Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Een zak Versele-Laga Prestige Premium parkietvoer met twee kleurrijke parkieten op de voorkant, met een kom zaden.
Versele-Laga
Prestige Premium voeding
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (29)
€ 16,19
(€ 6,48/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Pure kattenvoer blik met paarden smaak, graanvrije formule, voor katten van 12+ jaar, 72% paardenvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer voor senior katten acceptatie Paard 6x400 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (17)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies Mix kattenvoer, met een speelse kat, met tekst die de romige binnenkant en knapperige buitenkant benadrukt, 60g.
Dreamies
Mix Kaas en rundvlees 6x60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (192)
€ 15,49
(€ 43,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fles Petbalance Support Skin & Coat Oil voor huisdieren, met een hond en kat op het etiket, met meertalige tekst over voordelen en gebruik.
Exclusief
PetBalance
Support Huid + Vacht Olie 250ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 17,59
(€ 70,36/l)
Grijze huisdiermat met een zachte, pluche textuur en een crèmekleurige rand, geschikt voor honden of katten.
Exclusief
AniOne
Ligdeken Bernie grijs
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (21)
€ 18,29
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak PREMIERE klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld "KLU MPEND EXCELLENT" en "12 kg," naast deodoriserende parels.
Een moderne kattenbak met een grijze basis en een witte rand, met een hellend ontwerp en een laag kattenbakvulling binnenin.
Exclusief
AniOne
kattenbak High Rim M donkergrijs
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (60)
€ 22,99
Beschikbare varianten: 2
Blikjes hondenvoer van Rinti, gelabeld "Kennerfleisch mit Wildschwein," met een kleurrijk ontwerp met vleesstukjes en een graanvrije claim.
RINTI
Kennerfleisch wild zwijn 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (795)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 13
Lage Prijs
Sheba Classics kattenvoer in pâté, met eend en kip, 85g verpakking met een groene schaal met voedsel en kruiden.
Sheba
Classics in paté 22 x 85 g met eend en kip 22x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (284)
€ 25,49
(€ 13,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier hondenvoer zak met een Yorkshire Terrier met een strik, die voeding specifiek voor het ras en een gezonde vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (91)
€ 18,69
(€ 12,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een gezellig huisdierenbed met een pluche grijze buitenkant en zachte witte binnenkant, met de tekst 'MY PET' geborduurd op het kussen.
Exclusief
AniOne
ligplaats Luna
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 39,99
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoer voor honden voor urinezorg, met kip, met een dierenarts aanbevelingslabel.
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare met kip 12x370 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (134)
€ 39,99
(€ 9,01/kg)
Beschikbare varianten: 3
Container van PetBalance Support Joint Powder voor honden, met een golden retriever op het etiket, 600g formaat, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PetBalance
Support Gewricht Poeder 600 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (39)
€ 28,69
(€ 47,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
WOLFSBLUT Wild Pacific hondenvoer zak, met een wolf's gezicht, gelabeld "Adult" met "4 Soorten Vis met Aardappelen," 12,5 kg.
WOLFSBLUT
Wild Pacific Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA
grasgevoerd lamsvlees 11,4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (27)
€ 87,89
(€ 7,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Puppy Large Breed hondenvoer zak met een levendig oranje en crème ontwerp, met nadruk op verse ingrediënten en voedingsvoordelen.
ACANA
Puppy Large Breed 17kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 109,00
(€ 6,41/kg)
Zwarte metalen hangende opbergmand met twee haken, ontworpen voor het organiseren van huisdierbenodigdheden.
Exclusief
AniOne
Metalen hooiruif S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 3,19
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Lucky Snack Shamrocks honden traktaties met eend, 200g verpakking met een klavervorm en harde textuur.
Exclusief
PREMIERE
Lucky Snack eend 200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (15)
€ 3,79
(€ 18,95/kg)
Beschikbare varianten: 3
Roze keramische huisdierkom met een zilveren kroonontwerp aan de voorkant, met verticale ribbeltextuur.
Exclusief
AniOne
-keramische kom
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (11)
€ 3,99
Lage Prijs
Een feestelijke huisdier adventskalender met konijnen, cavia's en een hamster, versierd met 'Vrolijk Kerstfeest' en feestdecoraties.
Exclusief
MultiFit
Adventskalender Graanvrij voor Knaagdieren
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (30)
€ 4,99
(€ 19,96/kg)
SALE
Grijze kattenkrabpaal met een zachte, pluizige rand en een pompon-speeltje eraan bevestigd, ontworpen voor het spelen en krabben van huisdieren.
Exclusief
AniOne
krabtapijt grijs
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (18)
Je bespaart: 49%
€ 5,25
€ 10,49
Houten huisdierenverblijf met een textuur van schors aan de buitenkant en een boogvormige ingang, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
hoekhuis Nico S
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (45)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Buis met MultiFit Multivitamine snacks voor katten, met een oranje tabby kat, met tekst die 'Geen toegevoegde suikers' en 'Taurine & Biotine' benadrukt.
Exclusief
MultiFit
pasta 3 x 100 g Multivitamine met kattenkruid
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (124)
€ 8,89
(€ 29,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen Basic Groentemix zak, met wortelen, courgette en bieten, met instructies om te mengen en een gewichtlabel van 500g.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Groentemix Basic 500g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 9,49
(€ 18,98/kg)
Zwarte verstelbare huisdierlijn met twee metalen clips en een centrale ring voor bevestiging.
Exclusief
AniOne
nylon riem Classic zwart XS
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 8,49
RVS huisdier voerbak met een gladde, glanzende binnenkant en een afgerond ontwerp, geschikt voor honden of katten.
Exclusief
MORE
Roestvrijstalen kom Royal 350 ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 10,79
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier hondenvoer verpakking, met een Yorkshire Terrier met lang haar en een rode strik, 85g x 12.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (24)
€ 11,59
(€ 11,36/kg)
Een huisdiervoedingsdoos gelabeld 'animonda vom Feinsten Senior' met een witte hond op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het gevogelte en lam bevat.
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Senior 6x150g Gevogelte en lam
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 11,69
(€ 12,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Neongeel KONG AirDog piepspeelgoed in de vorm van een voetbal met paarse veters en tekst 'KONG AirDog' en 'SQUEAKER'
KONG
Air Dog Football-pieper M
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (70)
€ 10,29
Beschikbare varianten: 2
SALE
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld "Real Nature Original" met lam en kip met hennepolie, geïllustreerd met een schaap en een kip.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, Adult, Light Kip en lam 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (88)
Je bespaart: 20%
€ 14,39
(€ 6,00/kg)
€ 17,99
Lage Prijs
Zakje Purina Felix Crispies kattensnack met zwart-witte kat; zichtbare tekst '100% LECKER', 'Crispies', 'Mit Lamm- und Gemüsegeschmack', 'ca. 1 kcal'.
Felix
Crispies 8 x 45 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (191)
€ 14,99
(€ 41,64/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Premiere Meati Sensitive" met pure kip, met een hondenillustratie en labels voor graanvrij en glutenvrij.
Exclusief
PREMIERE
Meati Gevoelig Kip puur 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (406)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren met het label 'Wilderness Pure Turkey' met een wolf op het label, met 95% kalkoen en bouillon, 5% groenten en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zwart en grijs gestreepte huisdier sokken met een gestructureerde zwarte onderkant voor grip, ontworpen om de poten van huisdieren warm en beschermd te houden.
Trixie
hondensokken M-L
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,09
Beschikbare varianten: 2
Premium hondenvoer zak gelabeld 'WOLFSBLUT COLD RIVER ADULT,' met forel en zoete aardappel, met afbeeldingen van ingrediënten en gezondheidsclaims.
WOLFSBLUT
Cold River Forel met Zoete Aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 19,49
(€ 9,75/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised X-Small hondenvoer zak met een illustratie van een kleine zwart-witte hond en tekst over voeding en -11% calorieën.
ROYAL CANIN
X-Small Sterilised 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle Duetto kattenvoer verpakking met een pluizige witte kat, gelabeld 'Mit Lachs und Seelachs,' 85g.
GOURMET
Perle Duetto 24 x 85 g Zalm en koolvis 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (358)
€ 22,19
(€ 10,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik hondenvoer gelabeld 'RINTI SINGLEFLEISCH RIND PUR,' met afbeeldingen van rauwe rundvleesstukken, met de nadruk op enkel eiwit en graanvrij.
RINTI
enkelvoudig vlees Rund puur 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (484)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Real Nature kittenvoer in een goudomrand container, met kip, kalkoen en zalmolie. Tekst: "Huhn mit Pute und Lachöl."
Exclusief
REAL NATURE
Kitten 16 x 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (16)
€ 24,79
(€ 15,49/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Miniature Schnauzer hondenvoer zak met een schnauzer illustratie, met tekst die de voeding en urinegezondheid van het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
Dwergschnauzer Adult 3kg 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (47)
€ 25,69
(€ 8,56/kg)
Purina Pro Plan LiveClear kattenvoerzak voor gesteriliseerde senior katten van 7+ jaar, rijk aan kalkoen, 1,4 kg.
PRO PLAN
Liveclear Gesteriliseerd Senior 7+ Kalkoen 1,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (477)
€ 26,99
(€ 19,28/kg)
Beschikbare varianten: 2
Applaws natuurlijke kattenvoerblik met kipfilet met kaas in bouillon, 70g, met een pootafdruklogo en een silhouet van een kat.
Applaws
natvoer kat Adult in bouillon Kippenborst met kaas 24x70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (37)
€ 28,49
(€ 16,96/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Pure Duck', met een wolf op de achtergrond van een bos. Bevat 95% eend, 5% fruit en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Duck, eend 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3