Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
Lage Prijs
Select Gold Complete Milk-Set Junior puppy melkvervanger voor 0-2 maanden, premium gezondheidsformule.
Exclusief
SELECT GOLD
Milk-Set incl. melkfles en lepel 400 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (11)
€ 19,99
(€ 49,97/kg)
Houten huisdierhelling met een hellend ontwerp en treden, ideaal voor kleine dieren om te klimmen en toegang te krijgen tot hogere gebieden.
Exclusief
AniOne
houten brug Elsa
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 20,69
Lage Prijs
Heldere oranje hondenspeelgoed met een textuur en een lusvormig touw voor gemakkelijk hanteren, met de merknaam 'KONG' in reliëf aan de zijkant.
KONG
Speelgoed-dummy L
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (31)
€ 21,09
Catz Finefood Classic Adult gevogelte kattenvoer met veenbessen en kokos, graanvrij, zonder toegevoegde suikers, ontwikkeld door dierenarts.
Catz finefood
natvoer kat Classic Adult met gevogelte 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (152)
€ 23,49
(€ 9,79/kg)
Beschikbare varianten: 10
Twee zakken Versele-Laga Prestige Papegaaien vogelvoer, met een grijze papegaai en een groene papegaai op de voorkant, met een mix van zaden zichtbaar.
Versele-Laga
Prestige papegaaien 2x3kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (82)
€ 23,89
(€ 3,98/kg)
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer in kalkoensmaak, met een tabby kat op de verpakking, met 89% ingrediënten van dierlijke oorsprong.
BOZITA
hapjes in gelei 6x370 g Kalkoen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (215)
€ 12,19
(€ 5,49/kg)
Beschikbare varianten: 7
Een metalen vogelvoeder met een donkergrijze afwerking, met een ronde bovenkant en een draadkooi ontwerp, waardoor het voedergebied zichtbaar is.
Exclusief
AniOne
voederbeschermzuil voor strooivoer
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (20)
€ 24,99
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Junior huisdiervoer met een "Pure Horse" label met twee wolfpuppies, bevat 95% paardenvlees.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, Pure Horse paard 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (167)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Exclusief blikvoer voor honden met eendenvlees, gelabeld 'ENTE PUR' met afbeeldingen van rauwe eendenstukken, met de tekst '1 Eiwit ENKEL' en 'graanvrij.'
RINTI
enkelvoudig vlees Puur eend 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (434)
€ 13,99
(€ 2,91/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Junior huisdiervoeding met twee wolvenwelpen op een bosachtergrond, gelabeld "Pure Paard" (95% paard, 5% groenten/kruiden).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Junior, Pure Horse, paard 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (171)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
FIT+FUN Fun Sticks hondensnacks met afbeeldingen van twee honden, rundvleessmaak in meerdere talen, verpakkingen van 55g en 5 sticks.
Exclusief
FIT+FUN
fitfun Fun Sticks Rund 20x55 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (50)
€ 37,29
(€ 33,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee rechthoekige hondenkoekjes met een textuur, geplaatst op een witte achtergrond.
bosch
koek 10 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 39,89
(€ 3,99/kg)
Lage Prijs
Een stapel hondenvormige koekjes in beige en roze kleuren, met gaten op het oppervlak, tegen een witte achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Backware Megapack 10 kg Sandwichbot
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 39,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Autostoel rugbeschermer met gaasontwerp en rode rand, met zijzakken voor opslag, ideaal voor huisdiereigenaren.
KONG
voorstoelbarrière
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 77,49
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary U/C hondenvoer zak met een silhouet van een hond, met de merknaam en productdetails prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Veterinary Urinary U/C 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (27)
€ 29,79
(€ 14,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine huisdierdeur met een transparante flap, gelabeld 'SUREFLAP,' ontworpen voor gemakkelijke toegang voor huisdieren.
SureFlap
Sure Flap microchipgestuurde klep voor huisdieren bruin
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (70)
€ 148,00
Beschikbare varianten: 2
Een grijze kattenboom met meerdere niveaus, een krabpaal en een gezellige schuilplaats, met een nieuwsgierige kat die ernaast zit.
Exclusief
AniOne
XXL krabpaal Candy grijs
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (87)
€ 189,00
Fluval FX4 filterbox met "NEW! FX Easy Water Change System," specificaties: 250 US Gal, 700 US GPH, 5-fase filtratie.
Fluval
FX4 buitenfilter
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (12)
€ 274,99
Lage Prijs
Een verpakte huisdiertraktatie van MultiFit, met een kleurrijk label dat "just for you" zegt, met een mix van zaden en granen bovenop.
Exclusief
MultiFit
Celebration Hooibouillon 70 g
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (4)
€ 3,49
(€ 29,08/kg)
Een beige hondenvoerbak met witte stippen en een glanzende roestvrijstalen binnenkant.
Exclusief
AniOne
roestvrijstalen voerbak Dot 350 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Grijze keramische voer- of waterkom voor huisdieren met een gladde, glanzende afwerking en afgeronde randen.
Exclusief
AniOne
knaagdierenvoerbak grijs 180 ml
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 3,49
Gele Fresco-hondenvoedingszak met tekst 'Der Martin Rütter Riegel - Huhn', toont wazige foto van een man naast een hond, kippenhapjes, 100 g.
FRESCO
Martin Rütter Reep kip 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (30)
€ 3,29
(€ 32,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Gedroogde zoetwater garnalen in een doorzichtige zak gelabeld 'Multifit', met een goudvis grafiek en tekst in het Duits en Engels, 190g.
Exclusief
MultiFit
Garnalen 190 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 6,99
(€ 36,79/kg)
Trixie Chicken Mini Sticks in een doorzichtige zak, gevuld met lichtbruine sticks, gelabeld "Met kip en rijst" in verschillende talen.
Trixie
Premio Chicken Mini Sticks, 6 x 50 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (17)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer, Rind (Beef) Volwassen 1+, afbeelding van een oranje gestreepte kat en tekst '100% fresh ingredients'
animonda
Carny natvoer kat Adult Rund 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (679)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 13
Houten huisdierentafel met een rustiek ontwerp, met een vlakke bovenkant van planken en vier stevige, natuurlijke houten poten.
Exclusief
AniOne
schuilplaats Finja
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (28)
€ 10,19
Miamor
Ragout Royale in Jelly Zalm 22x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (65)
€ 11,79
(€ 5,36/kg)
Beschikbare varianten: 6
Hondenvoer verpakking met een witte kat, gelabeld "animonda vom Feinsten Mildes Menü Pute + Tomaten," met kalkoen en tomaten.
animonda
Vom Feinsten natvoer voor katten, Adult, Mild menu 6x100g Kalkoen en tomaten
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (50)
€ 12,19
(€ 20,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Groene Tetra AlgoRem fles voor vijvers, met goudvis illustraties en tekst: "24h Soforthilfe gegen grünes Wasser" en "Bekämpft Schwebealgen."
Tetra
Pond AlgoRem 250 ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 12,49
(€ 49,96/l)
Lage Prijs
Real Nature volwassen huisdier voedselrol, gelabeld 'Rind & Lamm mit Hüttenkäse' (Rund & Lam met Hüttenkäse), met afbeeldingen van een koe en een schaap.
Exclusief
REAL NATURE
Original Adult Kattenworst 12x70 g Rund en lam met hüttenkäse 12x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (41)
€ 14,49
(€ 17,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Interactief kattenspeelgoed met een witte bolvormige basis en een intrekbare veerachtige blauwe en zilveren lint bovenop.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Robot met laser
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (43)
€ 17,49
Zwarte huisdierharnas met een ademend gaasontwerp en reflecterende grijze afwerking, met verstelbare banden en metalen D-ringen.
Exclusief
AniOne
veiligheidstuigje van mesh voor in de auto S
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Verpakking voor een wasbare hondenluier, met een poedel, met de tekst "WASCHBARE WINDEL" en maatopties XS tot XL voor honden van 2-4 kg.
Exclusief
TAKE CARE
Wasbare luiers XS
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (36)
€ 15,19
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin 'Hair & Skin' natvoer voor katten (85 g) in zakje met afbeelding van een langharige kat, claim 'Meer dan 90%' en tekst 'Dunne plakjes in gelei'.
ROYAL CANIN
Haar & Huid in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (129)
€ 19,39
(€ 19,01/kg)
Drie verpakkingen van Fit+Fun Sticks voor katten, met een kat op de voorkant, met tekst in het Duits en Engels over ingrediënten: konijn, kalkoen en gist.
Exclusief
FIT+FUN
sticks 25x10 stuks Kip met kalkoen en konijn
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (29)
€ 21,25
(€ 17,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch hondenvoerzak met het label "REPRODUCTIE," geschikt voor honden ouder dan 12 maanden, met 27% eiwit en 16% vet, met afbeeldingen van brokjes en vlees.
bosch
Reproduction 7,5 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (9)
€ 22,69
(€ 3,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Geel en blauwe "MultiFit" huisdiervoedselzak met een hond, rundvlees smaak, graanvrij en zonder toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
natvoer hond, volwassen, kleine hond, zakje, ragout Rund 24x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (16)
€ 22,99
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's hondensnoepjeszakje met hondenillustratie en kipstrips; zichtbare tekst '100% kipfilet'.
RINTI
Chicko Kip 900 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (243)
€ 23,99
(€ 26,66/kg)
Een verpakking van Animonda Integra Protect Renal Yummy Bits voor huisdieren, met een feloranje achtergrond, met kleine vierkante traktaties ervoor.
animonda
Integra Protect Adult Renal Yummy Bits 6x120 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (12)
€ 24,29
(€ 33,74/kg)