Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Orijen Fit & Trim kattenvoer zak met een kat op gras, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw.'
Orijen
Fit and Trim 1,8 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 38,99
(€ 21,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Grijze gewatteerde hondenmand in de vorm van een gezellige grot, met een zachte binnenkant en een kleine lus bovenop voor gemakkelijke hantering.
Exclusief
MORE
Diamantgrot
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (30)
€ 59,99
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoer, Perfect Digestion voor grote honden 25+ kg, zwarte hond met rode halsband, kip & bruine rijst
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal High Fibre hondenvoer zak met een zwart-witte hondenillustratie en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Diet Gastrointestinal Vezelrijk 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 24,99
(€ 12,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte hondenvoerbak met roestvrijstalen binnenkant, met de zinnen 'Buon appetito!', 'Guten Appetit!' en 'God appetit!' in witte tekst.
Exclusief
AniOne
roestvrijstalen voerbak Enjoy 350 ml
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (19)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 3
SALE
Karton kattenkrabpaal in een driehoekige vorm met een witte bal in een groef, gelabeld 'AniOne Wild Variety.'
Exclusief
AniOne
Krabkarton driehoek
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (14)
Je bespaart: 49%
€ 5,00
€ 9,99
Lage Prijs
Een zak hennepzaden topping voor vogels, met een gele kanarie die op een tak zit, met tekst die de versheid en reinigingskenmerken benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
hennepzaad-topping 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (39)
€ 5,69
(€ 3,79/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van Real Nature Wilderness Lamsoren hondensnacks, met lamsoren met vacht en 'LAMB EARS' in meerdere talen.
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met "Huhn mit Thunfisch" (Kip met Tonijn) en "100% frischfleisch."
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Tonijn en kip 6x200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (230)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 8
IAMS Land & Sea Collection kattenvoerdoos met afbeelding van een oranje kat; 6x Kip en 6x Wilde Tonijn & Haring, in saus.
IAMS
Delights Senior Land & Sea Collection 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (167)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Lage Prijs
Select Gold XS Senior hondenvoerzak, 4 kg, ontworpen voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat het label 'Sensitive', met lamsvlees en rijst als ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive XS Senior Lam en rijst 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
GimCat GrasBits groen zakje kattensnoepjes, oranje kat en drie ronde tabletten; tekst 'met heerlijk gras'.
GimCat
GrasBits 8x40 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 11,79
(€ 36,84/kg)
GimCat Multi-Vitaminepasta voor katten: afbeelding van een oranje gestreepte kat op de doos en bijpassende tube met label 'Multi-Vitaminepasta'
GimCat
Multi-Vitaminepasta 200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 12,69
(€ 63,45/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer met label 'Rind + Kabeljau / Beef + Cod, Adult 1+' met gestreepte kat en stukjes vlees.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere' met puppy's op de voorkant, met tekst die zegt 'Rundvlees met Kip & Rijst' en 'Best Meat.'
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Junior Kip en rund 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 14,29
(€ 5,95/kg)
Lage Prijs
Felix kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kat die door een gescheurd gedeelte kijkt, met de tekst "SO GUT WIE ES AUSSIEHT mit Huhn IN GELEE."
Felix
As good as it looks kip 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (126)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 6
Blik Crave huisdiervoeding met een wolfgezicht ontwerp, gelabeld "Hoher Proteingehalt," "100% natürlichem Lamm & Rind," en "ohne Getreide."
CRAVE
blik lam en rund 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Applaws natuurlijke kattenvoer verpakking van 12 blikken (70g elk) in kip, kip met kaas, kip met pompoen en kip met ham.
Applaws
natvoer voor volwassen katten, multipack in bouillon, 12 x 70 g Gevogelte selectie
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 17,79
(€ 21,18/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zakje 'Kitten Moments' kipfilet kattenvoer, met een vork met malse kipstukjes en een speelse kitten ernaast.
Exclusief
MOMENTS
Kitten 12x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (49)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Kennerfleisch Junior blikvoer voor honden, met kip, graanvrij, met afbeeldingen van rauwe vleesstukken, en tekst die 'Rijk aan Omega3' benadrukt.
RINTI
Kennerfleisch Junior kip 12x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 21,49
(€ 4,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Mjamjam kittenvoeding zakje met een speelse katten silhouet, roze achtergrond, en tekst 'Kitten, saftiges Hühnchen mit Lachsöl.'
MjAMjAM
natvoer kat kitten, knijpzakje, Kip met zalmolie 12x125 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (42)
€ 26,49
(€ 17,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Dubbele roestvrijstalen huisdier voedselkommen op een verstelbare zwarte metalen standaard.
Trixie
hondenbar 2x1,8 l
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (38)
€ 29,79
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer met gevogelte, gelabeld 'animonda vom Feinsten Senior,' met een witte kat en een portie vlees op een bord.
animonda
Vom Feinsten natvoer voor senior katten Gevogelte 32x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (166)
€ 29,99
(€ 9,37/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Dental Care Mini t/d hondenvoerzak met label aanbevolen door dierenartsen en afbeelding van een kleine hond.
Hill's
Prescription Diet Dental Care Mini t/d 3 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (92)
€ 33,99
(€ 11,33/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Cardiac hondenvoerzak met een zwart-witte illustratie van een hond, met de labels 'VETERINARY' en 'CARDIAC'.
ROYAL CANIN
® Veterinary CARDIAC droogvoer voor honden 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (17)
€ 18,99
(€ 9,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Twee kleurrijke kattenspeeltjes, één roze en één groen, met een touwkrabpaalontwerp met een bal aan elk.
Exclusief
AniOne
krabrol Ivory golven
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (11)
Je bespaart: 49%
€ 5,25
€ 10,49
SALE
Een bundel natuurlijke sisal touw voor huisdieren, gelabeld 'SWING' met een afbeelding van een fluffy kat, en de merknaam 'MORE for Cats & Dogs.'
Exclusief
MORE
MEER Vervanging sisaltouw
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (15)
Je bespaart: 49%
€ 6,25
€ 12,49
GimCat Senior Paste tube en doos met afbeelding van een grijze kat, Leeftijd 7+, Balanced-Ageing Formula, 'No sugar added' (50 g).
GimCat
Senior Pasta 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 6,29
(€ 125,80/kg)
Lage Prijs
Drie potten vogel pindakaas: 'Pure', 'Met Insecten' en 'Met Bessen', elk met een vogelillustratie.
Exclusief
PREMIERE
Pindakaasmix 3x250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (51)
€ 6,99
(€ 9,32/kg)
Een doorzichtige plastic zak met gedroogde wortelgroenten, gelabeld 'JR FARM Möhrenkraut', met een cartoonkonijn dat gelukkig omringd is door wortels.
JR Farm
wortelloof 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (15)
€ 7,19
(€ 14,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda Carny Senior 7+ kattenvoerblik - Rund + Kip met kaas, etiket met afbeelding van een roodachtige kat.
animonda
Carny natvoer kat senior Rund en kip met kaas 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (160)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van 2,5 kg MultiFit vogelvoer met een kleurrijk ontwerp van een grote tit en een roodborstje, gelabeld "LEIBGERICHT" en "Favoriet Voer."
Exclusief
MultiFit
strooivoer lievelingsgerecht 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,19
(€ 3,28/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak MultiFit vogelvoer gelabeld "Früchte Leibgericht" (Fruit Favoriet Voer) met kleurrijke vogels op een tak, 2,5 kg.
Exclusief
MultiFit
Lievelingsvoer met vruchten 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (123)
€ 8,99
(€ 3,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte rubberen bal met blauwe tekst 'AniOne wild variety.'
Exclusief
AniOne
Lichtgevende bal
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 9,19
Lage Prijs
Blauwe doorzichtige speelgoedbal met rode uiteinden en het 'KONG'-logo.
Lage Prijs
Heldere plastic zak met gedroogde kruiden voor kleine huisdieren, gelabeld 'Multifit Natural Snacks' met konijnafbeeldingen en Duitse voedingsinformatie.
Exclusief
MultiFit
Grain Free weidekruiden 1kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 10,00
(€ 10,00/kg)
Een slanke, donkergrijze kattenbak met een rechthoekige vorm en verhoogde randen, ontworpen voor gemakkelijke reiniging en stabiliteit.
Exclusief
AniOne
kattenbak Arist-O-Tray S donkergrijs
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (17)
€ 11,99
Beschikbare varianten: 2
Tetra AlgoStop depotverpakking, ontworpen om algengroei in aquaria te voorkomen, met groene en blauwe kleuren en tekst in meerdere talen.
Tetra
AlgoStop-depot
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (5)
€ 12,19
Een cilindrische kattenkrabpaal bedekt met natuurlijk sisal touw met een zacht grijs stoffen uiteinde, ontworpen voor het spelen en krabben van huisdieren.
Exclusief
MORE
Kattenboom vervangende stam 45cm
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 13,49
Lage Prijs
Rode KONG hondenkauwspeelgoed in de vorm van een bot, met gestructureerde uiteinden en het KONG-logo in reliëf aan de zijkant.
KONG
Goodie Bone Classic
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (16)
€ 14,19
Lage Prijs
Sera reptil Herbivor Nature schildpadvoeding kanister, 330g, met een schildpad op de voorkant en tekst die de hoge vezelinhoud benadrukt.
Sera
reptil Professional Herbivor 1 l
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (9)
€ 14,19
(€ 14,19/l)
Een bruine konijn zit op een houten helling binnen een huisdierkooi, met metalen staven op de achtergrond en een voerbak zichtbaar.
Trixie
Natural Living kooibrug
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (32)
€ 14,99
Houten huis voor huisdieren met een doorzichtig frontpaneel en ronde openingen aan de zijkanten, met een zandbodem.
Exclusief
AniOne
zandbadhuis S
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (26)
€ 15,29
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer gelabeld "MAC's Super Food for Cats," met "Pure Kip met Hele Harten," graanvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland.
MAC's
natvoer kat volwassen Kip Puur met hele gevogelteharten 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (108)
€ 10,99
(€ 4,58/kg)
Beschikbare varianten: 6