Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4463 producten
Lage Prijs
Close-up van een oranje tabby naast een doos van MultiFit Classic Senior kattenvoer, met 'Vis & Classic Mix' en smaken: eend, rundvlees, kalkoen.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Senior, Fish & Classic Mix - Classic, in gelei, multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (53)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Versele-Laga Country's Best Gra-Mix voor gevogelte, met een afbeelding van een kip, kuiken en kwartel, met een groen productlabel.
Versele-Laga
GRA-MIX hennenmix 20 kg
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (59)
€ 11,99
(€ 0,60/kg)
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een Bengaalse kat, gelabeld 'Premiere Royal Ragout,' rijk aan gevogelte voor senioren, zonder kunstmatige toevoegingen.
Exclusief
PREMIERE
Royal Ragout Senior 16x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (59)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Light kattenvoer zakje voor katten ouder dan 1 jaar, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, met een zwart-wit kattenafbeelding.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Light 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes blikken Mjamjam huisdiervoer in smaken: kip met broccoli, eend en kalkoen met pompoen, en meer.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, mixpakket 6x400 g Gemengd pakket 4
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (315)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Zwarte oprolbare hondenriem met een comfortabele grip, met een zilveren logo van een hond in beweging en een stevige metalen clip.
Flexi
New Classic rollijn zwart S, 5 m, 15 kg
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (109)
€ 15,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit Flakes Adult hondenvoer met granen en groenten, zonder toegevoegde suikers, ideaal om te mengen en als vleesaanvulling.
Exclusief
MultiFit
Vlokvoer Hond Adult Vlokjes Graan met Groenten 1,5kg 1,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (101)
€ 5,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan hondenvoer, Loaf Paté, 'Healthy Recipe with Beef' — Mature Adult 7+.
Hill's
Science Plan natvoer hond, Mature Adult 7+ Met rundvlees 12x370 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 28,99
(€ 6,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medium Senior hondenvoerzak, 11-25 kg, met een zwart-witte hondensilhouet, gelabeld "Complete" met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Medium Senior Kip 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Catit huisdierenwaterfontein met een blauwe bovenkant en witte basis, met een bloemontwerp en stromend water.
Catit
LED-bloemfontein
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (48)
€ 52,99
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Complete Mini hondenvoerzak, met een kleine witte hond op de voorkant, gelabeld voor huidverzorging en voedselgevoeligheden.
Hill's
Prescription Diet Derm Complete Mini 6 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (282)
€ 61,99
(€ 10,33/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met verschillende rundvlees pizzles, gelabeld 'Mulitfit native' en 'Ochsenziemer,' met een kwaliteitskeurmerk.
Exclusief
MultiFit
native runderkophuid 1kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (50)
€ 69,99
(€ 69,99/kg)
Lage Prijs
Vriesgedroogde rundvlees snack voor honden, met een wolf op de verpakking, met tekst die 94,1% rundvlees, 5,9% fruit en kruiden, en 0% granen benadrukt.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack 50 g Rund
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 4,99
(€ 99,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van MultiFit katten snacks met een speelse oranje tabby kat op de voorkant, met stukjes kip en pollak zichtbaar binnenin.
Exclusief
MultiFit
naturel kip en koolvis hart 4 x 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (33)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Een pakket Real Nature Wilderness Horse Mix hondensnacks, met een verscheidenheid aan gedroogde paardenvleesstukjes, gelabeld "100% Pferd Cheval Horse."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack Paarden-Mix 150 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (44)
€ 8,99
(€ 59,93/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Kräcker voor konijnen, met een bruine konijn naast een honing- en spelttraktatie, gelabeld met "Vitamins & Minerals" en "Sugar-free recipe."
Vitakraft
Kräcker dwergkonijn 3x2 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
(€ 24,37/kg)
MultiFit Pâté Adult 1+ hondenvoedingsbakje — zwart-witte hond, bord met rund- en leverpâté, deksel van goudfolie
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté met rund en lever 9x300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (74)
€ 11,99
(€ 4,44/kg)
Beschikbare varianten: 5
Houten huisdierenhuis met een donkerbruine bovenkant en lichte houten zijkanten, met een zij-ingang voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
egelhuis van hout
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (74)
€ 29,99
Lage Prijs
Blikvoer voor honden van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'Kidney Care', met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten.
Hill's
Prescription Diet Kidney Care k/d ragout met kip en toegevoegde groenten 12x354 kg
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (26)
€ 42,99
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak — Perfect Weight Adult 1+ met kip; grijs gestreepte kat likt zijn lippen.
Hill's
Science Plan droogvoer kat, Adult Perfect Weight, met kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (398)
€ 33,99
(€ 13,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Moderate Calorie hondenvoer zak met een silhouet van een hond, met de nadruk op spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL MODERATE CALORIE 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 23,99
(€ 12,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een kattenboom met meerdere niveaus met een blauwe hangmat, krabpalen en een gezellige schuilplaats, met twee katten die loungen en spelen.
Kerbl
krabpaal Creativ
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (33)
€ 138,99
Een doorzichtige zak met gedroogde peterseliestelen met een kleurrijk 'JR FARM Petersilienstiele' label en cartoonafbeeldingen van een konijn en een hamster.
JR Farm
Peterseliestengels 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 3,69
(€ 7,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor PREMIERE. Deluxe Vleessticks, met een silhouet van een paard, met tekst die aangeeft 'met paard', 'zacht', en '100g.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleessticks Paard 100g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (17)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met meelwormen, gelabeld 'Multifit Mehlwürmer' voor vijvervissen en reptielen, 160g, 100% natuurlijk.
Exclusief
MultiFit
meelwormen 160g voor 1L
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (17)
€ 4,99
(€ 31,19/kg)
Paarse verpakking van ESCAPURE hondensnacks, gelabeld '98% Fleischanteil' en 'Lamm,' met zachte lamsmaak snacks.
ESCAPURE
Hupferl Softies 150 g Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (90)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Lage Prijs
Fles Premiere Raw Kitchen Red Salmon Oil voor huisdieren, gelabeld in het Duits en Engels, met natuurlijke ingrediënten en omega-3 voordelen.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Rode zalmolie 250ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 6,99
(€ 27,96/l)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met hooi, gelabeld 'REAL NATURE' met een schilderachtige strandachtergrond, met de tekst 'Regionales Weideheu Norddeutschland.'
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Noord-Duitsland 1,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (13)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Lage Prijs
Een ronde verpakking voor huisdierenvoer met een speelse oranje kat, gelabeld 'MultiFit Anti-Haarbal' met chocoladeachtige traktaties afgebeeld.
Exclusief
MultiFit
Hairball 7x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Taste kattenvoer zakje, 85g, met een kattengezicht en stukjes in jus, met tekst die 'Feline Health Nutrition' benadrukt.
ROYAL CANIN
Sensory Taste in saus voor kieskeurige katten 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 14,69
(€ 14,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love My Dog' Meat Pasta hondensnoepjes, met een lachende corgi en stukjes van de traktatie binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Vlees Pasta Kip met vis 7x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (23)
€ 17,99
(€ 36,71/kg)
Lage Prijs
Gold Mini Junior hondenvoer zak voor puppy's van 5-10 kg, 8 maanden+, gelabeld "Gevoelig" met lam, zalm en aardappel ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Droogvoeding Hond Sensitive Mini Junior Lam met zalm en aardappel 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Geel emmer met Sera Raffy Nature schildpad traktaties, gelabeld "Leckerbissen" en "Carnivor," met een schildpadafbeelding en voedingsclaims.
Sera
raffy I 3800ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 27,79
(€ 7,31/l)
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze tabby kat, met tekst "Mit HUHN und KAROTTEN" en "SENSITIVE" op een paarse achtergrond, 85 g.
Purina ONE
Sensitive met kip & wortels 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (1349)
€ 27,99
(€ 12,67/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper 7 kg paarse hondenvoerzak - graanvrij, met vers hert en eend, Medium volwassen hond
Lage Prijs
Katten-snackverpakking met een speelse oranje kat die zijn lippen likt, gelabeld 'MultiFit Würstchen mit Lachs & Huhn,' met 'Extra Saftig' en 'No Sugar' iconen.
Exclusief
MultiFit
Snackworstjes Zalm 12x9 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (35)
€ 1,49
(€ 13,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Versele-Laga Prestige Budgies vogelvoer met twee kleurrijke parkieten op de voorkant, met tekst die '100% Pure Natuur' benadrukt.
Versele-Laga
Prestige parkieten 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (154)
€ 9,99
(€ 2,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Grijze kat die krabt aan een mat met een pluizige witte rand en een klein hangend pompon-speeltje.
Trixie
krabmat met pluchen rand
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (23)
€ 11,99
SALE
Een blik Wilderness Pure Beef huisdierenvoer voor volwassenen, met een wilde kat op het label. Ingrediënten: 99% rundvlees, 1% planten, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Beef, rund 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikjes huisdiervoer gelabeld 'Real Nature Original,' met kalfsvlees en kip met eend, aardappelen en hennepolie.
Exclusief
REAL NATURE
natvoer voor honden, Junior, Gevogelte en kalf 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 12,49
(€ 10,41/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zakje Animonda Carny Kittenvoer met een speelse oranje kitten, gelabeld "Rund, Kalf + Kip," en "100% verse ingrediënten, zonder graan."
animonda
Carny natvoer kat kitten Rund, kalf en kip 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (34)
€ 13,49
(€ 13,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee kleine, beige huisdierenlaarsjes gemaakt van zacht materiaal, met vetersluitingen en een afgerond ontwerp, weergegeven tegen een witte achtergrond.
Trixie
kauwschoenen mini 50 stuks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 13,59
(€ 33,97/kg)
Twaalf blikken animonda CARNY kattenvoer (Adult) in een raster, met smaaklabels en een kattenafbeelding op elk blik
animonda
Carny natvoer kat Adult, mixpakket vleesselectie 12x200 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (183)
€ 13,69
(€ 5,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda Carny kitten natvoer met opschrift 'Geflügel-Cocktail / Poultry Cocktail' en kittenfoto.
animonda
Carny natvoer kat kitten Gevogelte Cocktail 12x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (138)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Sterilised kattenvoerzak voor katten ouder dan 7 jaar, met een grijze kattenillustratie en tekst die de voedingsvoordelen benadrukt.
ROYAL CANIN
Indoor 7+ Gesteriliseerd in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 16,29
(€ 15,97/kg)