Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4466 producten
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Chew Snack verpakking met gedraaide lamsmaak traktaties, met een afbeelding van een golden retriever en het label 'Maxi Rolls'.
Exclusief
PREMIERE
kauwrol 1m Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 7,69
(€ 25,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Classics kattenvoer verpakking met een verscheidenheid aan vis smaken, inclusief 12 x 85g porties, met een afbeelding van een grijze kat en groene garnering.
Sheba
Classics in paté 12 x 85 g:
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (133)
€ 11,99
(€ 11,75/kg)
Lage Prijs
Whiskas 'Mega Pack' Knuspertaschen kattenlekkernij zakje, met zalmsmaak, 180 g, paars met afbeelding van een kat.
Whiskas
Temptations Mega Pack Kip & Kaas 180 g Zalm
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (96)
€ 5,99
(€ 33,28/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Doos MultiFit Dental Care Sticks voor kleine honden (28 sticks, 5-10 kg) met munt voor frisse adem.
Exclusief
MultiFit
Mint DentalCare sticks multipack S 28 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (184)
€ 5,99
(€ 13,61/kg)
Beschikbare varianten: 4
Witte huisdierdrager met een decoratief grijs deksel met zwarte kattenillustraties en harten, ontworpen voor het vervoeren van kleine huisdieren.
Exclusief
AniOne
transportbox Cats in Love
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (19)
€ 19,99
Een blik Pedigree hondenvoer met een lachende bruine hond op het etiket, met tekst die aangeeft dat het lam, noedels en groenten bevat.
Pedigree
natvoer voor volwassen honden Cuisine in saus Lam 12x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (68)
€ 32,99
(€ 3,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Sensitive hondenvoerzak met een zwarte en bruine hond, met tekst die de 'Sensitive' formule met lam en rijst benadrukt, 22,5% eiwit, 14% vet.
bosch
droogvoer hond Adult Sensitive lam & rijst 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (295)
€ 46,99
(€ 3,13/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met grote gestreepte kat, 'Mature Adult 7+', 3 essentiële voordelen, met kip
Vier halve maanvormige verzorgingspads voor huisdieren met een witte buitenlaag en een grijze, gestructureerde binnenkant, dicht bij elkaar gerangschikt.
PetSafe
koolfilter, 4 stuks
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (30)
€ 15,49
Hondenvoerzak met een golden retriever op de voorkant, gelabeld 'Happy Dog NaturCroq Balance Adult,' met een groen en beige ontwerp.
HAPPY DOG
NaturCroq droogvoer voor volwassen honden, Balance 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (41)
€ 44,99
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een kitten naast een doos 'Premiere Meat Menu' kattenvoer, met rundvlees en kalkoenhartjes, vleesmedley en gevogelte medley.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten 6 x 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (65)
€ 5,79
(€ 9,65/kg)
Een stapel hondenkauwsnacks in verschillende kleuren, waaronder bruin en oranje, gewikkeld rond witte rauwe huid uiteinden, gelabeld "DentaFun."
Trixie
Denta Fun Chewing Roll Mix 250 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 13,69
(€ 54,76/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Diabetisch kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, gelabeld 'DIABETISCH' en 'DUNNE SCHIJVEN IN SAUS'.
ROYAL CANIN
Veterinary Diabetic 12x85g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 19,79
(€ 19,40/kg)
Lage Prijs
Zak Gold Medium Adult hondenvoer (11-25 kg) gelabeld "Sensitive," met een hond en de tekst "Mit Pferd & Tapioka."
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoer voor volwassen honden van middelgroot formaat Paard, tapioca 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (567)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Medium hondenvoerzak met een Shar Pei, met tekst die huidondersteuning en 91% eigenaarstevredenheid benadrukt.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Medium 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 33,99
(€ 11,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak FIT+FUN niet-klonterend kattenbakvulling met een tabby kat op de voorkant, met tekst in meerdere talen die het product beschrijft.
Exclusief
FIT+FUN
Hygiënische Strooisel 30 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (731)
€ 12,29
(€ 0,41/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak MultiFit hooi met opschrift 'Heu-Ernte / Hay Harvest', toont illustraties van een konijn, cavia en chinchilla en 1 kg
Exclusief
MultiFit
Hooioogst 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,29
(€ 4,29/kg)
Beschikbare varianten: 4
Tandvezelsticks voor katten, met een kattengezicht op de verpakking, met 86% zalm en kip, en beweert tandplak te voorkomen.
Bogadent
Dental Fibre Sticks 50g Vis
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (121)
€ 4,59
(€ 91,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Home Life Indoor 7+ kattenvoer zak met een grijze tabby kat, met tekst die gezondheidsvoeding en aangepaste brokjesgrootte benadrukt.
ROYAL CANIN
Indoor 7+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (85)
€ 24,29
(€ 16,19/kg)
Beschikbare varianten: 3
Schesir kattenvoer verpakking met zes blikken van 50g tonijn met garnalen, gelabeld in het Italiaans met 'SEI PORZIONI, SEMPRE FRESCHE, SENZA SPRECHI.'
Schesir
6 x 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,49
(€ 24,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoer zak, 5-10 kg, voor gevoelige honden, met een poedel en tekst die ingrediënten zoals paard en tapioca benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoer hond Mini Paard met tapioca 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (367)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een bruine Labrador retriever, gelabeld 'SELECT GOLD MAXI ADULT' voor honden boven de 25 kg, rijk aan rundvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete droogvoer hond Maxi Adult Rund 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (393)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Cavalier King Charles hondenvoerzak, met een illustratie van brokjes, een voedingslabel voor het ras en een claim over hartgezondheid.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (66)
€ 20,79
(€ 13,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattenboom met een krabpaal, twee niveaus en gezellige schuilplaatsen, met een zacht beige en natuurlijk vezelontwerp.
Trixie
krabpaal Falco
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (88)
€ 164,99
Paarse verpakking van AniOne kattenbakvulling, met instructies en afbeeldingen voor gebruik, gelabeld '12 Stück' en 'M' maat.
Exclusief
AniOne
zak met trekkoord voor kattenbak S
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Gele Pedigree DENTASTIX Daily Oral Care mega pack x28 (10-25 kg) doos met hondenfoto en tandverzorgingssticks
Pedigree
Dental Care Dentastix multipack 28 stuks voor middelgrote honden
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11118)
€ 11,79
(€ 16,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Active hondenvoerzak, 15 kg, met een hond op de voorkant, met tekst die 25% eiwit, 16% vet en voordelen van een immuuncomplex benadrukt.
bosch
Active 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (204)
€ 36,49
(€ 2,43/kg)
Zak van Versele-Laga Complete huisdierenvoer voor kleine dieren, met secties voor Cavia, Cuni Junior en Chinchilla & Degu, met zichtbare ingrediënten.
Versele-Laga
Cavia Complete voor cavia's 8kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (32)
€ 42,99
(€ 5,37/kg)
Lage Prijs
Doos kattenvoer MultiFit Tasty Duo met een oranje kat, labels 'Duo Fish & Classic Mix', 'Jelly' en 'Adult'.
Exclusief
MultiFit
Adult Jelly Duo Fish en Classic Mix Multipack XXL 92 x 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (123)
€ 36,99
(€ 4,02/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Haarbal kattenvoer zak, met een kattenafbeelding, beweert haarbalvorming binnen 14 dagen te verminderen.
ROYAL CANIN
Haarbalverzorging 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (200)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Zwart, botvormig rubber hondenspeelgoed met het KONG-logo in reliëf.
KONG
Goodie Bone Extreme L
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 17,79
Lage Prijs
Verpakking van Sheba Fresh Cuisine kattenvoer met een grijze kat, met smaken: Kalkoen met Tomaat, Kip Carbonara en Gevogelte Puttanesca.
Sheba
Fresh Cuisine natvoer voor katten Adult Multipack Taste of Rome 36x50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (62)
€ 14,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Duitse Herder hondenvoer zak met een puppy afbeelding, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
German Shepherd Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 27,29
(€ 9,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Felix Soup Time verpakking: zwart-witte kat likkend, kom soep; tekst: Tender Strips, 6x48g, 2x rund/kip/tonijn.
Felix
Soup Time Tender Strips Rund, kip en tonijn 6x48 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (723)
€ 3,29
(€ 11,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle Duetto kattenvoer verpakking toont een witte kat met groene ogen, met vier porties van 85g: zalm, witte vis, sardine, tonijn.
GOURMET
Perle Duetto di Mare vis 4x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1822)
€ 2,99
(€ 8,79/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Huisdier snackpakket voor "Real Nature Wilderness Crunchy Snack - Rocky Hills," met een wolf als achtergrond. Bevat 64% geit, 36% groenten, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Crunchy Snack 225 g Geit met zoete aardappel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (202)
€ 5,29
(€ 23,51/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een karton lactosevrije melk voor katten, gelabeld "fit+fun Milk," met een speelse kattenafbeelding en een spetter melk grafiek.
Exclusief
FIT+FUN
kattenmelk 27x200 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (236)
€ 23,29
(€ 4,31/l)
Zak van MultiFit hennepbed voor kleine huisdieren, met een konijn, cavia en chinchilla op de voorkant, met tekst in het Duits en het Engels.
Exclusief
MultiFit
hennepstrooisel 30 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (228)
€ 9,99
(€ 0,33/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet r/d Gewichtsverlies kattenvoer zak met groen ontwerp, 'GEWICHTSVERLIES' label, en 'VETERINAIR AANBEVOLEN' tag.
Hill's
Prescription Diet Weight Loss r/d met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (67)
€ 27,99
(€ 18,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Multifit Nature Grain Free huisdier traktatiesticks met peterselie, met illustraties van kleine dieren en een label '2 Sticks'.
Exclusief
MultiFit
Nature Graanvrije Sticks Peterselie 2 st
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (82)
€ 2,69
(€ 26,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet z/d Original kattenvoer blik, gelabeld "Veterinair Aanbevolen" en "Voedselgevoeligheden," met een katten silhouet.
Lage Prijs
Een roze zak MultiFit Nature snacks met babymaïs, met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks Babymaïs. 2 st
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (50)
€ 2,19
(€ 10,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor AniOne kattenbakfilter, met een afbeelding van een oranje kat en instructies voor het snijden van afmetingen (16 cm x 15,5 cm).
Exclusief
AniOne
kattenbakfilter 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (29)
€ 4,19
Beschikbare varianten: 2
Hondensnoep verpakking met '8in1 Flavours Triple Flavour Wings,' met afbeeldingen van kip-, rund- en varkensvlees smaken, 113g.
8in1
Triple Flavour Wings 6 stuks 113g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 5,79
(€ 51,24/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dalmatian hondenvoer zak met ras-specifieke voeding, brokjesvorm en gezondheidsvoordelen voor de urinewegen.
ROYAL CANIN
Dalmatian Adult 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (45)
€ 69,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 2