Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
JR Farm 'Birdys' vogeltraktatie: twee amarant-bosbes zaadstengels met parkietafbeelding en bosbessen, rode verpakking
JR Farm
BIRDY's grasparkiet 160 g Amarant-bosbessen-frambozen
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (46)
€ 2,59
(€ 19,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zacht, pluche varkensspeeltje met een lichtroze lichaam, kleine oren en een glimlachend gezicht, perfect voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
FIT+FUN
Pluche Varken
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (44)
€ 5,99
Lage Prijs
Select Gold XS Junior Sensitive hondenvoerzak, geschikt voor honden tot 4 kg, met ingrediënten van lam, zalm en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
droogvoer hond Sensitive XS Junior 1 kg Lam met zalm en aardappel
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Twee transparante zakken met natuurlijke kauwsticks voor kleine dieren, gelabeld "Real Nature Nager Knabberhölzer," met biologische ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
knabbertakjes 2x75g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (9)
€ 8,99
(€ 59,93/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Pure kattenvoerblik met kippen smaak, graanvrije formule en afbeelding van een Siamees kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Senior Paté kip 6x200 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (29)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hooi huis voor kleine huisdieren, gelabeld 'MultiFit Heuhaus - M', met een cavia en een muis op de verpakking. 100% natuurlijk.
Exclusief
MultiFit
hooihuis M
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (49)
€ 10,99
(€ 36,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Drie pakketten JR FARM Kolbenhirse gele vogelvoeding, met groene bladeren, een parkiet en een cockatiel op de voorkant.
JR Farm
gele trosgierst 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (51)
€ 11,29
(€ 7,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Groene huisdierdrager met een gaas voorkant, houten zitstok binnenin, en een stevige handgreep bovenop.
Trixie
transporttas voor vogels
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 13,89
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer, met een kat op de verpakking, gelabeld 'Nordic Waters Salmon', met 89% ingrediënten van dierlijke oorsprong.
BOZITA
hapjes in saus 6x370 g Zalm
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (241)
€ 15,79
(€ 7,11/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O hondenvoer zakje met een hondenillustratie, gelabeld 'Dunne Plakken in Jus.'
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Fijne Brokken in Saus 12x100g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (18)
€ 15,79
(€ 13,16/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Feel kattenvoer zakje, 85g, met een afbeelding van een blije kat en beschrijvingen van textuur en smaak.
Blik Mjamjam kattenvoer met een ontwerp met een katten silhouet, gelabeld 'Voortreffelijk Kalf en heerlijke Kalkoen met fijne Wortelen.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen Kalf en Kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (472)
€ 12,19
(€ 5,08/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Hondenvoerzakje met een speelse tabby kat, gelabeld 'Deluxe Ragout' rijk aan lam, met een portie op een bord, 85g.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Ragout Adult Rijk aan lamsvlees 22x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (167)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van nat kattenvoer met een Bengaalse kat, gelabeld "Wilderness Adult Great Plains," 97% kip/konijn, 3% groenten, 0% granen.
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoer verpakking met een witte kat met groene ogen, gelabeld 'Perle Erlesene Streifen in Sauce mit Truthahn,' 85g.
GOURMET
Perle exquise reepjes Kalkoen 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (417)
€ 22,19
(€ 10,04/kg)
Beschikbare varianten: 7
Een blik Terra Canis hondenvoer met een cartoon teckel op een lichtblauwe gestreepte achtergrond, gelabeld 'Kip met pompoen, kamille & tomaat.'
Terra Canis
puppy 6 x 400 g Kip met pompoen, kamille en tomaat
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (57)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Beschikbare varianten: 3
Groene nagelknippers voor huisdieren met roestvrijstalen bladen en een veermechanisme voor eenvoudig gebruik.
Moser
nageltang
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 26,29
Blik van Thrive 100% Kippen Snacks voor katten, met een blauwe katten silhouet en tekst die "Pure & Irresistible" en "0% Nonsense" vermeldt.
Thrive
100% Snacks voordeelpak kip 170 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (87)
€ 28,49
(€ 167,59/kg)
Beschikbare varianten: 4
Bosch Medium Junior hondenvoerzak, 15,0 kg, met brokjes in een kom, met tekst die 26 eiwitten, 13 vitamines en "Immun-Komplex" benadrukt.
bosch
Medium Junior Poultry 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (74)
€ 39,49
(€ 2,63/kg)
Fluffy witte huisdier grot met een ronde ingang, ontworpen voor kleine dieren om comfortabel te knuffelen en uit te rusten.
Exclusief
AniOne
grot Cosy Dream
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 39,99
Blik hondenvoer gelabeld "RINTI SENSIBLE," met rundvlees en aardappel, met claims van glutenvrij en optimale verteerbaarheid.
RINTI
Sensible Paarden- en kippenlever 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 11,79
(€ 4,91/kg)
Beschikbare varianten: 6
Hondvoerzak gelabeld "Happy Dog Maxi Adult" met een gewicht van 26 kg, met een golden retriever en tekst over grote kroketten en gewrichtsondersteuning.
HAPPY DOG
fit & vital Droogvoer Hond Adult, Maxi 14 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (28)
€ 59,99
(€ 4,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee zakken Happy Cat Minkas Sterilised Adult kattenvoer met een likkende tabby kat op de verpakking.
HAPPY CAT
Minkas Droogvoer Kat Volwassen, Gesteriliseerd, Gevogelte 2x10 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (52)
€ 54,99
(€ 2,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fles voor kleine huisdieren met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster op een blauwe achtergrond, gelabeld 'AniOne Wild variety.'
Exclusief
AniOne
drinkfles 100 ml
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (88)
€ 3,19
Beschikbare varianten: 4
Bruine papieren zak van het 'Muschelkalk' kipcalcium supplement, met een afbeelding van een hen en tekst in het Duits over optimale eiproductie.
My little Farm
schelpkalk 2 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 5,39
(€ 2,70/kg)
Zwarte metalen vogelvoeder in een sferisch ontwerp, opgehangen aan een ketting met een haak voor gemakkelijke ophang.
Exclusief
AniOne
ANIO voerbal
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (7)
€ 5,49
Lage Prijs
Zak kattenvoer Real Nature Wilderness Pure Beef met een afbeelding van een Bengaal op gras; labels: Senior 7+, 55%, 300 g
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness droogvoer kat senior pure beef 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness volwassen kattenvoer – Pure Duck, 65% eend, 35% fruit en groenten, 0% toegevoegde granen, 300 g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat, Adult, Pure Duck 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Mini Adult Best Meat hondenvoer, 42% gevogelte, kleine brokjes, vermindert geur van ontlasting, verpakking van 1 kg.
Exclusief
PREMIERE
droogvoer hond Best Meat Adult Mini gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (59)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een grijze huisdierenvoedselopslagcontainer met een handvat, ontworpen voor gemakkelijke toegang en draagbaarheid.
Flexi
Multibox
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 7,49
Een roze traktatenzak voor huisdieren met een hexagonaal patroon, met een zwarte binnenkant, een clip voor bevestiging en een trekkoordsluiting.
Exclusief
AniOne
Snackpouch donkerroze
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (23)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak van 2,5 kg MultiFit eiwit vogelvoer met een kleurrijk ontwerp met een grote tit en een roodborstje op een tak, gelabeld "Eiwit Leibgericht."
Exclusief
MultiFit
Proteïne-lievelingsgerecht 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (229)
€ 9,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
100W Exo Terra Intense Basking Spot gloeilamp verpakking, met een afbeelding van een hagedis, '+75% Intense' label en productdetails.
Exo Terra
Intense Basking Spot 100 W
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (16)
€ 9,29
Beschikbare varianten: 2
Een zak van 2,3 kg Versele-Laga Nature Cavia cavia voer met een zwart-witte cavia illustratie en de tekst 'Extra Vegetables' en 'Vit C.'
Versele-Laga
Nature Cavia voor cavia's 2,3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 11,59
(€ 5,04/kg)
Een zak Versele-Laga Menu Nature Clean Garden Blend vogelzaad met een kleurrijke vogelillustratie en het label "huls-vrij."
Versele-Laga
Menu Nature Clean Garden 10 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 12,99
(€ 1,30/kg)
Canosept Hautpflege Spray für Hunde — witte sprayfles en doos; huidverzorging voor honden met blauw-groen etiket en hondenpictogram.
Canosept
huidverzorgingsspray voor honden 250 ml
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 13,19
(€ 52,76/l)
Lage Prijs
Royal Canin Bichon Frise volwassen hondenvoer zak met een witte Bichon Frise hond, met tekst die de voeding van het ras en de urinegezondheid benadrukt.
ROYAL CANIN
Bichon Frisé Adult 1,5kg 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 15,59
(€ 10,39/kg)
Lage Prijs
PREMIERE-diervoederlabel: 'I ♥ my dog' met klein pluizig hondje en stukjes kip. Tekst: 'Fijnste vlees'; 'Kip met lam'; 'VOLWASSEN'.
Exclusief
PREMIERE
Finest Meat natvoer voor honden, Adult, Kip met lam 10x150 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (25)
€ 12,90
(€ 8,60/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Instinctive kattenvoedselzakje, 85g x 12, met een pluizige kat en een kom met jelly-gebaseerd voedsel, gelabeld "Voor de instinctieve voorkeur."
ROYAL CANIN
Instinctive Adult in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (109)
€ 16,29
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut blik hondenvoer met een wolf op het label, gelabeld 'Wild Duck & Turkey' voor volwassenen, graanvrije recept.
WOLFSBLUT
Adult Wilde Eend & Kalkoen 6x395 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 17,49
(€ 7,38/kg)
Lage Prijs
Rood pluchen draak hondenspeelgoed met paarse vleugels, witte buik en touwstaart; productlabel zichtbaar; tekst 'Assorted Colors'
KONG
Dragon Knots
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (47)
€ 17,99