Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Een moderne dierenvervoerder met een zwarte metalen roosterdeur en een zachte grijze binnenkant, met een stevige constructie en een logo-tag.
4pets
transportbox Caree antraciet/grijs
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (148)
€ 355,00
Beschikbare varianten: 2
Grijze driehoekige kattenspeelgoed dat lijkt op een stuk kaas, met gaten en een hangende pluche muis aan een stok.
Trixie
Cat's Cheese
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (109)
€ 8,49
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld "Premiere Meat Menu" voor gevoelige volwassen katten, met een tabby kat, met tekst die 53% gevogelte en visinhoud benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive Gevogelte 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 12,99
(€ 6,50/kg)
Kat speeltje met een houten stok en lange zwart-witte linten eraan bevestigd, ideaal voor interactieve spellen.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Angel Organza
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (57)
€ 3,19
Drie verpakkingen MultiFit zeewier voor vogels, met een clip voor bevestiging, met kleurrijke vogels geïllustreerd op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
Sepiaschelp 3 x 14 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (58)
€ 3,79
(€ 90,24/kg)
Lage Prijs
Twee blikken 'Premiere Meat Menu' kittenvoer: één rundvlees en gevogelte, de andere vleescompositie, beide gelabeld '100% Fresh Meat.'
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten gemengd pakket 6 x 200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (79)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Lage Prijs
Select Gold Sensitive tandverzorgende snacks voordeelverpakking voor middelgrote honden (11–25 kg), toont een cocker spaniel en koekjesticks.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Medium Adult
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 9,69
(€ 19,23/kg)
Zwarte dispenser voor hondenafvalzakken met een clip, met het logo 'Dog's Creek Outdoor Gear.'
Exclusief
Dogs Creek
Snacktas Thunder zwart
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (46)
€ 10,19
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Maxi Adult hondenvoer zakje, 140g, met stukjes in jus, met een afbeelding van een Duitse herder en tekst over grootte en spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
Maxi Adult 10x140 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 15,99
(€ 11,42/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kittenvoer met drie kittens, gelabeld 'Kitten <1', 'Chicken' en '5 Essential Benefits'.
Hill's
Science Plan droogvoer kitten Met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (408)
€ 23,99
(€ 15,99/kg)
Kauwsnacks voor honden in een verpakking met het label "FIT+FUN KAUSTICKS," met een golden retriever op de voorkant en meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
kauwstokjes gedraaid 4x130 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (39)
€ 8,79
(€ 67,62/kg)
Lage Prijs
Een kat met groene ogen zit naast een doos gelabeld "Premiere Vleesmenu" met 12 pakken kattenvoer en een "100% Vers Vlees" zegel.
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Adult 12x85g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Blik huisdier voedsel gelabeld 'Real Nature Original' voor senioren, met kip en eend met gerst en hennepzaadolie, geïllustreerd met een kip en een eend.
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 6x200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van 5 kg MultiFit Country Pellets voor dwergkonijnen, met twee konijnen op de voorkant, met een hartvormig venster dat de pellets binnenin toont.
Exclusief
MultiFit
Country Pellets 5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (44)
€ 13,49
(€ 2,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Light hondenvoer (Small & Mini tot 10 kg) met glimlachende langharige Chihuahua, label 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Light, Small & Mini Adult, met kip 6 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 41,49
(€ 6,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Light kattenvoer voor volwassen katten met foto van een grote gestreepte kat, tekst "Light Adult 1-6" en "met kip".
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met twee wolfpuppy's, gelabeld 'True Country' en 'Huhn mit Fisch' (Kip met Vis).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Junior, True Country, kip met vis 1 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (165)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een ronde, crèmekleurige hondenvoerbak met een klein rood hartontwerp in het midden.
Exclusief
AniOne
keramische voerbak Little Heart
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (27)
€ 3,79
Metalen spiraalstake met een rode handgreep en een ring voor het beveiligen van huisdieren buitenshuis.
Trixie
aanlegpen
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 6,49
Lage Prijs
Verpakking van kattensnoepjes met een ginger kat, met de productnaam 'Huhn mit Shrimps' (Kip met Garnalen) prominent weergegeven.
Exclusief
MultiFit
Naturelle Kip met garnalen 4x50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (45)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Een pluche schapendoek speelgoed met een fluffy witte body en een zwart gezicht en hoeven, met de merknaam "TRIXIE" op één hoef.
Trixie
speelgoedschaap
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (53)
€ 8,99
Grijze ovale huisdierbed gemaakt van zacht fleece materiaal, met een gevoerd ontwerp voor comfort.
Exclusief
FIT+FUN
Teddy-ligplaats grijs
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (41)
€ 9,99
Lage Prijs
Afbeelding van een huisdierenvoedselproduct met een levendig groen etiket met natuurlijke ingrediënten, weergegeven in een gouden container.
Exclusief
MultiFit
egelvoer 16 x 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,99
(€ 11,24/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Liquid Snack verpakking met een witte kat, met tekst die 'Mit Rind' (met rundvlees) en 'Geen kleurstoffen of conserveermiddelen' vermeldt.
Vitakraft
Vloeibare Snack voor Kat Rund en kattengras 66x15 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (112)
€ 22,99
(€ 23,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Duidelijke verpakking van Trixie Kau-Snack hondensnoepjes met 100 stokken (12 cm elk), 500 g totaal gewicht, en een hondenafbeelding op het label.
Trixie
kauwrollen, gedraaid 12 cm 100 stuks L
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (148)
€ 24,99
(€ 49,98/kg)
IAMS kattenvoerzak met foto van een oranje tabby — Hairball-formule met verse kip, 1+ jaar, 10 kg.
IAMS
Vitality Adult Haarballen Kip 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (688)
€ 30,99
(€ 3,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet t/d Dental Care kattenvoerzak met een gestreepte kat; label: 'Reinigt tanden bij elke hap'.
Hill's
Prescription Diet t/d met kip voor gebitsverzorging 1,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (87)
€ 27,99
(€ 18,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte huisdierdeur met een transparante flap, met de merknaam 'SUREFLAP' en verstelbare instellingen aan de onderkant.
SureFlap
microchipgestuurd kattenluik wit
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (174)
€ 94,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sporting Life hondenvoerzak, met een zwart-witte hond in beweging, gelabeld 'ENERGY 4100' voor actieve honden.
ROYAL CANIN
ENERGY 4100 (AGILITY) 15kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 98,99
(€ 6,60/kg)
Kauwsnacks voor honden gelabeld 'FIT+FUN KAUSTICKS,' met een golden retriever op de verpakking, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
FIT+FUN
kauwsticks 2x16g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 5,19
(€ 16,22/kg)
8in1 PRO Dental Sticks verpakking met vier tandheelkundige kauwproducten, bevorderend voor frisse adem en het verminderen van tandplak, geschikt voor honden boven de 1 kg.
8in1
Delights Pro Dental Sticks 1 x 3 stuks
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 5,19
(€ 69,20/kg)
Lage Prijs
4 kg zak PREMIERE hondenvoer met een lachende gele Labrador. Gelabeld "SENSITIVE GRAIN FREE ADULT," rijk aan kip en aardappel.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive droogvoeding hond adult graanvrij Kip en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (71)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness hondenvoer "Wide Savannah" met wild zwijn, lam en eend; 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Wide Savannah everzwijn met lam en eend 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (156)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive nat hondenvoer verpakking met beige en gele kleuren en zichtbaar merklogo.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult Kip en rijst 10x125 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (108)
€ 14,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Klontvormige kattenbakvulling en deodoriserende parels van Premiere, met een grijze kat op de verpakking, met babypoeder geur.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Complete hondenvoer blik, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen' voor huidverzorging en voedselgevoeligheden.
Hill's
Prescription Diet Derm Complete 12x370 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (28)
€ 45,99
(€ 10,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Mother & Babycat droog kattenvoer verpakking toont een moederkat en kitten, met nadruk op gezondheidssteun en immuunvoordelen.
ROYAL CANIN
Mother Babycat 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (119)
€ 8,09
(€ 20,22/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kattenvoer met zwart-witte kat, gelabeld 'Sterilised Cat Mature Adult 7+' en met kip
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Mature Adult, gesteriliseerd, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (222)
€ 29,99
(€ 19,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Zak Versele-Laga 'Country's Best' kippenvoer met label GOLD 4 mini-mix, afgebeeld: hennen, eieren en een venster met het zadenmengsel.
Versele-Laga
Country's Best Gold 4 Mini Mix 5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (46)
€ 6,49
(€ 1,30/kg)
Plastic zak MultiFit hooi met kamille, 500 g, 100% NATUR, etiket toont konijn, cavia's en kamillebloemen.
Exclusief
MultiFit
hooi met kamille 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,69
(€ 7,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas Junior paarse kittenvoerdoos met kitten en kom; labels: '2–12 Monate', '12x85g', 'Klassieke selectie in saus'.
Lage Prijs
Een blik Premiere Meat Menu voor kittens met een tabby kat op het label, met tekst die "100% Vers Vlees" en "Graanvrije Formule" benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Kitten Vleessamenstelling 6x400 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (309)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken Real Nature Wilderness kattenvoer, met smaken: Pure Chicken, True Country, en Dark Fiord, met voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Adult gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (124)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Close-up van het gezicht van een grijze tabby kat op een Whiskas blik, met een kom natvoer. Tekst: "mit Geflügel in Sauce" en "100% Geschmack."
Whiskas
AdultSauce Gevogelte 12x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (127)
€ 26,79
(€ 5,58/kg)
Beschikbare varianten: 2