Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4472 producten
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Medica Veterinary Diet Harnsteindiät Struvit' voor urine stenen, met een silhouet van een hond en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet met kip & rund 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (10)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'MEDICA VETERINARY DIET DIABETES' met een afbeelding van een hond en voedingsclaims voor het beheersen van diabetes.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (15)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikjes hondenvoer gelabeld "Medica Veterinary Diet Nierendiät" met tekst die aangeeft dat het een nierdieet is, met een silhouet van een hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet Kip met Rundvlees 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (15)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Medica Veterinary Diet Schonkost," met een honden silhouet en meertalige tekst over gastro-intestinale voordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Kip Kip met aardappel 6x400 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (56)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Medica Veterinary Diet Nierendiät' voor nierdieet, met een honden silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet Eerste Fase Kip 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (10)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer met het label "Select Gold Medica Veterinary Diet Herzdiät," met een hartdieet voor hartgezondheid, met meertalige tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica hartdieet met kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (8)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Medica Veterinary Diet Harnsteindiät' voor het beheer van urinestenen, met een silhouet van een hond en voedingsclaims.
Lage Prijs
Dieetvoeding voor honden, gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät,' met 100g pâté met kalkoen, ter ondersteuning van de nierfunctie.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet Kalkoen 16x100 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (31)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Medica Veterinary Diet Harnsteindiät pâté voor honden, 100g, gelabeld als een dieet compleet voer voor het beheer van urinecalculi.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet Rund 16x100 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hypoallergene kattenvoer in een tray van 100g, gelabeld 'SELECT GOLD MEDICA VETERINARY DIET', met een silhouet van een kat en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen 16x100g Kalkoen en rijst 16x100 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (31)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Medica Veterinary Diet Hypoallergen" met een witte silhouet van een hond en tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica natvoer hond Adult Hypoallergeen met insecten 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (40)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Select Gold Medica Veterinary Diet" met een honden silhouet en claims voor obesitas en diabetesbeheer.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Reductie Kip, Pompoen 6x400 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (16)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoer voor honden met het label "Select Gold Medica Veterinary Diet Leberdiät" voor levergezondheid, met een honden silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica leverdieet 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (26)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hypoallergene kattenvoeding in een 100g container, gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet', met een katten silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica KIT Hypoallergeen Kip 16x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (6)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 100g, dieet huisdierenvoer voor honden, met een kip pâté formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet kip 16x100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (27)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet voor honden met diabetes, 100g pâté verpakking, met tekst over glucoseregulatie en dieetinformatie.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden met het label "Medica Veterinary Diet Schonkost," met een vetarm recept voor de gezondheid van het spijsverteringsstelsel, met een silhouet van een hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica natvoer voor volwassen honden, licht verteerbaar, met minder vet, met kip 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (23)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet Gelenkdiaet,' met een honden silhouet en meertalige informatie over gewrichtsdieet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gewrichtsdieet met kip 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Kitten Sterilised kattenvoer verpakking, met een kittenafbeelding, details "6-12 maanden," en een kom met brokjes in saus.
ROYAL CANIN
Kitten STERILISED in jus 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Verpakking voor Catz finefood Bio Ente, biologische eendenvoer voor katten, met een kleurrijke illustratie van eenden en een natuurlijk landschap.
Catz finefood
natvoer kat biologisch Adult Nr. 505 eend 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zakje Lucky Lou kattenvoer voor kittens, met gevogelte en wortel, graanvrij, zonder toegevoegde suiker, en 96% vleesgehalte.
Lucky Lou
natvoer kat Kitten Gevogelte 6x300 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 18,79
(€ 10,44/kg)
Twee dozen Primox Premium Klumpstreu kattenbakvulling, met grijze klonterende vulling en tekst over geurcontrole voor huishoudens met meerdere katten.
PRIME
PRIMOX strooisel actieve kool 2x8 l
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (15)
€ 18,99
(€ 1,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Container van Premiere honden topping poeder, met een lachende hond en gelabeld 'Kaas' in meerdere talen, 80g.
Exclusief
PREMIERE
Toppingpoeder 6 x 100 g kaas 6x80 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 18,99
(€ 39,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Miamor Cat Cream-doos (Leberwurst/leversmaak) met afbeelding van een witte blauwogige kat, een lepel crème, een tube en een + tijm-badge.
Miamor
Kattenconfectiecrème 11x15 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 18,99
(€ 19,18/kg)
Een zacht, pluche groen olifantenspeelgoed staat op een lichtblauwe deken, met zijn grote oren en gestikte kenmerken.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty geschenkset
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 18,99
Lage Prijs
Container van hondenvoer topping gelabeld 'Premiere I love my dog,' met kruimels gemaakt van rundvleeslever en veenbessen, 60g.
Exclusief
PREMIERE
Topping Crumble Runderlever met veenbessen 6x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (16)
€ 18,99
(€ 52,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijke, pluche schildpad-vormige snuffelmat voor huisdieren met gelaagde ruffles in tinten groen en geel, ontworpen voor interactieve voeding.
Exclusief
AniOne
snuffelmat voor grote honden L
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 18,99
Roze en rode verstelbare hondenriem met metalen sluiting en Amour merklabel.
Exclusief
AniOne
Dubbele Lijn 2 Meter M
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 18,99
Beschikbare varianten: 2
Koi Winterfutter visvoer verpakking met twee kleurrijke koi-vissen, met tekst die het als wintervoer voor koi beschrijft, 500g.
Exclusief
MORE
Koi wintervoer 2,5 mm, 0,5kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 18,99
(€ 37,98/kg)
Lage Prijs
Pedigree DentaStix hondenkoekjesdoos, met een blije hond, met de tekst "BIG PACK x56" en "DAILY ORAL CARE", ter bevordering van mondhygiëne.
Pedigree
DentaStix medium 10-25 kg 56 stuks
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10288)
€ 18,99
(€ 13,19/kg)
Lage Prijs
Rol Real Nature Wilderness volwassen dierenvoer, etiket 'Best Beef', foto van een wolf, afbeelding van rundvlees en tekst '70%/30%/0%'.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, adult Rund 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,14
(€ 7,98/kg)
Zak Lucky Lou kattenvoer voor volwassenen, met gevogelte en tonijn met pastinaak, 300 gram, 96% vlees en vis, graanvrij, zonder toegevoegde suiker.
Lucky Lou
nat kattenvoer Adult Tonijn, gevogelte 6x300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (18)
€ 19,29
(€ 10,72/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Sheba Kitten voedselzak met een grijze kitten met groene ogen, gelabeld 'In Sauce mit Huhn' op een groen bord, 85g.
Sheba
Kitten in saus kip 28x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 19,29
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Sheba Kitten natvoer zakje met een grijze kitten met groene ogen, gelabeld 'in sauce mit Lachs' (met zalm), 85g.
Sheba
Kitten in saus 28x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 19,29
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer zakje met een grijze kat, een kom met in blokjes gesneden kalkoen in saus, en tekst 'sauce lover mit Truthahn à la dinde.'
Sheba
Sauce Collection Sauce Lover Kalkoen 28x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (13)
€ 19,29
(€ 8,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoer zakje met een grijze kat, met een kom vlees in saus gelabeld "Selection" en "mit Huhn und Rind" in het Duits.
Sheba
Selectie in saus met kip en rundvlees 28x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 19,29
(€ 8,11/kg)
Gezellig crèmekleurig hondenbed met een pluche, gewatteerd ontwerp, perfect voor kleine honden of katten.
Beeztees
kattenbed Levisa beige
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (6)
€ 19,49
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse Whiskas Senior kattenvoedingsdoos met een grijs gestreepte kat en een kom vis; toont '7+', 'Fisch Auswahl in Gelee', '40 x 85 g'.
Whiskas
Mega Pack 7+ Visselectie in Gelei 40 x 85g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (33)
€ 19,49
(€ 5,73/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas multipackdoos voor kattenvoer met foto van een grijze gestreepte kat, tekst 'whiskas', 'Gevogelte selectie in gelei', '40 x 85 g', '1+'.
Witte LED hondenhalsband met verstelbare sluiting en aan/uit-knop, ontworpen voor de veiligheid van huisdieren ’s nachts.
Exclusief
AniOne
Siliconen Lichtgevende Ring Langhaar S–M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 19,59
Beschikbare varianten: 2
Fles Beaphar lijnzaadolie voor honden, gelabeld "Leinöl," met een bruine hond op de voorkant, met tekst die de voordelen voor huid en vacht benadrukt.
Beaphar
lijnzaadolie 430 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,69
(€ 45,79/l)
Fles Petbalance Support Joint Serum Extra voor huisdieren, met een golden retriever op het etiket en meertalige tekst over gewrichtsondersteuning.
Exclusief
PetBalance
Support Gewrichtsserum Extra 100ml
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 19,69
(€ 196,90/l)
Verpakking kattensnack: vacuümverpakt eendenfilet 'Filet Moments to enjoy', afbeelding van een liggende tabby, badge '100% FILET', 30 g.
Exclusief
MOMENTS
Snack Kat Filet Eend 10x30 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 19,90
(€ 66,33/kg)
Exclusief
MOMENTS
Snack Kat Kattenjong Filet Kip 20x15 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,90
(€ 66,33/kg)