Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4469 producten
Een gezellige, donkergrijze huisdierbed met verhoogde zijkanten en een zacht kussen in het midden, ontworpen voor kleine tot middelgrote huisdieren.
Exclusief
AniOne
ligplaats Benny grijs S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 4
Lichtgrijze huisdierbed met een zachte binnenkant en roze afwerking, met een klein hartontwerp aan de zijkant.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty hondenbed S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 2
Een opgerolde zwarte hondenriem met een reflecterende zilveren streep en een stevige metalen clip, met een logo-patch die 'Dog Creek Outdoor Gear' zegt.
Exclusief
Dogs Creek
sleeplijn Verkenner zwart 5 m
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (40)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 2
Grijze huisdierenwaterfontein met een slank, modern ontwerp met een gebogen tuit en een brede kombasis.
Exclusief
AniOne
Wave drinkfontein 1,8 liter grijs
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (56)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 2
Grijze huisdierbed met een zachte witte nepbontvoering, met handvatten aan de zijkanten voor gemakkelijke transport.
Exclusief
AniOne
ligplaats en ligmat 2in1
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 29,99
Beige fleece hondentrui met een witte letter 'L' patch, met een knoopsluiting en zachte voering voor warmte.
Exclusief
LOOKS by Wolfgang Joop
teddyjas 24 cm
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 8
Zwart verstelbaar hondenharnas met gevoerde mesh voering en metalen D-ring, gelabeld "Antone Pet Store".
Exclusief
AniOne
H-tuig met magneetsluiting M
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,99
Lage Prijs
Doos Purina Pro Plan FortiFlora probiotica voor katten, 30 zakjes, met afbeelding van een staande kat en 'Great Taste'-badge
PRO PLAN
FortiFlora Feline Probiotic
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (175)
€ 29,99
(€ 999,67/kg)
Geruit dierenbed met zachte crèmekleurige fleece voering, met het label "Antone" aan de zijkant.
Exclusief
AniOne
ligplaats Bobby 100 x 70 x 27 cm S
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Pure Chicken Senior 7+ kattenvoedingszak, foto van een Bengaal, '55% chicken, 45% fruits & veg', 2,5 kg
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat Senior 7+ Pure Chicken 2,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 29,99
(€ 12,00/kg)
Een levendige roze en paarse hondenjas met een rits en verstelbare banden, met een zachte binnenvoering en een oranje rand.
Exclusief
AniOne
winterjas met harnas Polly 28 cm
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (33)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 8
Zwarte gewatteerde hondenjas met rits en zak, met PETA Vegan Award 2025 badge voor gezelschapsdieren.
Exclusief
AniOne
reflecterende winterjas Lilly 24 cm
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (30)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 8
Close-up van het gezicht van een kat op een Purina Pro Plan Adult Renal Plus zak, met de tekst 'Nr. 1 Ingrediënt Kip' en gezondheidsclaims.
PRO PLAN
Adult Kip 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Koi voedsel verpakking met een kleurrijke koi vis illustratie, gelabeld 'Koi Frühjahr- & Herbstfutter,' geschikt voor vissen boven de 15 cm, 2 kg.
Exclusief
MORE
Koivoer voorjaar/herfst 6mm 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Een gezellig, rechthoekig hondenbed in een zachte perzikkleur met een visgraatpatroon, met verhoogde randen voor comfort.
Exclusief
FIT+FUN
ligplaats beige M
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (13)
€ 29,99
Een pluche, grijze hondenjas tentoongesteld op een witte hondenmannequin, met een gewatteerde textuur en zachte voering.
Exclusief
MORE
winterjas Calla 24 cm
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Puppyvoer, 3 kg zak, met een afbeelding van een puppy en het label 'Healthy Start', met kip als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Optistart Puppy 3kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 30,39
(€ 10,13/kg)
Applaws Senior kattenvoerblik, met tonijn en zalm in jelly, 70g formaat, met een roze en gouden ontwerp, gelabeld voor katten van 7+ jaar.
Applaws Senior Tonijn & Zalm in Gelei 24x70 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 30,49
(€ 18,15/kg)
Rinti Canine gewichtsreductiedieet hondenvoerblik, met een groene label met 'Gewicht' en 'Mit Huhn' dat laag vet en minder calorieën aangeeft.
RINTI
Hond Gewicht Kip 12x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 30,49
(€ 6,35/kg)
Zak RINTI Chicko's Plus hondensnacks met hondenillustratie en kaas- en eendblokjes; tekst 'KÄSEWÜRFEL MIT ENTE, 80g'.
RINTI
Chicko Plus kaasblokjes, met eend en kaas 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 30,49
(€ 31,76/kg)
Rinti Canine Mobility blikvoer voor honden, met een blauwe label met "Mobility" en "Gelenkprobleme," bevat chondroïtine, glucosamine en vitamine E.
RINTI
Canine Mobility 12x400g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 30,49
(€ 6,35/kg)
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan puppy natvoer, loaf pâté, 'Gezond recept met rundvlees', etiket 'Puppy <1'
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met een lachende Schnauzer, gelabeld 'Light Mature Adult 7+', 'Small & Mini tot 10 kg', en 'met kip'.
Hill's
Kynologisch Volwassen Mini Light
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 30,99
(€ 12,40/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerdoos met witte kat; tekst: HEERLIJKE STREPEN IN SAUS, 60x85g, MET RUND, KIP, KONIJN, ZALM.
Animonda Carny Pure & Mild tray voor volwassen katten, 'Huhn + Käse' (kip + kaas), vleesstukjes, kaasblokjes en oranje kat
animonda
Carny natvoer kat volwassen Pure and Mild Kip en kaas 32x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 31,49
(€ 9,84/kg)
Beschikbare varianten: 4
FIT+FUN Fun Sticks voor honden, met gevogelte smaak. Verpakking toont twee honden en vermeldt ingrediënten in meerdere talen. 55g, 5 sticks.
Exclusief
FIT+FUN
FunSticks Gevogelte 20x55 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 31,80
(€ 28,91/kg)
Zacht rond huisdierbed met grijze ribfluwelen buitenkant en zachte crème fleece voering.
Exclusief
AniOne
Slaapzak Snooze
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 31,99
Een stijlvolle dierenvervoerder met een witte body versierd met kleurrijke bloemmotieven, met een paarse handgreep en een veilige sluiting.
Exclusief
AniOne
Leaf transportbox
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (7)
€ 31,99
Een iAnione interne filter 120, een zwarte aquariumfilter met een doorzichtige waterinlaatbuis en een zichtbaar filtratiecompartiment.
Exclusief
AniOne
binnenfilter 120
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (4)
€ 31,99
Witte hondenmannequin met een olijfgroene en oranje geïsoleerde hondenjas met verstelbare koordjes.
Exclusief
Dogs Creek
hondenwinterjas Thera ruglengte 32 cm
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 31,99
Beschikbare varianten: 6
Blik DOG'S LOVE hondenvoer met eendensmaak, 60% eend, graanvrij recept, gemaakt in Oostenrijk, met topinamboer en wortel.
DOG'S LOVE
Adult eend 6x800 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 31,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Bozita Kitten voedselzak, 2kg, met een graanvrije formule met 90% kip, en een achtergrondafbeelding van een kat buiten.
BOZITA
Kitten Kip 2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 32,49
(€ 16,25/kg)
Volwassen kattenvoerzak met N&D Spirulina, met afbeeldingen van haring, spirulina poeder en goji-bessen. Tekst benadrukt voedingsvoordelen.
N&D Farmina
Spirulina Haring 1.5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 32,90
(€ 21,93/kg)
N&D Quinoa Hairball kattenvoer zak met een rode appel, eend en quinoa ingrediënten, gelabeld voor volwassen katten.
N&D Farmina
Quinoa Hairball
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 32,90
(€ 21,93/kg)
Vier blikken Mjamjam huisdierenvoer met smaken zoals 'Gute Pute', 'Delikates Huhn' en 'Zarte Ente', met illustraties van een kat.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, mixpakket 6x800 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (117)
€ 32,99
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
N&D Ocean kittenvoerzak met ingrediënten zoals kabeljauw, garnalen, pompoen en meloen, met een blauw en wit ontwerp.
N&D Farmina
Ocean Kitten Kabeljauw 1,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 33,90
(€ 22,60/kg)
Blik MJAMJAM hondenvoer met opschrift 'Puur vleesgenot – Heerlijk paard' en 'Graanvrij' en illustratie van een bruine hond.
MjAMjAM
Pure Adult Paard 6x800 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (41)
€ 33,99
(€ 7,08/kg)
Karton doos van Purina Gourmet Revelations huisdiervoeding, bevat 48 verpakkingen van 57g mousse met rundvlees en kip, gelabeld 'Breekbaar.'
GOURMET
REVELATIONS Mousse in saus 48x57g Kip en rund
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 33,99
(€ 12,42/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire dieetzak gelabeld 'ANALLERGENIC' met een foto van een kat, ontworpen voor huisdieren met allergieën.
ROYAL CANIN
Veterinary Anallergenic 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (13)
€ 33,99
(€ 17,00/kg)
Lichtblauw huisdierbed met een zachte witte kussen, met een roze rand en een klein hartlogo aan de zijkant.
Exclusief
AniOne
Pepe &amp; Kitty ligstoel XS
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 34,99
Beschikbare varianten: 2