Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4469 producten
Ronde huisdierbed in zacht groene stof met een pluche witte binnenkant, ontworpen voor comfort en ontspanning.
Exclusief
AniOne
Ligplaats Fluffy Donut mintgroen S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 34,99
Beschikbare varianten: 3
Beige touw sliplijn voor honden met groen-witte gestreepte accenten en gouden beslag.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
Retriever touwriem
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (2)
€ 34,99
Grijs en turquoise gevlochten hondenriem met leren accenten en metalen sluitingen, ontworpen voor duurzaamheid en stijl.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
Leiband turkoois
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (6)
€ 34,99
Beschikbare varianten: 3
Blauw gevoerd hondenharnas met verstelbare riemen, zwarte plastic gesp, metalen ring en een blauw touw met een bruin label.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
touwgordels blauw S
Beoordeling: 2.1 van vijf sterren
2.1 (9)
€ 34,99
Beschikbare varianten: 2
Grijs, suede-achtig rechthoekig huisdierbed met opgehoogde zijranden en label 'AniOne'.
Exclusief
AniOne
ligplaats hond Dreamy S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 34,99
Beschikbare varianten: 4
Grijze verticale hangende kattenkrabpaal met houten muurbeugel uit een online dierenwinkel.
Exclusief
AniOne
Klimrugzak
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 34,99
Kattenkrabpaal met gestreept sisaltouw, hangend wit balletje speelgoed en cirkelvormige basis met houten balletjes.
Exclusief
AniOne
krabpaal Simba XL
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 34,99
Lage Prijs
Zes blikken Wilderness hondenvoer in smaken: True Country, Deep Forest, Pure Turkey, en Pure Sheep, elk met 95% vleesinhoud.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Mix Set Adult 6 x 800g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 34,99
(€ 7,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rugzak/draagtas voor huisdieren op wielen in mosterdgeel en beige met gaaspanelen, voorvak met ritssluiting en uitschuifbare telescoopgreep.
Exclusief
AniOne
Trolley 2-in-1 Pup Voyage
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 34,99
ACANA Premium Pâté Rundvlees kattenvoerblik, met een silhouet van een kat, met 'NIEUW!' en '85% Rundvlees' prominent weergegeven.
ACANA
Premium Paté Rund 24x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 35,99
(€ 17,64/kg)
Beschikbare varianten: 5
ACANA Premium Pâté voor kittens, met kip en vis, met een 'NIEUW!' label en 85% vleesinhoud, in een zilveren blik.
ACANA
Premium Paté Kitten Kip en Vis 24x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 35,99
(€ 17,64/kg)
Een zak Versele-Laga Prestige vogelvoer voor grote parkieten, met kleurrijke illustraties van een groene en rode parkiet en een cockatiel op de voorkant.
Versele-Laga
Prestige grote parkiet 20kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 35,99
(€ 1,80/kg)
Een gezellige, ronde hondenbed gemaakt van dikke, gevlochten stof in een levendige koraalkleur, met een klein label met de merknaam.
Exclusief
AniOne
rieten mand Knuffel koraal XXS
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 35,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Starter Mother & Babydog Mini verpakking toont een moeder en puppy, met nadruk op gezondheidssteun en immuunvoordelen.
ROYAL CANIN
Mini Starter 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 36,49
(€ 9,12/kg)
Drie Multifit huisdiervoeding producten: 1,5 kg strozak met konijnen, 400 g graanvrije kruiden en 300 g paardenbloem snacks.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Cerdale-konijn cadeauset 3-delig 2,2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 36,82
(€ 16,74/kg)
Hondensokjes voor pootbescherming in zwart en grijs met gestructureerde zolen, getoond met cilindrische verpakking met het label "PFOTENSCHUTZ."
Exclusief
Dogs Creek
Pootbescherming Goooeez Boots S
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (51)
€ 36,99
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
12 kg Pedigree Professional Nutrition hondenvoer zak gelabeld "Volwassen," met een golden retriever en benadrukt natuurlijke ingrediënten en superfoods.
Pedigree
Professional Nutrition Adult Gevogelte en groente 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 37,79
(€ 3,15/kg)
Beschikbare varianten: 2
FELIWAY Classic 'Happy Cat' diffuserdoos met insteekflesje, Duitse tekst 'Ontspanning thuis' en '30 DAGEN'.
Feliway
CLASSIC Starterset 48 ml
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 37,89
(€ 789,38/l)
Grijze huisdier draagtas met verstelbare schouderriem en meerdere met rits afsluitbare vakken.
Exclusief
AniOne
loop- en trainingstas tas
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 37,99
Koi Colorfutter 2 kg voedselzak met kleurrijke koi vis illustratie, die rijke kleurontwikkeling en geen sojameel promoot.
Exclusief
MORE
Koi kleurvoer 6mm 2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 37,99
(€ 19,00/kg)
Twee zakken van 2 kg WOW-Cat droogvoer, "Kip met kattenkruid," met labels "84% Vlees" en "Graanvrij," met afbeeldingen van vlees en brokjes.
WOW
Cat Adult Kip 2x2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 38,99
(€ 9,75/kg)
Blik van Terra Canis graanvrije hondenvoeding met lam, pompoen, pastinaak en passiebloem, met een schapenillustratie en stervormig ontwerp.
Terra Canis
Natvoer Hond Graanvrij Adult Lam 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 38,99
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
LED lichtbalk met een zilveren aluminium behuizing, met een zwarte eindkap en duidelijke montagebeugels, gelabeld met model en IPX4 classificatie.
Exclusief
AniOne
LED lamp voor aquaria 10 W
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 38,99
Lage Prijs
Een blik 'Premiere Meat Menu' kattenvoer met een Bengaalse kat op het etiket, graanvrij en gemaakt met 100% vers vlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Vleessamenstelling 12x800 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (124)
€ 38,99
(€ 4,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Pluche beige en crème harige huisdiergrottenbed met zachte binnenkant, ontworpen voor kleine huisdieren om zich in op te krullen.
Exclusief
AniOne
Grot Fluffy
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 38,99
GimCat KäseRollis kattensnoepzakje met oranje lapjeskat en ronde kaastraktaties; tekst 'met echte harde kaas' en 'slechts ca. 2 kcal/stuk'.
GimCat
Kaas-Rollis 8x40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 39,88
(€ 124,63/kg)
N&D Quinoa volwassen kattenvoer zak met formule voor gewichtsbeheersing met lam, quinoa, broccoli en asperges; voedingsdetails zichtbaar.
N&D Farmina
Quinoa Weight Management 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 39,99
(€ 26,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Beige huisdiergrotbed met zachte witte pluche binnenkant, ontworpen voor kleine huisdieren, met een klein bruin label aan de zijkant.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
slaapzak
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 39,99
Een zacht, rechthoekig huisdierbed met een patchwork ontwerp in pastelroze, lichtblauw en crème kleuren, met een klein hartembleem.
Exclusief
AniOne
schoonloopmat L
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 39,99
Zwart-witte huisdierenwaterfontein met een glad, rond ontwerp en een centrale piek voor waterstroom.
Exclusief
AniOne
keramische drinkfontein GLORIA
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (53)
€ 39,99
Gezellig huisdierenhuis in lichtblauw met een zachte witte bovenkant, met een ronde ingang en een hangend hart speelgoed binnenin.
Exclusief
AniOne
grot voor katten
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 39,99
Zwarte metalen hondenkennel met een verwijderbare plastic lade, met een veilige sluiting en een open draadontwerp voor ventilatie.
Exclusief
AniOne
draadbench voor honden S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 39,99
Bruin- en beige leren hondenriem met zilverkleurige musketonhaak, doorgestikte randen, opgerold op een witte achtergrond
Nieuw
-lijn Soft bruin S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 39,99
Beschikbare varianten: 2
Feloranje gevoerd hondenharnas met verstelbare riemen en gouden metalen gespen, geen zichtbare tekst.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
nylon tuigje rood S
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (8)
€ 39,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Roze verpakking voor Vitakraft Vita Naturals kattensnoepjes, met een katten silhouet en claims van "100% natuurlijk" en "echte vleesstukken."
Vitakraft
Naturals Vloeibare Snack Rund 11x5 st
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 39,99
(€ 35,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een beige kattenboom met een gezellige kubus schuilplaats, twee krabpalen en een speelse hangbal aan een veer.
Exclusief
AniOne
krabpaal Kira
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 39,99
Grijze huisdierdrager met oranje handvatten, gaas bovenkant en een bloemenpootafdruk ontwerp, met twee voorzakken en een afneembare tas.
Exclusief
AniOne
transporttas Lola grijs/oranje
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 39,99
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld "Wilderness Adult" met een kattenprofiel, met "70% Fresh Meat" en "Huhn" (Kip) prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vers Vlees Kip Adult 2,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (33)
€ 39,99
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Grijs gestreepte huisdierbed met verhoogde randen en een zacht kussen in het midden, ontworpen voor comfort en ontspanning.
Exclusief
AniOne
ligplaats Koord grijs S
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (10)
€ 39,99
Beschikbare varianten: 2