Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4469 producten
Tetra PlantaMin vloeibare meststoffles voor waterplanten, met een felgele label en meertalige tekst, inclusief 'Maandelijks.'
Binnenkort beschikbaar
Tetra
PlantaMin plantenmeststof 500 ml
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 25,39
(€ 50,78/l)
Lage Prijs
Hondenvoerzak met het label 'Real Nature Wilderness Adult' met een wolf en vers vlees, met de tekst '60% Vers Vlees' en '4 kg'.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Fresh Meat Beef Adult 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (16)
€ 36,99
(€ 9,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kattenvoerzak met het label 'Wilderness Adult' met een tabby kat, met tekst die '70% Vers Vissen' en 'Lachs Saumon Salmon' benadrukt.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Fresh Fish Salmon Adult 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 39,99
(€ 16,00/kg)
Een blikje kattenvoer van Lily's Kitchen met gescheurde filets, met een illustratie van een witte kat, gelabeld 'Kip & Mosselen.'
LILY'S KITCHEN
nat kattenvoer Adult Shredded Fillets Kip en mossel 24x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 25,99
(€ 15,47/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een fluffy bruine tabby kat ligt op de bovenste plank van een moderne kattenboom met twee lagere platforms en een krabpaal.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MORE
krabpaal Camilla
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (18)
€ 49,89
Lage Prijs
Royal Canin Kitten natvoer zakje, 85g x 12, met zachte pâté in saus, geschikt voor kittens tot 12 maanden.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
Mousse in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (197)
€ 17,99
(€ 17,64/kg)
Een stijlvolle kattenkrabber met een golfontwerp, met een getextureerd bruine kraboppervlak en een lichtblauwe basis met witte driehoekige patronen.
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive hondenvoer in blik met kip en rijst, glutenvrij, voor honden van 8+ jaar, met afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond sensitive senior 6x200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (173)
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Vier kleurrijke pluche huisdier speelgoed in de vorm van schattige wezens: roze, geel, blauw en groen, elk met bijpassende ledematen en grote ogen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
speelgoed kleine kwal
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (60)
€ 1,59
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive hondenvoerblik, kip met rijst, glutenvrij, voor honden onder 1 jaar, perfect uitgebalanceerd dieet.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Sensitive Junior Kip en rijst 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (142)
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Cesar Natural Goodness hondenvoerblik met een ovenschotel met kalkoen, zoete aardappelen, groene bonen en volkorenrijst.
Cesar
Natural Goodness Kip & volkoren pasta 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (19)
€ 23,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Pedigree hondenvoer blik, met een gele achtergrond, met tekst die aangeeft dat het rundvlees bevat en is gemaakt met natuurlijke ingrediënten. 100% recyclebaar.
Pedigree
blik met rund in paté 12x800g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 32,99
(€ 3,44/kg)
1010210.jpg
Binnenkort beschikbaar
Petlife
Safebed papiervlokken 800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (28)
€ 5,99
(€ 7,49/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult British Shorthair kattenvoer verpakking, met een grijze kat en benadrukt voeding specifiek voor het ras en gematigde energie.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
British Shorthair Adult 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (49)
€ 17,89
(€ 17,54/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet a/d Urgent Care blikvoer voor honden en katten met kip, door dierenartsen aanbevolen, met een trek-tab deksel.
Hill's
Prescription Diet Urgent Care a/d met kip 24x156g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (288)
€ 70,99
(€ 18,96/kg)
Kleurvolle gevlochten touw hondenspeelgoed met geknoopte uiteinden en rafelige franjes, ontworpen voor trekken en kauwen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
katoenen touw
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (82)
€ 1,79
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoeding voor honden gelabeld "Kidney Care" met kip, door dierenartsen aanbevolen, met een textuur van vleesmix.
Hill's
Prescription Diet Kidney Care k/d 12 x 370 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (192)
€ 36,99
(€ 8,33/kg)
Lage Prijs
Cesar hondenvoer variëteitspakket met een lachende witte hond, met 24 x 100g zakjes in saus, inclusief rundvlees, kip, lam en kalkoen.
Binnenkort beschikbaar
Cesar
Feines in versheidszakje multipack 24 x 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (101)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Lage Prijs
MultiFit native XL-Pack varkensoren hondensnacks in een doorzichtige zak, met een bruin en wit hond bovenop.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
native varkensoren 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (128)
€ 24,99
(€ 24,99/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Revelations kattenvoeding verpakking met een fluffy witte kat, met tekst 'Mousse mit Thunfisch' en twee porties van 57g.
GOURMET
Revelations Mousse met tonijn 24x57 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1990)
€ 16,99
(€ 12,42/kg)
Lage Prijs
Een blik Wilderness Pure Chicken kattenvoer voor senioren, met 96% kip, 4% planten, en een kat die op het gras ligt op het etiket.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Senior Pure Chicken 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (35)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren met het label "Real Nature Original" met kalkoen, wortelen en tarwekiemolie, geschikt voor volwassen katten.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, Adult Kalkoen, wortelen en tarwekiemolie 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (86)
€ 9,54
(€ 7,95/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blik 'Wilderness True Country Junior' huisdierenvoer met kip, zalm en speelse wolfpuppy's op het etiket. 95% vlees, 5% fruit/kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (162)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
CRAVE Protein Chunks honden traktaties verpakking met een wolf graphic, met de tekst "100% natuurlijke Huhn" en "zonder kunstmatige kleur- en smaakstoffen."
CRAVE
™ Eiwitchunks 6 x 55 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 20,99
(€ 63,61/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper graanvrij hondenvoer voor senior honden, met kip en zalm, in een 150g verpakking met speelse dierenillustraties.
Edgard & Cooper
Senior Heerlijke kip & zalm 11x150g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 20,79
(€ 12,60/kg)
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer gelabeld 'MultiFit' voor volwassenen, met een ginger kat, met ingrediënten van konijn en eend, en zonder toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, saus, Konijn en eend 6x400 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (157)
€ 5,59
(€ 2,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Twee zakken Eukanuba Daily Care hondenvoer voor gevoelige spijsvertering, met een golden retriever op de voorkant, gelabeld voor volwassen honden.
Lage Prijs
1256988.PNG
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Paardenlong 150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 7,49
(€ 49,93/kg)
Lage Prijs
Huisdiervoeding verpakking met een gevlekte kat bij een rivier, gelabeld "Wilderness Fresh Water" met 70% vis, 30% fruit en groenten, 0% granen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Fresh Water vis 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (202)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een blije hond, gelabeld 'MultiFit mellos MINI ADULT' met verse gevogelte en wortelingrediënten, 1 kg.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
Mellos droogvoer hond volwassen, mini Gevogelte en wortelen 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoertas met een lachende hond, gelabeld 'PREMIERE. Ik hou van mijn hond,' in het Duits en Engels: 'mit Rind, Pasta & Karotten.'
Exclusief
PREMIERE
Petits Filets Rundvlees, pasta en wortels 11x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (84)
€ 13,99
(€ 8,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattenkrabpaal met drie getextureerde kolommen en een hangend speeltje, met natuurlijke kleuren en een ronde basis.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
krabpaal Lina
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (17)
€ 18,39
Binnenkort beschikbaar
GimCat
Zacht Gras 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (31)
€ 5,59
(€ 55,90/kg)
Huisdiervoeding zak gelabeld "animonda INTEGRA PROTECT URINARY" in geel en wit, ontworpen voor urinegezondheid met rundvlees.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, urinestenen 24x85g Met rundvlees 24x85 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (14)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold XS Adult hondenvoer, 4 kg zak, met een Chihuahua op de voorkant, gelabeld 'Rijk aan Rundvlees' en 'Compleet.'
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
SELECT GOLD
Complete XS Adult Rund 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (29)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een groene en grijze huisdierverzorgingskam met metalen tanden, gelabeld 'MOSER ANIMALLINE,' ontworpen voor het ontwarren van vacht.
Binnenkort beschikbaar
Moser
ontklitter
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (23)
€ 14,29
Lage Prijs
Een huisdierenvoercontainer met een blije hond en labels 'PREMIERE. I love my dog' en 'PETIT GOURMET mit Rind, Schinken & Ei.'
Exclusief
PREMIERE
Petit Gourmet Rund, ham en ei 11x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 14,99
(€ 9,08/kg)
Lage Prijs
Real Nature Junior huisdiervoeding verpakking met een koe en een eend, gelabeld 'Kalb & Huhn mit Ente, Kartoffeln und Hanföl' (Kalf & Kip met Eend).
Exclusief
REAL NATURE
Junior maaltijdzakje 6x300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (10)
€ 14,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dreamies katten traktaties verpakking met een speelse kat en een kalkoenillustratie, gelabeld 'Mit köstlicher Pute' en '60 g.'
Dreamies
kattensnack 6x60g Kalkoen
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (203)
€ 9,39
(€ 26,08/kg)
Lage Prijs
Container van Sera Reptil Carnivor Nature schildpadvoer (310g) met een schildpad afbeelding en meertalige tekst die aangeeft dat het een hoofdvoedselbron is.
Binnenkort beschikbaar
Sera
reptil Professional Carnivor Nature 1 liter
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 16,59
(€ 16,59/l)
Een groot hondenbot gevuld met een rode, vleesachtige pasta, met een gladde, witte buitenkant en een levendige vulling.
Trixie
scheenbeen 2 stuks Rund
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (18)
€ 4,89
(€ 8,02/kg)
Kattenvoerverpakking met een pluizige grijze kat, gelabeld 'Perfect Fit indoor 1+' met kip en erwten in saus, anti-haarbal formule.
PERFECT FIT
Indoor 1+ Kip 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 18,19
(€ 17,83/kg)
Schesir Nature voor Kat, kipfilets in bouillonverpakking, met meerdere talen en een kleurrijk logo.
Binnenkort beschikbaar
Schesir
in bouillon 24 x 70 g Kipfilet
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 26,99
(€ 16,07/kg)
Lage Prijs
Gedroogde paardenharttraktaties in een hersluitbare verpakking gelabeld "Real Nature Wilderness Pure Snack Horse Hearts" met meertalige tekst.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Paardenhart 150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (28)
€ 8,99
(€ 59,93/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van Vitakraft Jumper's minis hondensnacks met mini-kipreepjes met kaas, gelabeld als graanvrij en suikervrij.
Vitakraft
Jumpers minis Kip en kaas 6x80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (10)
€ 12,49
(€ 26,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer met het label 'Rundvlees in Saus' met een afbeelding van een ginger kat, met de merknaam 'JOSI CAT' en 'Gemaakt in Duitsland.'
JosiCat
rund in saus 12x415 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 14,79
(€ 2,97/kg)
Lage Prijs
Felix Naturally Delicious Snacks, Maxi Pack, 180g, met een zwart-witte kat en tekst 'N°1 Zutat Huhn' en 'mit einem Hauch von Katzenminze.'
Felix
Naturally Delicious 6 x 180 g Kip met kattenkruid
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 18,99
(€ 17,58/kg)