Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4469 producten
N&D Ancestral Grain kattenvoerzak met lamsvlees, spelt, haver en bosbessenrecept; gelabeld voor volwassen katten met voedingsdetails.
N&D Farmina
Ancestral Grain Adult Lam 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 26,99
(€ 17,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Roze zak WOW Cat droog kattenvoer met gevogelte en wortelen, met een katvormige kom grafiek die vlees en brokjes toont. 2 kg.
WOW
Cat Junior Gevogelte 2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 26,99
(€ 13,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium kattenvoer zak gelabeld "WOW Cat" met lamsvlees en lijnzaad, met afbeeldingen van rauw vlees, bosbessen en brokjes. 2 kg.
WOW
Cat Senior Lam 2 kg
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 26,99
(€ 13,50/kg)
Lage Prijs
Cesar Mega Pack met 40 x 100g hondenvoer trays in verschillende smaken, waaronder rundvlees met wortelen en kip met groenten.
Een zacht, rechthoekig huisdierbed met een patchwork ontwerp in pastelroze, lichtblauw en crème kleuren, met een klein hartembleem.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty ligmat voor honden M
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 26,99
Lage Prijs
Select Gold MEDICA Veterinary Diet hypoallergeen hondenvoer zak, turquoise/wit, hondenpictogram, 'Hypoallergen', 2,5 kg
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen Mini Paard 2,5 kg
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (8)
€ 26,99
(€ 10,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Hypoallergene hondenvoerzak, 2,5 kg, met een silhouet van een hond en meertalige tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen PLUS Zalm 2,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (29)
€ 26,99
(€ 10,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Real Nature Original senior hondenvoer in een goudomrand container, met illustraties van kip en eend en meertalige tekst.
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 17x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (55)
€ 26,99
(€ 15,88/kg)
Een stijlvolle hondenjas met een groen en zwart kleurenschema, met verstelbare banden en een zachte binnenvoering.
Exclusief
AniOne
Winterjas met Harnas Tristan 24 cm
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (61)
€ 26,99
Beschikbare varianten: 8
Transparante grijze huisdierenwaterfontein met een cirkelvormige bovenkant, MAX- en MIN-indicatoren, en "AniOne" branding aan de voorkant.
Exclusief
AniOne
drinkfontein Swirl
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (19)
€ 26,99
Zak PREMIERE 'I ♥ my dog' zacht senior hondenvoer, 60% rundvlees, 4 kg, met zittende golden retriever
Exclusief
PREMIERE
droogvoeding hond Soft Senior rund 4kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Senior kattenvoer, puur kip, 96% kippenbouillon, 4% groenten, 0% toegevoegde granen.
Een zak van 5 kg JR FARM Grainless huisdiervoer, met een blauwe lucht en grasachtige achtergrond, met een afbeelding van een konijn en productdetails op het etiket.
JR Farm
Grainless Herbs dwergkonijn 5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (52)
€ 26,99
(€ 5,40/kg)
Grijze huisdierdrager met een metalen roosterdeur, ventilatiegaten aan de zijkanten en een stevige handgreep bovenop.
Exclusief
AniOne
transportbox XS
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (58)
€ 27,39
Beschikbare varianten: 2
Premium kattenvoer zakje met 'WOW-Cat' merk paté met kip en zalm, gelabeld in meerdere talen, graanvrij, gemaakt in Duitsland.
WOW
Cat Adult 12x125 g Zalm en kip
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 27,49
(€ 18,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Spezial-Cream Gastro met kip, met een lepel vol romige textuur, gelabeld 'NEU' en '6x' op de verpakking.
KATTOVIT
Gastro Crème 11x90 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (13)
€ 27,49
(€ 27,77/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met gestreepte kat; label 'Tegen haarballen & perfecte vacht', 'met kip', 'Aanbevolen door dierenartsen'
Hill's
Science Plan droogvoeding kat Adult Hairball & Perfect Coat kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (377)
€ 27,79
(€ 18,53/kg)
Beschikbare varianten: 4
Twee zakken Primox klonterende kattenbakvulling, gelabeld "Klumstreu," met een babypoedergeur, met details over geurcontrole en absorptie.
PRIME
PRIMOX strooisel babypoedergeur silicaat 2x12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (43)
€ 27,89
(€ 1,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Creamy Snacks katten traktaties doos met een grijze kat met groene ogen, met 9 zakjes zalm- en kip smaken.
Sheba
Zakje Romige Snacks 7x 9x12g Zalm en kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 27,99
(€ 37,02/kg)
Twee zakken Thrive PremiumPlus Zalm & Haring graanvrij kattenvoer, met de labels '70% Vis' en '0% Onzin.'
Thrive
Cat PremiumPlus 2x1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Pluizig wit hondenbed met een ronde vorm, ontworpen voor comfort en ontspanning.
NieuwExclusief
AniOne
-ligplaats Fluffy beige XS
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (50)
€ 27,99
Lage Prijs
Real Nature Original huisdiervoedselcontainer met rundvlees en kip met eend en zalmolie, gelabeld voor junior honden.
Exclusief
REAL NATURE
natvoer voor honden, Junior, rund en kip met eend 34x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (22)
€ 27,99
(€ 8,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet ON-CARE kattenvoer zak, met de tekst 'voeden & ondersteunen', aanbevolen door dierenartsen, en het ActivBiome-logo.
Hill's
Prescription Diet Care met Kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (31)
€ 28,49
(€ 18,99/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'Happy Dog Sensible Pure' met een bruine hond op een bergachtergrond, met rauwe rundvleesstukken weergegeven.
HAPPY DOG
Sensible Pure natvoer hond adult 6x800 g Rund
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 28,56
(€ 5,95/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Almo Nature Urinary Help natte huisdiervoeding voor volwassen en oudere katten, met een grijze kat silhouet en bloemontwerp, gelabeld "Met Vis."
Almo nature
Urinary Help Vis 30x70 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 28,89
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Almo Nature Anti Haarbal natte kattenvoerzak met een silhouet van een grijze kat, met tekst die 'Met Kip' benadrukt en meertalige labels.
Almo nature
Anti Hairball kip 30x70 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 28,89
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Almo Nature gesteriliseerde natte kattenvoeding zakje met een grijze katten silhouet, met tekst die "Met Kip" en meertalige labels benadrukt.
Almo nature
Gesteriliseerd kip 30x70 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (7)
€ 28,89
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan kattenvoer zak met een close-up van een kattengezicht, gelabeld "Gesteriliseerd Volwassen Renal Plus," met zalm als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Sterilized Adult 1+ Optirenal rijk aan zalm 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 28,99
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet blik kattenvoer met tonijn, gelabeld 'Urinary' voor struvietsteenprophylaxe (FLUTD).
KATTOVIT
Urinary Tonijn 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (19)
€ 29,14
(€ 28,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere. Best Meat.' met een gele labrador, met tekst in het Duits en Frans die 'Vogels met Aardappelen & Rijst Light' vermeldt.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Light Gevogelte en Rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 29,29
(€ 6,10/kg)
Lage Prijs
Container Sera Pleco Tabs XL visvoer met afbeelding van gestreepte pleco vis, 550g, vezelrijk, 20% spirulina, hecht aan glas.
Sera
Wels-Tabs XXL 1 l
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (8)
€ 29,39
(€ 29,39/l)
Lage Prijs
Blik Select Gold Senior Sensitive hondenvoer met een afbeelding van een golden retriever, paard met zoete aardappel smaak.
Doppelherz für Tiere Gelenk Complex voor honden in zakje met twee rennende honden en hartvormige kauwsnoepjes, '60 kauwsnoepjes'.
Doppelherz
Gewricht Complex 60 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 29,99
(€ 166,61/kg)