniOne
eekhoornhuis
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (9)
€ 21,49
Blik Terra Canis hondenvoer gelabeld 'Senior' met rundvlees, selderij, abrikoos en medicinale kruiden, met een koeillustratie.
Terra Canis
Senior 6 x 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Huisdierenwaterfontein met een blauwe bovenkant en een witte basis, met stromend water voor huisdieren om te drinken.
Trixie
Drinkfontein Duo Stream
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (35)
€ 29,99
Lage Prijs
Felix Play Tubes kattenvoer verpakking met een speelse zwart-witte kat, gelabeld 'MAXI PACK 180g', met smaken 'Huhn- und Lebergeschmack.'
Felix
Play Tubes 5 x 180 g Kip- en leversmaak
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (76)
€ 32,99
(€ 36,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwart-wit gestreepte hondenriem met een gevoerde handgreep en een stevige clip voor bevestiging.
Exclusief
Dogs Creek
hondenlijn Discovery zwart S–M
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (29)
€ 31,19
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Wilderness Dark Fjord', met een wolf in een bos, met 95% zalm, rendier en eend ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Dark Fjord, zalm met rendier en eend 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Wide Territory' met een wolf op de voorkant, bevat 95% haas, wilde eend en forel.
Een zak Versele-Laga Prestige Loro Parque Amazon Parkietmix met een kleurrijke papegaai-illustratie en een kom met gemengde zaden en noten.
Versele-Laga
Versele Loro Parque papegaaienmix
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (31)
€ 36,69
(€ 2,45/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak met een grote robuuste hond, gelabeld 'Adult 2+' voor gevoelige huid, hoog eiwit, 14 kg.
Zwart-grijze zachte rechthoekige huisdierdrager/bench met gaasramen, rits aan de bovenkant en een zijvak met ritssluiting.
Trixie
transportbox Vario S–M
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (58)
€ 101,99
Beschikbare varianten: 2
Een zak van 700g Versele-Laga Nature hamstervoer met een schattige hamsterillustratie en tekst die de dierlijke eiwitinhoud benadrukt.
Versele-Laga
Nature Hamster 700g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 5,59
(€ 7,99/kg)
Verpakking van AniOne Training Pads met twee Labrador puppy's op een trainingspad, met afmetingen van 60x90cm en bevat 10 pads.
Exclusief
AniOne
Trainingsmatten 60x90 10 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (40)
€ 5,99
Lage Prijs
Vijf verpakkingen Vitakraft Kräcker voor hamsters, met een druiven- en notensmaak, met afbeeldingen van een hamster op de voorkant.
Vitakraft
Cracker Hamster 5x2 stuks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 12,94/kg)
Hangend vogel speelgoed gemaakt van natuurlijke kokosnootschalen en houten stokken, ontworpen voor huisdieren om mee te spelen en te verkennen.
Exclusief
AniOne
kokosnoothuis met ladder 56 cm
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 9,19
Witte plastic voerstation voor huisdieren met twee verwijderbare blauwe kommen voor voedsel en water.
Trixie
voerbakset, kunststof
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 9,59
Lage Prijs
MultiFit kattenvoerbakje (goud) met oranje gestreepte kat, bord met gevogelte-gelei, labels 'JELLY' en 'ADULT 1+'.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in gelei, Gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (36)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)
Een felroze huisdierhalsband met een witte controle-eenheid met een aan/uit-knop en de merknaam 'AniOne Wild Variety.'
Exclusief
AniOne
knipperende siliconenhalsband rood
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (42)
€ 10,29
Beschikbare varianten: 3
Houten hoekplank voor huisdierkooien, met een natuurlijke afwerking en metalen steunen, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
zitplank Nils M
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 8,29
Beschikbare varianten: 2
Zakje Animonda Milkies kattensnack, blauw kattenlogo, 'Balance', 'mit Omega-3', 'No Grain' badge, melkgevulde krokante kussentjes
animonda
Milkies kattensnack 12x30g Balance
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (36)
€ 10,99
(€ 30,53/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zwarte draad huisdiervoederdispenser met een cirkelvormig ontwerp en een hanglus aan de bovenkant, met een open midden voor gemakkelijke toegang.
Exclusief
AniOne
voederhouder voor mezenbollen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 10,99
Lage Prijs
Wilderness huisdier voedselverpakking met een doos van 4x100g kalkoenmaaltijden en een 300g kippenzak, met afbeeldingen van een kat en kip.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult gemengde voedingsset 2-delig.
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 12,49
(€ 17,84/kg)
Roestvrijstalen huisdierverzorgingsschaar met ronde punten en ergonomische handgrepen, ontworpen voor veilig en nauwkeurig trimmen.
Exclusief
TAKE CARE
Schaar voor ogen en oren
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 13,49
Blik Animonda CARNY kattenvoer met opschrift 'Huhn, Pute + Entenherzen', Adult 1+, met oranje gestreepte kat en stukjes vlees
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Felix Sensations kattenvoer zakje met een zwart-witte kat, gelabeld "Mit Rind in einem Gelee mit Tomate," met stukjes vlees in gelei.
Felix
Sensations Gelees Rund en tomaat 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (32)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Lage Prijs
Felix kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kat, gelabeld '7+ Jahre' en 'mit Huhn in Gelee' met een kom voer.
Felix
As good as it looks Senior 26x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 15,69
(€ 7,10/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Transparante zak van Real Nature Premium Linnen Beddegoed voor kleine dieren, met een blauw bloemenontwerp en met nadruk op absorptie en geurcontrole.
Exclusief
REAL NATURE
Vlasstrooisel 30 l
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (25)
€ 15,99
(€ 0,53/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Transparant blauwgroen-rode spiraalvormige KONG hondenspeelgoed met 'KONG' in reliëf bovenop.
KONG
Rewards snackschelp S
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (15)
€ 16,39
Blik hondenvoer gelabeld 'WOW Dog' met rundvlees, met een groen ontwerp, met wortelen en vlees op de voorkant, 71% vlees, 0% graan.
WOW
Adult 6 x 400 g Rund met wortel 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (49)
€ 15,79
(€ 6,58/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik MAC's Super Food voor honden met konijn, rundvlees en groenten, graanvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland.
MAC's
DOG Konijn, rund en groente 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (35)
€ 10,49
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 6