Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4469 producten
Zwarte Wahl huisdierentrimmer met aan/uit-knop en metalen messen bovenop.
Wahl
klipper Fidela
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 79,49
Blik DOG'S LOVE hypoallergeen hondenvoer met een blije bruine hond en label met paardenvlees, gemaakt in Oostenrijk.
DOG'S LOVE
HYPOALLERGEN Paard 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 79,79
(€ 33,25/kg)
Bozita hondenvoer zak, 12 kg, met een witte hond op de achtergrond van een bos. Tekst benadrukt 'Adult Sensitive/Sensibel' met zalm en rijst.
BOZITA
Dog Original Adult Sensitive Skin&Coat 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 79,99
(€ 6,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Draagbare huisdierkennel in olijfgroen en beige, met gaaspanelen voor ventilatie, oranje handvatten en een zijvak.
Exclusief
Dogs Creek
Outdoor Box hond S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 79,99
Beschikbare varianten: 2
Kat boom met twee pluche, ronde platforms en een gezellige schuilplaats aan de basis, met een beige en crème kleurenschema.
Exclusief
AniOne
krabpaal Tiffy
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (7)
€ 79,99
Verpakking van Dog's Love Adult hondenvoer met een bruine achtergrond, met een groene label die "Ente" (eend) en "12 kg" gewicht aangeeft.
DOG'S LOVE
Adult eend 12 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (26)
€ 79,99
(€ 6,67/kg)
Beschikbare varianten: 3
Houten huis voor huisdieren op een hoge standaard, met een blokhutontwerp en een open voorkant met een schuin dak.
Exclusief
AniOne
vogelvoederhuis Beethoven
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (15)
€ 84,99
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'ON-CARE,' met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten.
Hill's
Prescription Diet ON-Care met Kip en toegevoegde Groenten, Ragout 24x354 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 85,99
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een schattige kattenvormige waterfontein in wit en grijs, met een blauwe neus en snorharen, met water dat van bovenaf stroomt.
Catit
Pixi Smart drinkfontein
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (56)
€ 85,99
Olijfgroene huisdierdrager rugzak met gaaspanelen, verstelbare banden en een handvat aan de bovenkant, ontworpen voor comfortabel vervoer van huisdieren.
Exclusief
Dogs Creek
wandelrugzak Olivin 40 l
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (14)
€ 89,99
Grijze zachte reismand voor huisdieren met beige bies, gaasramen, wieltjes en een lange uitschuifbare handgreep
Exclusief
AniOne
Trolley 2-in-1
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 89,99
Witte kattenvormige huisdier voedsel dispenser met een grijze basis, met een kom gevuld met droog kattenvoer ervoor.
Catit
Pixi Smart voerautomaat
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (41)
€ 89,99
Kattenboom met meerdere niveaus, krabpalen en twee afgesloten schuilplaatsen, met een zacht bovenste platform en hangende speeltjes.
Exclusief
AniOne
Krabpaal Zana
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (60)
€ 89,99
Donkergrijs gevulde rechthoekige huisdiermand met lichtgrijs slaapkussen, voorste handvat en bruin label met tekst 'more'
NieuwExclusief
more LIFESTYLEPETS
ligplaats M
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 89,99
Lage Prijs
Royal Canin Starter Mother & Babydog Maxi hondenvoedingszak, met een moederhond en drie puppy's, benadrukt ondersteuning voor gezondheid en immuunsysteem.
ROYAL CANIN
MAXI Starter 15kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (45)
€ 90,99
(€ 6,07/kg)
Kat boom met meerdere niveaus, een geweven mand op de top, sisal-omhulde krabpalen en een gezellige schuilplaats onderaan.
Kerbl
krabpaal Banana Leaf Jade
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (14)
€ 91,13
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Mobility Support hondenvoerzak met een zwart-witte hondenillustratie en vetgedrukte tekst op een witte achtergrond.
ROYAL CANIN
Veterinary Mobility Support 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 101,99
(€ 8,50/kg)
Kattenboom met twee kubusvormige schuilplaatsen, een krabpaal en een pluche bovenste zitplaats, ontworpen voor kattenplezier en ontspanning.
Kerbl
Flair krabpaal
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 105,00
Blik 'catz finefood' kattenvoer met kip, zwart en rood ontwerp, graanvrij en zonder toegevoegde suiker.
Catz finefood
natvoer kat Pure Adult Nr. 103 Kip 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 108,96
(€ 22,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze huisdierbed met een zachte, pluche stof en lage zijkanten voor gemakkelijke toegang, ontworpen voor comfort en ontspanning.
Exclusief
MORE
-bed Sleepy Deluxe M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 115,00
Moderne houten kattenboom met een grijze, gevoerde top en een gezellige schuilplaats, met twee met sisal omhulde krabpalen.
Europet Bernina
krabpaal Atlas
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 122,55
Grijze rechthoekige huisdierenbed met een gevoerde binnenkant en verhoogde randen, met een slank ontwerp en een bruine label aan de zijkant.
Exclusief
MORE
Meer ligplaats Supreme XL
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (5)
€ 129,00
Beschikbare varianten: 2
Een beige en crèmekleurige kattenboom met twee pluche platforms en een sisal touw voor krabben, ontworpen voor katten spel en rust.
Exclusief
MORE
Krabpaal Kian
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 139,00
Zwarte Wahl Arco Pro huisdierenschaar met een textuur grip en een aan/uit-knop, met een zilveren mes aan de bovenkant.
Wahl
Tondeuse Arco Pro
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 139,00
Lage Prijs
Zwarte Wahl huisdierverzorgingsknipper met een textuur grip en een aan/uit-knop, met een roestvrijstalen mes aan de bovenkant.
Wahl
Tondeuse Max50+
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 159,00
Een zwarte Wahl huisdierknipper met een gestructureerde grip en een aan/uit-knop, met de merknaam 'Wahl' en het 'maxGO'-logo.
Wahl
Tondeuse MaxGo
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 209,00
Beige meerlaagse kattenboom met met sisal omwikkelde palen, geweven koepeldak, platforms en hangende pompon-speeltjes.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
lifestyle krabpaal Albertus
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 219,00
(€ 219,00/Stuk)
Twee katten verkennen een hoge grijze kattenboom: een fluffy witte bovenop en een tan-brown onderaan, met meerdere platforms en een schuilplaats.
Exclusief
MORE
Merengue krabpaal
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (15)
€ 249,00
Fles Tetra AlguMin algenbehandeling, met groene waterplanten en vissen, met tekst die de effectiviteit tegen alle soorten algen benadrukt.
Binnenkort beschikbaar
Tetra
AlguMin 500 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,99
(€ 59,98/l)
Blauw infinity-vormig hondenspeelgoed van duurzaam plastic, ontworpen voor kauwen en spelen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
kattenbaan Super Eight
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 28,49
Blauwe cirkelvormige kattenspeeltrack met een witte bal erin, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Rolling kattenbaan
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,49