Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4463 producten
Lage Prijs
Rode KONG rubber hondenfrisbee met geperst 'KONG'-logo en concentrische geribbelde rand op witte achtergrond
KONG
frisbee rood S
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (75)
€ 12,39
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Senior Acceptance kattenvoerzakje voor katten van 7+ jaar, kip met lever & zalmpaté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Acceptatie +7 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (46)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Rode KONG rubberen hondenbal met handvat en tennisbalillustratie met opschrift 'KONG'; gekleurde stippen en tekst 'Assorted Colors' eronder.
KONG
Jumbler Ball M-L
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (93)
€ 15,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Maine Coon kattenvoer verpakking, met een Maine Coon kat, met tekst die de voeding van het ras en de gewrichtsgezondheid benadrukt.
ROYAL CANIN
Maine Coon Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (63)
€ 17,89
(€ 17,54/kg)
Blik kattenvoer met een grijs en blauw ontwerp, met de tekst 'Moments to enjoy', en 'Huhn mit Ei' (Kip met Ei) in het geel.
Exclusief
MOMENTS
Adult Kip met ei 12x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (634)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic-zakje, Tender Chunks in Gravy, door dierenarts aanbevolen, gewichtsverlies en -onderhoud.
Hill's
Prescription Diet Metabolic Weight Management met kip Gevogelte 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (620)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, gelabeld "Dunne Plakken in Saus."
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Weight Management 12x85g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Lage Prijs
Zakje Real Nature Wilderness Kitten voer met speelse kittens in een bos, gelabeld "True Country," 97% vlees, 3% groenten, 0% granen.
Een blik Mjamjam kittenvoer met een katten silhouet op een roze achtergrond, gelabeld 'KITTEN SAFTIGES HÜHNCHEN MIT LACHSÖL.' Graanvrij en hoog in vlees.
MjAMjAM
natvoer kat kitten, kip met zalmolie 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (59)
€ 26,99
(€ 5,62/kg)
Bosch Sensible Renal & Reduction hondenvoerzak, 11,5 kg, met 13,3% eiwit, 9,5% vet en claims voor ondersteuning van de nieren/levers.
bosch
Sensible Renal & Reduction 11,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 51,99
(€ 4,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Select Gold hondenvoedselzak, gelabeld "MAXI ADULT Light," geschikt voor honden boven de 25 kg, met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Light Maxi Adult Kip 12kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (57)
€ 62,99
(€ 5,25/kg)
ACANA Adult Dog Recipe hondenvoerzak met verse Canadese kip en rauwe schol, met 60% dierlijke ingrediënten en 40% groenten.
ACANA
Adult Dog 11,4 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (35)
€ 74,89
(€ 6,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van Real Nature Wilderness hondenvoer, 'Golden Peak,' met een wolf in een bos, met 60% dierlijk eiwit en geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Golden Peak Gans en Eend 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (60)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hond kauwsnack "Kauknoten S met Huhn" in verpakking, met een botvormige traktatie gemaakt van kip, geschikt voor langdurig kauwen.
Exclusief
MultiFit
Native Kauwknopen met Kip S
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (34)
€ 2,19
Lage Prijs
500g zak van Real Nature Premium Stro voor kleine dieren, met een bosontwerp en Duitse tekst voor knaagdieren en dwergkonijnen.
Exclusief
REAL NATURE
premiumstrooisel bosbeleving 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (37)
€ 4,99
(€ 9,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
2 kg zak van MultiFil vogelvoer voor grote parkieten, met een grijze cockatiel en rode parkiet, die natuurlijke ingrediënten en voedingsstoffen benadrukt.
Exclusief
MultiFit
-parkietenvoer 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (29)
€ 7,99
(€ 4,00/kg)
Grijze huisdierlijn met een gele accent, met een metalen clip en een label dat 'AniOne' zegt.
Exclusief
AniOne
Sleeplijn, plat, met lus grijs 5 m
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (106)
€ 10,19
Beschikbare varianten: 2
Miamor kattenvoer blikken in smaken zoals Tonijn & Inktvis, Kip & Rijst, en Tonijn & Kaas, gelabeld "Fijne Filets" en "in Jelly."
Miamor
Fine Filets in gelei Gemengd pakket 12 x 100 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (67)
€ 13,89
(€ 11,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Hair & Skin kip paté kattenvoer blik met een oranje tabby kat en tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Haar & Huid Volwassen 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (116)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zak Versele-Laga Complete Chinchilla & Degu voer met een chinchilla en degu, met "ALL IN 1" en "HERBS + TIMOTHY."
Versele-Laga
Cuni Complete Chinchilla en Degu 1,75 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 16,29
(€ 9,31/kg)
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoer voor oudere honden 12+, geschikt voor honden tot 4 kg, met een Papillon-hond op de verpakking.
ROYAL CANIN
SHN X-Small Veroudering 12+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (18)
€ 16,59
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee zwart-witte konijnen interactie met een houten hooi voederbak gevuld met hooi en bladgroenten, geplaatst in een grasrijke buitenomheining.
Kerbl
hooiruif met zitplank
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 18,49
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met foto van een klein hondje, specialiteit 'Sensitive Stomach & Skin' en label 'met kip'
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Sticks verpakking, met zachte, kauwbare traktaties gemaakt met 84% kip en vis, 70g.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Sticks Kip met Vis 6x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (33)
€ 20,99
(€ 58,31/kg)
Lage Prijs
Select Gold Mini Senior hondenvoerzak, 5-10 kg, ontworpen voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat kippen smaak en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Senior Kip 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (55)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte en zwarte kattenbak met een transparante flapdeur, met een opening aan de bovenkant voor gemakkelijke toegang en schoonmaak.
Exclusief
AniOne
kattenbak Flip Corner
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (49)
€ 25,99
Lage Prijs
Première I Love My Dog Mini Snack Bites verpakking met kip-smaak traktaties, 95% kipfilet, 60g.
Exclusief
PREMIERE
Mini Bites Kip 10x60 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 34,19
(€ 56,98/kg)
IAMS Land & Sea Collection kattenvoerverpakking met oranje tabby, 'in saus', '100% complete en uitgebalanceerde voeding', recycleerbare doos, 48x85g.
IAMS
Delights Adult 48 x 85 g 48x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (924)
€ 38,99
(€ 9,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Kidney Care mini hondenvoer blik met kipstoofpot, groenten, en labels 'Veterinair Aanbevolen' en 'k/d.'
Hill's
Prescription Diet k/d Ragout met kip 24 x 156g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 48,49
(€ 12,97/kg)
Witte PetSafe huisdierdeur met een doorzichtige flap en installatiebouten, ontworpen voor gemakkelijke toegang voor huisdieren.
PetSafe
microchip kattenluik
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (46)
€ 63,49
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak gelabeld 'Country Selection' met een hondenafbeelding, met de tekst 'Alpine' en 'Adult,' met kalkoen, rundvlees, kaas en pompoen.
Exclusief
REAL NATURE
Country Selection Alpine kalkoen en Alpenrund 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (157)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Happy Dog Sensible Africa hondenvoerzak met een grote hond op de voorkant, gelabeld 'Strauss' en 'Ostrich,' 11kg formaat.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Afrika 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (186)
€ 33,59
(€ 8,40/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kitty's Cuisine Crunchy Snack Superfood-container met kip, duindoorn en bosbessen, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack Superfood 100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 3,69
(€ 36,90/kg)
MultiFit Hennep Mat basisstrooisel voor kleine huisdieren, maat M, met afbeeldingen van een konijn, chinchilla en cavia op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
knaagdiermat M 1 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (94)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft Grün Rollis Wiesenfutter voor kleine dieren in een groene doos, met pellets, een konijn en een hamster. Hoog vezelgehalte en gemakkelijk te verteren.
Vitakraft
Groene Rollis voor knaagdieren 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer voor kittens gelabeld "Real Nature Original," met kalfsvlees en gevogelte met zalmolie, in een pastelgekleurde verpakking.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, kitten, kalfsvlees en gevogelte met zalmolie 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 9,54
(€ 7,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Meat Menu kattenvoer zakje met een speelse kitten, gelabeld "Beef & Poultry Medley," 100% vers vlees, 85g.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund & Gevogelte mix 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (49)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Whimzees Wellness Daily Dental Treats zak met groene alligatorvormige kauwsels, 'Vermindert tandplak en tandsteen', 12 traktaties
WHIMZEES
Tandverzorning Krokodil M
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 13,19
(€ 36,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Purina Gourmet kattenvoer gelabeld "Nature's Creations," met een witte kat en benadrukt kalkoen, pastinaak en spinazie.
GOURMET
Nature s Creations Kalkoen 12x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda CARNY kattenvoer, Senior 7+, Rind + Putenherzen (rund + kalkoenharten), oranje kat en stukken vlees op het etiket.
animonda
Carny natvoer kat, senior Rund en kalkoenhart 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (161)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fit+Fun Kauknocken hondenkauwbotten, met een golden retriever op de verpakking, met tekst die aangeeft '2 Stick | 2 eenheden | 2 stukken.'
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 14,89
(€ 24,82/kg)
Houten oefenwiel voor kleine huisdieren, met een natuurlijke houtafwerking en stevige basis, ontworpen voor veilige en leuke activiteit.
Exclusief
AniOne
loopwiel Ella 20 cm
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (25)
€ 14,99
Lage Prijs
Royal Canin Labrador Retriever Adult hondenvoer, 140g, met Labrador illustratie en tekst: "LABRADOR RETRIEVER ADULT," "IDEAL WEIGHT."
ROYAL CANIN
Labrador Retriever Adult 10x140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 16,49
(€ 11,78/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Een blik 'Wilderness Adult Ranger's Forest' kattenvoer met een Bengaalse kat, bevat 97% vlees en 3% fruit, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Rangers Forest, wild zwijn met eend, konijn en hert 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Schesir volwassen kattenvoer zakje met tonijn en kip in gelei, met een kom gescheurd vlees op de voorkant en meertalige tekst.
Schesir
kip met zeebaars 20 x 85 g. Tonijn en kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (21)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2