Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Automatische dierenvoeder met een transparante bovenreservoir en een zwarte basis, met twee voedsel/waterkommen.
Exclusief
AniOne
voer- en waterdispenser Blacky
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (18)
€ 10,99
Blikjes hondenvoer gelabeld "Animonda Integra Protect Diabetes" met gevogelte, met tekst over stabiele glucose- en urine pH-niveaus.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Diabetes Gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (177)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Thyroid Care y/d kattenvoerzak met een calico kat op de voorkant, gelabeld 'Door dierenartsen aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet y/d 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (89)
€ 30,99
(€ 20,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medium Junior hondenvoerzak, 11-25 kg, voor honden tot 12 maanden. Gevoelige formule met lam, zalm en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Medium Junior Lam met zalm en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (88)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit bodembedekkingzak met label 'NADELWALD' 1 kg, naaldbos-bodembedekking voor konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Naaldbos 10 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 4,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige zak met JR FARM egels voer met een kleurrijk label dat een egel toont en tekst 'Igel-Schmaus' en 'ohne Früchte und Nüsse.'
JR Farm
Egel-Smullen 500 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (58)
€ 5,99
(€ 11,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met grijze tabby en kom met droogvoer; zichtbare tekst: 'whiskas', 'Met smakelijk rundvlees', '1+', '800 g'
Whiskas
1+ Adult droogvoer 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (69)
€ 6,49
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Drie blikken "Premiere Meat Menu" kattenvoer met tabby katten, met rundvlees met gevogelte, kip en een rundvlees- en gevogelte-melange.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (320)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit katoen beddengoed voor kleine huisdieren, met een zak met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla, gelabeld '100% NATUR' en 'gezellige warmte.'
Exclusief
MultiFit
katoenen bodembedekking 30 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (39)
€ 11,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch Adult hondenvoedingszak, 15 kg, met vis- en aardappel ingrediënten, met voedingsinformatie: 21,5% eiwit, 10,5% vet.
bosch
High Premium Concept Adult vis en aardappel 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (107)
€ 38,79
(€ 2,59/kg)
Applaws natuurlijke kattenvoeding zak, 7,5 kg, met 'Hähnchen Adult' met 80% dierlijke eiwitten, graanvrij en hypoallergeen.
Applaws
Droogvoer Kat Volwassen kip 7,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (187)
€ 44,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Witte kattenbak met een transparante flap en bovenventilatieopeningen, ontworpen voor gemakkelijke toegang en geurcontrole.
Exclusief
AniOne
kattenbak Smart Cat wit
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (95)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer in blik met kippenpaté, graanvrije formule, voor katten ouder dan 1 jaar, 72% kip, afbeelding van een Siamees.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Paté kip 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (397)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Blik Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met insecteneiwit, graanvrije formule en afbeelding van een gouden cocker spaniel.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Sensitive Adult Insecten 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (443)
€ 16,14
(€ 6,73/kg)
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Vitakraft Party Rollis huisdiervoeding verpakking met kleurrijke knaagdier snacks, met een konijn en een hamster. Labels zeggen 'Laag Calcium' en 'Geen Suiker Toegevoegd.'
Vitakraft
VITA Party Rollis 500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (45)
€ 5,19
(€ 10,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kippenpaté kattenvoerzakje voor kittens onder 1 jaar, zonder toegevoegde suiker of soja, met een afbeelding van een zwart-witte kitten.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (54)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Fluval FX6 canisterfilter verpakking die een zwart apparaat met rode/witte connectoren toont en kenmerken zoals 'NIEUW! FX Easy Water Change.'
Fluval
FX6 buitenfilter
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (18)
€ 236,99
Lage Prijs
Kauw Snack Coil met kip, met spiraalvormige hondensnacks op een houten achtergrond, 120g verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Kauw het spiraal met kipfilet 120g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 3,99
(€ 33,25/kg)
Miamor Cat Cream Junior verpakking met een schattige witte kitten met blauwe ogen, een lepel vol room en "+ Taurin" tekst.
Miamor
Cream Junior 6 x 15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (44)
€ 6,49
(€ 72,11/kg)
Lage Prijs
Verpakking MultiFit Native hondensnacks met een glimlachende zwart-witte hond, label 'SNACKS ADULT 1+' en 'CHEW STICK BEEF' met zichtbare rundvleesstaafjes.
Exclusief
MultiFit
native rundvlees kauwsticks S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (86)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
PREMIÈRE. I ♥ my dog Meaties kip hondenkoekjes, verpakking met gesneden vlees; label '96% Fleisch, Huhn/Poulet/Pollo/Chicken'; 90 g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Kip kip 90 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (174)
€ 3,49
(€ 38,78/kg)
Miamor Katroom verpakking met een witte kat met blauwe ogen, gelabeld 'Malt & Cheese', ter ondersteuning van de spijsvertering.
Miamor
Cat Snack Mout Crème met kaas 11x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Een beige kattenkrabpaal met een pluche basis en een hangend balletje, ontworpen voor kattenplezier en krabben.
Exclusief
AniOne
krabpaal Bailey
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (74)
€ 27,99
8in1 PRO Dental Bones voor honden, met meerdere kauwbare bottraktaties met kipvulling, bevorderend voor frisse adem en tandheelkundige gezondheid.
8in1
Delights Dental Kauwbotten Gebitsverzorging XS 7 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 4,99
(€ 59,40/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Plastic fles water gelabeld 'MultiFit' met een afbeelding van een rode kat, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans: 'Wasser - Eau - Acqua'.
Exclusief
MultiFit
water voor katten 6x1,5 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (95)
€ 7,69
(€ 0,85/l)
Lage Prijs
Blik huisdiervoeding 'Real Nature Original Senior' met illustraties van kip en eend, gelabeld 'Huhn & Ente mit Gerste & Hanföl.'
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (74)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Gastro zak met een katten silhouet, gelabeld "mit Ente+Reis," met nadruk op laag vet en hoog elektrolytgehalte.
KATTOVIT
Feline Diet Gastro Eend en rijst 24x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (315)
€ 21,49
(€ 10,53/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een zak MultiFit Kräutergarten huisdierbedekking, met een mix van kruiden en bladeren, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Kruidentuin 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (52)
€ 4,99
(€ 5,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Native kauwsticks voor honden, kippen smaak, verpakt met een foto van een hond en tekst in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
native kauwstangen kip
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (45)
€ 5,49
(€ 36,60/kg)
Lage Prijs
Zwart-witte kat die naast een doos Purina Felix Seaside Sensations kattenvoer ligt, met brokjes met vis en groenten, 1 kg.
Felix
Seaside Sensations Zalm & Groenten 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 5,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Rood klassiek KONG rubber hondenspeelgoed, drieledige vorm met opening aan de onderkant en een reliëf KONG-logo
KONG
Classic S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (97)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Zak Whimzees Wellness Daily Dental Treats (tandborstelvorm), XS voor honden, 48 traktaties, afbeelding van een kleine teckel
WHIMZEES
Tandverzorging Tandenborstel XS
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (47)
€ 13,19
(€ 36,64/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Huisdiervoerblik met een tabby kat, gelabeld 'Premiere' met 'Huhn mit Kürbis' (Kip met Pompoen) in het Duits.
Exclusief
PREMIERE
Fine Filets naturel Kip met pompoen 12x80 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (211)
€ 13,99
(€ 14,57/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Kleurvolle Purina Felix Knabber Mix katten traktaties zak, gelabeld 'JUMBO PACK 330g,' met een speelse kat en benadrukt kaasachtige snacks.
Felix
KnabberMix Dreumes 330 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (216)
€ 6,99
(€ 21,18/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Mother Classic Fit zacht mousse kattenvoerblik met kip, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, voor 1-4 maanden.
Exclusief
SELECT GOLD
Babycat & Mother Soft Mousse Kip 6x200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (38)
€ 16,99
(€ 14,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een doos MultiFit Junior Fish & Classic Mix kattenvoer met een speelse oranje kitten, die rundvlees-, kip-, zalm- en haring smaken toont.
Exclusief
MultiFit
Junior Jelly Fish & Classic Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (141)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking voor Real Nature Deli Bites met kipfilet, zoete aardappelen, lijnzaad en kokosolie; 80% vleesinhoud.
Exclusief
REAL NATURE
Deli Bites 150 g Kipfilet met zoete aardappelen, lijnzaad en kokosolie
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (46)
€ 4,49
(€ 29,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dental Snack Mini Wraps voor honden, met kippen smaak, in een verpakking van 95g. Inclusief iconen voor tandverzorging en kauwhardheid.
Exclusief
PREMIERE
Dental Wrap Mini Dental Rolls 8 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 3,49
(€ 36,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Starter hondenvoerblik voor puppy's van 1-2 maanden, met extra zachte mousse textuur, met afbeeldingen van een moederhond en puppy.
ROYAL CANIN
Starter Moeder & Babydog Mousse 12x195 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (37)
€ 24,19
(€ 10,34/kg)
Zak PREMIERE soft adult hondenvoer, gevogelte, 1 kg, oranje-grijze verpakking met afbeelding van een Labrador en tekst 'PREMIERE. I love my dog'.
Exclusief
PREMIERE
zachte droogvoeding voor volwassen honden Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (273)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een beige kattenboom met meerdere niveaus, met twee katten: één die op het bovenste platform zit en een andere die op een lager niveau speelt.
Exclusief
MORE
Charlie krabpaal beige
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (170)
€ 199,00
Beschikbare varianten: 2
"Premiere I Love My Dog Bonies Mini" hondenkoekjes verpakking (125g) met een glimlachende Pomeriaan en botvormige traktaties, gelabeld in het Duits en Engels.
Exclusief
PREMIERE
Hondensnack Bonies Mini 2x125g Rund 125 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
(€ 15,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Fish huisdier traktatie verpakking met kipfilet en vis, met gedroogde visstukken binnenin een visvormig venster.
Exclusief
PREMIERE
Kipfilet met vis 250g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (179)
€ 9,39
(€ 37,56/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive Digestion kattenvoerzakje met kalkoen en rijst, glutenvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, voor katten van 7+ jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Digestie +7 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (79)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikjes Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met rundvlees-, kip- en lamsvlees met rijstsmaken, met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult Mixpakket 6x400g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (99)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Lage Prijs
Gele doos Dreamies kattenhappen gelabeld 'Variëteit Snackdoos' met 12 verpakkingen van 60g, met illustraties van katten en snacks.
Dreamies
Catisfactions snackvariatie 12 x 60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (89)
€ 23,49
(€ 32,63/kg)