Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4463 producten
Grijze huisdiermat met een gestructureerd oppervlak, ontworpen voor comfort en ondersteuning, weergegeven op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
kattenbakmat Magic
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (37)
€ 20,79
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Diabetic hondenvoerzak met een zwart-witte illustratie van een hond, met een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Diabetic 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (35)
€ 22,79
(€ 15,19/kg)
Lage Prijs
Select Gold Mini Junior hondenvoerzak, geschikt voor puppy's van 5-10 kg, met kip als hoofdingrediënt, gelabeld 'Complete.'
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Junior Kip 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier hondenvoeding zak voor honden ouder dan 8, met een Yorkshire Terrier en claims voor gezonde veroudering en vacht.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier 8+ voor oudere honden 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (39)
€ 16,29
(€ 10,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Terra Canis hondenvoer met lamsvlees, courgette, gierst en dille, gelabeld "100% Natur" en "Hausmannskost für Hunde."
Terra Canis
Classic Adult 6 x 800 g Lamsvlees met courgette, gierst en dille
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (120)
€ 37,49
(€ 7,81/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Een blik Almo Nature kattenvoer met een katten silhouet, gelabeld 'HFC Natuurlijk' en 'Pollo e Tonno,' en een groene '100% naar de Natuur' zegel.
Almo nature
HFC Natural natvoer voor katten kip en tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (287)
€ 25,69
(€ 15,29/kg)
Beschikbare varianten: 11
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoer zak, met 70% vlees en organen, 30% groenten, graanvrij recept, 4 kg gewicht.
RINTI
MAX-I-MUM pens 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (62)
€ 28,49
(€ 7,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Sensitivity Control kattenvoerzak met een illustratie van een grijze tabby kat en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Sensitivity Control 3,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 64,99
(€ 18,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Rottweiler Puppy voerzak met een afbeelding van een Rottweiler puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Rottweiler Puppy 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (28)
€ 73,99
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Huisdiervoer verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld 'Premiere Meat Menu', met 51% gevogelte-inhoud, en claims voor tandheelkundige zorg en hygiëne.
Exclusief
PREMIERE
dental gevogelte 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (78)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Tube MultiFit leverworst voor katten, met een kat die zijn lippen likt, met tekst in het Duits en Engels over het product.
Exclusief
MultiFit
Snackpasta Leverworst Leverworst 75 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe huisdier traktatie verpakking met een paarden silhouet, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans die aangeeft dat het een paarden smaak beloning is.
Exclusief
PREMIERE
Snack it Meat Bar Paard 100g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (11)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met strips gedroogde rundvleeskeel, gelabeld 'Rinderschlund' en 'Beef Throats' in het Duits en Engels, met een kwaliteitskeurmerk.
Exclusief
MultiFit
native runderkeelstukken 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (142)
€ 7,99
(€ 31,96/kg)
Lage Prijs
Een speelse oranje kat op de ronde MultiFit Dentalys verpakking, met een tandicoon en tekst in het Engels en Frans.
Exclusief
MultiFit
Dentalys 7x60 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (46)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking toont een schattige bruin-witte puppy, gelabeld 'PREMIERE,' 'JUNIOR,' en 'PETIT PÂTÉ,' met de nadruk op 'rijk aan kip & rundvlees.'
Exclusief
PREMIERE
Petit Pâté Junior Gevogelte en rund 11x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (36)
€ 14,99
(€ 9,08/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Hair & Skin kattenvoerzakje met een oranje tabby kat, kip paté smaak, graanvrij, zonder suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Haar & Huid 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet 85g kattenzakje met witte langharige kat en kalkoen met groenten; toont tekst "Recepten van de chef-kok".
GOURMET
A la Carte natvoer kat adult Kalkoen met een fijne groentesamenstelling 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (526)
€ 17,79
(€ 8,05/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
PREMIERE blik volwassen hondenvoer 'I ♥ my dog' gelabeld BEST MEAT — konijn & rijst, met foto van hond en afbeelding van vlees en rijst
Exclusief
PREMIERE
Best Meat natvoer hond, adult Konijn en rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (164)
€ 15,54
(€ 3,24/kg)
Beschikbare varianten: 4
Hondenvoerzak gelabeld 'Happy Dog Sensible Montana' met een bruine hond op een bergachtergrond, 11 kg, met de tekst 'Pferd' en 'Horse'.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Adult, Montana 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (93)
€ 30,49
(€ 7,62/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een gezellige kattenboom met twee platforms, met een fluffy bed bovenop en een kat die op het middelste niveau ligt, met een bungelend speeltje.
Exclusief
AniOne
krabpaal Lilly
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (56)
€ 109,00
Lage Prijs
Een 400g zak Multifit Nature Graanvrije Kruiden voor dwergkonijnen, met een mix van gedroogde kruiden en groenten, met een konijnenafbeelding op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Herbs Dwergkonijnen: 400g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 3,59
(€ 8,98/kg)
Een ondiepe huisdierenkom met een kleurrijke rand van kattengezichten in roze, blauw en bruin tegen een crèmekleurige achtergrond.
Exclusief
AniOne
Cat Faces-voerbak 200 ml
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (29)
€ 3,79
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness True Country senior kattenvoer (Senior 7+), kip met zalm, 55%/45%/0%, 300 g, foto van een kat.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat Senior 7+ True Country 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van 600g 'Premiere I Love My Garden Gourmet Mix' voor huisdieren, met een eekhoorn op de voorkant, met een mix van zaden en noten.
Exclusief
PREMIERE
eekhoornvoer Gourmet Mix 600 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (19)
€ 6,99
(€ 11,65/kg)
Een doorzichtige plastic zak met AniOne Filter Floss voor aquaria, gelabeld in meerdere talen, met een blauwe achtergrond en visillustraties.
Exclusief
AniOne
Filterwatten L
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 7,39
Drie verpakkingen Multifit Nature Grain Free huisdiertraktaties, met hartvormige snacks met goudsbloem, geschikt voor kleine dieren.
Exclusief
MultiFit
Nature Graanvrij Hart met Goudsbloem 3x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (50)
€ 7,39
(€ 24,63/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas doos met afbeelding van een gestreepte kat, tekst 'Gevogelte selectie in saus', '1+' en '12x 85 g'
Grijze huisdierverzorgingsmat met een textuur oppervlak, ontworpen om losse haren en vuil op te vangen.
Exclusief
AniOne
Toiletmat halfrond 40x60 cm grijs
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (38)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Tube van MultiFit katten snacks met een kattenafbeelding, gelabeld "Snacks Lachs" met "Zalm" in het Duits en Engels, 75g.
Exclusief
MultiFit
Zalmcrème 3x75g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (51)
€ 8,89
(€ 39,51/kg)
Hondentandpasta en tandenborstelset, met een tube gelabeld 'Zahncreme' met een collie-afbeelding, en een dubbelzijdige tandenborstel.
Exclusief
TAKE CARE
Tandverzorgingsset
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (13)
€ 12,79
(€ 127,90/l)
Lage Prijs
Kattenvoeding verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met 47% gevogelte-inhoud, geschikt voor senior katten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoeding kat senior 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (43)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Wilderness Deep Forest" met wild zwijn, hert, wolf afbeelding; 95% vlees, 5% fruit/kruiden, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Deep Forest, wild zwijn en hert 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikjes huisdiervoer gelabeld "Animonda Integra Protect Sensitive" met kalkoen en aardappelen, met "No Grain" en "Veterinary Diet" tekst.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Sensitive Kalkoen en aardappelen 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 17,69
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een zak Thrive PremiumPlus graanvrij kattenvoer, 'Kip met Kalkoen,' met een blauwe kattensilhouet en '90% Kip, 0% Onzin' label.
Thrive
Cat PremiumPlus 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 18,29
(€ 12,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Renal Drink blik, met een kom vloeistof en een silhouet van een kat, gelabeld "NIERE/Renal-Drink mit Ente."
KATTOVIT
Niere/Renal-Drink eend 12x135 ml
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 16,79
(€ 10,36/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan LiveClear kattenvoer zak, 1,4 kg, met een close-up van een pluizige kat met groene ogen, gelabeld "Sterilised Adult" en "Reich an Lachs."
PRO PLAN
Liveclear Gesteriliseerd Adult Zalm 1,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (468)
€ 22,99
(€ 16,42/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kleurrijk hangend huisdier speelgoed met vier sferische compartimenten in groen, grijs en marineblauw, elk met een kleine gele bal.
Exclusief
AniOne
Plastic ballen met bel
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (18)
€ 3,99
Lage Prijs
Select Gold Sensitive Snacks voor honden, met een cocker spaniel op de voorkant, gelabeld 'Lamsvlees met Aardappel' en 'Junior.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Snacks Junior Lam met aardappel 160g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (94)
€ 5,19
(€ 32,44/kg)
RVS huisdierenvoederkom met een glanzende afwerking en een rubberen basis om te voorkomen dat deze wegglijdt.
Exclusief
AniOne
ANIO roestvrijstalen voerbak 200 ml
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 4
Zak Whimzees Wellness Daily Dental Treats voor puppy XS/S, 28 traktaties, 4 weken voorraad, afbeelding van kauwsnacks en een kleine hond
WHIMZEES
Tandverzorging Puppy Stix S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 6,99
(€ 33,29/kg)
Een cilindervormige krabpaal gewikkeld in natuurlijke sisal touw, met een metalen schroef aan één uiteinde voor gemakkelijke bevestiging.
Exclusief
MORE
MEER Vervangende stelen Charlie grijs Sisalpaal D
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (45)
€ 6,59
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een speelse tabby kat, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn kat,' met 'Finest Jelly' en 'Rijk aan Kip' in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Adult zalmgelei 16 x 100 g Rijk aan kip 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (111)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)