Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4469 producten
Een beige huisdierentunnel met een geometrisch patroon, met een gezellige binnenkant en een klein pluche speeltje dat aan de ene kant eruit piept.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
Henry speeltunnel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (29)
€ 23,49
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan Soft Mousse hondenvoer, kip, Small & Mini Mature Adult 7+, met 'Made in Italy'-label
Hill's
Science Plan natvoer hond, Small & Mini Adult 12x200 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 23,59
(€ 9,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's Plus hondensnackzakje met getekende hond en ronde snacks; labels 'GEMÜSE-TALER', '100% ENTE mit knackigem Gemüse', 80g.
RINTI
Chicko Plus Groentetaler, eend met groenten 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Vier blikken "Moments Diamond" kattenvoer met verschillende smaken: kip, tonijn, zalm en konijn, elk gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
MOMENTS
Diamons natvoer voor volwassen katten, mixpakket 24x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 23,76
(€ 11,65/kg)
Een blik Miamor kattenvoer met fijne tonijn en groenten in saus, met een close-up afbeelding van een witte kat op het etiket.
Miamor
Fijne filets in saus Tonijn en groente 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (18)
€ 23,76
(€ 11,65/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit Senior hondenvoer zakje met kip en groenten, met een portiegrootte van 100g, gelabeld 'Jelly' en 'Ohne Zusatz von Zucker.'
Blik hondenvoer 'Wolfsblut VetLine Hypoallergenic' met een huilende wolf, bergen, en ingrediënten: paard en zoete aardappelen.
WOLFSBLUT
Adult VetLine Hypoallergeen, paard 6x395 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 23,94
(€ 10,10/kg)
Blik Pure Nature hondenvoer met kip, zalm, rundvlees en pompoen, met een kom gemengd vlees en groenten.
Pure Nature
natvoer hond volwassen 6 x 800 g Rund met lam & kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 23,94
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte kat die zijn lippen likt naast een bord met romige snack, met verpakking van 'animonda vom Feinsten Snack Cream' met kip en kattenkruid.
animonda
Vom Feinsten Adult Snack-Cream 11x6x15 g Kip en kattengras
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 23,99
(€ 44,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan 1.5kg kattenvoerzak met een kattengezicht, gelabeld "Sterilised Adult 1+" en "Renal Plus," met zalm als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Sterilized Zalm en tonijn 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (390)
€ 23,99
(€ 15,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Cesar Mega-Pack hondenvoerdoos met foto van een Westie, tekst 'MEGA-PACK' en '24x 100g', 'Terrine' en 'Graanvrij'.
Purina Pro Plan puppyvoer zak met een fluffy witte puppy op de voorkant, gelabeld "LARGE ROBUST 25KG+" en "OPTISTART."
PRO PLAN
Hond Large Robust Puppy Rijk aan Kip 3 KG
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
SALE
Een blik Real Nature Wilderness Black Earth kattenvoer met een speelse kat, gelabeld "97% Rundvlees met Buffel" en "3% Waardevolle Ingrediënten."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Black Earth, rund met buffel 12x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (290)
Je bespaart: 20%
€ 23,99
(€ 10,00/kg)
€ 29,99
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Select Gold Medica Veterinary Diet," met "Schonkost Diététique Gastrointestinal" en "Mit Pute Junior."
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet junior met kalkoen 12x195 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 24,09
(€ 10,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een display van DeliBest Goody huisdiertraktaties in verschillende smaken, met semi-vochtige verpakking met afbeeldingen van honden en bergen.
DeliBest
Multipack Goody 8x100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,39
(€ 30,49/kg)
Cat's Love Senior kattenvoerblik, met een close-up van een fluffy zwart-witte kat, gelabeld 'Senior 10+ Jahre' en 'ENTE' (eend).
CAT'S LOVE
natvoer voor seniorkatten eend 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 24,49
(€ 10,20/kg)
Verpakking voor Sammy's kruidenbotten met een botvormige traktatie, met ingrediënten vermeld als venkel en paardenbloem, 1.0 kg.
Sammy's
Kruidenbotten 5kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 24,49
(€ 4,90/kg)
Lage Prijs
Drie verpakkingen MultiFit Fruity Meat Sticks voor katten, met een oranje kat en benadrukt 91% vlees met kip en appel smaken.
Exclusief
MultiFit
Fruity Meat Sticks Kip en appel 56x5 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 24,71
(€ 88,25/kg)
Lage Prijs
Drie verpakkingen MultiFit Fruity Meat Sticks voor katten, met een oranje tabby en de nadruk op 91% vlees, geen toegevoegde suikers, zalm en bosbessen.
Exclusief
MultiFit
Fruitige Vleesreepjes 7x8x5g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 24,71
(€ 88,25/kg)
Lage Prijs
Oranje Edgard Cooper hondenvoerzak met opschrift 'Verse kip' en 'Volwassen honden (medium)', kipafbeelding en twee cartoonhonden.
Edgard & Cooper
Volwassen hondenvoer kip 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lichtgrijs rechthoekig pluche huisdierbed met zachte, getufte oppervlakte op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
Ligkussen Fluffy M
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoerzak met een cartoonkat, oranje achtergrond, tekst "Enfin du vrai poulet" met ingrediënten: veenbessen, salie, valeriaan.
Edgard & Cooper
Adult Kattenvoer kip 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 12,50/kg)
Roestvrijstalen vogelvoeder met een gaascentrum en een ronde basis, ontworpen voor ophangen buitenshuis.
Exclusief
AniOne
pindavoederkolom
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (5)
€ 24,99
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 2,5 kg zak, vetarm gastro-intestinaal huisdiervoer, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal light kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Zak Select Gold Medica Veterinary Diet hypoallergeen hondenvoer, turkooizen hondensilhouet, 'Hypoallergen' '2,5 kg'.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen Insecten 2,5 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (70)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
2,5 kg zak Select Gold Medica Hypoallergene hondenvoer met een hondenafbeelding en tekst over laagcalorisch, hypoallergeen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica hypoallergene zalm met laag caloriegehalte 2,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (12)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 2,5 kg zak, ontworpen voor de gezondheid van het maagdarmkanaal, met een vers-verpakking rits.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Dieetvoer Mini gevogelte 2,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet Eend 2,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Exclusief
SELECT GOLD
Medica dieetvoer Gevogelte & Aardappel 2,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (50)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Leberdiät hondenvoerzak, 2,5 kg, met een witte achtergrond en roze accenten en een honden silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Leverdieet gevogelte 2,5 kg
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (9)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Obesity Diet hondenvoerzak, 2,5 kg, met 'REDUKTIONSDIÄT' en voedingsclaims voor gewichtsbeheersing.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Reductiedieet Gevogelte & Aardappel 2,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (38)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Urinesteendieet rund 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet voor honden, 2,5 kg zak, gelabeld voor diabetesbeheer met meertalige tekst over regulering van bloedsuikerspiegels.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes gevogelte 2,5 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (16)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 2,5 kg zak, gelabeld als caloriearm, geschikt voor de gezondheid van het maagdarmkanaal, met kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica caloriearm dieet met kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
2,5 kg zak van Select Gold Medica Veterinaire Dieet voor honden, gelabeld voor ondersteuning bij constipatie met meertalige dieetvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Constipatie Constipatie Kip 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Kattenvoerzak met een Maine Coon kat, gelabeld "SELECT GOLD ADULT Maine Coon," met details over gevogelte en zalm ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Maine Coon Adult Gevogelte en zalm 2,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (23)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Een zak van 2,5 kg Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, gemarkeerd als een gastro-intestinaal dieet voor honden, met een verse verpakking met rits.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Junior 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)