Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4468 producten
Een stapel van zes kleurrijke 'Lucky U' blikvoeders voor volwassen huisdieren, met smaken zoals gevogelte, wild zwijn en konijn, met '96% vlees!' labels.
Binnenkort beschikbaar
Lucky Lou
Adult 6 x 200 g Wild-Mix
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 16,99
(€ 14,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult Sensitive hondenvoerzak en vijf blikjes Select Gold Adult Sensitive nat hondenvoer.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Mini Gemengd Voedingsset 7-delig
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (9)
€ 19,99
(€ 9,09/kg)
Lage Prijs
Wilder kattenvoer verpakking met het label 'Open Land' toont een wilde kat en vermeldt kip, geit en gans als ingrediënten. 97% vlees, 3% groenten.
Vier FIT+FUN Mini Sticks verpakkingen voor katten, met smaken: Rundvlees & Wortel, Lever & Appel, Vlees & Peterselie, Kip & Tomaat.
Exclusief
FIT+FUN
F+F Ministokjes Multivlaggenmix 25x20x2g 25x2 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (14)
€ 23,75
(€ 23,75/kg)
8in1 Fillets pro skin & coat honden traktaties verpakking, met premium kip snacks verrijkt met lijnzaadolie voor een glanzende vacht.
8in1
Fillets Pro SkinCoat 8 x 80 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 25,79
(€ 40,30/kg)
Crave kattenvoer zakje met een kom kip in jus, met tekst die hoge eiwitten, graanvrij en gemaakt met 100% natuurlijke kip benadrukt.
CRAVE
in saus kip 28x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (18)
€ 27,72
(€ 11,65/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak van Real Nature Optimal Menu voor dwergkonijnen, met een illustratie van een grijze konijn, het label "JUNIOR" en details over ingrediënten en voordelen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
Dwergkonijn Junior 500g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Hondenvoer verpakking met een honden gezicht, gelabeld "Rinti Leichte Beute," met nadruk op laag vet, laag calorieën, en hoge verteerbaarheid.
RINTI
Leichte Beute 9 x 300 g Kip Puur met hele gevogelteharten
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (28)
€ 12,19
(€ 4,51/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Edgard Cooper kitten pâté in een 85g container met gouden rand, met een speelse kattenillustratie en de tekst "Ente und Huhn."
Lage Prijs
Een zak Felix Tasty Nuggets katten snacks met een speelse zwart-witte kat op de voorkant, gelabeld 'MAXI PACK' en '180 g.'
Felix
Tasty Nuggets 6 x 180 g Rund en lam
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (14)
€ 20,99
(€ 19,44/kg)
Miamor kattenvoer verpakking met een witte kat met blauwe ogen, gelabeld "Geflügel Pur" en "Helle Filetstücke," wat duidt op gevogelte-inhoud.
Miamor
Milde maaltijd Gevogelte Pur en kip 32x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (115)
€ 22,99
(€ 7,18/kg)
8in1 Fillets pro actieve hondensnacks verpakking met premium kip snacks verrijkt met glucosamine en chondroïtine voor mobiliteitssteun.
8in1
Fillets Pro Active 8 x 80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 25,79
(€ 40,30/kg)
Schesir blikvoer voor honden in gelei, gelabeld 'Pollo con Prosciutto,' met kip en ham voor volwassen honden.
Schesir
Adult 18x150g met kip en ham
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 37,49
(€ 13,89/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik kattenvoer gelabeld 'Thyroid Care y/d™ met Kip' van Hill's Prescription Diet, met een kattenafbeelding en de tekst 'Veterinary Exclusive'.
Hill's
Prescription Diet Thyroid y/d met kip 24 x 156 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (215)
€ 54,99
(€ 14,69/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Dental Care hondenvoerzak met een grote hondillustratie, met tekst die de tandheelkundige voordelen en 75% plaque-reductie benadrukt.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
Dental Care Maxi 9 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 55,99
(€ 6,22/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Bonies Winter Edition hondensnacks, met een bruine hond met zijn tong uit, 200g verpakking met visingrediënt.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
Kerstbonies 200g Koolvis 200 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (8)
€ 1,60
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Duidelijke zak met gedroogde runderoortjes voor honden, gelabeld "MIMOS BOVINOS" met Duitse tekst "100% Rind" en "Eine Tüte voll Hundeliebe."
Binnenkort beschikbaar
Mimos
Runderbuizen 200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 7,99
(€ 39,95/kg)
Lage Prijs
Zwarte aquariumsand in een doorzichtige plastic zak, gelabeld 'MultiFit Aquarium Aquariensand', met afbeeldingen van kleurrijke vissen en een neutraal pH-symbool.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
aquariumzand zwart 0,5-0,6 mm 5 kg
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (16)
€ 8,99
(€ 1,80/kg)
Een blik Josi Cat rundvlees kattenvoer in jelly, met een grijze tabby kat op het label, met tekst die 'Graan Vrij Recept' en 'Volwassen' aangeeft.
JosiCat
JOSE Beef in Jelly 12x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 14,79
(€ 3,08/kg)
CRAVE
High Protein Rolls 8 x 50 g Rund
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 15,92
(€ 39,80/kg)
Zakje van Lucky Lou kittenvoer met gevogelte en wortel, gelabeld "Voor Kittens," met een speelse kat en claims van 96% vlees, graanvrij, zonder suiker.
Binnenkort beschikbaar
Lucky Lou
natvoer kat Kitten Gevogelte 16x125 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 26,49
(€ 13,25/kg)
Schesir hondenvoer in blik in gelei, gelabeld "Pollo con Manzo" (Kip met Rundvlees) voor volwassen honden, met een gouden en rode ontwerp.
Schesir
Adult 18x150g Kipfilet met rund
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 37,49
(€ 13,89/kg)
Lage Prijs
Cesar
Junior 14x150g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 14,29
(€ 6,80/kg)
Zak Happy Cat culinaire kattenvoer voor katten ouder dan 1 jaar, met Beierse rundvlees, met een grijze tabby kat en serveersuggestie.
HAPPY CAT
Culinary Adult 24x85g Vooralpen-rund
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (8)
€ 18,19
(€ 8,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een hond met lang, golvend haar glimlacht naast een container met vegetarische hondenpaté met het label "Premiere. I ♥ veggies" met groene bonen, courgette en rijst.
Exclusief
PREMIERE
Veggie 11 x 150 g Bonen, courgette, rijst
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 19,99
(€ 12,12/kg)
CRAVE kattenvoerzakje met pâté kom en achtergrond met tijgerogen; benadrukt hoog eiwit, graanvrij, 100% natuurlijke kip en kalkoen.
CRAVE
Paté 24 x 85 g Kip en Kalkoen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 23,76
(€ 11,65/kg)
Zwarte tennisbal met een witte gebogen lijn, ontworpen als huisdierspeelgoed.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Tennisbal
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 0,79
Zwart pluchen kattenspeelgoed muis met roze oren en ogen, en een geknoopte staart, geïsoleerd op een witte achtergrond.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Muis
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 0,99
Doos met kleurrijke pluchen donut-hondenspeeltjes in een feestelijke displaydoos met opschrift 'FIT+FUN' en 'TOY FOR DOGS'.
Binnenkort beschikbaar
Thrive 100% Kippen Traktaties voor katten, cilindrische verpakking met een blauwe katten silhouet, gelabeld 'Pure & Irresistible' en '0% Nonsense.'
Binnenkort beschikbaar
Thrive
100% kattensnacks
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (54)
€ 1,77
(€ 70,80/kg)
Binnenkort beschikbaar
Een zak Happy Dog Soft Snack Montana voor honden, met een bruine hond op de voorkant, met de tekst 'PFERD' (Paard) en 'Made in Germany.'
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Montana 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (9)
€ 1,95
(€ 19,50/kg)
Happy Dog Soft Snack Neuseeland, lamsmaak hondensnacks in een groene zak met een hond en een schilderachtig landschap, gemaakt in Duitsland.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Nieuw-Zeeland 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 1,95
(€ 19,50/kg)
Drie gaaszakjes gevuld met gedroogde kruiden, bladeren en stengels voor kleine huisdieren.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
navulverpakking kattenkruid
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Groen getextureerd pluchen alligator hondenspeelgoed met een rode kerstmanmuts en rode sjaal.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Xmas Krokodil
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 1,99
Binnenkort beschikbaar
Drie belspeeltjes voor huisdieren (goud, groen, rood) met sterreliëf, elk vastgebonden aan een rood/groen lint met pootafdrukken.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed TPR-bel 8 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Wit pluizig bloemkoolknuffeldier met geborduurde grijze aderen, zwarte oogjes, een glimlachende mond en grijze stoffen pootjes
Binnenkort beschikbaar
Transparant roze-witte stekelige rubberen speelgoedbal voor huisdieren.
Binnenkort beschikbaar
Doorschijnend roze-wit stekelig rubberen hondenbot kauwspeeltje met verhoogde textuurnoppen.
Binnenkort beschikbaar
Een verpakking van MultiFit gele vingerhaver voor vogels, met kleurrijke vogels op de voorkant en de tekst 'Kolbenhirse gelb' en 'geen conserveermiddelen.'
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
gele trosgierst
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Doorzichtige plastic kerstbal gevuld met rode en groene speelgoedballetjes en een groen-witte touwbal, vastgebonden met een rode strik.
Binnenkort beschikbaar
Groene rechthoekige huisdierdeken met patroon van rood-witte zuurstokken en witte sneeuwvlokken.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Fit + Fun Xmas Kerstdeken
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,49
Twee kerstpluchen hondenspeeltjes: een glimlachende pudding met hulst en lintstaarten; een rode mok met slagroom en zuurstok-handvat.
Binnenkort beschikbaar
FIT+FUN volwassen kattenvoer met kip, 2 kg zak met afbeelding van een Europese korthaar kat en brokjes.
Binnenkort beschikbaar
NieuwExclusief
FIT+FUN
droogvoer voor volwassen katten met kip 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 1,50/kg)
Pluche hondenspeelgoed verkleed als blauwe speelgoedsoldaat met rode pompomhoed, geborduurd glimlachend gezicht en slappe bruine oren.
Binnenkort beschikbaar
Beige varkentje huisdierspeeltje met witte stippen dat een rode Kerstmuts met hulst draagt, met een groot geschilderd oog en open mond.
Binnenkort beschikbaar