Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4474 producten
Vier blikken Mjamjam hondenvoer met verschillende smaken: 'Saftiges Rind', 'Leckeres Rind', 'Zarte Pute' en 'Hühnchen.'
MjAMjAM
Mixpaket Adult 6 x 400 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (45)
€ 19,29
(€ 8,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte hondenvoedselzak met het gezicht van een tijger, gelabeld 'CRAVE - Voldoen aan hun natuur,' met details over hoog eiwit, vers rundvlees en kip.
CRAVE
Adult 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 19,99
(€ 26,65/kg)
Zwart verstelbaar hondenharnas met meerdere gespen en D-ringen voor het bevestigen van de lijn, ontworpen voor comfort en controle.
Exclusief
AniOne
Classic Safety-tuigje S
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (48)
€ 18,99
Beschikbare varianten: 3
Heldere roze huisdierharnas met een gaasontwerp en een metalen D-ring voor het bevestigen van de lijn.
Exclusief
AniOne
meshvest donkerroze 24 cm, 28 cm
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (41)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 4
Zwarte hondenmuilkorf met een gaasontwerp en verstelbare banden, geschikt voor huisdiertraining en veiligheid.
Exclusief
Dogs Creek
Muilkorf Protect S
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (63)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness kattenvoer met een Bengaalse kat. Hoogtepunten: "Echte Natuur," "Kip & Zalm," 97% vlees, 3% planten.
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby kat, met 'Vleesvlokken Pure Tonijn' en '97,4% Thunfisch' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Meat Flakes Pure Tuna 12x10 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (30)
€ 23,89
(€ 199,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een hand plaatst een vogelzaadbal in een zwarte metalen voederbak met een draadmesh ontwerp, met een scharnierende deksel en drie zaadballen binnenin.
Exclusief
AniOne
voederbeschermzuil voor mezenbollen
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (14)
€ 24,99
Blik Terra Canis hondenvoer met een paardillustratie, gelabeld "Pferd mit Amaranth, Pfirsich & Roter Beete."
Terra Canis
Classic Adult Paard 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
MAC's Super Food for Cats kitten droogvoer zak, met gevogelte-ingrediënten, met tekst die de hoge vleesinhoud, omega-3 & 6, en kruiden benadrukt.
MAC's
Superfood for Cats Kitten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 25,49
(€ 16,99/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Real Nature Wilderness Adult Pure Buffalo," met een afbeelding van een witte wolf, bevat 95% waterbuffel en 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Buffalo, waterbuffel 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Verpakking van Purina Adventuros Mini Cuts hondensnacks met een silhouet van een hond, met de tekst "92% wild zwijn" en "wild zwijn als ingrediënt nr. 1."
Adventuros
Mini Cuts Everzwijn 8 x 70g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (248)
€ 27,99
(€ 49,98/kg)
Blik Animonda CARNY kitten met opschrift 'Geflügel-Cocktail / Poultry Cocktail', met oranje kitten en stukjes vlees.
animonda
Carny natvoer voor kittens katten Gevogelte Cocktail 12x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (131)
€ 28,49
(€ 5,94/kg)
Beschikbare varianten: 5
Rinti Filetto huisdiervoeding zakje met fijne kipfilet met hart in jelly, 100g, gelabeld "leichter Genuss" (lichter genot).
RINTI
Filetto Kip en kippenharten 24x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (127)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Blik "Wilderness Black Earth" huisdierenvoer met een wolf in een bos. Bevat 95% rundvlees, struisvogel, buffel, en 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Black Earth, rund met struisvogel en buffel 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Junior huisdiervoeding met twee wolfshondjes, gelabeld "95% Kip & Zalm, 5% fruit & kruiden, 0% granen."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, True Country, kip en zalm 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (171)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld 'almo nature' met de tekst 'Compleet' en 'Tonno con Zucca' (Tonijn met Pompoen) in meerdere talen.
Almo nature
Almo Complete HFC Tonijn met pompoen 24x70 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 31,99
(€ 19,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Twee ronde, bruine hondensnoepjes met een gestructureerd oppervlak, geplaatst op een witte achtergrond.
bosch
koekjes 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 39,89
(€ 3,99/kg)
Container van Tetra Koi Sticks visvoer met levendige koi-vissen en een waterlelie, gelabeld 'Gezonde Vissen & Levendige Kleuren.'
Tetra
Pond Koi Sticks 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 39,99
(€ 4,00/l)
Tetra Pond Multi Mix visvoercontainer met kleurrijke koi-vissen op het label, met tekst die 'Gezonde Vissen & Helder Water' en '4in1 Mix' vermeldt.
Tetra
Pond Multi Mix 10 l
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (13)
€ 39,99
(€ 4,00/l)
Gele hondenreddingsvest met zwarte accenten, met verstelbare banden en gespen voor een veilige pasvorm.
Trixie
hondenzwemvest Geel M
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (20)
€ 42,99
Lage Prijs
Royal Canin Mature Consult kattenvoer zak, met een grijze tabby kat, gelabeld 'EXPERT MATURE CONSULT BALANCE.'
ROYAL CANIN
Expert Ouderdom Consult Balans 3,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 44,99
(€ 12,85/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Expert Dental kattenvoerzak met een illustratie van een grijze tabby kat, gelabeld 'EXPERT' en 'DENTAL' in vette tekst.
ROYAL CANIN
Expert Dental 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 27,99
(€ 18,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Junior Young & Active hondenvoerzak, lichtblauw 12,5 kg, 'bosch' logo en tekst 'Life Protection'
bosch
droogvoer hond, junior, jong & actief 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (18)
€ 49,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoer soepverpakking met een kom tonijnsoep, met een lepel en een takje peterselie bovenop, en een afbeelding van een grijze kat.
Sheba
Soep Tonijnfilet 40x40 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (341)
€ 30,99
(€ 19,37/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Almo Nature kattenvoer met trekring en katten-silhouet; etiket 'almo nature', 'NATURAL HFC' en 'Pollo con gamberetti - kip met garnalen'.
Almo nature
HFC Natural natvoer voor katten Kip en garnalen 24x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 59,76
(€ 16,60/kg)
Beschikbare varianten: 6
Bosch Life Protection concept hondenvoer zak, 12,5 kg, gelabeld "Ultra Premium Quality ADULT LIFE & CARE," met een silhouet van een hond.
bosch
Adult Life Care 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 62,49
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een fluffy beige kat ligt op een grijze multi-level kattenboom met krabpalen, een gezellige schuilplaats en een hangend speeltje.
Exclusief
AniOne
krabpaal Ebony
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (18)
€ 64,99
Bosch Soft Senior hondenvoer zak, met 'Land-Ziege & Kartoffel' (Boerderij Geit & Aardappel), benadrukt enkelvoudige eiwit- en graanvrije formule, 12,5 kg.
bosch
Soft Senior geit en aardappel 12,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (138)
€ 74,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Aquarium Starter Kit 60 met een kleurrijk aquatisch tafereel met vissen, planten en details over LED-verlichting.
Exclusief
AniOne
Aquarium Starter Kit 60
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (40)
€ 110,00
Lage Prijs
Groene zak MultiFit egelsnoep met een egelafbeelding, gelabeld 'IGELFUTTER' met tekst in het Frans en Italiaans, 500g.
Exclusief
MultiFit
egelvoer 500 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (26)
€ 3,99
(€ 7,98/kg)
Lage Prijs
1 kg zak MultiFit Exoten vogelvoer met illustraties van zebra- en gouldian-vinken, met de nadruk op natuurlijke diversiteit en voedingsstoffen.
Exclusief
MultiFit
voer voor exotische dieren 1kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige zak van 300g gedroogde kruiden voor kleine huisdieren, gelabeld 'Multifiti Nature Snacks Grain Free' met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Grain Free weidekruiden 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Zwarte nylon hondenlijn met een metalen clip en een label dat 'Anitone Accessories' leest.
Exclusief
AniOne
Kortekortegidsriem Classic zwart
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 8,99
Een felroze hondenriem met een zwarte streep, met een metalen clip aan één uiteinde en een label 'AniOne Wild Variety'.
Exclusief
AniOne
Sleeplijn donkerroze 5 m
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit kitten natvoerbakje (saus) met kitten en afbeelding van een kom, gelabeld 'KITTEN <1' en 'MET KIP'.
Exclusief
MultiFit
natvoer Junior, in saus, kip 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)
Oranje hondenfrisbee met de geperste tekst 'DogsCreek' op het oppervlak, ontworpen voor buitenspelen.
Exclusief
Dogs Creek
Frisbee 16 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik met poeder van groene lippenmosselen voor huisdieren, gelabeld "Premiere Raw Kitchen," met instructies voor mengen en meertalige tekst.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN groenlipmosselpoeder 100g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (15)
€ 9,99
(€ 99,90/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groene huisdiergras, gelabeld 'Mulitfit' met een afbeelding van een konijn en cavia, 1,5 kg, graanvrij.
Exclusief
MultiFit
Grain Free peterselie 1.5kg
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (14)
€ 10,00
(€ 6,67/kg)
Rosi's Aquarienkies 25 kg zak met visillustraties op een blauwe golfachtergrond, die de voordelen van waterzuivering en plantengroei benadrukt.
Rosi's
Rosnerski aquariumgrind 3 - 5 mm 25 kg
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 10,39
(€ 0,42/kg)
Verpakking voor goudvisvoer met twee illustraties van goudvissen, gelabeld 'Goldfischfutter' en 'S-L', met een gewicht van 500 g.
Exclusief
MORE
Goudvisvoer 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 10,49
(€ 20,98/kg)
Kleurrijk vogel speelgoed met geweven ballen, houten kralen en een hartvormige basis, ontworpen voor huisdierentertainment.
Exclusief
AniOne
speelgoedhart
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 10,99
Applaws natuurlijke kattenvoer zakje met tonijnfilet met garnalen in bouillon, 70g, gelabeld als 100% natuurlijke ingrediënten.
Applaws
natvoer voor volwassen katten Adult Tonijnfilet en Stille Oceaan garnalen 12x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 11,99
(€ 14,27/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Real Nature Original' met eend en spinazie, 68% eendinhoud, en uitgelichte superfoods zoals spinazie en bosbessen.
Exclusief
REAL NATURE
Superfood Adult Eend met spinazie 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (36)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 2