Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4469 producten
Lage Prijs
Huisdiervoedingszak gelabeld "Wilderness Adult" met een tabby kat, met 70% vers vlees, 30% groenten, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vers Vlees Kalkoen Adult 2,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (13)
€ 39,99
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een beige, cilindrische katten toren met twee ronde openingen voor toegang, met een zachte, pluche rand en een gestructureerd oppervlak.
Exclusief
FIT+FUN
Krabton Bono
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (15)
€ 39,99
Gezellig grijs huisdierbed met een driehoekige vorm en een zachte crèmekleurige binnenkant, perfect voor kleine honden of katten.
Exclusief
AniOne
grot Fluffy 2-in-1 grijs XS
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 41,99
Blik van HerzensHund biologisch kippenhondenvoer, gelabeld '100% Bio-Huhn,' met een roze achtergrond en voedingsclaims.
HerzensHund
Pure Vlees BIO Bio kip 12x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 41,99
(€ 8,75/kg)
Lage Prijs
Giant pack Sheba kattenvoer met 80 x 85g fijne vlokken in verschillende smaken, met een foto van een kat en een kom met voer.
Een witte hondenmannequin met een tan en bruine geïsoleerde hondenjas, die een stijlvolle ontwerp voor huisdierkleding toont.
Exclusief
AniOne
lichte winterjas 48 cm
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 42,49
PERFECT FIT
pouch Active 1+ met rund 7 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (81)
€ 42,99
(€ 6,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Adult Best Meat Active hondenvoerzak met 44% gevogelte, 17% vet en een afbeelding van een Border Collie, 12kg.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Adult Active 12kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Maxi Adult Best Meat hondenvoer zak met 45% gevogelte, 12kg, en een hond zittend naast een kom brokjes en vlees.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Adult Maxi Gevogelte 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Nature's Variety Adult kattenvoer zak met ontbeend kip, gezonde granen en voordelen voor vacht, spijsvertering en immuniteit, 7 kg.
Nature's Variety
Nature's Variatie Kip 7 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 44,49
(€ 6,36/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Liver Care hondenvoerzak met een kleine hond op de voorkant, gelabeld 'LIVER CARE' en 'Veterinair Aanbevolen.'
Hill's
Prescription DIET l/d droog hondenvoer ter ondersteuning van de lever 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (49)
€ 44,49
(€ 11,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Sterilised Kitten met twee kittens, 'Sterilised Kitten', 'Science Plan' logo, 'Chicken' en '5 essentiële voordelen'
Hill's
Science Plan droogvoer Kitten, Gesteriliseerd, met kip 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (151)
€ 44,69
(€ 14,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zwarte huisdierdeken met een gewatteerd ontwerp met witte pootafdrukken en botten, ideaal voor het comfort en de bescherming van huisdieren.
Exclusief
AniOne
Autodeken achterbank
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 44,99
Een bruine hondenjas met een hoge kraag, verstelbare banden en reflecterende details, ontworpen voor buitengebruik.
Exclusief
Dogs Creek
regenjas Parabat zwart 36 cm
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 44,99
Beschikbare varianten: 3
Soft Cubes Moments huisdiertraktatie verpakking met een tabby kat die ontspant naast een transparant venster dat zachte, in blokjes gesneden kippen smaak cubes toont.
Exclusief
MOMENTS
Zachte Snacks 10x2x15g Kip
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 45,35
(€ 151,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Homestead Harvest kattenvoer zak met "Adult Cat" label, met vrijlopende kip & kalkoen, 65% kleine prooi-ingrediënten, en gezondheidsvoordelen.
ACANA
Homestead Harvest met kip, kalkoen en eend 4,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (29)
€ 45,89
(€ 10,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pedigree Junior hondenvoerzak, 12kg, met een blije puppy, gelabeld 'Professionele Voeding' met natuurlijke ingrediënten en prebiotica.
Pedigree
Professionele Voeding Junior met gevogelte en groenten 12kg 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 46,69
(€ 3,89/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik met Edgard Cooper tonijnfilets voor katten, 70g, met een glimlachende kat illustratie en een felblauw etiket.
Edgard & Cooper
natvoer voor volwassen katten filets Tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 46,79
(€ 27,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet ON-CARE hondenvoer zak, met de tekst 'voeden & ondersteunen', aanbevolen door dierenartsen, en het ActivBiome-logo.
Hill's
Prescription Diet Care met kip 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (23)
€ 46,99
(€ 11,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoer verpakking, 5-10 kg, met een bruine hond en tekst die 'Compleet' en 'Huhn' (kip) benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Adult Kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (98)
€ 46,99
(€ 5,87/kg)
Lage Prijs
Real Nature Snack Roll, een stevige snackworst voor huisdieren, met 76% gevogelte, met tekst in het Duits en Engels.
Exclusief
REAL NATURE
snackworst Gevogelte 12x80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 47,53
(€ 49,51/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een blik Purina Pro Plan kattenvoer gelabeld "Volwassen Onderhoud" met een tabby kat en de teksten "Riche en Poulet" en "Terrine."
PRO PLAN
Adult Maintenance met kip 24x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 47,76
(€ 23,41/kg)
Lage Prijs
Huisdiervoeding verpakking voor "Wilderness Junior Best Turkey" met twee wolfpuppies, met 70% kalkoen en 30% planten, zonder toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Junior Worst Best Turkey - Kalkoen met boekweit en appel 12x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (18)
€ 47,88
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Huisdiervoerzak gelabeld 'CRAVE' met een close-up van een kattengezicht, met nadruk op hoog eiwit, graanvrij, en gemaakt met natuurlijke vis.
CRAVE
met zalm en witvis 7 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (26)
€ 47,99
(€ 6,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met het Bozita-merk, gelabeld 'Adult Flavour+' met rendier, 12 kg, en benadrukt dat het tarwevrij is.
BOZITA
Dog Original Adult Flavour Plus 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 47,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze kattenboom met een kubusvormige schuilplaats, twee krabpalen en een bovenplatform om te klimmen en te rusten.
Exclusief
FIT+FUN
FIT + FUN krabpaal Fudo
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (13)
€ 47,99
Hondenvoerzak gelabeld "Happy Dog Sensible Karibik" met een bruine hond op een strandachtergrond, met "Seefisch" (Zeefvis) prominent weergegeven.
HAPPY DOG
Sensible droogvoer voor volwassen honden, Caribbean 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 49,09
(€ 12,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een hoge, beige kattenboom met meerdere niveaus, inclusief twee afgesloten kubusruimtes, een hangmat en verschillende platforms om op te klimmen.
Exclusief
FIT+FUN
krabpaal Feli
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (25)
€ 49,17
Lage Prijs
Pedigree Professional Nutrition hondenvoerzak, 12kg, met een blije hond, gelabeld "Adult Maxi" met natuurlijke ingrediënten, prebiotica en superfoods.
Pedigree
Professional Nutrition Adult Maxi >25kg met gevogelte en groenten 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 49,29
(€ 4,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba Veterinary Diets Intestinal hondenvoer zak, 12kg, met een grijze hondensilhouet en tekst over dieetondersteuning voor de spijsvertering.
EUKANUBA
Veterinary Diet Droog Hondenvoer Intestinal Adult 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 49,99
(€ 4,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Gezellig grijs huisdierbed met een zacht, pluche interieur, met een ronde vorm en ribbelontwerp aan de buitenkant.
Exclusief
AniOne
Grot Sunshine
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 49,99
Beige zachte draagtas voor huisdieren met handvatten, schouderriem, voorvak en een "more" label aan de zijkant.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
transporttas
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 49,99
Grijs pluchen rond huisdierbed met verhoogde randen en een klein bruin label aan de zijkant, op een witte achtergrond.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
ligplaats S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 49,99
(€ 49,99/Stuk)
Beschikbare varianten: 3
Set van voer- en waterbakken voor huisdieren met twee lichtgroene keramische kommen op een houten basis.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
Keramische dubbele schaal Premier grijs
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 49,99
Beschikbare varianten: 2