Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4467 producten
ACANA Pacifica Recipe huisdiervoeding zak met "Highest Protein" label, met ingrediënten zoals rauwe haring, makreel en schol.
ACANA
Pacifica 2 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (77)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak samengestelde voeding voor oudere dwergkonijnen met twee konijnen en de tekst 'Für Senior-Zwergkaninchen'.
Exclusief
MultiFit
Dwergkonijn Senior 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 2,99
(€ 3,74/kg)
Lichtblauwe kan met het label 'Kitty's Cuisine' met een speelse katontwerp. Product: 'Crunchy Snack' met insectenproteïne, zalm en rozenbottels.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack Insecteneiwit 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 3,69
(€ 36,90/kg)
Zwarte dispenser voor huisdierafvalzakken met een karabijnhaak, met een rol zwarte zakken die gedeeltelijk zichtbaar is.
Exclusief
AniOne
poepzakjesdispenser zwart
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (16)
€ 3,99
Een kattenspeeltje met een houten stok met een ronde, getextureerde bal aan één uiteinde en een bosje zachte, lichtgekleurde veren aan de andere.
Exclusief
AniOne
-matatabi-kattenkruidbal
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (21)
€ 4,19
Lage Prijs
Real Nature Wilderness volwassen kattenvoer 'Northern Turkey' zak met kat en stuk kalkoen; toont 65%/35%/0%, 300 g
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat, Adult, Northern Turkey 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (101)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Drie transparante zakken JR Farm Graanloze Paardenbloemdruppels voor huisdieren, met groene, ovale traktaties en afbeeldingen van een konijn en een cavia.
JR Farm
Grainless Drops paardenbloem 3 x 140 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (31)
€ 5,99
(€ 14,26/kg)
Lage Prijs
Een pluche schildpad speelgoed met een groene, gestructureerde schaal en blauwe vinnen en hoofd, ontworpen voor huisdieren.
KONG
Cat Refillables Turtle
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 5,99
Drie pakketten JR FARM Grainless huisdiervoeding voor kleine dieren, met gedroogde bloemen en kruiden, met afbeeldingen van een konijn en een cavia.
JR Farm
Grainless Farmys Madeliefje-Korenbloem 3x 140 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 7,29
(€ 17,36/kg)
Een pluizig wit teddybeer hondenspeelgoed met een beige buik en touwbenen, met een schattig gezicht en een klein geborduurd ontwerp op zijn buik.
Exclusief
AniOne
speelgoedbeer met opgenaaide stukken XS
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (39)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Miamor Ragout Royale kattenvoerzakje met een speelse witte kitten op de voorkant, gelabeld "mit Rind in Jelly" voor kittens.
Miamor
Ragout Royale Kitten Rund 22x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (21)
€ 8,99
(€ 4,09/kg)
Beschikbare varianten: 2
NutriBird P15 Tropische vogelkorrels voor papegaaien, met kleurrijke korrels en afbeeldingen van een groene papegaai en een grijze papegaai.
Versele-Laga
NutriBird P 15 Tropical 1 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 11,69
(€ 11,69/kg)
Lage Prijs
Blauwe KONG Zoom Groom rubberen borstel voor huisdieren met hondengezicht en zichtbare tekst 'KONG' en 'Zoom Groom'; achterzijde toont rubberen borstelnopjes.
SALE
Een blik Wilderness Wide Savannah kattenvoer met een Bengaalse kat op het label, met 97% lam en wilde zwijn ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Wide Savannah, lam en wild zwijn 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Bruin pluchen eland-huisdierspeelgoed met beige snuit en donkere geweien; kleine varianten afbeeldingen en tekst 'verschillende figuren'.
KONG
Cozies Naturals M
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (18)
€ 12,99
Lage Prijs
Drie zakken Multifit Nature groenteflakes voor kleine huisdieren, met kleurrijke gedroogde groenten en een label met afbeeldingen van een konijn en een cavia.
Exclusief
MultiFit
groentevlokken voor knaagdieren en dwergkonijnen 3x750 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (18)
€ 13,49
(€ 6,00/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere' met een gele Labrador retriever, met tekst die zegt 'Vogel met Aardappelen & Rijst, Licht.'
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Best Meat Light Gevogelte en Rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (40)
€ 14,29
(€ 5,95/kg)
SALE
Blikjes kittenvoer gelabeld 'Real Nature Original' met een koe en kalkoen op de voorkant, met tekst die 'Kalb & Geflügel mit Lachsöl' aangeeft.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Origineel Natvoer Kat, Kitten kalfsvlees en gevogelte met zalmolie 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (59)
Je bespaart: 20%
€ 14,39
(€ 6,00/kg)
€ 17,99
Beschikbare varianten: 2
SALE
Blik huisdiervoeding gelabeld 'Real Nature Original' voor volwassenen, met kalkoen met wortelen en tarwekiemolie, geïllustreerd met een kalkoengrafiek.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, Adult, Kalkoen, wortelen en tarwekiemolie 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (198)
Je bespaart: 20%
€ 10,99
(€ 4,58/kg)
€ 13,74
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Select Gold Senior Acceptance kattenvoerblik met een oranje tabby kat, kip met lever & zalmsmaak, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Acceptatie 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (54)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondvoer verpakking met een schattige hond met zijn tong uitgestoken, gelabeld "PREMIERE. Ik hou van mijn hond" en "rijk aan kip met wortelen."
Exclusief
PREMIERE
Petit Pâté Kip en wortel 11x150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (83)
€ 14,99
(€ 9,08/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Container van Sera Reptil Carnivor Nature schildpadvoer (310g) met een schildpad afbeelding en meertalige tekst die aangeeft dat het een hoofdvoedselbron is.
Sera
reptil Professional Carnivor Nature 1 liter
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 16,59
(€ 16,59/l)
SALE
Blik kattenvoer gelabeld "Wilderness Adult Great Plains" met een Bengaalse kat op het etiket, met 97% kip- en konijningrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Great Plains, kip en konijn 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda GranCarno Junior hondenvoer met kalkoen, met verse stukjes vlees en een hond op het etiket.
animonda
GranCarno Original natvoer voor puppy's Kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (90)
€ 13,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een kattenvoerverpakking met een Bengaalse kat met groene ogen, gelabeld "PREMIERE. I love my cat" en "TENDER STRIPES mit Lachs" met zalm.
Exclusief
PREMIERE
Tender Stripes Zalm 28x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (73)
€ 19,99
(€ 8,40/kg)
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Beaphar CatComfort Excellence navullingspakket voor het kalmeren van katten, 48 ml, effectief voor tot 70 m², bevordert harmonisch samenleven, 30 dagen gebruik.
Schesir kattenvoer verpakking met zes blikken van 50g met kip- en eendenfilets, met tekst die versheid en geen verspilling benadrukt.
Schesir
24x50 g Huhn mit Ente
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 24,99
(€ 20,83/kg)
Een speelse zwart-witte hond staat in een blauw kinderbadje, spetterend water, omringd door groen gras en een sereen vijver.
Trixie
TRIX Hondenbad 1,2 m
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (57)
€ 33,59
Beschikbare varianten: 2
RINTI
Kennerfleisch Senior kip 12x800 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 34,49
(€ 3,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
N&D Prime volwassen kattenvoer met een recept van lam en bosbessen, met afbeeldingen van rauwe lamsstukken en bosbessen, 300g verpakking.
N&D Farmina
Prime Adult Lam 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 9,99
(€ 33,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak MultiFit papegaaienzand met kleurrijke papegaai-afbeeldingen en tekst: "Papageiensand für Papageien und Sittiche" en "Parrot sand."
Exclusief
MultiFit
Papegaaienzand 5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (72)
€ 2,99
(€ 0,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Natuurlijk houten kauwspeeltje voor huisdieren in de vorm van een Y, met een metalen basis voor stabiliteit. Ideaal voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
Y-zitstok hout naturel 30 cm
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (32)
€ 3,69
Lage Prijs
Vitakraft Kräcker Mix voor cavia's, met een foto van een cavia en drie lagen traktaties met honing, groenten en citrus.
Vitakraft
Cracker Trio Citrus-Groente-Honing 3 st
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 4,79
(€ 28,51/kg)
Houten huisdierbrug gemaakt van kleine stammen, ontworpen voor klimmen of spelen, met twee platte uiteinden voor eenvoudige bevestiging.
Exclusief
AniOne
houten ladder Mara M
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (15)
€ 6,19
Lage Prijs
Roze MultiFit Nature zak bananenchips voor kleine huisdieren, etiket 'SNACKS BANANEN-CHIPS', afbeelding van konijn en knaagdieren.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks bananenchips 120 g 120 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 18,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen groentemix met fruit en kruiden, 500g verpakking, met kleurrijke groenten en een mix-gids.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Groentemix met Fruit en Kruiden 500 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (40)
€ 6,99
(€ 13,98/kg)
Lage Prijs
MultiFit Soft Snack voor honden, 70g verpakking, met een speelse hond en bruine botvormige traktaties. De tekst benadrukt "met lam" en "zacht & sappig."
Exclusief
MultiFit
Soft Snack 3 x 70 g Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 8,89
(€ 42,33/kg)
Lage Prijs
Een speelse tabby kat ligt naast een doos PREMIERE Deluxe Ragout kattenvoer, met smaken zoals rundvlees, kip, lam en zalm.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe ragout Adult multipack 12 x 85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 9,69
(€ 9,50/kg)
Een gloeiende groene huisdierenhalsband met een witte en groene aan/uit-knop, ontworpen voor zichtbaarheid tijdens nachtelijke wandelingen.
Exclusief
AniOne
LED-lichtring groen
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (43)
€ 14,29
Beschikbare varianten: 3
Zak kattenvoer gelabeld 'Moments to enjoy', met Pacific Tuna, met een vork die roze tonijnstukjes vasthoudt en een ontspannen oranje kat.
Exclusief
MOMENTS
Adult Tonijn uit de Stille Oceaan 12x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (147)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 9
Kattovit Feline Diet blikvoer met eend, gelabeld "Gastro" voor de spijsvertering, met een kattensilhouet en een opmerking over verbeterd recept.
KATTOVIT
Feline Diet Gastro eend 12x185 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (93)
€ 19,29
(€ 8,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Shih Tzu hondenvoerzak met een illustratie van een kleine Shih Tzu puppy, met tekst over voeding voor het ras en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
BHN Shih Tzu Puppy 1,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (15)
€ 19,59
(€ 13,06/kg)
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness Adult kattenvoer met een serval kat op een rotsachtig terrein, gelabeld 'Pure Kip' met 99% kipinhoud.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Chicken Kip 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (82)
€ 22,49
(€ 22,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken PREMIERE MEATI huisdierenvoer, met smaken zoals kippenhart, rundvlees en rendier, met een focus op vleesliefhebbers.
Exclusief
PREMIERE
Meati gemengd pakket 6 x 800 g Gemengd pakket 3
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (480)
€ 23,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik 'WILDERNESS ADULT DEEP FOREST' huisdiervoeding met een wolf afbeelding, bevat 95% wild zwijn en hert, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS honden-natvoer, Adult, Deep Forest, wild zwijn met hert 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer gelabeld 'Terra Canis' met kalkoen, selderij, ananas en duindoornbessen; laag vet (<3%); 100% natuurlijk.
Terra Canis
Light 6 x 400 g Kalkoen
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (38)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Beschikbare varianten: 4