Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4469 producten
Donkerbruin sherpa-rechthoekig kussen voor huisdieren met leren handvat en klein leren label met 'more'.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
kussen Larvik M
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 49,99
Beschikbare varianten: 3
Beige-grijs opstaand huisdierbed met crème sherpa-kussen en bruine patch met de tekst 'more'.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
ligplaats Larvik S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 49,99
Beschikbare varianten: 4
Zwarte sisal krabpaal op een vierkante voet met een bungelend pompon-speeltje.
Exclusief
AniOne
krabpaal 45 x 45 x 81 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 49,99
Felisep Home Comfort navulpakket met drie flessen voor diffusers, met een kat en lavendel op de verpakking, gelabeld "natuurlijk uitgebalanceerd."
Felisept
Home Comfort navulfles voor katten 3x45 ml
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (7)
€ 49,99
(€ 370,30/l)
Kattenboom met twee kubusvormige schuilplaatsen en een bovenplatform, met een zachte beige stof en sisal-wrapped krabpalen.
Exclusief
FIT+FUN
krabpaal Layla
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (13)
€ 49,99
Lage Prijs
Eukanuba Adult hondenvoerzak voor grote rassen, rijk aan lam en rijst, ondersteunt tandgezondheid en omega 6 & 3 voeding, 12 kg.
EUKANUBA
droogvoer hond, volwassen, groot Lam 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 50,39
(€ 4,20/kg)
Lage Prijs
Eukanuba Senior hondenvoerzak voor honden onder 25 kg, rijk aan lam en rijst, 12 kg, premium voeding sinds 1969.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Complete voor puppy's, gericht op huidverzorging en voedselgevoeligheden, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Puppy Derm Complete Rijst en Ei 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (135)
€ 50,99
(€ 12,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Twee zakken Purina ONE Bifensis kattenvoer, elk 5,7 kg, met een grijze kat aan de linkerkant en de tekst "Sterilcat" en "Rijk aan Huhn als Zutat Nr. 1."
Purina ONE
BIFENSIS Sterilcat Kip 2x5,7 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (49)
€ 51,49
(€ 4,52/kg)
FIT+FUN kattenkluifverpakking met gestreepte kat, tekst 'STICKS met kalkoen & lam', bruine stick-snoepjes zichtbaar, 50 g.
Exclusief
FIT+FUN
Sticks Kalkoen en lam 25x50 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (29)
€ 51,79
(€ 41,43/kg)
Lage Prijs
Doos Purina Gourmet Gold kattenvoer, met 96 blikken, met smaken: Rundvlees met Kip en Lever, Zalm en Kip, Kalkoen en Eend.
GOURMET
Gold Zachte hapjes Natvoer Mix 96x85g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (78)
€ 51,89
(€ 6,36/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Medium Ageing hondenvoerblik, met een golden retriever op het etiket, gelabeld "Loaf-Mousse" voor honden ouder dan 7 jaar.
ROYAL CANIN
Verouderingsmousse 12x410 g 12x410 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 52,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden van Royal Canin, gelabeld 'maxi ageing' voor grote honden ouder dan 5 jaar, met een loaf mousse textuur en een afbeelding van een Duitse herder.
ROYAL CANIN
Maxi Verouderingsmousse 12x410 g 12x410 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (18)
€ 52,99
(€ 10,77/kg)
Een zak van 5 kg JR FARM huisdiervoeding, gelabeld "Graanvrij," met een blauwe lucht en grasachtige achtergrond. De voorkant toont het merklogo en de productnaam.
JR Farm
Grainless Herbs cavia 5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 52,99
(€ 10,60/kg)
Lage Prijs
Roze en groene Eukanuba Puppy-hondenvoertas met foto van een gouden puppy, met tekst EUKANUBA, PUPPY en 12 kg.
EUKANUBA
droogvoer hond, junior, groot
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 53,49
(€ 4,46/kg)
Grijze huisdierbed met een zachte bovenkant en stevige onderkant, met een handvat voor gemakkelijke transport.
Exclusief
MORE
Meer Supreme ligkussen M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 54,99
Grijze plastic huisdierdrager met zwarte metalen deur en handvat, voorzien van een slot met de tekst "OPEN" aan de voorkant.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
transportbox
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 54,99
Natuurlijke beige sisaltouw krabpaal voor katten met een zachte stoffen bovenrand, geen zichtbare tekst.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
krabkruk
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 54,99
Olijfgroene gewatteerde huisdierdrager met beige nepbont voering, voorvak en "more lifestylepets" label.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
transporttas Kahlo kaki
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (10)
€ 54,99
Houten vogelhuisje op een hoge tripodstandaard, met een schuin dak en twee ingangen.
Exclusief
AniOne
voederhuisje voor wilde vogels
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (3)
€ 54,99
Een groene en oranje hondentuig met reflecterende strips en verstelbare banden, ontworpen voor comfort en veiligheid tijdens wandelingen.
Exclusief
Dogs Creek
Veiligheidstuig Revolution S
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (48)
€ 54,99
Beschikbare varianten: 4
Huisdierhuis met luipaardprint in een driehoekige vorm, met een zwarte ingang en een zachte binnenkant, ideaal voor kleine huisdieren.
Exclusief
AniOne
-Leo-grot
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 54,99
Hondenvoerzak gelabeld 'Bozita Original Senior & Vital', met een zwarte hond op de achtergrond van een bos, 12 kg, tarwevrij, met voedingsiconen.
BOZITA
Dog Original Adult Senior 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 55,49
(€ 4,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
FELIWAY Friends 'Happy Cats' kalmerende diffuser navulverpakking met twee katten en één navulfles; zichtbare tekst: 'FELIWAY Friends', '3 x 30 DAGEN'.
Feliway
Friends 3-pack navulllingen 3x48ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 55,99
(€ 388,82/l)
Lage Prijs
Wilderness Best Beef hondenvoer rol met een wolf op de achtergrond van een bos, gelabeld met 70% rundvlees, 30% plantaardige ingrediënten en 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer Adult Best Beef - rund met amarant en wortel 12x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (33)
€ 56,18
(€ 5,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Sheba Filets kattenvoer, gescheurd kippenvlees smaak, 60g, met afbeelding van een grijze kat en peterseliegarnituur.
Sheba
Les Effilés de Poulet 32x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 57,28
(€ 29,83/kg)
Sheba kattenvoerfilets met kip, garnalen en oceaanvis, 60g, met een afbeelding van een grijze kat op de verpakking.
Sheba
filets kip, garnalen, zeevis 32x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 57,28
(€ 29,83/kg)
Sheba Filets kattenvoer met kip en tonijn, 60g, MSC-gecertificeerde duurzame zeevruchten, met afbeelding van een grijze kat.
Sheba
filets kip, tonijn 32x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 57,28
(€ 29,83/kg)
Witte huisdierenwaterfontein met een transparante reservoir, met een aan/uit-knop en waterniveau-indicatoren gelabeld 'MAX' en 'MIN.'
Exclusief
MORE
CLOUD drinkfontein
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (17)
€ 59,99
Beige rechthoekig huisdierbed met zachte witte pluche binnenkant en een 'more' merklabel aan de voorkant.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
ligplaats M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 59,99
Beschikbare varianten: 2
Rechthoekig huisdierbed met zachte witte pluche bovenkant en beige onderkant, ontworpen voor comfort en warmte.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
ligkussen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 59,99
Rechthoekig paars en beige zacht huisdierbed met gewatteerde zijkanten en een klein stoffen label aan de voorkant.
Exclusief
AniOne
Outdoor-ligplaats Rocky M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 59,99
Beschikbare varianten: 2
Stijlvolle huisdierdrager rugzak in grijs en roze, met gaaspanelen, een voorvak en verstelbare banden.
Exclusief
AniOne
transporttas roze
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (5)
€ 59,99
Premium hondenvoerzak gelabeld 'WOLFSBLUT RANGE LAMB ADULT' met een wolf's gezicht, met nadruk op lam, bruine rijst, hoog vleesgehalte en glutenvrij.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Range Lamb Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (25)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Black Bird Adult hondenvoer zak met afbeelding van een wolf, kalkoen en zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Black Bird Droogvoer Hond Volwassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan Large Athletic Puppy voer zak, 12 kg, met een afbeelding van een puppy, hoog eiwitlabel en 'Healthy Start' claim.
PRO PLAN
Puppy Groot Athletic Healthy Start Kip 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (75)
€ 59,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Cold River Adult hondenvoer zak met afbeelding van een wolf, forel en zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Cold River Droogvoer Hond Volwassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2