Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4481 producten
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät, 300g zak, gelabeld voor nierdieet voor katten, met een verse verpakking rits.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet eerste fase 300 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (9)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Karton kattenkrabpaal met een textuur oppervlak, met een marineblauwe en witte gestreepte rand.
Exclusief
FIT+FUN
krabkartonstroken
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (13)
€ 3,99
Kartonnen kattenkrabpad met een speels ontwerp met verschillende cartoon kattengezichten in pastelkleuren aan de zijkanten.
Exclusief
FIT+FUN
krabplaat Cat Faces
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 3,99
Kartonnen kattenkrabpaal met een textuur oppervlak en een kleurrijk zigzagpatroon aan de zijkant in blauw, geel en wit.
Exclusief
FIT+FUN
krabplaat Zig Zag
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 3,99
Een pluche eendenspeeltje met een gele kop, oranje snavel en een bruin, grijs en crèmekleurig lichaam, met textuurstof en oranje poten.
Exclusief
FIT+FUN
speeltje met pieper
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (25)
€ 3,99
Lage Prijs
Een kat die ontspant bij een zak MultiFit kattensnoepjes gelabeld 'Knuspy mit Huhn' met een waarde pakket banner en 'Geen toegevoegde suikers' symbool.
Exclusief
MultiFit
Knuspy met kip 180 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 3,99
(€ 22,17/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet zak, 300g, gelabeld 'Schonkost' met 'calorienreduziert' dat een laag caloriegehalte voor huisdieren aangeeft.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal caloriearm 300 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een lichtpaarse rubberen bal met textuur en een gat aan de bovenkant, met de merknaam 'AniOne' en de tekst 'wild variety.'
Exclusief
AniOne
Snackbal 6 cm lavendel
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (8)
€ 3,99
Drie rollen huisdierafvalzakken in roze, goud en rode kleuren, met een 'Take Care'-sticker op de gouden rol.
Exclusief
TAKE CARE
Poepzakjes gekleurd 8x15 st
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (15)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Grijze pluche neushoorn speelgoed met zachte vacht, zwarte ogen en getextureerde oren, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed neushoorn
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 3,99
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet zak voor katten, 300g, gelabeld 'Reduktion + Diabetes' met meertalige tekst over obesitas en diabetes.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica droogvoer kat, adult, reductie+diabetes 300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (31)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Harnsteindiät Struvit, 300g verpakking voor de gezondheid van urinestenen bij katten, met een silhouet van een witte kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Urinsteendiët Gevogelte 300 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (27)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Hypoallergen kattenvoer verpakking, 300g, met een silhouet van een kat en tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen met Gevogelte 300 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (30)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät, 300g verpakking voor nierdieet, met een katten silhouet en voedingsinformatie.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet 300 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (17)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze pluche muis speelgoed met paarse oren en een roze touwstaart, ontworpen voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Muis
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,99
Zak Luck Lou kattenvoer voor senior katten, gevogelte & vers wild, graanvrij, zonder toegevoegde suiker, 97% dierlijk eiwit.
Lucky Lou
droogvoer kat, senior, gevogelte en wild 340 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 3,99
(€ 11,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak Lucky Lou volwassen kattenvoer met een cartoon zwarte kat, met tekst die 'De echte smaak!' en 'Vogels & Verse Eend' benadrukt.
Lucky Lou
droogvoer kat, adult Gevogelte en eend 340 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (33)
€ 3,99
(€ 11,74/kg)
Beschikbare varianten: 4
Witte rechthoekige voer- of waterkom voor huisdieren, met gladde randen en een stevige basis, geschikt voor verschillende huisdierformaten.
Exclusief
FIT+FUN
Mix & Match kattenbak wit
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (11)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Vouwbare fleece deken met een witte achtergrond met zwarte en tan luipaardvlekken en pootafdrukken.
Exclusief
FIT+FUN
fleecedeken Leo Paws M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Opgevouwen witte fleece huisdierendeken met pastel cartoon-dieren (blauwe zeehond, gele hond, roze varken) en hondenhokpatroon
Exclusief
FIT+FUN
fleece deken strip hond M
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Katten speelgoed met een houten stok met een touwtje eraan bevestigd met kleurrijke veren, ideaal voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel natuur met veren
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (8)
€ 3,99
FRESCO hondenvoerzak "Die Martin Rütter Kaustange - Rind", runderkauwstaven 150 g, afbeelding van een man en een hond.
FRESCO
Martin Rütter kauwstaaf Rund 150 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (12)
€ 3,99
(€ 26,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een stijlvol huisdierbed met een geweven natuurlijk vezeloppervlak en een decoratieve witte bladpatroonrand, ontworpen voor comfort.
Exclusief
FIT+FUN
raamkrabplank Leaf roze
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (13)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Een kattenspeeltje met een witte visvormige pluche met veren eraan bevestigd, hangend aan een houten stok met een touw.
Exclusief
AniOne
speelgoed hengel natuurvis 50 cm
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 3,99
Een moderne, textuurrijke huisdierenvoerbak in een zachte teal kleur, met een unieke organische vorm en een gladde binnenkant.
Exclusief
AniOne
keramische kom Interieur 500 ml grijs
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Chew Snack Wrapped Bones Mini voor honden, met kippen smaak. Verpakking benadrukt langdurige kauwbaarheid en harde textuur.
Exclusief
PREMIERE
Première Wrap It Kip kip 7 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,19
(€ 49,88/kg)
Beschikbare varianten: 2
Vier kleurrijke pluche huisdierenballen in verschillende patronen: een luipaardprint, een rode met zwarte vlekken, een groene en bruine camo, en een paarse met vlekken.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Leo Ballen
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (7)
€ 4,19
Zak Quiko Hobby Farming Eivoer 500 g, houten achtergrond met kippen; label: 'Plezier in je eigen kippenhof'.
Quiko
Hobby Farming eivoer 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,29
(€ 8,58/kg)
GimCat Duo Paste Anti-Haarbal voor katten, met een grijze kat op de verpakking, met tekst die 'Malz mit Hühnen' en 'Geen suiker toegevoegd' benadrukt.
GimCat
Malt-Soft-Extra kattenpasta
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (224)
€ 4,29
(€ 85,80/kg)
Lage Prijs
MultiFit beddengoed voor kleine huisdieren, gelabeld "KIEFERNWALD," met een mix van houtkrullen en bladeren, 250g, 100% natuurlijk.
Exclusief
MultiFit
over-nest dennenbos 250 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (12)
€ 4,29
(€ 17,16/kg)
Lage Prijs
Pedigree Ranchos Jerky honden traktaties verpakking met een blije hond, met tekst die '100% natuurlijk' en 'kip' in meerdere talen benadrukt.
Pedigree
Ranchos Jerkies 180g kip
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (211)
€ 4,29
(€ 23,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerverpakking met witte langharige kat, bord met vlees in saus, etiket 'GOURMET Perle' en '4 x 85 g'
GOURMET
PERLE Filettines met groente 4x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,39
(€ 12,91/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerverpakking met witte langharige kat, bord met vis, tekst 'Les Plaisirs de la Mer', MSC-logo, 4x85g
Nieuw
GOURMET
PERLE Visdelicatesse 4x85g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1060)
€ 4,39
(€ 12,91/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak met natuurlijke kauwsticks voor kleine dieren, gelabeld "Real Nature Nager Knabberhölzer," met afbeeldingen van knaagdieren.
Lage Prijs
MultiFit Kräuterheu kruidenhooi voor kleine huisdieren, 500g, 100% natuurlijk, met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Kruidenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Lage Prijs
MultiFit bloesemhooi met bloemen voor kleine huisdieren, 100% natuurlijk, in een doorzichtige plastic zak met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Bloemenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Kauwsnack verpakking met middelgrote rollen met kip, 125g. Inclusief een hondenillustratie en informatie over de kauwduur.
Exclusief
PREMIERE
Medium Rolls kip 5 stuks, 125 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 4,49
(€ 35,92/kg)
Lage Prijs
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Kippenharten 40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (38)
€ 4,49
(€ 112,25/kg)
GimCat KäseRollis zak met kattenlekkernijen, oranje kat en kaasstukjes, tekst 'mit echtem Hartkäse/with real hard cheese'
GimCat
Kaas Rollis 140 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 4,49
(€ 32,07/kg)
Blau hondenvoer kom met een roestvrijstalen binnenkant, ontworpen voor duurzaamheid en gemakkelijke reiniging.
Exclusief
AniOne
roestvrijstalen kom Cute blauw 350 ml
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 4,49
Beschikbare varianten: 3
De verpakking van de Happy Dog Calm & Relax snack toont een grijze hond, met de nadruk op hennep en L-tryptofaan voor een beter welzijn.
HAPPY DOG
Care Snack Kalm & Ontspan 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Natuurlijke kattenkrabpaal gemaakt van versnipperde houtvezels, die op een bloem lijkt, met een jute basis voor stabiliteit.
Exclusief
AniOne
snuffelmat van maïsblad
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 4,49
Een pluche roze luiaard speelgoed dat zich vasthoudt aan een natuurlijk touw met kleurrijke veren, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed luiaard aan een touw
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 4,49