Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Lage Prijs
Vitakraft Kräcker konijnen traktaties pakket van vijf, met een konijn en tekst 'Sugar Free Recipe' en 'Limited Edition'.
Vitakraft
Kräcker dwergkonijn Paardebloem en wortel 5x2 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 12,94/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kittenpasta tube met een grijze kitten aan de voorkant, gelabeld "LIFESTART JUNIOR CARE" en "KITTEN PASTE," 100g.
Exclusief
PetBalance
Lifestart Kittenpasta 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 7,79
(€ 77,90/kg)
Tube van PetBalance Support kalmerende pasta voor huisdieren, met een hond en kat op de voorkant, gelabeld in het Duits, Frans en Italiaans.
Exclusief
PetBalance
Support Kalmeringspasta 100 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (28)
€ 8,29
(€ 82,90/kg)
Doos en tube van GimCat Malt-Soft Paste Extra anti-haarbalcomplex voor katten, tube met roze etiket en tekst 'Malt-Soft Paste Extra' zichtbaar.
GimCat
Malt-Soft Paste Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (224)
€ 8,39
(€ 83,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte verstelbare huisdierveiligheidsgordel met twee clips en elastische secties voor comfort, ontworpen voor veilige reizen met huisdieren.
Exclusief
AniOne
dubbele veiligheidsgordel met clip
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 8,99
Een gebogen schikking van natuurlijke houten takken, variërend in dikte en kleur, ideaal voor huisdierhabitats of als kauwspeelgoed.
Exclusief
AniOne
Houten brug voor knaagdieren 9 in 1 S
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (44)
€ 5,19
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit SAUCE ADULT 1+ kattenvoer met kip — oranje gestreepte kat, bord met natte stukjes, kip-silhouet.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in saus, kip 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groen hooi, gelabeld 'Real Nature' met een schilderachtig berglandschap op de achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Alpengebied 1.5kg
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Lage Prijs
Almo nature
Almo HFC 6x70g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 10,99
(€ 26,17/kg)
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een speelse kitten, gelabeld 'Premiere Meat Menu' met 'Rundvlees & Gevogelte Medley' en '100% Vers Vlees.'
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund & Gevogelte mix 16x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (62)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda CARNY kattenvoer — Huhn + Lachs (Kip + Zalm) Adult 1+, met oranje gestreepte kat en stukjes vlees.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Felix Junior kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kitten die uit een doos kijkt, gelabeld 'mit Huhn in Gelee' op een blauwe achtergrond.
Felix
As good as it looks Junior 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (17)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness True Country' met kip en zalm, met 95% vleesinhoud, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kip paté kattenvoer zakje met afbeelding van een Siamees kat, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, 72% kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure kip 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (145)
€ 17,49
(€ 17,15/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Roze rubber hondenspeelgoed met dubbele bal en vier roze stoffen kwastjes; drie gekleurde stippen en tekst 'Verschillende kleuren'.
KONG
Wubba Comet L
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (13)
€ 18,49
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Yorkshire Terriers, met een afbeelding van een kleine puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (43)
€ 19,59
(€ 13,06/kg)
Zwarte trainingsriem voor huisdieren met zakken en een bungee-leibandbevestiging, ontworpen voor handsfree wandelen of rennen met honden.
Exclusief
FIT+FUN
FIT + FUN joggingriem + lijn
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (23)
€ 19,99
Grijze plastic huisdierenbed met een gebogen ontwerp en afvoergaten, geschikt voor kleine tot middelgrote huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
Ligplaats Domus grijs S
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (97)
€ 19,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Edgard Cooper hondenvoer verpakking, 150g, met een blauwe achtergrond, tekst 'Leckerer Lachs & Truthahn' en 'Getreidefreie Rezeptur'.
Edgard & Cooper
Adult 11x150g Heerlijke zalm en kalkoen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (16)
€ 20,79
(€ 12,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vlees snack jerky sticks voor honden, met een verpakking met de tekst 'PREMIERE. I ❤️ my dog' en '93% Fleisch' op een houten achtergrond.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Jerky Sticks hond Lam 6x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 21,99
(€ 52,36/kg)
Beschikbare varianten: 2
BOZITA
Pouch hapjes in saus 12 x 85 g Zalm
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 21,99
(€ 21,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik 'Premiere Meati' huisdiervoer met kip, rauwe kipfilet en vlees op een snijplank met een mes en 'voor vleesliefhebbers' tekst.
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Meati Junior 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (121)
€ 23,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer gelabeld 'Rinti Singlefleisch' met kip smaak, met een kipafbeelding en 'Huhn Pur' tekst, graanvrij.
RINTI
Singlefleisch 12 x 400 g Kip puur 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (422)
€ 26,99
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 6
Een paar grijze en zwarte hondenbooties met verstelbare banden, met een textuurzool voor grip en een logo dat 'Dog's Feet' leest.
Exclusief
Dogs Creek
pootbescherming Hiker S
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (69)
€ 25,49
Beschikbare varianten: 5
Gelukkige Kat Minkas Haarbal Controle kattenvoer zak met een speelse kat op de voorkant, met 72% vleesinhoud en een formule voor volwassenen.
HAPPY CAT
Minkas Droogvoer Kat Volwassen, Hairball Control, Gevogelte 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (25)
€ 29,99
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Elektrische nagelvijl voor huisdieren in grijs en groen, met drie verwisselbare schuurbanden erboven, gelabeld 'MOSER.'
Moser
Elektrische nagelslijper
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (20)
€ 29,99
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolfontwerp, gelabeld 'Pure Beef' (95% rundvlees, 5% fruit/kruiden, 0% granen).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Beef, rund 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer voor kittens van Almo Nature, gelabeld 'HFC' met kip, met een groene '100% to nature' zegel en bloemontwerp.
Almo nature
Kitten 24x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (11)
€ 37,49
(€ 22,32/kg)
Een zak Versele-Laga Classic Birds vogelzaad met een natuurlijke mix van zaden en granen, met afbeeldingen van kleurrijke vogels op de voorkant.
Versele-Laga
Classic kanaries VRS 20 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (33)
€ 37,99
(€ 1,90/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met glimlachende ruwharige hond; etiket 'Perfect Weight & Active Mobility' (met kip)
Lage Prijs
Drie zakken hondenvoer gelabeld 'Premiere' in verschillende smaken: oranje voor kip, rood voor rundvlees en groen voor eend, allemaal gemarkeerd 'Volwassen' en 'zacht'.
Exclusief
PREMIERE
Soft Adult proefpakket 3x4 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (21)
€ 80,89
(€ 6,74/kg)
Lage Prijs
Een roze zak MultiFit Nature Paardenbloemwortels snacks voor kleine huisdieren, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Nature Snacks paardenbloemwortel 50 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (14)
€ 2,49
(€ 49,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een "Premiere Insect" meelworm traktatiepakket voor honden, met ronde bruine ballen en "100g" label in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Insect Snack Balls meelwormen met rijst 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Rinti Singlefleisch Exclusive hondensnacks, 50g verpakking, met gedroogde hertenvleesstukjes met het label "Hirsch Pur" en de claim "1 Protein Single."
RINTI
Singlefleisch Exclusive Snack Pur 2 x 50 g Hert
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (53)
€ 3,98
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Duidelijke glazen waterdispenser met een meet schaal, gevuld met water en een gele drijver, bevestigd aan een metalen tuit.
Exclusief
AniOne
waterdispenser 150 ml
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (56)
€ 5,39
Beschikbare varianten: 3
Heldere gele veiligheidshesje voor huisdieren met reflecterende rand en een pootafdrukontwerp, ideaal voor zichtbaarheid tijdens wandelingen.
Exclusief
AniOne
-veiligheidsvest S
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (16)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vier zakken Mulitfit Nature Snacks, graanvrije paardenbloemtraktaties voor kleine huisdieren, met een konijn en cavia's op het etiket.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Kräuter 4er Set Paardenbloem 4x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,29
(€ 20,72/kg)
Beschikbare varianten: 5
Container van Tetra TabiMin Tabletten voor bodemvoedende vissen, met een blauwe deksel en afbeeldingen van vissen. Tekst: 'Hauptfutter Tabletten.'
Tetra
TabiMin tabletten 120 st
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (23)
€ 8,69
(€ 241,39/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Snacks zakje kattensnoepjes voor kittens, 4–12 maanden, graanvrij kip met yoghurt, roze zak met foto van een kitten.
Exclusief
SELECT GOLD
Snacks Kitten Kip met yoghurt 4x75 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 9,99
(€ 33,30/kg)
Een hondenborstel met groene handgreep, met een rechthoofd en fijne metalen haren, gelabeld 'MOSER' op de handgreep.
Moser
middelgrote plukborstel
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (16)
€ 11,99
Zwarte hondenharnas met verstelbare banden en een metalen D-ring voor het bevestigen van de lijn, met de merknaam 'AniOne.'
Exclusief
AniOne
X-Harnas Classic zwart XS-S
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (109)
€ 10,19
Beschikbare varianten: 4
GimCat Yoghurt kattenzakje, blauw met gele dop, lepel met yoghurt, zwart-witte kat en label '95% volle melk'.
GimCat
Yoghurt 8x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (21)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Coat Care huisdiervoeding verpakking, met een honden silhouet, benadrukt "Care Nutrition" en "All Sizes" met 85g x 12 porties.
ROYAL CANIN
Coat Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 13,99
(€ 1,37/kg)
Keramische hondenvoer- en waterkommen op een zwart metalen standaard, gelabeld 'VOEDSEL' en 'WATER' in vetgedrukte zwarte letters.
Trixie
"Eat-on-Feet" voederbakkenset 2x600 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (83)
€ 17,49
Beschikbare varianten: 2
JBL TerraBasis terrarium substraatzak met afbeeldingen van reptielen en amfibieën, met meertalige tekst over het gebruik als bodembedekkingsmateriaal.
JBL
Terra Basis 20 l
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (7)
€ 19,09
(€ 0,95/l)