Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4475 producten
Lage Prijs
Whiskas Cat Milk 600 ml verpakking met een grijze gestreepte kat, paarse verpakking en bakjes melk, toont de tekst 'whiskas' en 'CatMilk'.
Whiskas
kattenmelk 3 x 200 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,49
(€ 9,15/l)
Lage Prijs
Catisfactions katten traktatie verpakking met een speelse kattenillustratie en tekst: 'au délicieux fromage' en 'moins de 2 kcal par friandise!'
Lage Prijs
Doos Purina Gourmet Gold kattenvoer met afbeelding van een witte kat, 8 blikjes van 85g, smaken vermeld in het Duits.
GOURMET
Gold Tender Morsels 8 x 85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 5,69
(€ 8,37/kg)
Lage Prijs
De verpakking van Purina Gourmet Gold kattenvoer toont een witte kat met groene ogen en smaken: eend, kip, vis, konijn, lever.
GOURMET
Gold Fijne Samenstellingsmix 8 x 85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (7)
€ 5,69
(€ 8,37/kg)
Kitty's Cuisine Senior kattenvoer met fijne zalmfilet, spinazie, chiazaad, graanvrij, 67% dierlijke oorsprong, gemaakt in Duitsland.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Droogvoer Kat Senior Zalmgenot 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 5,69
(€ 18,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een 1kg doos Purina Felix Farmhouse Sensations kattenvoer, met een speelse zwart-witte kat en een mix van kip, kalkoen en groenten.
Felix
Boerderij Sensaties Kip & Kalkoen 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,69
(€ 5,69/kg)
Kitty's Cuisine Junior kattenvoer met kalkoen, duindoorn en spirulina, graanvrij, 71% dierlijke ingrediënten, gemaakt in Duitsland.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Droogvoer Kat Junior Kalkoenliefde 300 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,69
(€ 18,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoer verpakking met een fluffy witte kat en smaken: kip & wortelen, rundvlees & tomaten, lam & groene bonen, kalkoen & spinazie.
GOURMET
Gold Geraffineerde Ragoutmix 8 x 85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (12)
€ 5,69
(€ 8,37/kg)
Lage Prijs
Maxi-pack van Catisfactions kattensnoepjes, met een speelse kat op de voorkant, met tekst die de zalmsmaak en het lage caloriegehalte benadrukt.
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze kat, met een bord kip en groene bonen. De tekst benadrukt de volwassen formule en gezondheidsvoordelen.
Lage Prijs
Edgard Cooper Keep It Up Bar Kalkoen, met speelse cartoonhonden, met tekst die zegt 'HOOG IN VITAMINES, JA ECHT' en een gewicht van 30G.
Edgard & Cooper
bar Kalkoen 3x30 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 5,89
(€ 65,44/kg)
Hondentraktaties in een doorzichtige verpakking, gelabeld 'Wild & fein,' met een golden retriever. Tekst benadrukt '100% Natur' en 'Qualität aus Österreich.'
Wild & Fein
WIFE Reepjes hertenvlees 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Een kleurrijke traktatentas voor huisdieren gelabeld 'MIMOS POLLOS' met kippenhartjes, met een gele silhouet van een hond en de tekst 'EINE TÜTE VOLL HUNDELIEBE.'
Nieuw
Mimos
Kipfilethartjes 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Lage Prijs
Een 1kg doos Purina Felix kattenvoer met een speelse zwart-witte kat, gelabeld 'INHOME Sensations®' met kip, kalkoen en groenten.
Felix
Inhome Sensations Kip 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 5,99/kg)
Perfect Fit Sensitive 1+ kattenvoedingszak met kattenfoto, brokjes, 'Rijk aan kalkoen', 'Total 5 Formula', 750 g
PERFECT FIT
Sensitive 1+ met kalkoen 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks verpakking met gedraaide hondensnacks met kipfilet erin, gelabeld in meerdere talen.
8in1
Delights Twisted Sticks Kip 10 st
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (44)
€ 5,99
(€ 108,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina ONE Bifensis kattenvoer zak, 750g, met een fluffy grijze kat, met de tekst 'ADULT' en 'Reich an Huhn' (rijk aan kip).
Purina ONE
Bifensis Adult Kip en volkorengraan 750 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (91)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina ONE Bifensis kattenvoer verpakking, met een grijze tabby kat, 750g formaat, gelabeld 'STERILCAT' en 'Reich an RIND ALS ZUTAT NR. 1.'
Purina ONE
BIFENSIS Sterilcat Rundsvlees 750 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (161)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Purina ONE Bifensis kattenvoerzak, 750g, met een pluizige grijze kat, met tekst die "Vacht & Haarbal" en "Rijk aan Kip" benadrukt.
Purina ONE
BIFENSIS Vacht & Hairball 750 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (49)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina ONE kattenvoer zak, 750g, met een fluffy grijze kat, gelabeld 'Urinary Health' en 'Reich an Huhn' met een afbeelding van kip.
Purina ONE
BIFENSIS Urinary Health 750 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (38)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina ONE Bifensis kattenvoer zak, 750g, met een pluizige grijze kat, gelabeld 'SENSITIVE' en 'Reich an TRUTHAN' met afbeeldingen van vis en rijst.
Purina ONE
BIFENSIS Sensitive kalkoen en rijst 750 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (100)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina ONE Bifensis Indoor Formula kattenvoer zak, 750g, met een grijze tabby kat en afbeeldingen van kip en groenten.
Purina ONE
BIFENSIS Indoor met kalkoen en volkoren granen 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (53)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina ONE Bifensis kattenvoer voor senioren, 750g zak, met een pluizige grijze kat en tekst 'SENIOR 7+' en 'Reich an Huhn.'
Een rode gevlochten hondenriem met een metalen clip aan één uiteinde, netjes opgerold op een witte achtergrond.
Exclusief
FIT+FUN
Trainingslijn rood 5 m
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (17)
€ 5,99
Hondensnacks in een doorzichtige verpakking met een golden retriever, gelabeld 'Hirschfleischstreifen 100 g,' 100% natuurlijk, zonder toevoegingen.
Wild & Fein
Wild & Fijne Vleesreepjes 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Een zak Happy Dog Mini Adult hondenvoer met een zwart-witte hond, met nadruk op voordelen voor huid, vacht en immuunondersteuning.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond volwassen, mini 800 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 5,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Hill's Healthy Weight hondensnoepjes met een beagle die zijn lippen likt en tekst: "Knapperig & Heerlijk! Ondersteunt een Gezond Gewicht."
Hill's
Healthy Weight Snacks
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 5,99
(€ 29,95/kg)
Grijze muilkorf voor huisdieren met een gaasontwerp en verstelbare band, met een logo-label dat 'AniOne' leest.
Exclusief
AniOne
nylon muilkorf XS
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 5,99
Beschikbare varianten: 6
MultiFit ULTRA klonterende kattenbakvulling, Limited Edition Lavendel; paarse doos met liggende roodachtige kat — '5,15 kg / ≈ 6 l'
Exclusief
MultiFit
kattenbakvulling Ultra 6l geureditie
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 5,99
(€ 1,00/l)
Lage Prijs
Een zak van 1 kg vogelzaadmix met een gele vogel op een tak, gelabeld 'PREMIERE I ♥ my garden MIX mit Insekten-Öl,' met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Mix met Insectenolie 1 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 5,99
(€ 5,99/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness kitten Pure Chicken kattenvoerzak met twee kittens, 65%/35%/0%, 300 g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat, Kitten, Pure Chicken 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lichtblauwe dispenser voor huisdierafvalzakken met een zwarte riem, ontworpen voor gemakkelijk dragen en gemak tijdens wandelingen.
Exclusief
FIT+FUN
snack dummy
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (5)
€ 5,99
Zwarte hondentrainingsfluit met een gevlochten koord, met twee openingen voor geluidsuitstoot.
Exclusief
AniOne
dubbeltonige fluit zwart S
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 5,99
Beschikbare varianten: 2
Gele speeltjeszak voor huisdieren met een zwarte handgreep, met een ritssluiting en een textuurdesign.
Exclusief
FIT+FUN
snack dummy
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (5)
€ 5,99
Zwarte trainingsklikker voor huisdieren met een ronde knop en een opgerolde polsband, ontworpen voor hondentraining en gedragsversterking.
Exclusief
AniOne
Klikspaan + Fluitje 2in1
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (4)
€ 5,99
Grijze hondenvoerbak met een gestructureerde buitenkant en een gladde witte binnenkant, met een donkere rand.
Exclusief
AniOne
keramische kom 200 ml grijs
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 5,99
Lage Prijs
Een zak MultiFit Corn Comfort kattenbakvulling met twee tabby katten, met de nadruk op klonteren, stofvrij en biologisch afbreekbaar.
Exclusief
MultiFit
Klontvormende kattenbakvulling Corn Comfort 7 l
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (133)
€ 5,99
(€ 0,86/l)
Beschikbare varianten: 3
Blauwe visvormige huisdiervoedermat met een getextureerd oppervlak en verhoogde randen.
Exclusief
AniOne
Likmat Vis
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (2)
€ 5,99