Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4468 producten
Een doorzichtige plastic zak gevuld met gedroogde kruiden voor huisdieren, met een kleurrijk etiket met een cartoonkonijn en de tekst 'JR FARM Kräutergarten.'
Binnenkort beschikbaar
JR Farm
Kruidentuin 500 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (12)
€ 3,27
(€ 6,54/kg)
KONG Naturals Premium Catnip metalen blikje met paarse deksel, groene band, rond venster met kattenkruid en badge 'GRATIS SPEELGOED BINNEN'.
Binnenkort beschikbaar
KONG
Kattenkruid Naturals 55 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 3,58
(€ 65,09/kg)
Gemberkoekmannetje-vormig, getextureerd bruin hondenspeelgoed met witte glazuurdetails, groene knopen en een rode tong die uitsteekt.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Peperkoekman van Latex
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 3,99
Rond kauwspeelgoed voor honden: groene schuimtwists verstrengeld met een rood gevlochten touw tot een ring.
Binnenkort beschikbaar
Beige siliconen rendiervormige traktatie/dispenser voor huisdieren met rode neus, zwarte ogen, open mondgat en zilveren karabijnhaak
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Xmas poepzakjeshouder
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
Pluchen kippenpoot-speeltje met glimlach, met rood-wit gestreepte kerstmuts, geel gestreepte pootjes en geborduurde roze wangen.
Binnenkort beschikbaar
Blauwe cilindervormige kattensnackbus Moments Diamond met rood lint, afbeelding van een zwarte kat en Jelly Cups kip en tonijn
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MOMENTS
Diamond Kattensnack Jelly Cups Kip en Tonijn 12x22g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 15,11/kg)
Groene siliconen slow-feed voerbak met doolhofachtige, boomvormige verdelers.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Xmas voerbak 2-in-1
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
Twee pluchen namaakbont muisjes voor katten (zandkleurig en grijs) met gevlochten touwstaarten die eindigen in pluizige pompons.
Binnenkort beschikbaar
Een zak Happy Dog ARTHRO FIT snacks voor honden, met een grijze hond en tekst die musculoskeletale ondersteuning promoot.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
Blije Hond Zorg Snack Arthro Fit 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Dog Skin & Coat functionele snackverpakking met een grijze hond op de voorkant, met tekst in het Duits en Engels over de voordelen voor een glanzende vacht.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
Blije Hond Verzorging Snack Huid & Vacht 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Doos FIT+FUN kerstthema honden tennisballen met sterren, sneeuwvlokken en een versierde kerstboom illustratie.
Binnenkort beschikbaar
Doorzichtige buis met kerstspeeltjes voor katten met bovenop een rood zuurstok-pluche en strik; bevat pluchen kerstman, pepermunt, groene bal, aardbei en sokje.
Binnenkort beschikbaar
Beige-wit gevlekt pluchen huisdierenspeelgoed, hoge kegelvorm met krullende bruine ronde kern en kleine crèmekleurige pompon
Binnenkort beschikbaar
Pluche feestelijke huisdierspeeltjes: glimlachende sneeuwpop- en kerstmanhoofden in rood-groen gemêleerde mokken.
Binnenkort beschikbaar
Crèmekleurig pluchen rechthoekig huisdierbed met opstaande randen, bekleed met kleine beige hondengezichtjes
Binnenkort beschikbaar
Kleurrijk pluche papegaai speelgoed met een blauwe body, gele buik, oranje voeten en een fluffy blauwe staart, ontworpen voor huisdieren.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
AniEen speelgoed papegaai
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 5,49
Happy Dog Soft Snack zak met een bruine hond op de voorkant, gelabeld 'IRELAND' met zalm- en konijnensmaak.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Ierland 100 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 5,49
(€ 54,90/kg)
Hondenvoerzak met het label 'Happy Dog Medium Adult' met een lachende hond, met tekst die voordelen benadrukt zoals immuunondersteuning en verteerbaar eiwit.
Binnenkort beschikbaar
Happy Dog Senior hondenvoer, 11 kg, met een portret van een bruine hond en tekst over vitaliteit, immuun- en gewrichtssteun voordelen.
Binnenkort beschikbaar
Happy Dog NaturCroq hondenvoerzak met een kleine hond op de voorkant, gelabeld 'Zalm & Rijst Mini Volwassen,' 100% natuurlijke ingrediënten.
Binnenkort beschikbaar
Een vrolijk geel siliconen speeltje voor huisdieren in de vorm van een lachende zon, met een lus voor gemakkelijke bevestiging.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
LED-knipperlicht-hanger siliconen
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 5,99
Rechthoekige gegolfde kartonnen krabplank met een rode stok, een hangend pompon-speeltje en twee pluche kerstfiguren.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Xmas krabplank geschenkset
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
Drie pluchen vissen kattenspeeltjes met pluizige veerstaarten in beige, lichtbruin en grijs, elk met een klein rond oog
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Xmas speelgoed vis 3 stuks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
Zandkleurig pluchen uil-kattenspeeltje met geborduurde grote ogen, witte vlekken en een verenstaart.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Xmas speelgoed kicker uil
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
Lage Prijs
Vitakraft Pure Rabbit XXL Strips hondensnacks, graanvrij, zonder toevoegingen, 100% mager konijnenvlees, recyclebare verpakking.
Binnenkort beschikbaar
Vitakraft
Rabbit XXL konijnenfiletstrips 250 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 6,19
(€ 24,76/kg)
Een doos Animonda Vom Feinsten kittenvoer met acht porties van 85g, met smaken zoals gevogelte, hart, wortelen en garnalen.
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Vitakraft Pure Chicken XXL Bonas kauwsticks voor honden, geen granen, geen toevoegingen, 100% mager kippenvlees in vleesgehalte.
Binnenkort beschikbaar
Lichtblauw huisdierharnas en lijnset weergegeven tegen een transparante achtergrond, met verstelbare banden en een metalen clip.
Binnenkort beschikbaar
Een katten speelgoedstok met een pluche leeuwenkop, veren en een houten kraal, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
kattenhengel Tiger
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (13)
€ 6,99
Bruine kartonnen doos met hondensnoepjes gelabeld 'Bubeck Pansen Brot,' met een afbeelding van een hond, 4 kg gewicht, en tekst in het Duits.
Binnenkort beschikbaar
BUBECK
pensbrood 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (51)
€ 7,01
(€ 1,75/kg)
MultiFit Sensitive Mini 1+ hondenvoerzak (roze) met label kip, lam & rijst, 2,5 kg
Binnenkort beschikbaar
Beaphar Toothgel voor huisdieren met enzymen, lever smaak, frisse adem, geen poetsen nodig, afgebeeld met een hond en kat op de verpakking.
Binnenkort beschikbaar
Beaphar
tandgel 100 ml
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 7,99
(€ 79,90/kg)
Een grijze huisdierverzorgingskam met een gestructureerde handgreep en fijne tanden, ontworpen om losse vacht en vuil van huisdieren te verwijderen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
TAKE CARE
Vlooien- en vachtkam
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 7,99
Pluchen grijsbruin rendier-hondenspeelgoed met zachte lange poten, crèmekleurig gezicht, geborduurde ogen en donkergrijze geweien
Binnenkort beschikbaar
Rood-witte gedraaide rubberen ring hondenspeelgoed, gevlochten donutvorm, geen zichtbare tekst.
Binnenkort beschikbaar
Beaphar tandenspray voor huisdieren, met een hond en kat op het label. De tekst bevat "Zahnpflege Zerstäuber," "Bekämpft Plaque," en "Frischer Atem."
Binnenkort beschikbaar
Beaphar
tandverzorging verstuiver spray 150 ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (12)
€ 8,19
(€ 54,60/l)
Mjamjam kattenvoerblik met 'Saftiges Schwein an leckeren Möhrchen' met een speelse kattensilhouet en kleurrijk ontwerp.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x100 g Varken en wortel
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (6)
€ 8,29
(€ 13,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer met een zilveren blik gelabeld 'Mjamjam Duo von Hühnchen & Kaninchen' met een silhouet van een kat en speelse graphics.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, Duo 6x100 g Rundvlees en konijn
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 8,49
(€ 14,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kleurige biologische huisdierenvoeding zakjes met zalm, kip, kalkoen en varkensvlees, in een 'Bio Box' met zes porties van 85g.
Binnenkort beschikbaar
Catz finefood
natvoer kat bio Adult multipack 6x85 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 8,59
(€ 16,84/kg)
Perfect Fit Indoor 1+ zak kattenvoer met grijze gestreepte kat en brokjes; zichtbare tekst 'PERFECT FIT', 'INDOOR 1+', 'RIJK AAN KIP', 'TOTAL 5 FORMULA', 1,4 kg.
Binnenkort beschikbaar
PERFECT FIT
pouch Indoor 1+ kip 1,4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 8,69
(€ 6,21/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas Aromatic doos (VORRATSPACK 24) met grijze gestreepte kat en kom; zichtbare tekst: 'Gemischte Auswahl', 'in Sauce'
Binnenkort beschikbaar
Pluchen crèmekleurig krullend eendenspeelgoed met gele snavel en pootjes, met rode tartanmuts met witte pompon en bijpassende sjaal
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
speelgoed Xmas pluchen gans
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 8,99
Doos Doppelherz 'Haut & Fell Complex – für Katzen' met kitten; zichtbare tekst: Lachsöl, Borretschöl, Biotin, Vitamine B+E+A
Binnenkort beschikbaar
Doppelherz
Huid & Vacht Complex voor Katten 25x10 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 9,22
(€ 36,88/kg)
Interactief huisdier puzzelspel in blauw en grijs, met verschillende compartimenten in de vorm van botten en pootafdrukken voor het verstoppen van traktaties.
Binnenkort beschikbaar
Lila AniOne Wild Variety halvemaanvormige interactieve voederpuzzel voor huisdieren met doolhofkanalen, drie doorzichtige bakjes en traktatievakken.
Binnenkort beschikbaar