Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4467 producten
Kattovit Feline Diet Urinary kattenvoerzakje, met een silhouet van een kat, met tekst die 'mit Kalb', 'URINARY' en voedingsvoordelen benadrukt.
KATTOVIT
Feline Diet Urinary kalf 24x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (63)
€ 16,69
(€ 8,18/kg)
Beschikbare varianten: 4
GimCat Milk-zakje met gele dop, lepel druppelt melk boven een zwart-witte kat; labels: GimCat, Milk, 99% volle melk, lactosegereduceerd.
GimCat
melk 14x200 ml
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 20,69
(€ 7,39/l)
Lage Prijs
MultiFit CARE SENSITIVE kattenvoerzakje met Siamees kat en bordje kalkoen in saus; label 'Kalkoen' en '85 g'.
Exclusief
MultiFit
Care Sensitive nat kattenvoer met kalkoen 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (23)
€ 22,99
(€ 11,27/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Cubes, 70g verpakking met kleine, kubusvormige hondensnacks gemaakt van 90% kip en groenten.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Cubes Kip met groenten 10x70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1381)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak juniorvoeder voor dwergkonijnen met twee grijze konijntjes en het label 'Zwergkaninchen'.
Exclusief
MultiFit
Dwergkonijn Junior 800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 2,99
(€ 3,74/kg)
Lage Prijs
Whiskas Senior kattenvoerdoos (7+) met kat en kom natvoer; tekst 'Gevogelte selectie in saus' en '12x85g'.
Lage Prijs
Whiskas Duo paarse kattenvoerdoos met kitten en kom; tekst 'Classic Combos in Gelei' en '12x 85 g'.
Teal doos gelabeld 'AniOne Power-Filter' met filterillustraties, installatie-instructies en meertalige geurcontrole tekst (6 x 2 x 8 cm).
Exclusief
AniOne
Power filter
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 4,99
DeliBest Origin paardenhuid hondensnacks in een verpakking van 200g, met zachte, middelharde en harde textuur opties, gelabeld in het Duits en Engels.
DeliBest
paardenhuid 200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (25)
€ 6,29
(€ 31,45/kg)
Lage Prijs
Vijf verpakkingen van MultiFit sticks voor junior huisdieren, met een konijn en cavia's op de voorkant, met roze verpakking en voedingsinformatie.
Exclusief
MultiFit
Sticks Junior 5 x 2 sticks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,45
(€ 10,93/kg)
Aqua blauwe sprayfles gelabeld "AniOne Kämmlhilfe" met afbeeldingen van een hond en kat, die het promoot als een kamhulp voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
hulpspray bij het kammen 175 ml
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (6)
€ 6,59
(€ 37,66/l)
Lage Prijs
MultiFit natuurlijke kattensnacks verpakking met een speelse oranje kat en 'SNACKS JUNIOR HÜHNERMAGEN' tekst, 40g kippenmaag.
Exclusief
MultiFit
naturelle kippenmagen Junior 4x40g 4x40 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 8,69
(€ 54,31/kg)
Heldere oranje Chuckit! Ultra Bal met blauwe strepen, gelabeld als 'LARGE/GRANDE', op een blauwe en oranje verpakkingsachtergrond.
ChuckIt
! Ultra Ball L
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (97)
€ 8,99
Een tabby kat zit op een bruine kussen voor een raam bedekt met beschermend gaas, met uitzicht op een groen buitengebied en gebouwen.
Trixie
veiligheidsnet transparant 3 m, 2 m
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,89
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijke zak Versele-Laga Tropical Finches Prestige vogelvoer met twee vinkjes op de voorkant, met tekst die zegt '100% pure natuur.'
Versele-Laga
Prestige Exotics 4 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,89
(€ 2,72/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Blik huisdierenvoer gelabeld "Wilderness Great Plains" voor volwassenen, met kip en konijn, met 97% vleesinhoud en 3% plantaardige ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoeding kat, Adult, Great Plains, kip en konijn 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak van 5 kg MultiFit wildvoeder met het label 'STREUFUTTER' met afbeeldingen van een grote tit en een roodborstje op een tak.
Exclusief
MultiFit
strooivoer 5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (126)
€ 12,99
(€ 2,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kat voedselverpakking met een wilde kat op een savanne achtergrond, gelabeld 'Wilderness Adult Wide Savannah' met 97% lam en wild zwijn.
ACANA Puppy Small Breed hondenvoer zak met twee honden in een veld, die 70% dierlijke ingrediënten en 0% kunstmatige toevoegingen toont.
ACANA
Puppy Small Breed 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 25,89
(€ 12,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van nat hondenvoer met twee wolfpuppy's, gelabeld 'Wilderness Junior True Country Chicken met Zalm,' met 95% vlees en 5% fruit/kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Junior 16x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (161)
€ 26,49
(€ 16,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Whiskas Sticks kattensnacks toont een grijze kat met gele ogen, met drie traktatiesticks en tekst '90% vis.'
Whiskas
Sticks Zalm 14x36 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (66)
€ 26,99
(€ 53,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan LiveClear kittenvoer, 1,4 kg zak, met een pluizige kitten op de voorkant, gelabeld voor kittens onder 1 jaar.
PRO PLAN
Liveclear Kitten Kalkoen 1,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (285)
€ 29,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte en groene kattenbak met een voorinvoer en een handvat bovenop voor gemakkelijk dragen.
Exclusief
AniOne
kattenbak Flip Cat M mint
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (82)
€ 30,49
Purina Beneful hondenvoerzak voor honden 7+, kip en tuingroenten, 12 kg, met afbeelding van een blije hond en voerbak.
Beneful
PURINA Happy Years 7+ jaar met kip en tuingroenten 12 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (34)
€ 30,49
(€ 2,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan Medium Adult hondenvoer zak, met een hond op de voorkant, gelabeld 'Sensitive Digestion', 'High Protein' en 'No. 1 Ingredient Lamb.'
PRO PLAN
Adult Medium Gevoelige Spijsvertering Lam 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Insect Bites verpakking met meelwormen met wortel, die traktaties in een hondenvormige omtrek toont, 100g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Insect Snack Bites meelwormen met wortel 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Blauw huisdierveiligheidslicht met een pootafdrukontwerp en een metalen clip voor bevestiging.
Exclusief
AniOne
knipperende led-hanger blauw
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (75)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Premiere Deluxe verpakking voor huisdiertraktaties met een silhouet van een paard, met tekst in het Duits, Frans, Spaans en Engels die aangeeft dat het gemaakt is met paard.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Meat Drops Paard 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor gerbils, met een cartoon gerbil, maïs en tekst in het Duits en Frans over ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor gerbils 500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Drie driehoekige huisdier kattenbakken in groen, grijs en marineblauw, die hun ruime interieurs en gladde oppervlakken tonen.
Exclusief
AniOne
-knaagdiertoilet S
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (30)
€ 3,69
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak van 1,5 kg MultiFit Mellos volwassen hondenvoer, met rundvlees en wortel op een gele achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Mellos droogvoer hond volwassen Rundvlees en wortelen 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (16)
€ 5,79
(€ 3,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'Wilderness Adult Ranger's Forest', met een speelse kat, met 70% vlees en 30% fruit/groenten, zonder granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Ranger's Forest Adult 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (75)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met afbeelding van een grijze kat, kom met nat voer en tekst 'Gevogelte selectie in gelei', '1+', '12x 85 g'.
N&D Prime Neutered kattenvoer verpakking met kip en granaatappel recept, met afbeeldingen van kipstukken en granaatappel.
N&D Farmina
Prime Adult voor gecastreerde katten 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 8,99
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een zak Versele-Laga Nature Cuni konijnenvoer, met een konijnenillustratie, met tekst die 'Extra Groenten' benadrukt en een gewicht van 2,3 kg.
Versele-Laga
Nature Cuni voor konijnen 2,3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (64)
€ 11,59
(€ 5,04/kg)
SALE
Blik kattenvoer gelabeld 'Wilderness Dark Fjord' met een wild zwijn en eend recept, met 97% vleesinhoud, 3% fruit en 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Dark Fjord, wild zwijn met eend en rendier 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Een zak Versele-Laga Prestige Kanaries vogelvoer met twee kanaries, één gele en één oranje, met de tekst "100% Pure Nature."
Versele-Laga
Prestige kanaries 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 13,19
(€ 3,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Medium Adult hondenvoeding zakje, 140g, met stukjes in saus, met een hondenafbeelding en tekst die spiermassa ondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Medium Adult in Saus 10x140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 13,69
(€ 9,78/kg)
RINTI Chicko's zakje met hondenillustratie en kippenring‑snacks; vermeldt 'ANTI‑BELAG', '5x Dauer‑Kauring', 150 g.
RINTI
Chicko Classic kauwringen 5x30 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 13,99
(€ 93,27/kg)
Vulling hondenspeelgoed in de vorm van een eend, met een oranje kop en grijze vleugels, met een duurzaam stoffen ontwerp.
Exclusief
Dogs Creek
Speelgoed Flying George
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (114)
€ 14,49
Blik Animonda Carny Baby-Paté kittenvoer (vanaf week 4), etiket toont oranje kitten, vleesstukjes en tekst 'animonda' 'CARNY'
animonda
Carny nat kattenvoer Kitten, Baby-paté 12x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (26)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoeding zakje met een grijze kat, met een kom zalm in saus, gelabeld "Selectie in Saus" en "mit Lachs au saumon," 85g.
Sheba
Selectie in saus Zalm 28x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 18,29
(€ 7,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Gele blik 'WOW Dog' kip natvoer met de tekst 'Huhn Pur' en '100% single protein' met zichtbare kipstukken.
WOW
Pur Adult 6 x 400 g Gevogelte 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Seasons Collection kattenvoer, met kip en asperges in romige saus, 85g verpakking met bloemmotief.
Sheba
Seasons Collection wisselende varianten 22x85 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (29)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Grijze huisdierdrager met gaasvensters en zakken, met een afgeronde bovenkant en zwarte riemen, gelabeld 'TRIXIE.'
Trixie
Soft Kennel Basic Box donkergrijs/lichtgrijs S
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (138)
€ 36,59
Beschikbare varianten: 2