Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4466 producten
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor middelgrote honden (11-25 kg), gelabeld "volwassen 7+" met een golden retriever, bevorderend voor spiermassa en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Medium Adult 7+ 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (44)
€ 32,99
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak Perfect Fit kattenvoer met een gestreepte kat, brokjes en tekst 'ADULT 1+', 'PERFECT FIT', 'RIJK AAN ZALM', '750 g'
PERFECT FIT
Adult 1+ Rijk aan zalm 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (216)
€ 5,00
(€ 6,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O blik hondenvoer, gelabeld als 'Brood', met een silhouet van een hond en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Mousse 12x410g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 50,99
(€ 10,36/kg)
ACANA Adult Large Breed hondenvoerzak met twee honden in een grasveld, met verse kip en rauwe schol, 60% dierlijke ingrediënten.
ACANA
Adult Large Breed 11,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 79,89
(€ 7,01/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een hoge, geweven katten toren met een fluffy bovenste rustplaats waar een bruine tabby rust en een gezellige schuilplaats met een witte kat die eruit kijkt.
Exclusief
AniOne
krabton Sienna
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (72)
€ 84,99
Lage Prijs
Royal Canin Regular Sterilised kattenvoer voor katten van 7 jaar en ouder, met een zwarte kat en brokjes, met 'Health Nutrition' en 'Vitaliteitscomplex' labels.
ROYAL CANIN
Sterilised 7+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (119)
€ 23,89
(€ 15,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive hondenvoer blik, kip met rijst smaak, voor honden van 8+ jaar, glutenvrije formule, 800g.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Senior Kip en rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (182)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse tabby kat, gelabeld 'PREMIERE. Ik hou van mijn kat,' met 'FINEST JELLY ADULT' en verschillende vleessmaken.
Exclusief
PREMIERE
Finest Jelly Adult multipack 12 x 85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (83)
€ 9,69
(€ 9,50/kg)
Zak Versele-Laga Complete Cavia caviavoer met korrels en labels 'COMPLETE CAVIA' en 'Elderberry + Timothy'.
Versele-Laga
Versele Laga Complete Cavia 1,75 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (60)
€ 14,99
(€ 8,57/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response kattenvoerzak met een afbeelding van een zwart-witte kat, gelabeld 'EXPERT' en 'GASTROINTESTINAL.'
ROYAL CANIN
Expert Gastrointestinale Vezelrespons 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (159)
€ 36,99
(€ 18,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised kattenvoer verpakking met een fluffy kat, met de tekst "85g x 12" en "Health Nutrition", en een kom met voer gelabeld "SAUS".
ROYAL CANIN
Sterilised Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (163)
€ 16,69
(€ 16,36/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zak, met een grijze tabby kat op de voorkant, gelabeld "Moderate Calorie."
ROYAL CANIN
Veterinary Urinary S/O Moderate Calorie 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (107)
€ 9,79
(€ 24,47/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een pot Real Nature Wilderness Freeze Dried Snack voor huisdieren, met 'Pure Beef' en een afbeelding van een wolf, gelabeld 100% rundvleeslever.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS runderlever 50 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (14)
€ 4,49
(€ 89,80/kg)
Lage Prijs
Een speelse tabby kat rust naast een kleurrijke "Premiere Royal Ragout" doos, met stukjes gevogelte en een label "Rijk aan gevogelte."
Exclusief
PREMIERE
Multipack 8 x 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (99)
€ 6,99
(€ 8,74/kg)
Zwarte huisdierveiligheidsriem met een metalen clip en gesp, ontworpen om huisdieren in voertuigen te beveiligen.
Exclusief
AniOne
Veiligheidsgordel met clip
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (98)
€ 7,29
Verpakking van AniOne Training Pads voor honden, met een blauw ontwerp met afbeeldingen van een puppy en een volwassen hond op een pad, inclusief 10 pads, elk 60x60 cm.
Exclusief
AniOne
Trainingspads 60x60cm 10 st
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (43)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Huisdierenvoedingszak "Wilderness Adult Dark Fiord" met een wolf in een bos, 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Dark Fjord edelhert, zalm en eend 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (224)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld 'FIT+FUN Saftige Brocken mit Geflügel', met een golden retriever en een voerbak, 1240g.
Exclusief
FIT+FUN
Ragout Gevogelte 6x1,24 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (756)
€ 12,99
(€ 1,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een zak Versele-Laga duivenvoer met een vintage duivenafbeelding, houten achtergrond, en tekst "ALLE PERIODEN" en "BELGIAN QUALITY."
Versele-Laga
Traditional fokken en rui Olympia 25 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (64)
€ 22,49
(€ 0,90/kg)
Een verpakte kruidenbal voor huisdieren, gelabeld "Kräuter-Ballen" door JR FARM, met een cartoonkonijn en hond op de voorkant.
JR Farm
Kruidenballen 60 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (70)
€ 2,89
(€ 48,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik FIT+FUN kattenvoer gelabeld "RAGOUT mit Huhn," met een tabby kat op de voorkant, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
FIT+FUN
Ragout kip 12x415 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (634)
€ 8,29
(€ 1,66/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Felix Doppelt Lecker kattenvoer verpakking met een zwart-witte kat, 12 porties, vlees- en groentesmaken in gelei.
Felix
Doubly Delicious Smaakvariatie van het land met groenten 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (400)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met lachende Duitse herder; etiket 'Mature Adult 6+ Large 25+ kg' en 'Kip'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Large Breed Mature Adult, met kip 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (148)
€ 65,99
(€ 4,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doos Purina Gourmet Gold kattenvoer met een fluffy witte kat op de voorkant, met een bord met mals vlees in saus en groenten.
GOURMET
Gold malse hapjes 4 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (134)
€ 4,99
(€ 14,68/kg)
Lage Prijs
Een doos Purina Felix Sensations Extras kattenvoer met natvoer, met een speelse zwart-witte kat en Duitse tekst over smaken.
Felix
Sensations Extras gelei 24 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (210)
€ 11,69
(€ 5,73/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised kattenvoer zakje, 85g x 12, met een illustratie van een pluizige kat, met tekst die gezonde voeding en gewichtsbeheer benadrukt.
ROYAL CANIN
Gesteriliseerd in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (146)
€ 15,39
(€ 15,09/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit vogelzand gelabeld 'VOGELSAND' voor kanaries, parkieten en exotische vogels, met kleurrijke vogels op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
Vogelzand 5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (185)
€ 2,49
(€ 0,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blikvoer voor honden van Royal Canin, gelabeld 'Gastrointestinal Loaf', met een honden-silhouet en veterinaire branding.
ROYAL CANIN
Veterinary Gastrointestinal Mousse 12x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (57)
€ 44,99
(€ 9,37/kg)
MultiFit kleine dierenbedding verpakking met een konijn, cavia en muis op een roze achtergrond, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
-strooisel voor kleine huisdieren, verpakking in blokvorm 56 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (536)
€ 5,49
(€ 0,10/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifiek droog hondenvoer voor Boxers, met een Boxer-hond op de zak, gelabeld "Volwassen" en "12kg."
EUKANUBA
Droogvoer Hond Rasspecifiek Boxer Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (39)
€ 41,49
(€ 3,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin mini volwassen hondenvoer zakje, 85g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 10 maanden, gewicht onderhoud.
ROYAL CANIN
Mini Adult in saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (41)
€ 11,69
(€ 11,46/kg)
Lage Prijs
25 kg Select Gold Maxi hondenvoerzak voor gevoelige honden, met lam en rijst. Tekst: 'Optimaal afgestemde compleetoplossing' en 'Met Lam & Rijst.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoer hond Adult Maxi Lam en rijst 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (685)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive hondenvoerblik, kip met rijst smaak, glutenvrij, voor honden van 8+ jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive natvoer hond senior Kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (186)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Vlees Snack Strips met een rond venster dat rundvlees strips toont, 96% vleesinhoud, 150g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Stripes hond Rund 150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1381)
€ 8,39
(€ 55,93/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Maine Coon kittenvoerzak met een speelse Maine Coon kitten, met tekst die de voeding voor het ras en gezonde groei benadrukt.
ROYAL CANIN
Maine Coon Kitten 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (119)
€ 56,99
(€ 14,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Classics kattenvoer mega pakket, met 32 x 85g porties, met een kattenafbeelding en beschrijvingen van vis smaken.
Lage Prijs
Een blik Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat op het etiket, gelabeld 'Feine Komposition mit Ente und Truthahn.'
GOURMET
Gold Feine Komposition 12 x 85 g Eend en kalkoen 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (485)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Mini natvoer zakje, 85g x 12, met zachte stukjes in saus, geschikt voor puppy's van 2-10 maanden.
ROYAL CANIN
Mini Puppy 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 12,59
(€ 12,34/kg)
Doos met Pedigree Dentastix Daily Oral Care hondensnoepjes, met een golden retriever, met claims om de vorming van tandplak te verminderen en de gezondheid van het tandvlees te ondersteunen.
Pedigree
Dentastix Daily Oral Care Multipack Maxi 21 st
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (388)
€ 10,29
(€ 12,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met lachende bruin-witte volwassen hond; zichtbare tekst: 'Mature Adult 7+', '3 Essential Benefits', 'with chicken'
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Medium Mature Adult, Met kip 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,29
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Defense hondenvoer zak, gelabeld voor milieugevoeligheden, door dierenartsen aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet Derm Defense 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (306)
€ 81,89
(€ 6,82/kg)
Afbeelding van een blauw raam met een witte grid opslagorganisator bevestigd, die een schoon, modern ontwerp toont.
Trixie
-veiligheidshek voor ramen Zij-element
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (50)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet m/d Diabetes Care kattenvoerzak met een zwarte kat met gele ogen, gelabeld 'Veterinair Aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet m/d 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (88)
€ 28,99
(€ 19,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
8in1 Delights Kippenbotten verpakking met sterke kauwplezier voor honden. Bevat kipfilet van binnen, geschikt voor kleine honden onder de 5 kg.
8in1
Delights Strong Kauwbotten voor kaaktraining XS 7 st
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 3,99
(€ 28,50/kg)
Beschikbare varianten: 2