Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4466 producten
Lage Prijs
Royal Canin Regular Fit kattenvoer zak met een illustratie van een rennende kat, met tekst die 'Health Nutrition' en 'Aangepaste brok grootte' benadrukt.
ROYAL CANIN
Fit 32 400 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (258)
€ 6,99
(€ 17,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Klontvormende kattenbakvulling verpakking met een speelse tabby kat en 'White Sensation Blue Control' label, met de tekst 'Premiere. I love my cat.'
Exclusief
PREMIERE
Blue Control White Sensation klontvormende kattenbakvulling 12 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (721)
€ 17,59
(€ 1,47/l)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Een zak van 20 liter MultiFit kattenbakvulling gelabeld 'Fresh Comfort', met een close-up van een ontspannen oranje tabby kat en bloemaccenten.
Exclusief
MultiFit
Fresh Comfort 20 l
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (1363)
€ 12,99
(€ 0,65/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Klontvormende kattenbakvulling met een witte kat op zijn rug. Het label zegt 'PREMIERE' en benadrukt minder plakken aan vacht en poten.
Exclusief
PREMIERE
Excellent XL klontvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (634)
€ 16,49
(€ 1,37/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Zak Hill's Prescription Diet METABOLIC kattenvoer — voor gewichts- en diabetesbeheer; 88% badge 'afgevallen thuis'; gestreepte kat
Lage Prijs
Purina ONE Bifensis kattenvoerzak voor senioren, 750g, met een fluffy grijze kat, met de tekst 'SENIOR 11+' en 'Reich an Huhn.'
Purina ONE
BIFENSIS Senior 11+ 750 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Huisdiertraktatie zak gelabeld "Premiere I ♥ my dog," met konijnensmaak mini-vlees snacks, met "75% Vlees" en 60g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Mini Meaties Konijn 6 x 60 g 60 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (149)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet z/d kattenvoer zak, gelabeld 'Voedselgevoeligheden', met een Siamees kat en de tekst 'Veterinair Aanbevolen'.
Hill's
Prescription Diet Food Sensitivities z/d Original 1,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (392)
€ 26,49
(€ 17,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Felix kattenvoerdoos met een zwart-witte kat, vis smaken in gelei en tekst in het Duits op een blauwe achtergrond.
Felix
Zo goed als het lijkt 12x85g Verscheidenheid aan smaken uit het water
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1007)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Junior Giant hondenvoer zak met een St. Bernard, met de nadruk op immuunondersteuning, spiergroei en op maat gemaakte brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Giant Junior 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 80,99
(€ 5,40/kg)
Lage Prijs
Sheba Filets schaaltje kattenvoer met tonijn- en kipfilets, afbeelding van een grijze kat, teksten 'Filets' en 'Thunfisch und Huhn', MSC-logo.
Sheba
Filets natvoer kat Tonijn en kip 16x60 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (245)
€ 20,49
(€ 21,34/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Hypoallergene kattenvoer zak met een illustratie van een tabby kat en het merklogo bovenaan.
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic 2,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (158)
€ 39,99
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van Royal Canin Adult Persian kattenvoer, met een fluffy Perzische kat, met tekst die de voeding voor het ras en de op maat gemaakte textuur benadrukt.
ROYAL CANIN
Persian Adult 12 x 85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 17,89
(€ 17,54/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Appetite Control katvoerzak, met een afbeelding van een kat en een brokje, met tekst over het beheersen van bedelgedrag.
ROYAL CANIN
Appetite Control Care 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (81)
€ 36,29
(€ 18,15/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Labrador Retriever hondenvoerzak, met de tekst 'ADULT Labrador Retriever' en iconen voor rasvoeding en ideaal gewicht.
ROYAL CANIN
Labrador Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (198)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Mini Adult hondenvoerzak met een speelse kleine hond, met 'Gewichtsbehoud' en 'Optimale gezondheidssteun.'
ROYAL CANIN
SHN Mini Adult 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 14,89
(€ 7,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe PREMIERE 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control XL klonterende kattenbak met twee Ragdoll-katten en korrels, 10L
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat XL klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (554)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een verpakking van MultiFit katten snacks met een oranje tabby kat op de voorkant, met de tekst "SNACKS JUNIOR HUHN" en "poulet - pollo - chicken."
Exclusief
MultiFit
naturelle kippenborst junior 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (373)
€ 2,19
(€ 43,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Medium Adult hondenvoer zak met een bruine en witte hond illustratie, gelabeld "Grootte M" voor honden van 11-25 kg, met nadruk op ondersteuning van spiermassa.
ROYAL CANIN
SHN Medium Adult 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (171)
€ 26,19
(€ 6,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Biokat's Premium Diamond Care kattenbakvulling met een grijze kat, beweert 54 dagen mee te gaan, bevat actieve kool en aloë vera.
Biokat's
Diamond Care fresh 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (500)
€ 16,49
(€ 1,65/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Mobility j/d hondenvoer zak met een golden retriever op de voorkant, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet j/d kip 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (753)
€ 82,39
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care c/d Multicare Stress kattenvoerzak met afbeelding van een witte kat en belangrijkste voordelen.
Hill's
Prescription Diet c/d Urinary Stress Urinary Care kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (510)
€ 25,49
(€ 16,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Sandwich, 70g verpakking met driehoekige hondenkoekjes met kip- en vis smaak.
Exclusief
PREMIERE
Mini Sandwiches kip en vis 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (193)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Orijen Puppy Large hondenvoer zak met een persoon en hond silhouet bij zonsondergang, met '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw.'
Orijen
Puppy Large Breed 6 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (128)
€ 58,89
(€ 9,82/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Groene en blauwe zak van MultiFit Natural Hygiene Pellets voor katten, 11 kg, met een kat op gras en claims van niet-klonteren en geurabsorptie.
Exclusief
MultiFit
Natural Hygiene Pellets 11kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,69
(€ 1,34/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale kattenvoerzak met een illustratie van een grijze tabby kat en het merkimago bovenaan.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL 400 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (172)
€ 9,99
(€ 24,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking voor Purina Felix Sensations kattenvoer met een zwart-witte kat, met tekst die smaken benadrukt: kalkoen, rundvlees, lam en eend in saus.
Felix
Sensations 12 x 85 g Verscheidenheid aan smaken van het platteland
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (85)
€ 5,99
(€ 5,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care c/d Multicare hondenvoerzak met een zwart-witte hond op de voorkant, gelabeld 'Veterinarian Recommended.'
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (648)
€ 80,29
(€ 6,69/kg)
Verpakking van de Premiere I Love My Cat Soft Bites kattensnoepjes met een grijze tabby kat, met zichtbare tekst en afbeeldingen van de snoepjes.
Exclusief
PREMIERE
Soft Bites Kaas en cranberries 40 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (358)
€ 1,89
(€ 47,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor Duitse Herders, gelabeld 'Grootte L maxi 26-44 kg, volwassen 5+,' met iconen voor spijsverteringsgezondheid en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Maxi Adult 5+ 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (58)
€ 32,99
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire dieetzak voor katten, gelabeld 'Satiety Weight Management,' met een zwart-wit afbeelding van een kat.
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Weight Management 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (128)
€ 26,99
(€ 17,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
De verpakking van Felix Sensations Sauces kattenvoer toont een zwart-witte kat met een vleeskom. Tekst: '24x met kalkoen, rund, lam, eend.'
Felix
Sensations sausen 24 x 85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (169)
€ 9,49
(€ 4,65/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Chihuahua Adult hondenvoerzak met een illustratie van een Chihuahua, met tekst die de voeding en smaakbaarheid voor het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
Chihuahua Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (126)
€ 14,49
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Labrador Retriever hondenvoerzak, met ras-specifieke brokjes, met tekst die ondersteuning voor natuurlijke afweer benadrukt.
ROYAL CANIN
Labrador Retriever Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (102)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Mini Snack Sticks verpakking, met zachte kip en rijst traktaties in een cirkelvormige display, 70g.
Exclusief
PREMIERE
Ministicks kip en rijst 70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (180)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Science Plan 'Perfect Weight' zak hondenvoer voor volwassen middelgrote honden (met kip), witte zak met hondenfoto en rood logo.
Lage Prijs
Royal Canin Adult Golden Retriever hondenvoer zak met een afbeelding van een golden retriever, met nadruk op ras-specifieke voeding voor een gezonde huid en vacht.
ROYAL CANIN
Golden Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (213)
€ 72,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Home Life Indoor kattenvoer zak met een illustratie van een uitrekkende kat, met tekst die de verminderde ontlastinggeur en aangepaste brokjesgrootte benadrukt.
ROYAL CANIN
Home Life Indoor 27 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (227)
€ 6,69
(€ 16,73/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een pluche speelgoedmuis met een harige bruine romp en een lange staart, ontworpen voor huisdierplezier.
Exclusief
AniOne
speelgoedmuis pelsmuis
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (258)
€ 0,89
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Giant hondenvoerzak voor puppy's van 2-8 maanden, met een St. Bernard en informatie over immuunondersteuning en energie.
ROYAL CANIN
Giant Puppy 3,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (93)
€ 25,79
(€ 7,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin puppyvoer voor Golden Retrievers, met een puppy op de zak en tekst over voeding voor het ras en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
Golden Retriever Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (105)
€ 27,49
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Kitten droog kattenvoer zak met een afbeelding van een zwart-witte kitten en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (34)
€ 39,99
(€ 20,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit Native hondensnackzakje met het etiket 'SNACKS ADULT 1+' met foto van een blije hond en zichtbare kipfilets.
Exclusief
MultiFit
Native kippenborstfilets 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (556)
€ 23,99
(€ 23,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Kitten-zak (roze) 'Tot 12 maanden' met foto van kitten; zichtbare Nederlandse tekst "Sterk immuunsysteem".
ROYAL CANIN
Kitten 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (388)
€ 7,19
(€ 17,98/kg)
Beschikbare varianten: 5