Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4466 producten
Lage Prijs
Royal Canin Urinary kattenvoer zak, met een kat en een brokje, met tekst die aangeeft dat het de urinegezondheid binnen 10 dagen ondersteunt.
ROYAL CANIN
Urinary Care 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,69
(€ 24,22/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Groene tub van Dreamies kattenvoer, 350 gram, met een speelse kat en tekst die de onweerstaanbare kattenkruid smaak en voedingsvoordelen benadrukt.
Dreamies
Mega Doos 350g Kattenkruid
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (587)
€ 11,69
(€ 33,40/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Kitten Sterilised droogvoerzak voor kittens van 6-12 maanden, met een illustratie van een Bengal kitten en voordelen voor groei en immuniteit.
ROYAL CANIN
Kitten Gesteriliseerd 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (158)
€ 7,79
(€ 19,47/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sphynx Adult kattenvoer zak met een illustratie van een Sphynx kat, met tekst die de voeding voor het ras en hoge energie-inname benadrukt.
ROYAL CANIN
Sphynx Adult 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 34,99
(€ 17,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Purina Felix kattenvoer met een zwart-witte kat, gemengde vleesselectie in gelei, en meertalige tekst.
Felix
Zo goed als het eruitziet 120x85 g Groentenmix 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (569)
€ 47,49
(€ 4,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
3 kg Purina Pro Plan hondenvoerzak met een puppy op de voorkant. Hoogtepunten: 'Hoog Eiwit', 'Kip Nr. 1', 'Medium Puppy', 'Gezonde Start.'
PRO PLAN
Puppy Medium Gezonde Start Kip 3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (186)
€ 26,29
(€ 8,76/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Maltese hondenvoerzak met een illustratie van een Maltese hond, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en de voordelen voor een gezonde vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Maltezer Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (40)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Groene deodorantparels voor katten in een doorzichtige fles met een gele dop, met een grijze kat en tekst over citroengrasgeur.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Pearls deodorant 250 g Citroengras
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (125)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale Low Fat hondenvoerzak met een silhouet van een hond, dat de vetarme formule benadrukt.
ROYAL CANIN
Veterinary Diet Gastro Intestinal Laag Vetgehalte 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (203)
€ 21,49
(€ 14,33/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Adult Boxer hondenvoerzak met een afbeelding van een Boxer-hond, met tekst die de voeding voor het ras en de specifieke brokvorm benadrukt.
ROYAL CANIN
Boxer Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (90)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Ragdoll kattenvoerzak met een afbeelding van een Ragdoll kat, met tekst die de voeding voor het ras en voordelen voor een gezonde huid en vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Ragdoll Adult 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (84)
€ 36,99
(€ 18,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Mini hondenvoer zak, met een puppy-illustratie, benadrukt voordelen voor het immuunsysteem, hersenontwikkeling en brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Mini Puppy 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (165)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet A la Carte kattenvoedingszakje met een witte langharige kat, tekst 'Rezepte des Küchenchefs' en '4x 85g'.
GOURMET
à la Carte 4x85g Rafinessen
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1683)
€ 3,69
(€ 10,85/kg)
Zak met natuurlijke huisdierbedekking gelabeld "Suner Pinio," met een konijn grafiek en tekst: "super absorberende basis voor huisdieren" en "ZIELONA HERBATA."
Benek
Super Pinio Green Tea 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 18,19
(€ 1,82/l)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden van Royal Canin, gelabeld 'Satiety Weight Management', met een broodachtige textuur en een silhouet van een hond.
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoer zak met een illustratie van een middelgrote hond, die caloriecontrole en gewichtsbeheer benadrukt.
ROYAL CANIN
Light Weight Care Medium 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Tundra hondenvoer zak met een persoon en een hond, met nadruk op "85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "biologisch geschikte voeding."
Orijen
Tundra 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (84)
€ 35,99
(€ 18,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dachshund hondenvoerzak, met specifieke voedingsdetails voor het ras, een illustratie van brokjes en tekst in het Nederlands over gewrichtsondersteuning.
ROYAL CANIN
Dachshund Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (126)
€ 20,79
(€ 13,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Diet Diabetes voedselverpakking, 400g, met een katten silhouet en tekst over bloedsuikercontrole, hoog eiwitgehalte en laag koolhydraatgehalte.
KATTOVIT
Diabetes bij katten 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (46)
€ 2,99
(€ 7,48/kg)
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult Dental Snacks voor honden van 5-10 kg, met een poedel op de verpakking, gelabeld 'Sensitive' en 'Zahnpflege.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Mini Adult 99 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 2,99
(€ 30,20/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Première I love my dog Bonies hondenkoekjes, 200g verpakking, met zachte, gevogelte-smaak botvormige snacks.
Exclusief
PREMIERE
Bonies Gevogelte 200 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (464)
€ 2,59
(€ 12,95/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met gestreepte kat; etiket vermeldt 'Adult 1-6' en 'with chicken'
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, adult Met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe snackzak gelabeld 'Kitty's Cuisine Crunchy Snack' met 'HERINGliebe,' met afbeeldingen van vis en duindoorn, rijk aan vis.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack with Love 50 g Haringliefde
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (358)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondensnoepverpakking met zalm- en kabeljauwblokjes, gelabeld 'PREMIERE Fish,' met een afbeelding van een golden retriever en tekst die aangeeft dat het een middelmatige beloning is.
Exclusief
PREMIERE
Visblokjes met zalm 100g Zalm en kabeljauw 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (101)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met het label "Happy Dog NaturCroq Senior" met een golden retriever, geschikt voor honden van 7 jaar en ouder.
HAPPY DOG
NaturCroq Droogvoer voor seniorhonden 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (39)
€ 15,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Doos van Purina Gourmet Gold pâté kattenvoer, met smaken: rundvlees, konijn, lam en kalf; bevat 96 blikken van 85g elk.
Lage Prijs
Royal Canin Volwassen Duitse Herder hondenvoer zak met een afbeelding van een Duitse Herder, die de voeding en spijsvertering specifiek voor het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
German Shepherd Adult 11 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (85)
€ 60,99
(€ 5,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondensnoepverpakking met zalmstrips, gelabeld 'Premiere Fish', met een afbeelding van een golden retriever en tekst in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Visreepjes met zalm 100g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (58)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Complete hondenvoerzak, gelabeld voor huidverzorging en voedselgevoeligheden, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Derm Complete 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (900)
€ 47,99
(€ 12,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin mini hondenvoerzak voor honden tot 10 kg, geschikt voor volwassenen van 8+ jaar, met focus op gewichtsonderhoud en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Mini Adult 8+ 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (83)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness hondenvoer voor volwassenen, gelabeld 'Fresh Water,' met 70% vis en 30% fruit en groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Fresh Water, vis 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (245)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Sterilised kattenvoer zakje met grijze tabby, gelabeld '85 g/r' en 'Morsels in gravy,' voor gesteriliseerde katten.
ROYAL CANIN
Indoor Gesteriliseerd Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (91)
€ 14,69
(€ 14,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas KatzenMilch-fles met een grijze tabby kat met grote ogen, gelabeld 'Lecker & bekömmlich' op een paarse achtergrond.
Whiskas
kattenmelk 6x200 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (171)
€ 8,19
(€ 6,83/l)
Doos Animonda Milkies Cat Snack 20 stuks met katten-silhouet en kleurrijke éénpersoonscupjes, tekst 'Selection.'
animonda
Milkies 20x15g Selection Box
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (567)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Digestive Care i/d laag vet hondenvoerzak, met een paars en wit ontwerp, met het label "Veterinair Aanbevolen."
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Low Fat kip 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (353)
€ 43,95
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Adult hondenvoerzak met lamsvlees en rijst, met een afbeelding van een hond en belangrijke details, waaronder 21,5% eiwit en 10,5% vet.
bosch
High Premium Concept Adult Lam en rijst 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (358)
€ 30,49
(€ 2,03/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Light hondenvoer voor volwassen honden (groot 25+ kg) met een gele Labrador; labels 'Light', 'Science Plan' en '100% Balanced'.
Hill's
Science Plan droogvoeding voor honden, Light, Large Breed Adult, met kip 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 64,99
(€ 4,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
400g blik Edgard Cooper hondenvoer, oranje label 'Huhn & Truthahn' (kip & kalkoen), graanvrij, met illustraties van honden en katten.
Edgard & Cooper
Adult 6x400g Kip en Kalkoen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (37)
€ 21,99
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Hypoallergene hondenvoer voor kleine honden, met een afbeelding van een zwart-witte hond, met de tekst 'VETERINAIR' en 'HYPOALLERGENE'.
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic Small Dogs 3,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (89)
€ 51,49
(€ 14,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin British Shorthair kittenvoedselzak met een grijze kitten, met tekst die de voeding voor het ras en de specifieke brokvorm benadrukt.
ROYAL CANIN
British Shorthair Kitten 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (118)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Vitakraft Beef Stick verpakking met een lachende hond, benadrukt dat het meer dan 90% vlees bevat, wild en zonder toegevoegde suiker.
Vitakraft
Beef Stick Wild 50x12 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (99)
€ 28,99
(€ 48,32/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Labrador Retriever hondenvoer zak, met een illustratie van een bruine Labrador, met tekst over voeding voor het ras en portiecontrole.
ROYAL CANIN
Labrador Adult Sterilised 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (120)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat op het etiket, met tekst die aangeeft dat het een fijne pâté is met vis en wortelen.
GOURMET
Gold Fijne Paté 12 x 85 g Koolvis en wortel 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (934)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Witte pluche muis kattenspeelgoed met bruine vilten oren en lange bruine-zwart veerstaart op witte achtergrond.
Lage Prijs
Whiskas Senior kattenvoerdoos (7+) 800 g, grijze kat die over een kom brokjes gluurt, label 'Mit saftigem Huhn' (met sappige kip).
Whiskas
Senior 7+ 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 5,69
(€ 7,11/kg)
Beschikbare varianten: 2