Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Lage Prijs
Real Nature kittenvoeding zakje met kip, kalkoen, rode peper en zalmolie. Bevat 'Omega-3/6 + Taurin' en 'Natürlich' logo.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Origineel Natvoer Kat, Kitten, Kip met kalkoen 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (52)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak van Real Nature Original huisdiervoeding voor volwassenen met kip, rundvlees, pompoen en olie, met "Huhn mit Rind" en koe/kip illustraties.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, Adult, Kip met rund 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (82)
€ 17,40
(€ 17,06/kg)
Beschikbare varianten: 7
Zwarte hondenvoerzak gelabeld "CRAVE" met een wolfafbeelding, die hoge eiwitten, natuurlijke ingrediënten en graanvrije formule in het Duits en Italiaans benadrukt.
CRAVE
met kalkoen en kip 2,8 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 19,99
(€ 7,14/kg)
Blik 'Dog's Love' rundvlees hondenvoer met appel, spinazie en courgette. Duitse tekst luidt "fijn voedsel voor fijne honden."
DOG'S LOVE
Adult Classic 6 x 400 g Rundvlees met appel en spinazie 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (9)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Applaws Natural Cat Food multipack doos met 12 zakjes kip, gelabeld 100% natuurlijk, met afbeeldingen van voedselzakjes aan de zijkant.
Applaws
natvoer kat volwassen multipack Kip variatie 12x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (32)
€ 15,29
(€ 18,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Cesar
Tuinterrine Lam, wortelen en koriander 4x150 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (63)
€ 25,99
(€ 12,38/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Premiere Meati Sensitive" met puur lam, met "0 plantaardige koolhydraten" voor honden met gevoelige magen.
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Meati Gevoelig Lam puur 6x800 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (854)
€ 25,99
(€ 5,41/kg)
Beschikbare varianten: 5
Dog's Love blikvoeding voor honden met een wit etiket met een hondenkop, met de nadruk op '55% Fisch' en 'Mit Amaranth, Karotte & Löwenzahn.'
DOG'S LOVE
Adult Classic 6 x 800 g Vis met amarant en wortel 6x800 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (28)
€ 26,49
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 4
Witte, fluffy huisdierenbed met een gebogen rugleuning, ontworpen voor comfort en ontspanning.
Trixie
radiatorligmand
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 27,99
Orijen Small Breed hondenvoerzak met een roze ontwerp, met de tekst '85% Quality Animal Ingredients' en 'Fresh or Raw.'
Orijen
Small Breed 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (358)
€ 27,99
(€ 15,55/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Mini hondenvoerzak met een illustratie van een Schotse Terrier, met nadruk op allergenreductie en 91% eigenaarstevredenheid.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Mini 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 28,99
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Miamor-kittensvoeding met afbeelding van een wit kitten en vlees; etiket vermeldt Miamor, KITTEN, Feine Beute mit GEFLÜGEL en +Taurin.
Miamor
Feine Beute Kitten Gevogelte 12x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 28,99
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Purina ONE Indoor Formula kattenvoer met een pluizige grijze kat en een kom met nat voer met tonijn en groene bonen, 85 g.
Premium hondenvoeding zak met twee wolfpuppy's, gelabeld "WOLFSBLUT WIDE PLAIN PUPPY," met ingrediënten zoals paardenvlees en zoete aardappel.
WOLFSBLUT
Puppy Wide Plain paardenvlees met zoete aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 31,19
(€ 15,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer met het label 'Miamor Feine Filets' met kip en ham smaak, met een witte kat op het etiket en '100% Filet' tekst.
Miamor
Feine Filets Naturelle Kip en ham 24x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (248)
€ 32,99
(€ 17,18/kg)
Beschikbare varianten: 13
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf in een bos, gelabeld "VERS WATER" en vermeldt 95% vis en 5% fruit/kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Fresh Water, haring en eend met zalm 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een blik Terra Canis hondenvoer met een hertillustratie, gelabeld 'Getreidefrei' en 'Wild mit Kartoffeln, Apfel & Preiselbeeren.'
Terra Canis
graanvrij Adult 6 x 400 g Wild met aardappelen, appel en veenbessen 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (112)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'Gastrointestinal Biome', met stoofpot met kip en toegevoegde wortelen.
Hill's
Prescription Diet Gastrointestinal Biome met kip 12x354 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (65)
€ 50,99
(€ 12,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Twee zakken Happy Cat Minkas Perfect Mix Adult kattenvoer met een likkende grijze tabby kat op de verpakking.
HAPPY CAT
Minkas Droogvoer Kat Volwassen, Perfecte Mix, Gevogelte, Vis & Lam 2x10 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (61)
€ 54,99
(€ 2,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic + Mobility hondenvoer zak, met een glimlachende kleine hond, gelabeld 'MINI j/d' en 'Aanbevolen door dierenartsen.'
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal Select hondenvoerzak met een zwart-witte illustratie van een hond, met vetgedrukte tekst die de productnaam aangeeft.
ROYAL CANIN
® Veterinary RENAL SELECT 2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (20)
€ 28,79
(€ 14,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet zak met 'Nier + Mobiliteit' formule voor huisdieren, met 'k/d' en 'j/d' labels, en 'Veterinair Aanbevolen' tekst.
Hill's
Prescription Diet k/d + Mobility 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (183)
€ 91,99
(€ 7,67/kg)
Groene keramische huisdierenvoerkom met een egeldesign en decoratieve rand, met afvoergaten aan de onderkant.
Exclusief
AniOne
keramische kom egel
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (10)
€ 3,99
RVS huisdier voedselkom met een rubberen basis om te voorkomen dat deze verschuift, met een glanzende binnenkant en een brede rand.
Trixie
roestvrijstalen voerbak, rubberen ring 450 ml
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (46)
€ 4,09
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Transparante zak van Mulifit Nature Grain Free snacks met gedroogde kruiden, gelabeld met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Grain Free weidekruiden 300g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (10)
€ 6,49
(€ 21,63/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Junior Best Meat puppyvoer met 43% gevogelte, twee Labrador puppy's, een bakje brokjes en stukjes vlees op een houten vloer.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Junior Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (204)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Snackdoos voor huisdieren met diepgevroren kippenmaagjes, met een silhouet van een kat en tekst in het Duits: "Mjamjam! Snack-Box Erlesene Hühnermägen."
MjAMjAM
snackbox Geselecteerde kippenmagen 35 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (95)
€ 7,39
(€ 211,14/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een zak Premiere Protein Vet Sticks voor vogels, met een roodborstje op de voorkant, met tekst in meerdere talen en voedingsclaims.
Exclusief
PREMIERE
vetsticks 1,5 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (38)
€ 7,49
(€ 4,99/kg)
Houten vogelhuisje met een ronde ingang en een zitstok, met een eenvoudige, natuurlijke afwerking.
Exclusief
AniOne
nestkast sparrenhout S
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (15)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 2
Een zwart huisdierafschermnet is geïnstalleerd tussen de voor- en achterstoelen van een auto, waardoor huisdieren worden verhinderd om toegang te krijgen tot de voorkant.
Exclusief
FIT+FUN
autonet
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (9)
€ 7,99
Huisdierenvoerzak met 'N&D Ocean' voor volwassen katten, met haring, pompoen en sinaasappelrecept; bevat afbeeldingen van ingrediënten en voedingsinformatie.
N&D Farmina
Ocean Adult Haring met pompoen 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (19)
€ 7,99
(€ 26,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
SALE
Grijze kattenkrabpaal met een pluche top en een hangend pompon-speeltje, ontworpen voor kattenplezier en krabben.
Exclusief
AniOne
krabplank Pearl
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (19)
Je bespaart: 49%
€ 8,50
€ 16,99
Gele huisdiervoeding verpakking met een speelse oranje kat en kip snacks. Tekst: 'MultiFit naturelle,' 'SNACKS JUNIOR,' 'Huhn mit Käse.'
Exclusief
MultiFit
naturelle kip en kaas Junior 4 x 50 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (21)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Vijf JR FARM kruidenbehandelpakketten voor kleine dieren, met kleurrijke etiketten met cartoonkonijnen en "Ein Stück Natur."
JR Farm
Een stukje natuur Kruidenoogst 5x 80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Feloranje stekelige hondenspeelbal met een gaascentrum, ontworpen voor spel en kauwen.
Exclusief
Dogs Creek
Speelgoedbal Toledo
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (15)
€ 9,99
Lage Prijs
EUKANUBA
Droogvoer Rasspecifiek West Highland White Terrier Adult 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 15,29
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Canosept wondspray voor honden, flesje en doos met hondenpictogram, gelabeld 'Wondspray voor honden' en 'canosept.de'.
Canosept
Wondspray voor honden 75 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 15,99
(€ 213,20/l)
Zakje van Animonda Carny Adult kattenvoer met een tabby kat, gelabeld 'Multifleisch-Cocktail,' met verse ingrediënten en 'Made in Germany.'
animonda
Carny natvoer kat Adult Multivlees-cocktail 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (74)
€ 13,49
(€ 13,23/kg)
Beschikbare varianten: 8
Een blik 'Kitten Moments' natvoer met een speelse kitten op het etiket, met tekst die kippen smaak en kwaliteitsfilet aangeeft.
Exclusief
MOMENTS
Kitten Kip, Filet 12x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beker met huisdierenvoer gelabeld 'Fruit ees frisches Geflügel & Banane' met verse gevogelte en banaan, met een hondenillustratie aan de zijkant.
bosch
Fruitees Banaan 4x200g Vers gevogelte en banaan
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (84)
€ 18,39
(€ 22,99/kg)
Zwarte hondenhalsband met reflecterende strepen, verstelbare gesp en metalen D-ring voor het bevestigen van de lijn.
Exclusief
Dogs Creek
Voyager-halsband zwart M
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (42)
€ 20,29
Beschikbare varianten: 2
Houten dierenmeubilair met een kasteelontwerp, met een boog en decoratieve uitsparingen aan de zijkanten.
Exclusief
AniOne
Burchttunnel Daisy
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (12)
€ 22,99
Rinti Single Protein hondenvoer blik met afbeeldingen van rauw vlees, gelabeld "Rinti Exclusive Ross Pur," benadrukt enkele eiwitbron.
RINTI
Singlefleisch 12 x 185 g Ross Puur 12x185 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (89)
€ 23,49
(€ 10,58/kg)
Beschikbare varianten: 2