Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4466 producten
Kattovit Feline Diet diabetes kattenvoer zakje met zalm, met tekst over laag koolhydraatgehalte en bloedsuikerregulatie.
KATTOVIT
Feline Diet Diabetes Zalm 24x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doos 'Premiere. Ik hou van mijn hond' hondenvoer, gelabeld 'Petit Pâté Adult', met 6 x 150g porties, graanvrij, met kip en groenten.
Exclusief
PREMIERE
Petit Pâté 24 x 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 28,99
(€ 8,05/kg)
Bosch High Premium Concept Light hondenvoer, 2,5 kg, met 20% eiwit, 6% vet, in een bruine en blauwe zak voor overgewichtige honden.
bosch
Light 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 19,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppy voerzak voor middelgrote rassen, geschikt voor puppy's van 2-12 maanden, met zachte stukjes in saus.
ROYAL CANIN
Medium Puppy in Saus 10x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 15,79
(€ 11,28/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met een kleine wit‑bruine hond; 'Mature Adult 7+ Small & Mini' en 'met kip'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Small & Mini Mature Adult, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (103)
€ 18,89
(€ 12,59/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness hondenvoer, "Wild Valley," met wolf afbeelding; 60% paard & rundvlees, 40% fruit & groenten, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer hond, Adult, Wild Valley, rund met paard 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (267)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Felix kattenvoerdoos met een zwart-witte kat, tekst "So gut wie es aussieht," en smaken kip, rund, konijn, lam in gelei.
Felix
As good as it looks 24 x 85 g Verscheidenheid aan smaken van het platteland
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (1853)
€ 12,99
(€ 6,37/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Active Life Outdoor kattenvoerzak met een illustratie van een Bengaalse kat, met tekst die de gezondheidsvoeding en op maat gemaakte brokjesgrootte benadrukt.
ROYAL CANIN
Outdoor 400 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (165)
€ 7,29
(€ 18,22/kg)
Beschikbare varianten: 5
Vier kleurrijke pluche huisdier speelgoed in de vorm van schattige wezens: roze, geel, blauw en groen, elk met bijpassende ledematen en grote ogen.
Exclusief
AniOne
speelgoed kleine kwal
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (60)
€ 1,59
Lage Prijs
Select Gold Senior Classic Fit kattenvoer zakje voor katten van 12+ jaar, kip met zalm paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior +12 Kip met Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (67)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Cesar hondenvoeretiket: witte hond, kom met gevogelte, doperwten en worteltjes; tekst 'Mit Geflügel, Gemüse und Petersilie'; 150 g
Cesar
Landragout Gevogelte en groente 14x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 23,49
(€ 11,19/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een golden retriever zit naast een pakket 'Premiere I ♥ my dog' kauwsnacks, met botvormige traktaties met kippen smaak.
Exclusief
PREMIERE
kauwbot met kip kip 120 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (298)
€ 5,69
(€ 47,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Science Plan Poultry Selection voor kittens onder 1 jaar, met 6 zakjes kip en 6 zakjes kalkoen, met stukjes in jus.
Hill's
Science Plan Kitten Multipack Kalkoen en kip 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (38)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care s/d kattenvoerzak met een tabby kat op de voorkant, gelabeld 'Veterinarian Recommended.'
Hill's
Hill’s Prescription Diet z/d 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (99)
€ 25,99
(€ 17,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Fit & Trim hondenvoerzak met een zonsondergang strandscène, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' claims.
Orijen
Fit & Trim 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (54)
€ 32,49
(€ 16,25/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met het label 'Wilderness Kitten' met daarop twee kittens op een grasachtige achtergrond; bevat smaken: Kip & Zalm, Lam & Wildzwijn.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Kitten Multipack 4 x 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (44)
€ 5,99
(€ 14,98/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Digestive kattenvoer zakje met een bord met malse vleesstukjes in saus, dat 95% gezonde ontlasting kwaliteit in 10 dagen promoot.
ROYAL CANIN
Care Digest Sensitive in jus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (79)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Grijze plastic kattenbakschep met een geperforeerd ontwerp voor eenvoudige reiniging, met een stevige handgreep.
Exclusief
AniOne
kattenbakschep, grof S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (128)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kip paté kattenvoer in blik met een zwart-wit kittenafbeelding, graanvrije formule, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten Kip 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (151)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer blik met rundvlees en rijst, met afbeelding van een golden retriever en glutenvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive natvoer Adult Rund met rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (701)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I love my dog Meaties hondensnacks, met drie stukken vlees, met een label dat 90,5% vlees aangeeft, 250g.
Exclusief
PREMIERE
Maxi Meaties Kip 250 g eend 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan puppyvoertas met twee puppy's; erop staat 'Puppy <1', '100% gebalanceerd' en 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoer hond, Small & Mini Puppy, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (161)
€ 12,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale Gematigde Calorie kattenvoer zak met een kattenafbeelding en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL MODERATE CALORIE 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 9,99
(€ 24,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking "Real Nature Wilderness Adult True Country" met een wolf in een bos; 70% vlees & vis, 30% fruit & groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer hond, Adult, True Country, kip met vis 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (321)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire dieetzak gelabeld 'ANALLERGENIC' met een zwart-wit afbeelding van een hond, ontworpen voor allergiebeheer.
ROYAL CANIN
Veterinair Anallergeen 8 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (164)
€ 84,99
(€ 10,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kat speelgoedstok met kleurrijke veren bevestigd aan een zwarte stok, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
Kattenhengel Amazone
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (44)
€ 4,59
MultiFit Heidepark 1 kg zak bodembedekking voor kleine huisdieren met afbeelding van konijn, cavia, hamster, chinchilla en bladige bodembedekking
Exclusief
MultiFit
Heidepark 10 l
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 4,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Versele-Laga "Country's Best" pluimveevoer met illustraties van een fazant, kip, kalkoen en eend tegen een boerderijachtergrond.
Versele-Laga
Country's Best Breukmaïs 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 4,99
(€ 1,25/kg)
Een doorzichtige zak met gedroogde paardenbloembladeren met een kleurrijk "JR FARM" label met een blije konijn, hamster en "Löwenzahn."
JR Farm
Paardenbloem 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (75)
€ 8,99
(€ 17,98/kg)
Een zak Happy Dog NaturCroq hondenvoer met een golden retriever op de voorkant, gelabeld 'Rind & Reis' (Rundvlees & Rijst) voor volwassenen.
HAPPY DOG
NaturCroq Droogvoer Hond Volwassen, Rund & Rijst 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (63)
€ 15,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met glimlachende zwart-witte hond, label 'Sensitive Adult 1+', lam, gevogelte & rijst, 12 kg.
Whimzees Wellness Daily Dental Treats zak — groenteworstje, 28 kleine (S) traktaties, groene verpakking met hondenfoto.
WHIMZEES
Tandverzorging Veggie Sausage, 28 Stuks, Maat S
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (14)
€ 13,19
(€ 31,40/kg)
Twee kleurrijke tennisballen voor huisdieren, één felgeel met een grijze streep en één oranje, beide met het 'fit+fun' logo.
Exclusief
FIT+FUN
tennisbal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 0,79
Lage Prijs
Blauwe zak met kauwbare vis huid en runderhuid hondensnacks, met een visontwerp en tekst: "PREMIERE. Fish" en "voor langdurig kauwen."
Natuurlijke jute kattenkrabpaal met twee hanglussen voor gemakkelijke bevestiging.
Exclusief
FIT+FUN
krabplank Scratchy S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (108)
€ 5,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Exigent Mini hondenvoerzak met een illustratie van een langharige hond, met tekst die aangeeft dat het geschikt is voor kieskeurige eters.
ROYAL CANIN
Exigent Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 11,59
(€ 11,36/kg)
Lage Prijs
Zak Real Nature Premium Weidehooi voor knaagdieren en dwergkonijnen, natuurlijke kruiden, plantendiversiteit en vezelrijk.
Exclusief
REAL NATURE
Groene Natuur 3 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (122)
€ 13,99
(€ 4,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Drie blikken Real Nature huisdiervoeding: kitten smaken 'Kip & Kalkoen met Zalmolie' en 'Kalf & Gevogelte', plus 'Lamsvlees & Rundvlees' voor volwassenen.
Exclusief
REAL NATURE
Classic natvoer voor katten, kittenpakket 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (47)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan Senior Vitality kattenvoerdoos met een heerlijke selectie van 12 zakjes, 6 met kip en 6 met zalm.
Hill's
Science Plan Senior Vitality 7+ Mature Adult 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe clicker voor huisdiertraining met een zwarte knop, bevestigd aan een opgerolde zwarte polsband.
Exclusief
AniOne
ANIO Basic Clicker
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (41)
€ 3,99
Lage Prijs
Verpakking voor Purina Felix Tasty Shreds kattenvoer, met een speelse zwart-witte kat, met een kom met gescheurd vlees in saus.
Felix
Tasty Shreds 10 x 80 g Verscheidenheid aan smaken van het platteland
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (4279)
€ 5,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zilveren container van Animonda Integra Protect Sensitive hondenvoer met gele label met de tekst 'Huhn + Pastinaken' en 'Grain Free.'
animonda
Integra Protect natvoer voor volwassen, gevoelige honden Kip en pastinaak 11x150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (29)
€ 14,69
(€ 8,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een speelse tabby kat die zich vasthoudt aan een hoge krabpaal van natuurlijke materialen, met een spiraal van bruin en witte touw.
Exclusief
AniOne
krabpaal Simba
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (93)
€ 15,99
Lage Prijs
Royal Canin Urinary kattenvoer zakje met een bord natvoer, met tekst over het ondersteunen van de urinegezondheid in 10 dagen.
ROYAL CANIN
Care Urinary in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (103)
€ 20,79
(€ 20,38/kg)
Lage Prijs
Een verpakte wilgenhooi bal voor kleine huisdieren, met takken en hooi, gelabeld "MultiFit Nature" met een konijnafbeelding en tekst in het Duits en het Nederlands.
Exclusief
MultiFit
Wilgenbal met hooi en goudsbloem 80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 5,99
(€ 74,88/kg)
Beschikbare varianten: 2