Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
Mjamjam VetCat Niere-Renal blikvoer voor katten, rundvlees smaak, met een teal achtergrond, met een cartoonkat en medische symbolen.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, VetCat dieet nier Renal 6x200 g Rund
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (15)
€ 11,49
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak van Select Gold Medica Veterinaire Dieet voor kittens, 85g, met een witte achtergrond, paarse tekst, en een afbeelding van een kitten.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Kitten Kip & Rijst 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 11,49
(€ 11,26/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät, 85g zakje voor katten, gelabeld als een nierdieet voor de initiële fase, met een katten silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet vroege stadia kip 12x85 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 11,49
(€ 11,26/kg)
Lage Prijs
Zakje van Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 85g, met een silhouet van een witte kat, met tekst die de dieetvoordelen en ingrediënten benadrukt.
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Leberdiät kattenvoer zakje, 85g, met een katten silhouet en tekst voor levergezondheid.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Lever Dieet Kip & Rund 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 11,49
(€ 11,26/kg)
Een kleurrijke zak Versele-Laga Nature Original cavia voer, met een illustratie en "Original Recipe Original Taste" tekst.
Versele-Laga
Natuur Original Cavia 2,5kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 11,59
(€ 4,64/kg)
Een zak Versele-Laga Nature Original konijnenvoer met een zwart-witte konijnenillustratie en zichtbare groenten en granen.
Versele-Laga
Natuur Cuni 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,59
(€ 4,64/kg)
RINTI
Kennerfleisch Junior 9 x 300 g kip
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 11,61
(€ 4,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI
Connaisseur Vlees kip 9x300 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (17)
€ 11,61
(€ 4,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Cat's Love 100% Bio Adult kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, eendsmaak, natuurlijke gelei en iconen van belangrijke voordelen.
CAT'S LOVE
biologisch natvoer voor Adult katten in gelei eend 6x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 11,69
(€ 19,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zwarte huisdierverzorgingshandschoen met een gestructureerd grijs rubberen oppervlak met kleine nopjes voor effectieve borstel- en ontklitwerking.
Exclusief
TAKE CARE
2in1 care handschoen
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (11)
€ 11,69
Lage Prijs
Pedigree DentaStix Chewy Chunks hondensnoepjes in een gele verpakking, met een dubbele reinigingsclaim en tandheelkundige gezondheidsvoordelen.
Pedigree
Dentastix Chewy Chunx Mini Kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 11,79
(€ 34,68/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet zakje voor katten, 85g, gelabeld 'Schonkost' met een hoog vezelgehalte, met een katten silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal vezelrijk dieet kip 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 11,88
(€ 11,65/kg)
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Mother Classic Fit zachte mousse kattenvoerblik met afbeeldingen van twee zwart-witte katten.
Lage Prijs
Premiere I love my dog Topping Sauce lam met broccoli hondenvoertopping 100g met een hond die zijn lippen likt op de verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Topping Saus Lam en broccoli 6x100 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (3)
€ 11,94
(€ 19,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Exclusief
MOMENTS
Diamond Kat Snack Jelly Cups Tonijn 48x22 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 11,94
(€ 11,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hello Jack Move hondenkoekjes verpakking, pindakaassmaak, ondersteunt botten en gewrichten, bevat glucosamine en chondroïtine.
Hello Jack
Move Smart Snack Gewrichten 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Smile hondentandensnack met pindakaassmaak, kelp-algen en pepermunt, voor betere verzorging van huisdieren.
Hello Jack
Smile Smart Snack Tand 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Relax hondenkoekjes zak met pindakaassmaak, ter ondersteuning van stressgevoelige honden, met een hond met hartvormige bril.
Hello Jack
Relax Smart Snack Stress 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Immunity huisdiersnack zak voor honden en katten, ter ondersteuning van de immuunrespons, met afbeeldingen van hond en kat.
Hello Jack
Immunity Smart Snack Immun 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Shine hondenkoekjespakket met pindakaassmaak, ter ondersteuning van huid- en vachtgezondheid.
Hello Jack
Shine Smart Snack Huid en Vacht 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Oranje huisdier trainingsring met een witte AAN/UIT-schakelaar, ontworpen voor interactieve spelletjes en oefeningen.
Trixie
Flitslichtring USB, XS-XL 70 cm/ø 10 mm oranje
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (5)
€ 11,99
Beschikbare varianten: 2
Geel hondenkauwspeelgoed met een label waarop een hond met een traktatie staat, gelabeld 'DAUERKAUER', met tekst die natuurlijke ingrediënten en stressverlichting benadrukt.
Dauerkauer
kurkuma kaaskauwtabletten L
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hello Jack Digest hondenkoekjes verpakking met afbeelding van een buldog, pindakaassmaak en tekst over ondersteuning van de spijsvertering.
Hello Jack
Digest Smart Snack Spijsvertering 100 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Lage Prijs
Een clumping kattenbakvulling zak met een grijze kat, gelabeld "PREMIERE. Ik hou van mijn kat," met wellness geur en 12 kg gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Clumping Nest, Wellness Geur
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 11,99
(€ 1,00/kg)
Purina Pro Plan Kitten Healthy Start pakket met twee speelse tabby kittens en labels "10 x 85g" en "Terrine mit Truthahn."
PRO PLAN
Nutri Savour Junior Kalkoen 10x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 11,99
(€ 14,11/kg)
Een pluche hondenspeelgoed in de vorm van een teckel, met een tan lichaam en grijze accenten en gestikte details, gelabeld 'AniOne Wild Variety.'
Exclusief
AniOne
teckel van imitatiesuède
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (9)
€ 11,99
Ronde, pluche huisdierbed in zachte grijze stof met een zwarte onderkant, ontworpen voor comfort en ontspanning.
Exclusief
FIT+FUN
Ligplaats Donut XXS
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (14)
€ 11,99
Lage Prijs
Twee zakken van 750g Purina ONE Bifensis Sterilcat kattenvoer, rijk aan zalm, met een afbeelding van een grijze kat op de verpakking.
Purina ONE
Bifensis Sterilcat met zalm 2x750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 11,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Twee zakken van 750g Purina ONE Bifensis Light kattenvoer met een grijze kat en kip afbeelding op de verpakking.
Purina ONE
Bifensis Light 2x750 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 11,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Verpackung von Purina ONE DualNature Katzenfutter, mit einer grauen Katze, mit den Texten "Natürliche Abwehr", "Sterilisiert" und "Rind", 650g.
Lage Prijs
Een huisdiervoedselzak gelabeld "Wilderness Adult" met een wolf en vers kalkoenvlees, met de tekst "60% VERS VLEES" en "40% ingrediënten."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vers Vlees Kalkoen Adult 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een wolf en zalm, gelabeld 'Wilderness Adult', met 60% verse vis en 40% andere ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
ECHTE NATUUR WILDERNIS Verse Vis Volwassenen 1 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (14)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een ronde, witte LED-lamp met een digitaal display en een zwarte clip voor bevestiging, ideaal voor zichtbaarheid van huisdieren 's nachts.
Exclusief
AniOne
hond LED knipperende hanger
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 11,99
Een kleurrijke pluche egel speelgoed met een regenboogkleurige vachtmanen, die een witte bal vasthoudt met de tekst 'CELEBRATE' in kleurrijke stippen.
Exclusief
AniOne
Celebration Egel speelgoed
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
Een lichtroze hondenriem gemaakt van gevlochten materiaal, met een zilveren metalen clip voor bevestiging en een lus handvat voor grip.
Exclusief
AniOne
leidt Pepe&Kitty apricot XS-S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 11,99
Beschikbare varianten: 2
Feloranje rubberen hondenspeelgoed in een cirkelvorm met gestructureerde bobbels voor grip en spel. Bevat 'AntOne' branding.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Rubber Ring
Beoordeling: 1.9 van vijf sterren
1.9 (12)
€ 11,99
Roze huisdier tunnel met een zachte binnenkant en een hangend hart speelgoed binnenin, ontworpen voor speelse katten of kleine dieren.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty Rascheltunnel
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 11,99
Een keramische hondenvoerkom met een gespikkelde witte buitenkant en een gladde grijze binnenkant, die een modern ontwerp toont.
Exclusief
AniOne
Keramische Kom Pastel 1200 ml grijs
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 11,99