Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4481 producten
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love Veggies' Fruity Butterflies hondensnoepjes met een cocker spaniel en kleurrijke mango- en cranberry-snacks.
Exclusief
PREMIERE
I love veggie snack vlinder 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (19)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondenlekkernijen met een cocker spaniel met een uitgestoken tong, gelabeld "Pumpkin Spice" en "met pompoen," met de nadruk op vegetarische formule.
Exclusief
PREMIERE
Ik hou van veggie snack pompoen 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Roze huisdierenvoederbak met een gladde binnenkant en een gestructureerde basis voor stabiliteit.
Exclusief
FIT+FUN
plastic kom 200 ml donkerroze
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (10)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 2
Lichtblauwe huisdierhalsband met een zwarte gesp en metalen D-ring voor het bevestigen van de riem, met een geweven ontwerp.
Exclusief
AniOne
Junior kattenhalsband turkoois
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (7)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijk honden touwspeelgoed met gedraaide strengen in blauw, grijs en wit, met rafelige uiteinden voor extra textuur.
Exclusief
AniOne
kauw- en trek-speelgoed S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een speelse oranje kat likt zijn lippen voor een gele snackzak met het label 'MultiFit Cookies Little Fish', met visvormige traktaties.
Exclusief
MultiFit
Koekjes Visje met zalm, 50 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een oranje tabby kat likt zijn lippen naast een verpakking van MultiFit Snack & Play Chicken Balls, met speelse graphics en tekst.
Exclusief
MultiFit
Snack&Play Chicken Balls, 50 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (7)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Felix Deli Moments vloeibare kattensnacks, 4x10g, met een zwart-witte kat die zijn lippen likt.
Felix
Kattenhapje Deli Moments kip 4x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1973)
€ 2,09
(€ 52,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas Sticks kattensnoepjes verpakking met het gezicht van een grijze kat, roze achtergrond, en tekst die Omega 3 en zalmsmaak benadrukt.
Whiskas
sticks zalm
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 2,09
(€ 116,11/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit Nature huisdiersnackzak met label 'SNACKS WORTEL-CHIPS' en afbeeldingen van konijn, hamster, chinchilla en cavia.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks wortelchips 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 19,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Bubeck hondenkoekjes met een eendenillustratie, gelabeld 'No 1 mit Ente,' met de tekst 'natuurlijke beloning zonder granen,' 210g.
BUBECK
gebakken hondenkoekjes eend 210 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (117)
€ 2,19
(€ 10,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Nature snacks verpakking met een hartvormig venster dat kleurrijk huisdiervoer toont en afbeeldingen van een cavia, konijn en hamster.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks Bloemen & Groenten
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 21,90/kg)
FIT+FUN KAUSTICKS kauwstokkenverpakking (4 stuks) met foto van golden retriever en zichtbare tekst 'Chew Sticks'.
Exclusief
FIT+FUN
hond kauwsticks 4 stuks 130 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 16,85/kg)
Lage Prijs
MultiFit Meisenknödel vogelvoedingsballen, zes stuks in een heldere plastic tray, met een blauwe label met afbeeldingen van vogels en productdetails.
Exclusief
MultiFit
mezenbollen 6 st
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (2)
€ 2,19
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
PREMIERE I ♥ my cat My Jelly-doos; rosse kat likt gelei uit een tube; geel label met tekst 'with chicken, cheese & cat grass'.
Exclusief
PREMIERE
MyJelly 6 x 15 g Kip, kaas & kattengras 6x15 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 2,19
(€ 24,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Take Care vervangende inleggers voor beschermende broeken, met een bruine hond op de verpakking, met meertalige gebruiksinstructies.
Exclusief
TAKE CARE
inlegkruisjes XS-S
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (8)
€ 2,19
Beschikbare varianten: 3
Zilveren huisdierenbel aan een sleutelhanger, met een kleine opening voor geluid, ideaal om aan halsbanden of harnassen te bevestigen.
Exclusief
AniOne
Kattenklokjes
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (8)
€ 2,19
Fel oranje huisdierverzorgingsborstel met zachte, ronde spikes en een handvat voor een gemakkelijke grip.
Exclusief
FIT+FUN
massageborstel
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (10)
€ 2,19
Een gele huisdierverzorgingsborstel met witte haren, ontworpen voor het borstelen van vacht.
Exclusief
FIT+FUN
puppy & jonge kattenborstel
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 2,19
Gele kam voor het verzorgen van huisdieren met fijne en brede tanden, ontworpen voor het ontwarren en verzorgen van huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
vlooienkam geel
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 2,19
Lichtroze huisdierhalsband met een zwarte gesp en D-ring, ontworpen voor comfort en stijl.
Exclusief
AniOne
halsband voor katten roze
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (17)
€ 2,19
Beschikbare varianten: 4
Hond kauwbot met een label met de tekst "FIT+FUN KAUKNOCHEN," met een afbeelding van een golden retriever en meertalige tekst over het product.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 2,29
(€ 13,09/kg)
Een kleurrijk kattenspeelgoed met een blauw-wit gestreepte touwbal bevestigd aan een groene veerbasis, ideaal voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed Sisal bal met veer 6 cm
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 2,29
Rode plastic kattenbakschep met een platte basis en een geperforeerd ontwerp voor gemakkelijk zeven.
Exclusief
AniOne
kattenbakschep
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 2,29
Een huisdierdeken met een groen bladerenpatroon en witte stiksels langs de randen.
Exclusief
AniOne
valeriaan knuffelkussen
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (33)
€ 2,29
Een huisdierdeken met een groen bladerenpatroon en witte stiksels langs de randen.
Exclusief
AniOne
knuffelkussen kattenkruid
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (26)
€ 2,29
Een verpakking van Yummeez Insect Mini Denta Bones voor honden, met een bruine bot traktatie en voordelen zoals tandheelkundige ondersteuning en duurzame eiwitten.
Yummeez
Insect Denta Bone S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 2,39
(€ 39,83/kg)
Vervangingsfilterrotor voor AniOne Interne Filter 40, weergegeven in een duidelijke verpakking met meertalige tekst.
Exclusief
AniOne
Filter Vervangende Rotor 40 Waaier Intern filter 40
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,49
Beschikbare varianten: 3
Blauwe rubberen speeltje voor huisdieren in de vorm van een bal met een zwarte nozzle, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
ventilatorbal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,49
Blauwe doorschijnende traktatiebal voor huisdieren met driehoekige panelen en kleine rubberen nopjes.
Exclusief
AniOne
verkoelend speelgoedbal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,49
Grijze fleece huisdierdeken met witte stippen, netjes gevouwen.
Exclusief
FIT+FUN
fleezedeken Classic grijs/wit
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,49
Beschikbare varianten: 2
Vier kleurrijke huisdier speelgoed: oranje basketbal, gele tennisbal, witte honkbal met rode stiksels, en witte voetbal met zwarte vlekken.
Exclusief
FIT+FUN
Schuimballetjes Sport 4-pack
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (66)
€ 2,49
Lichtgroene hondenvoerkom met hartvormige uitsparingen aan de zijkanten, ontworpen voor gemakkelijke hantering en voeding.
Exclusief
FIT+FUN
kunststof kom hart 200 ml groen
Beoordeling: 2.1 van vijf sterren
2.1 (16)
€ 2,49
Beschikbare varianten: 2
Hondensnoepverpakking met een kangoeroe ontwerp, gelabeld "Chewies Hunde Zigarren," graanvrij, 96% spiervlees, met een honden gezicht.
Chewies
Snack Hondensigaren 75g Kangoeroe
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,59
(€ 34,53/kg)
Fit+Fun KAUSTICKS verpakking: twee bruine kauwstaafjes met foto van een golden retriever en tekst 'Kauwstokken' en '2 stuks'.
Exclusief
FIT+FUN
Fit+ Fun hondenkauwsticks 2 stuks 160 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 2,59
(€ 16,19/kg)
AquaRico BactoClean Bio-fles voor aquaria, met tekst over biologische filtratie en reinigingsbacteriën voor zoetwater tanks.
DENNERLE
Bacto Elixir Bio 50 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,59
(€ 51,80/l)
Kleurige lentespellen voor katten in een heldere verpakking, met een tab met een kattenafbeelding en tekst in meerdere talen.
Exclusief
FIT+FUN
kleurrijke veren
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (12)
€ 2,59
Een schattige, fluffy gele pluche eend met een kleine oranje snavel en zwarte ogen, met een plukje witte vacht op zijn hoofd.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed kuikens
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (29)
€ 2,59
Vogelvoeding verpakking met een kleurrijke vogel die op een tak zit, met tekst die "Met insectenvet" en "6 Stück" (6 stuks) benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Knoedels met Insectenvet
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (7)
€ 2,69
Lage Prijs
MultiFit Dari-Kolben vogelvoer, met gedroogde sorghumzaadspikes, verpakt in een doorzichtige zak met een groene kop en kleurrijke vogelafbeeldingen.
Exclusief
MultiFit
Dari-Kolven 100g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,69
(€ 26,90/kg)
Juwel bioPad filterpads verpakking, met de tekst '5x Filterwatte', met afbeeldingen van filterpads en waterdruppels op een groene achtergrond.
JUWEL
bioPad filterwatten
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,79